7577
  • zotya10002
    #2416
    Máshogy nem lehet??Ingyenesen??Hogy ha belépek a játékba van olyan hogy szerver indítása!
  • Dave0092
    #2415
    legegyszerűbb ha bérelsz... www.fgcklan.hu
  • zotya10002
    #2414
    Sziasztok!!Olyan kérdésem lenne hogy ha saját szervert akarok csinálni akkor mit kell tennem??Mekkora net kell hozzá??
  • Snexi
    #2413
    konktrétan nem volt iraq benne,csak egy kitalált közel keleti ország
    és szerencsére nem csak ott játszodott hanem oroszországban is
  • V43 1105
    #2412
    vótmá xD
  • Neoncsoves
    #2411
    iraq az jó lenne sztem:)
  • Snexi
    #2410
    remélem hogy a közeljövőben fog jászódni a 6 és nem iraqban vagy 2200-ban
  • BIZ0906
    #2409
    Azért remélem nem korcsosúl el a fantázia világbeli marhaságok felé!
  • Snexi
    #2408
    votmá
  • Snexi
    #2407
    ez lesz az utolsó 2vh-,szerencsére
  • suti100
    #2406
    "Hali all ! Másnak is van olyan problémája , hogy az x-fire-t nem tudja használni cod közben mert szaggat miatta a multi? :S Csak az segít ha x-firenek OFF :( Valaki tudja mi a megoldás?" Mi a megoldás? Na vajon mi?Hát kapcsold ki az xfire-t... Hogy lehet valaki ilyen áá... kegyetlen.

  • saxicola
    #2405
    Én már vártam nagyon egy újabb második világháborús játékra. A Modern Warfare is nagyon jó volt, de a Call of Duty azért játszódjon a VH idején. Remélem jó lesz ez a rész.
  • mNzJean
    #2404
    Egy újabb trailer : http://www.gamekapocs.hu/hir/13355/Call+of+Duty:+World+at+War+-+hiv+a+kotelesseg
  • chooselee
    #2403
    Van, amikor az ilyen indításnál fellépő hibákat megoldja, ha átállítod a kompatibilitást az ikonra kattintva egy jobb klikkel és tulajdonságok,kompatibilitás fül...de nem értek hozzá csak egy tipp hátha...
  • Balumann
    #2402
    Az előző CoD -nál az alap, vagyis lemezen lévő crack volt hibás, akkor írta ezt a hibát (ennél nem tudom, beta-t nem próbálok).
  • nirod
    #2401
    pár hete megvolt
  • ewuk
    #2400
    valszeg egy win reinstall segítene rajtad.
  • nirod
    #2399
    Hello,
    nekem indításkor hibaüzet ablak jelenik meg: A CoD World at War multiplayer hibát észlelt ezért leállt.
    Már az előző CoD-t (Mod.Warf.) sem tudtam elindítani mert ugyanezt írta ki.
    Nvidia 7600 gs kártyám van, és fenn van a aug-i legújabb direct X.
    Ötletek?
    Köszi
  • Soldiers
    #2398
    durva a lauch trailer lesz benne minden
    oroszok-nácik
    amcsik-japók
    repülös küldi ááááááááááá
  • V43 1105
    #2397
    hőőh?
  • milk41
    #2396


    ezt elqrtad:D
  • V43 1105
    #2395














  • priluki
    #2394
    Nézzétek már meg a muki haját :DDD
  • priluki
    #2393
    De most nem aztakarjátok ezzel a képekkel ecsetelni hogy rendszeresitve voltak az ellen fegyverei mert rögtön padlot fogok :DDD
  • Bogdogege
    #2392
    Ja a T34-est meg egy rekesz vodkáért cserélték
  • Snexi
    #2391
    gondolom elvették a halottaktól
  • testarossa94
    #2390
    Hali all ! Másnak is van olyan problémája , hogy az x-fire-t nem tudja használni cod közben mert szaggat miatta a multi? :S Csak az segít ha x-firenek OFF :( Valaki tudja mi a megoldás ?
  • csuripi
    #2389
    Kössz!
  • Bogdogege
    #2388
  • priluki
    #2387
    Nade itt nem felvesszük hanem azzal indulunk,ez azért más,ha kell egy tomson ölj meg egy amcsit azt vedd fel,de amugy engem is jobban zavar a fegyverre szerelhetö ostobaságok,hát de ennyire nincs fantáziájuk a fejlesztöknek...
  • Dave0092
    #2386
    a nagyobtár még korrekt, mert az valóban volt... de igy tényleg nincs értelme annak hogy orosszal vagy a másikkal vagy, mert a nácik ugyanugy majd pps-el fognak menni mindig...
  • csuripi
    #2385
    Jól mondod, nyugodtan felvehette, és valószínű, hogy fel is vette, nekem ez nem illúzió romboló. A fegyverre rakható lámaságok ügyében viszont teljes mértékben 1et értek veled.
  • priluki
    #2384
    Mai világban mindenki hozzájuthat mindenféle fegyverhez igy a cod 4-ben még hihetö a téma,de a 2.wh-ban ez nem volt max ha felvette az elesett katona fegyverét szoval ebben a formában,nevettséges és illuziorombolo az egész,ugyhogy csatlakozom Aradebil2-höz. Nembeszélve a fegyverre rakhato lámaságokrol,red dot meg ilyenek,az meg egyszerüen vicc!!
  • osan
    #2383
    "Sokkal jobban idegesített CoD4-ben, hogy a spetsnazos katona arab burnuszba futkozik." - divatspecnazos! :D Biztos burnya! :D
  • csuripi
    #2382
    Miért idióta? Szerinted nem fordult elő a ruszki fronton, hogy német katona ruszki fegyvert használt, vagy fordítva? Miből gondolod, hogy csak az adott hadsereg által rendszeresített fegyvert használta mindenki?
    Sokkal jobban idegesített CoD4-ben, hogy a spetsnazos katona arab burnuszba futkozik.
  • Prince23
    #2381
    Ja ez engem is idegesített... de megszoktam... pl ha arabokkal vagyok vagy ruszkikkal multiba, akkor arab slottal rohangálok :D
  • V43 1105
    #2380
    Szerintem PAM-ban mindenképpen megcsinálják hasonló rendszerüre, mint a COD2-ben, legalább is igy lenne a normális ..
  • Aradebil2
    #2379
    Istenem,hogy lehetett a már cod4 idióta fegyverrendszerét átteni 5be?4be még elment kis túlzással h amik ak-val rohangáltak,de azért német katona ne tomphsonnal meg pps-el rohangáljon már...ennyit nemér az egész
  • belapeter
    #2378
    Most .can formátumban van.

    De nemismeri fel a Daemon Tools.
    Mi baja?
  • csuszi
    #2377
    a tankot meg tudtam előre hogy lehet tiltani. azt már uo-ban is lehetett.
    szal ne rinyálj. vén buzeráns...