7577
  • Dave0092
    #2136
    alapbol hc nemis kellet volna a játékba... az iszonyat szar... de majd jön egy patch ami javitja a fegyverek erösségét...
  • ProGabe #2135
    hogy lehet valami ennyire imba fosszar?

    m1 garand, hc mód és 3, azaz három lövés kell, hogy meghaljon valaki arisaka vagy mi a franc, ami egyenlő a kar98-al is úgy látszik gyenge, mert abból meg 2 kell

    mi áz a szár?
  • Snexi
    #2134
    bazeg ha annyi pénzem lenne mint amenyniszer ezt már megkérdezték az unokáimnak is jutna belőle

    kéne egy házigazda
  • malystryx
    #2133
    Bocsi a nagy képért, de siettem.... sry
  • malystryx
    #2132
    Sziasztok!

    Nem tudjátok ez mi lehet?

  • belapeter
    #2131
    Helló!
    Be tudnád linkelni a letöltés helyét annak a 2008-as Direkt x-nek?
    Kerestem az oldalon de nmtaláltam!
  • DarkSector
    #2130
    Én nem vettem észre ilyet, akkor regelj uj kulcsért.
  • Prince of Máté
    #2129
    Csak engem kickelget a szerver mert valaki használja a CD kulcsomat?
    Callofduty.com-ról van, garantáltan nem adtam ki senkinek.
  • DarkSector
    #2128
    Ez játék.
  • Hellsing47
    #2127
    pff..nem rakod rá :)
    el van intézve a dolog
  • DarkSector
    #2126
    Kurvajó a gém, csak ne lenne ennyi fasszopó pingelő köcsög a szerókon.
  • Gando
    #2125
    nekem is pont ugyan ez a bajom tehát igen :D
  • BiG G
    #2124
    a forrásnál választod, alapból interneten van, de van még LAN és favoritok opció is :)
  • barmi
    #2123
    a favorit fület hogy csalom elő a szerverkeresőben? Mert be tudom tenni a kedvencek közé a szervert amit épp szeretnék viszont a kedvenceket nem tudom előcsalni :)
  • BiG G
    #2122
    normális TDM szerver ip-t tud valaki? :) olyanra gondolok ahol több kör van egy pályán egyhuzamban és nem 750 pontig megy, hanem tovább. voltam már egy-két 5000 pontos szerveren is, de hát mégis jobb a magyarokon játszani, csak elég nehéz szűrni őket a játékba épített keresőn belül. a gamemonitor.com sem ismeri még a cod5 bétáját :(
  • Prince of Máté
    #2121
    Ingame videó, és nem most készült a Beta.
    Ahogy imserem a CoDot, nem fogják bugosan kiadni a játékot.
  • priluki
    #2120
    Sztm jo ötlet a perk csak nem igy,2vh fegyverekre red dot,nevettséges illuziorombolo számomra. Meg a hangtompito is,volt a valoságban is csak nem ezeken a fegyvereken,nemhiszem el,hogy ennyire sivár a fantáziájuk..
  • barmi
    #2119
    Valószínű. SM3 kell neki ha jól tudom (bár ez nem biztos) a 9600 pro pedig SM2-es kártya...
  • ScOpU
    #2118
    ati 9600 pro 256mb
    Lehet ez lesz a baj:)
  • Gando
    #2117
    videókártyád?
  • ScOpU
    #2116
    Olyan problémám van hogy ha elindítom a gamet akkor se kép se hang egy jó ideig aztán pár perc múlva jön vmi zene(intro lehet vagy nem tom) aztán újra semmi.
    Pls help
  • Hellsing47
    #2115
    és akkor mivan ha láttuk már??
    évente világrengető újdonságokat vársz vagy mi?
  • Dave0092
    #2114
    na súgd meg nekünk :)... olyan kurva régi nem lehet, hisz ez a béta már újitott verzió... Általába renderelt videókat kapunk... szóval az nem mérvadó mit látsz egy videón... ezmár ilyen marad, ezvan, ezt kell szeretni... ne várja senki azt, hogy 2 hét alatt felturbozzák a grafikát, mert ahhoz nem 2 hét kell és nemis 2 hónap... + már rég aranylemezen van a játék...
  • Gabe18
    #2113
    Jó,akkor nem úgy mondom hogy lopták-nyúlták a perk rendszert,hanem átvették.Ami nem is baj,mert színesíti a játékot,csak éppen ez nem ujdonság,nem előrelépés,mert már láttuk a négyben,szinte ugyanebben a formában.
    Hát ha a full-ban lennének normális nagy pályák,ahol 32 ember mondjuk normálisan elfér,tankokkal,Base Assault szerű játékmódal,akkor nagyot változna a véleményem.Mert az biztos a CoD multi csúcsa a CoDUO volt...
  • Gando
    #2112
    lol.... ehhez is kell sm3... ezen télleg csak nevetni lehet XD
  • Neoncsoves
    #2111
    csak úgy megsúgom hogy a perkrendszert végig lopni fogja az IW is meg a Treyarch is mivel látták, hogy sokaknak tetszik ugyhogy megtartják az összes CoD-ban szerintem, hacsak nem átviszik más játékaikba is... én egyébként mindig ilyenre vágytam, cod4 valami normálisabb nem homemade 2.vh köntösbe öltöztetve... WaW-nak megvan a maga CoD2 + CoD/CoDUO feelingje, de sokan vannak itt akik CoD4-gyel kezdték és nem tudják milyen egy igazi CoD vagy CoDUO war...
  • Neoncsoves
    #2110
    felfoghatnátok végre hogy ez a béta kurva régi lehet... nézzetek videokat sokkal jobb graf van bennük. egyébként meg egyeseknek azért nem tetszik mert nem olyan mint cod4, hogy futsz 10 métert és már ellenségbe botlassz (ugye a kurva kicsi mapok) meg ugye kisebb a játékmenet.
    Egyébként nagy munka fegyvereket modellezni, hangokat felvenni hozzá,stb... Tankok viszont nagyon el lettek kúrva, azon kivül átbaszták a fél világot, mivel azt mondták lesz megint Base Assault... Lehet csak beta-ban nincs benne, mert nincs nagy pálya ahol lehetne BASolni..
  • Gabe18
    #2109
    Az hogy semmit nem lép előre a 4-hez képest.De ha a fegyvertuning+perk rendszert leveszem (amiket a 4-ből nyultak le) akkor gyakorlatilag ugyanazt kapom mint a 3-ba.Mert én azt láttam annó X360-on multiban,hát simán hozta azt amit itt látok.De szerintem ha a 2. részig viszamegyek,ami volt ugye pc-n is,akkor se túloztam nagyot.
    Az hogy pl 2008-ba még mindig ilyen gagyi scriptelt meghalások legyenek egy játékba,mikor már a 4 éves CS:Source-ba is volt normális fizika,ez vicc.Tudom nem nagy dolog,nem ezen bukik meg,csak kissé nekem zavaró.

    Megvan ennek is a sajátságos CoD hangulata.Könnyen "berántja" a játékost,mert hangulatos,aránylag egyszerü,bárki odaülhet elé.Nem mondom hogy ROSSZ,de míg a 4 valóban hozott újitásokat,addig itt most ilyen egy helyben toporgást érzek.
  • Prince of Máté
    #2108
    Végül is mi a hiba az MP-ben?
    Futás animációt javították, és ez a Beta nem most készült.
  • priluki
    #2107
    Optimista vagy :)) Legyen igazad,én örülnék nekií! Egyedül a single coop-ban látok most fantáziát,énse hiszem hogy nagy változások lennének,de talán vannak még csodák.. :)
  • Snexi
    #2106
    ez valójában egymulti demó béta néven,szerinted mi fog változni 2 hét alatt?valószínüleg már el is kedzték sokszorosítani tehát tök ugyanilyen lesz
    ez nem egy bf heroes béta ami kb minden frissités után másmilyen
  • Prince of Máté
    #2105
    Higgyétek el, jó lesz ez :)
    Ez még csak egy Beta, amit láttok, ne erre alapozzatok.
    Single fasza lesz, legalább COD4 szintű, multit meg javítják.
  • Gando
    #2104
    tökmind1... eztis csak a singleplayerért meg úgy 5 nap multiért "szerzem" meg mert többet úgyse ér...
  • priluki
    #2103
    Látom nemcsak nekem bökték ki a szememet ezek a dolgok
  • Dave0092
    #2102
    persze... mod... :)
    elhagyták a számozást.. ennyi... tényleges call of duty 5 már nem lesz...
  • Gando
    #2101
    meg mintha azt is monták volna, hogy ez nem egy különálló rész (voltis ebbből vita, hogy nem öt hanem csak simán world at war) hanem csak egy másik változat (akár mod...)
  • Gando
    #2100
    jujj.. te szegény...
  • Gabe18
    #2099
    Hát ha a full-ba sem lesznek nagyobb pályák,akkor halott ügy ez már teljesen.Ekkora pályákra minek jármű?Most a ringhause vagy milyen nevü pályán ott a 2 tank,aztán nagyjából egy épület körül lehet vele menni...óriási...
    Ahogy az emberek futnak az megint borzasztó,mintha pár animációs fázis kimaradt volna.Fizika az meg kb nulla.
    Sajnos tényleg semmi előrelépés nem látszik a négyhez képest.Annak az újitásait belerakták 2.vh-s környezetbe,aztán ennyi.
    Ezzel együtt biztos vagyok benne hogy óriási eladásokat fog produkálni.
    Ja,Kiefer Sutherland hangja egy pozitvum,legalábbis nekem bejön.
  • barmi
    #2098
    Én mondjak? Ez az ő dolguk lett volna már ne is haragudj! Én csak egyszerű felhasználó vagyok és nem játékfeljesztő :)
  • priluki
    #2097
    Én mondok,spawn rendszer föleg,pályák mérete,emberek mozgása,fizika. Grafika fissszafelé fejlödött,bár nem a grafika tesz számomra jová egy játékot,de kinem szereti élvezni a látványt :) meg minél jobb számomra egy játék ha a realisztikusság felé megy,nempedig arcade.