7577
  • zomgzerg
    #2336
    xboxon esetleg, pc-n 1 milla nem volt a világon
  • Dave0092
    #2335
    2-3 év mulva esetleg... bár akkor meg hiány lesz belőle... cod2 is 3000 ft de seholsem lehet kapni
  • Neoncsoves
    #2334
    hát ha 3-4k lesz a 4 csak azért megveszem, hogy teljes legyen a cod gyüjteményem:)
  • Dave0092
    #2333
    mostmár teljesen mind1... jön a waw, aki akarta már megvette a 4-et... mostmár ugyse nagyon fogják kapkodni a polcról
  • Neoncsoves
    #2332
    valszeg ezt akarják ellensúlyozni (azt hogy a boxosoknak fizetős volt)
  • Dave0092
    #2331
    igen.. ez valóban szemétség, mert valojába 1.6 patch van hozzá amibe ugye integrálva van a variety mappack... nahmeg rávan irva a boritóra hogy game of the year edition... ez valóban nem ér + 3000-t. esetleg akkor ha ez a variety mappack a PC-sek számára pénzes lenne. mert csak konzolon kellet érte fizetni, PC-n nem...
  • Neoncsoves
    #2330
    de vágod, felbasz ez az üzletpolitika.

    1 ingyenes kibaszott peccset, meg 2-4 ingyenes pályáért +3k -t fizetni :S
  • Dave0092
    #2329
    9900 Ft.
    Ne a GOTY verziót nézd...
  • Neoncsoves
    #2328
    "megvolt cod4ből a 10 millio eladott példány,"

    válasz:

    "van is oka miért warezol a fél ország -.- 10 milla lófasz, azért a szarért nem adnék ki annyi pénzt (13k) Lol"
  • Dave0092
    #2327
    codwaw topikba :D?
  • Neoncsoves
    #2326
    cod4et fikáztam -.-'
  • Dave0092
    #2325
    érdekes figura vagy teis... legelöször istenited a játékot, utána leszarozod hogy inkább gta4et veszel, kijön a béta, ismét istenited, aztán most megint leszarozod...
  • Neoncsoves
    #2324
    van is oka miért warezol a fél ország -.- 10 milla lófasz, azért a szarért nem adnék ki annyi pénzt (13k) Lol
  • Dave0092
    #2323
    hát igen te télleg hülye vagy... account rendszer eddig sohasem volt cod-ban... ebbe az 5-be van. és ők totál leszarják mennyi warez van, mert igyis megvolt cod4ből a 10 millio eladott példány, nem minden országban warezolnak anynit mint nálunk... (10ből 7nek warez)
  • Neoncsoves
    #2322
    csinálsz egy accot és tárolja a cfgdet... egyébként most kapcsolok h STEAM félére gondolt, de olyat úgyse fognak csinálni, jól tudják, hogy sokan törttel játszanak és kihalna az egész egy ilyentől,mivel sokan csak azután veszik meg miután a teljes multival is játszottak...

    jól tudják aki hosszabb ideig fog játszani úgyis megveszi
  • zomgzerg
    #2321
    te miről beszélsz?
  • Neoncsoves
    #2320
    account rendszer van cod2 óta még se ér lófaszt se
  • Dave0092
    #2319
    áhh, hidd el ha télleg oylan lesz hogy account rendszer és az account cd-keyhez lesz kötve... akkor nem lesz nagyon elterjedve, mert a pb ugyis global bannolja.. és 2 cd key meg ugye nem lehet... lehet feltörik ezt is, de remélem nemfog sikerülni...
  • csuripi
    #2318
    Én tegnap este voltam a|SMART| HARDCORE 2! vagy 3! szerveren, ahol pb yes felirat olvasható a szerver infóban, de ez clockw1ze nevű játékost nem akadályozta abban, hogy aimot használjon, és ezt nem a 98/6-os statja alapján mondom. Azok a killcamok, 5 sec alatt 4-5 ölés 8-10 golyóval, 4-5 különböző helyre, falon át, lombokon, mindenen át, úgyhogy senkit nem is látott.Köv map Makin, még el se idultam, nyomok 1 tabot, nézem már 10/0. Sajnos a pb nem sok szart ér.
  • Dave0092
    #2317
    csalt
  • Drephis
    #2316
    előtte felhúztam magamtól 40-re, és mivel béta a többi fegyvert nem tudom használni... szóval csak a jelecske változik, de akkor is... :)
  • V43 1105
    #2315
    WTF? Akkor neked megvan a többi fegyver is? PPSh és társai ? :| hogy csináltad ? :D
  • Dave0092
    #2314
    gratulálok
  • RNadal1203
    #2313
    ja érdekes lehetett xD, nekem olyan volt hogy a sotitol leszakadt a csávó alsóteste Lol
  • Drephis
    #2312
    cheat enginel vagy valami mással nem lehet megcsinálni a prestige leveleket is? mert csak 65-ig tudom húzni. :D
  • Madi92
    #2311
    Kíváncsi lennék hogy milyen brutálisat álmodhatott ha így végezte.:D
  • Neoncsoves
    #2310
    kint van afél bordája nincs meg a bal keze... biztos jót aludhat xD
  • BIZ0906
    #2309
    [URL=http://screenshot.xfire.com/screenshot/natural/5dba6b6e4f0f54591c2d4b11345cc7cf721a556f.png]Pihengető "ember"[/URL] xD
  • Kulee
    #2308
    hy all
    tudnátok felrakni pár saját képet?? (O.O)
    megköszönném^^
    előre thx aki veszi a fáradtságot :)
  • Lacee86
    #2307
    Ez azért már kissé erős, de mi tagadás van benne vmi. Kissé nagyképű a gyerek...
  • klaca78
    #2306
    thx!!! a directx 9c aug. update meghozta az eredméynt, tökéletesen mükszik!
  • arsnl
    #2305
    C:\Documents and Settings\neved\Local Settings\Application Data\Activision\CoDWaWbeta\players\profiles\neved és itt config_mp.cfg
  • martin3
    #2304
    wh már van de frisiteni tudod a pbt már.amugy merre találom a config fájlt?mert nem tudom átrakni nagyobb felbontásra és átszeretném irni:)
  • kifli
    #2303
    ma felmentem véletlen egy szerverre ahol nem volt pb hát mit mondjak már wh-znak a nyomorékok...
  • Sugam
    #2302
    valaki harapik :D.. uramég sehol senki vagyok "cod"ban ugyanis nem életcélom érvénysülni , csak szórakozásként játszom, viszont jóindulattal, nemnagyképűen akartam megkérni ,hogy lécci írjon valaki magyar ipket :/..ne unatkozz ennyire :D
  • Djemba
    #2301
    biztosan nem mert ezt a multis béta szart nem próbáltam ki
  • zomgzerg
    #2300
    vagy lehet neked felszedik a körúton a lámpákat hogy elférjen a gép és a belvárosból indulhass közvetlenül, akkor szólj már a testőröknek hogy 9:05körül zöld kabátban odamegy egy haverod az sg-ről hogy aláírd a füzetét hogy legyen mit mutogatnia a családjának 20 év múlva is amikor már nem fog senki neten játszani mert félnek egy hálózaton játszani veled, mindenhonnan fejes 3 szerveren át!
  • zomgzerg
    #2299
    persze esélyem sincs erre már mert fektetik már ferihegyen a vörös szőnyeget a magángép elé amivel visznek amerikába egyesületbe fizetett codosnak
    a fenébe
    legközelebb már akkor is írjon valaki ha csak 25/20at csinál és akkor időben felfigyelhetünk országunk jövendő csodagyerekeire
  • zomgzerg
    #2298
    ha megadod a címed küldenék egy üres lapot amit szeretném ha aláírnál mint a legjobb játékos aki valaha az sg-re kommentelt, megy válaszboríték is bélyeggel hogy azzal se kelljen fáradnia a messiásnak
  • Sugam
    #2297
    magyar szerver ip cimeket tudnátok mondani? mindig valami külföldi tdmn/hc én játszom ami halál unalmas mert 50/20 stat.. 1párszor keveredtem magyar szerverre, ott jobb volt a színvonal.