7577
  • Dave0092
    #2096
    a grafika engemsem nyűgöz le... felkelelt vennem maximumra mindent hogy tetszetőssé váljon, a bökkenő már csak az, hogy itt 60 fps-em van... ami köztudott hogy cod-ba semmitse ér..
  • Hellsing47
    #2095
    mondj 3 dolgot aminek örültél volna ha fejlődik :)
  • priluki
    #2094
    100% ban egyet értek veled,és ráadásul bughalmaz,valamint a grafika is joval gyengébb,kidolgozatlan,persze erre azt mondjhák ez még csak beta,elmondom,hogy kb 1 honapja sokszorositásra került a játék szal ez ilyen lesz,hacsak ez a beta már nem fél éves és most adták a kezünkbe..Énis a single-ben bizok talán az jo lesz de ez a multi mai elvárásoknak nagyon gyenge eresztés,akinek tetszik annak meg örülök,ök jol fognak szorakozni.
  • barmi
    #2093
    Bár ezektől eltekintve a szingül része lehet még hangulatos. Valószínű egyszer azért végig fogom hajtani az egyjátékos részt.
  • barmi
    #2092
    És hogy egy teljes év alatt ennyire ne fejlődjön semmit egy játék... röhej
  • barmi
    #2091
    Én csak azt tartom ronda dolognak hogy erre a cod4 utánzatra egy évet várt a nép... Szakasztott egyforma az előző résszel (apróbb eltérésekkel). CoD4 world at war MOD
  • kraawz
    #2090
    köszi,de így sem működik,szerintem a gépem nem bírja

    SAMSUNG 1 GB RAM
    NVIDIA 6600 GT
    AMD 2000 MHZ

    Ebből is a proci húzza le nagyon. Azért reménykedtem,hogy legalább elindul..
  • berlinboy6329
    #2089
    Nem tudja vki h lehet-e demokat felvenni vhogy WaWban?

    /record nincs is a konzolban:O
    Frapsszel meg nem akarom mert kellene az fps(250 meg 333)
  • priluki
    #2088
    Sztm mindenki kiprobálta és elmondja a véleményét,azért van a forum,ne gyerekeskedjetek már ezzel a dumával."Akineeek neem tetszik..."Nyugodj bele nem is fog vele. De ugylátom megosztja ez a játék is a játékosok véleményét,izlés kérdése.
  • ivitzp
    #2087
    a telepítő tudja hova kell rakni, az elején csak azt kell megadni hova tömörítse ki aztán onnan indítani kell a telepítőt
  • kraawz
    #2086
    leszedtem a directx 2008 júniusi verzióját.
    Hova kell feltenni pontosan?

    Gondolom windows/system 32/directx

    Vagy tök máshova ? :D
  • SkylineGTR
    #2085
    vkinek ötlet a 2048as hszre? mondta haver tegyem újra, újra tettem de semmi.ugyanaz a hiba
  • RNadal1203
    #2084
    ezt mondtam énis nemértem ha nem tetszik mért játsznak vele??????? -.-''
  • HD JOHNNIE
    #2083
    Ugye itt a bétában csak 3 map van?
    A véleményem meg: háááááátttttttt :))) Hozzá kell még szoknom az biztos. Nincs meg az a hangulata nekem mint ami a cod4-ben megvolt/megvan, annak ellenére, h ugye szakasztott hasonló a kettő...
  • Dave0092
    #2082
    ahhoz sok hozzáértés nem kell, hogy amit a vevő megrendel, azt te megrendeled a nagykertől...
  • mustang93
    #2081
    én innen vagyok olyan biztos benne hogy jó választás.
  • mustang93
    #2080
    Van saját informatikai boltunk.És igy én szoktam cuccokat rendelni és már lassan 2 éve ezt csinálom.
  • Gaben17
    #2079
    nemtom...nekem tetszik,szervereken is csomóan oltják,de hát kéremszépen nemkötelező játszani vele!
  • ivitzp
    #2078
    a kiskocka
  • barmi
    #2077
    Hát szeréntem meg A CoD 4-re ráhúzták a második világháborús sémát... Olyan mintha a cod4 második világháborús MODja lenne... Szánalom. Grat!
  • RNadal1203
    #2076
    szerintem igenis jó a játék akinek nem tetszik ne játsza
  • zippofcy
    #2075
    A bétában 40-es szint a max amit elértem 10 óra játékkal.
  • Gibor
    #2074
    Hát pedig a cod4 is egy rakat szar mert nem II. világháború... CoD nak aza lényege hogy világháború legyen...
  • Snexi
    #2073
    egyébként ha topicot akarok nyitni akkor mit kell írni a rövid és mit kell a hosszú cimhez írni?
  • Dave0092
    #2072
    már aki... eszméletlen mivolt a totalcodon amikor kijött a béta.... 700 hsz félnap alatt..
  • Snexi
    #2071
    és most verjük a cod5 bétára,de javában készití az iw a 6-ot
    (ami szerencsére nem 2vh lesz)
  • ivitzp
    #2070
    ezzel nincs is semmi gond
  • Dave0092
    #2069
    nem elöbb, de mikor a sok kocka a cod4 demora verte, akkor ők már javában csinálták az 5-et.
  • RedDevilsza
    #2068
    Hardcore szervereken nincs hud, és erősebbek a fegyverek, ha rendes szerverre mész nyugodj meg lesz hud.
  • Gibor
    #2067
    direktx 2008juniusi frissítése... és már menni is fog... ww.microsoft.com ról letöltheted 70mb.
  • Gibor
    #2066
    Elárulom hogy a world at wart előbb elkezdték csinálni mint cod4 et...
  • kraawz
    #2065
    Feltettem a játékot:

    A(z) Call of Duty(R): World at War Multiplayer hibát észlelt, ezért leáll. A kellemetlenségekért elnézését kérjük.

    Reinstall:

    A(z) Call of Duty(R): World at War Multiplayer hibát észlelt, ezért leáll. A kellemetlenségekért elnézését kérjük.

    Ötletek ?
  • ivitzp
    #2064
    nekem bevált amit RaveAir írt.

    Start menü > Futtatás > Regedit
    HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Session Manager\Memory Management és itt a PagedPoolSize átírása FFFFFFFF-re.
    (Lehet, hogy a CurrentControlSet-ből van 1,2,3, stb. Ha igen, akkor írd át mindet.)

    Ezt követően indítsd újra a gépet, és futnia kell mindegyik pályának.
  • SkylineGTR
    #2063
    újraraktam a windowst hogy ne dobjon ki állandóan directx erorral, egy óráig jó is volt, de most megint kivág, pont betölti a mapot és erorr.a rohadt életbe, úgy a rendes nem lesz ilyen?
  • Snexi
    #2062
    remélem hogy nem csak a tank lesz az egyetlen vezethető jármű
  • ivitzp
    #2061
    noh nézzük
  • fer007
    #2060
    Outskirts Mapról 3 kis multi videó!
  • Dave0092
    #2059
    amd-t nem tennék msotmár gépbe.. ezt tapasztalatbol mondom, mert nekemis amd van.. ezt procira értettem
  • piamania
    #2058
    36E a másik 3 dolog eddig.NAgyon nem akarok 60E fölé menni.
  • piamania
    #2057
    Max 25-öt tudok most rászánni,de az a max.