7577
  • Neoncsoves
    #2456
    amúgy köszi:)
  • Neoncsoves
    #2455
    örököltem az alsó részét, a felső meg ugye nem tudom miért mintha az alsó húzta volna magával csak másik irányba... régen pedig sportoltam (foci) hát nem tom :S lehet a sok kockulástól :d
  • Dave0092
    #2454
    hát sok sikert a műtéthez... mitől lett olyan?
  • Neoncsoves
    #2453
    viszont ha minden jó mire hazajövök lesz cod5 az asztalomon (december közepe fele jövök haza) mire hazajövök játszhatok végre GTA4gyel ha arra is lesz pénzt azt is megveszem:)
  • Neoncsoves
    #2452
    gerinc

    vascsöveket raknak be a gerincem mellé (mind2 oldalára) és ráerősitik a csigolyákat vagy mi
  • Dave0092
    #2451
    milyen műtét :S?
  • Neoncsoves
    #2450
    nem fogom a pártjukat...
    fél év alatt... nekem kicsit nehezebb most a helyzetem mert 200ezerbe fog fájni a műtétem és csak apám keres jelenleg...
  • Gibor
    #2449
    hoppá most jut eszembe félre néztem mert cod2 öt hittem :D mind1 szeróm nincs :D
  • Gibor
    #2448
    Simán benne lennék de akkor kéne TS re is menni mindenkinek, mert én nem fogok játszani TS nélkül, azaz alapja az egésznek majdnem :D szerót tudnék szolgálni 12slotossal :D
  • mNzJean
    #2447
    Nem értelek ,ha tényleg annyit játszottál multi fps-t mint ahogy mondod és annyit waroztál ,akkor miért állsz a warezos crackelt serveres játékosok mellé. Nekem alap ,hogy ha egy játékkal komolyabban játszok akkor minimum az ,hogy megveszem,és nem sírok ,hogy nincs rá pénz mert aki akarja az úgyis megveszi,max nem a megjelenés napján hanem egy hónap mulva.Aki meg fél év alatt nem képes összeszedni a pénzét a kedvenc játékára az meg warezoljon de szépen csendben és ne itt ossza az észt a warez mellett.Nekem ez a véleményem.
  • chooselee
    #2446
    Cheaterek már ebben a demóban is vannak.Multkor voltam fennt egy külföldi szerón.Valami AA_exxe gyerek úgy osztott mindenkit.Aztán egyszer megnéztem
    a killcam-jét,aimes volt a gyerek keményen.Falon át csak úgy kent,nem zavartatta magát.
  • Neoncsoves
    #2445
    nekem jó:D
    vegyél fel xfiren: realee

    (lol most nézem 98óra vagy 93 XD)
  • V43 1105
    #2444
    Na akkor valamikor ütközhetnénk ha gondolod ;D
  • Neoncsoves
    #2443
    fél vagy 1 óra igen :)
    sokszor volt h haver ideges lett, kilépett... mi is kiléptünk mert 4v5 nem túl jó XD
    meg sokszor volt h ellen is lelépegetett... egyébként csak UO-ban szoktam a mai napig játszani 2-3 órás meccseket, CoD2-CoD4ben a rekordom 45 perces war :) :D
  • Dave0092
    #2442
    igen vannak. de ott ha a pb megfogja őket, akkor soha többet azzal a key-el már nemfog multizni ... és nemhiszem hogy venni fog még1 cd keyt ezért, ha igen... aztis bannlni fogják... aztán hiába hogy pb mentes a wh, az admin meglátja ha csal... csinál róla demo-t elküldi a guidját az evenbalancenak és bannolják akkoris
  • V43 1105
    #2441
    fél vagy 1 óra? az milyen ? lelép az ellen ? az 1 és fél óra inkább reális időmennyiség .. jut eszembe valamikor innét valaki egy kis sg-s mix cod war?
  • Neoncsoves
    #2440
    hiába feszültök, origivel is ugyanúgy vannak cheaterek
  • V43 1105
    #2439
    Pro ..
  • Neoncsoves
    #2438
    jó csak megsugom én szinte sose puboltam a warok meg nem hosszabbak fél vagy 1 óránál... amúgy én régen nem hagytam játéknál bekapcsolva xfiret régen nem is használtam idén nyáron kezdtem el komolyabban használni
  • Dave0092
    #2437
    1387 nekem :)
  • V43 1105
    #2436
    lol :|



  • Hellsing47
    #2435
    pff..megsúgom hogy 200 óra az semmi :)
  • zotya10002
    #2434
    Nem nézlek hülyének!!De sajnos ez van és szerintem ez így is marad!!

  • Neoncsoves
    #2433
    szerintem megvan a 200 :)
  • V43 1105
    #2432
    Nézzük csak.. tudod te hogy a környező országokban, már lassan ROMÁNIÁBAN is igen ROMÁNIÁBAN több az origi játékkal játszó játékos mint idehaza? Mig itthon a szép magyarországon 10 emberből jó esetben van 4-nek origi játéka, mondjuk COD2 esetében volt egykis növekedés mert 4.000Ft,-ért csak úgy kapkodták, volt mikor hiánycikk volt! És, aztmondod nem mindenkinek telik rá? Hát erre azt tudom mondani, hogy kihagy az ember egy-két bulit plusz félre tesz egykis pénzt és voálá megvan az origi ára.. Huhh, most biztos hülyének néztek, na mindegy ..
  • poppe
    #2431
    háááát, pedig esélyes... :)
  • Soldiers
    #2430
    a Launch Trailer-ben ami volt szám annak nem tudjátok a címét ??
  • zotya10002
    #2429
    Figyi !Minek vegye meg ha nem muszáj!!!(Nem mindenki teheti meg)Egyébként meg a cod 1-cod 2 meg a cod 4-el is rendesen lehet gamelni
    !!
  • Dave0092
    #2428
    hány orát jácottál cod2-vel?
  • Neoncsoves
    #2427
    lol ember eltévedtél.
    CoD2-vel szerintem többet játszottam (CoD1-gyel, UOval is) mint te életedben, sajnos streamelt szervereken is van csaló ;)

    Egyik ismerősnek is van private hack-je cod2höz és megy neki minden gond nélkül streamelt szerón... ennyi...

    én meg nem fogok sírni mert decemberben már meglesz origiben ^^
  • csuszi
    #2426
    én leszarom ha warezoltok. csak ne menne a rinyálás hogy cheat meg stb. bezzeg amikor a boltba kéne fizetni akkor már nem téma. original streamelt serveren nem akadsz bele sűrün csalóba. ezt veszed meg a boltban. és lehet lesz warez, de azt még nemtom hogy: online acc, connectál amikor elindítod a multit. mivel regelsz a call... .com-on?
    d eismétlem, leszarom, tőlem warezolhat fél mo. aztán baszhatják a csalókat a warezos servereken.
  • Neoncsoves
    #2425
    mért ne tudnánk? -.-
  • Dave0092
    #2424
    megnézem hogyan fogtok multizni :)
  • zotya10002
    #2423
    kint lesz a pc-s is nemsokára!!:-)
  • Dave0092
    #2422
    én megveszem eredetibe, szóval nem szedem le a warez verziót
  • Snexi
    #2421
    pc-re jönne már
    mondjuk nekem mind1 mikor jön csak ne kedden
  • Dave0092
    #2420
    Ajaj:S warezo már kintvan ami x360ot illeti
  • zotya10002
    #2419
    menne a géép!!:-))
  • Dave0092
    #2418
    Az LAN...

    de lehet, csak akkor állandoan futni kell a gépednek a nap 24h-ja ba...
  • V43 1105
    #2417
    Látom reklám megy ..