7577
  • barmi
    #2696
    Hol találom a mentéseket?
  • Prince23
    #2695
    Tudod, nem hinném, h a 2. világháborúba a katonák újratöltötték volna... ezt látthattuk az Elit alakulatba is, amit nagyon jól, realisztikusan meg is csináltak! csak most ez a nagy felkapás, mert valamelyik hülye rájött, hogy h kell megtőteni az m1-et :D
  • csuszi
    #2694
    nem nagyon értem a fanyalgókat. akik szerint nem élethű a hang (sokkal élethűbb mint az eddigi codok), azok még nem hallottak igazi fegyverhangokat...nem sértés, de én igen. így kell szólnia egy valósághű hangrendszernek. ha már a sebzés meg a lövés nem az. ami a tájat illet meg a játékélményt. a 2.vh igen igazatok van, biztos arról szólt, hogy egy csodaszép tájon át mentek szép komótosan a katonák, és néha még virágot szedni is megálltak. igaza van a programozó spannak. a célréteg (a 14-15évesek) nem ezt várják. mer ez nem szíp (hanem nyomasztó), és nem csattognak a fegyverek mint az állat:)
  • Sadist
    #2693
    Mi ez hogy "hivatalosan"? Bármikor újra lehet tölteni, csak harchelyzetben ha már csak egy lőszer maradt a tárban, akkor egyszerűbb és gyorsabb ellőni és beletolni egy teli tárat, mint hátrahúzni a zárat és megnyomni a kioldó gombot.
  • setuh
    #2692
    valasz erre?#2626
  • Sadist
    #2691
    Nincs benne egyesével való töltés. Amit wikiről kopiztál ki az arról szól, hogy egy nem teli tárba, ami még benne van a fegyverben hogy lehet egy töltényt beletölteni.
    Amit a játékban csinál az más. Kidobja a tárat, és belerak egy telit.
  • Prince23
    #2690
    Mér lenne hülye? "Hivatlosan" nem lehet újratölteni!
  • Neoncsoves
    #2689
    te hülye vagy... keress rá youtuben újra lehet azt tölteni
  • Aradebil2
    #2688
    tudom hogy arról szól,mivel abba kötöttem bele,hogy 1-uo-2 után miért kellett belerakni az egyesével való töltés lehetőségét is.legalább volt egy kis nehézség benne.Mondjuk ez amőgy is eltűnt volna mer olyan célzókás,szkópos fegyót választol magadnak amilyet akarsz..nem hinném h pam-ban ezt megoldanák
  • Peetboy
    #2687
    Azt hittem, olyan lesz mint a COD2, mert akkor tetszene.
  • Sadist
    #2686
    1, nem töltény, hanem lőszer. Azt meg nyilván nem kezdik el szétszedegetni. Max a tárból kiszedni.
    2, amit te kikopiztál az egyetlen töltény töltéséhez kell. A tárat kidobatni, ahogy a játékban csinálja csak 1-2 másodperc. Hátrahúzza a zárat, és megnyomja bal oldalt a kioldó gombot.
  • Peetboy
    #2685
    Hát ha ilyen, akkor tényleg COD4-re hasonlít. Nekem a COD4 nem tetszett, feléig se vittem el.
  • Dave0092
    #2684
    Veteránba nem oylan nehéz, kéne valami config baszkurátor amivel feljebb tudném vinni a nehézségi szintet. Amit hiányolok belőle, az a FNG MISSION (COD4 tréning küldetés) CoD2-be is volt, azmég jobban megvolt oldva mint a 4-be
  • bgabor
    #2683
    Nekem meg annyira nem tetszett a BIA:HH, hogy a harmadik pálya után letöröltem.
  • Puhos
    #2682
    Ja megjött csak sokára!!!
  • Aradebil2
    #2681
    megpróbáltam saját accot csinálni,sikerült is,csak nemtudok visszaváltani arra amelyikben a solo mentésem van...mindig másik 5-t ír ki a profilválasztóban :S
  • tobias88
    #2680
    nincs sok, max hogy jobb a törés elleni védelme a multinál, meg kicsit jobb a grafika
  • Nagyi06
    #2679
    jah akkor az baj h legújabb hamachit használjuk:S
  • Kicsimix
    #2678
    Mi vistan nyomjuk es jo ..Hamachi 1.0.1.5.. Engem latnak..
  • Firerock
    #2677
    valakinek küldték a kódt?
  • Aradebil2
    #2676
    nagyon szívesen.

    mondj már egy dolgot is amiben más a cod5 mint a 4.
    Jah várj egy van: helikopter helyett kutyákat tudsz küldeni -.-
  • BiG G
    #2675
    VAZGEZ mennyire oltás már a bónusz nazi zombies :DDDD
  • Nagyi06
    #2674
    hallod kicsimix de nálunk még a szervert se látja!:S
  • Gibor
    #2673
    cod2 az meg újratextúrázott cod1... tudom köszönjük...
  • Kicsimix
    #2672
    Hamachin voltunk man ... De nem jo... Panaszkodik a kulcsra igy is...
  • Phyisikus
    #2671
    Mivel neked is vistad van ,én ennyit taltam anno a neten és elindult utána:

    vezérlőpult > Playback Devices > Speakers > Properties > Advanced
    Then change your Default Format to: 24 bit, 48000 Hz (Studio Quality).

    bocs az angolért ,de sztem megtalálod.
  • Cat 02 #2670
    Jah igen, néha olyan helyeken nem lehet átmenni, ahol simán átlehetne, pl volt olyan h nyitott ajtón nem tudtam bemenni...
  • Aradebil2
    #2669
    cod4 2.vh-s skinekkel
  • Peetboy
    #2668
    Pont ma van az 1. napja, hogy megjelent a neten a CALL OF DUTY legújabb része a World at War. Képeket még nem láttam belőle, de ha 2. háborús, akkor biztos jó lesz.
  • Cat 02 #2667
    Nehogy már ilyen fasságba beleköss :D
  • Aradebil2
    #2666
    utánnanéztem igazad van,de nem úgy ahogy a gameben van,simán belevág egy tárat azt csá:) arról nemis beszélve a hogy a katonák 8asával kapták a töltényt,gondolom nem kezdték el szétszedegetni a töltényt a csata hevében:)

    "It is also possible to load single cartridges into a partially loaded clip while the clip is still in the magazine, but this requires both hands and a bit of practice."
  • zzeN
    #2665
    én a BiA-t tartom a legjobb II. wh-s játéknak
  • zomgzerg
    #2664
    hogy a gecibe hallana egy fórum hozzászólást??
  • Nagyi06
    #2663
    kicsimix hallod tudsz adni egy xfiret?
  • tommyg
    #2662
    #2648
  • Kicsimix
    #2661
    Igen en sem de ha nyomsz egy cancelt... Unnamed solderkent beenged..

    Krealtam egyet joinolhatna valaki probabol..
  • Nagyi06
    #2660
    sziasztok valaki tudja h kell elindítani co-op modot?
  • Gabe18
    #2659
    Ezt most úgy írod mintha a CoD-4-ben (vagy akármelyik CoD-ban) ez másképp lett volna.Az összes ilyen volt.Egy "folyosón" mész amiről letérni szinte nem is lehet,az összes szituácio előre van scriptelve,és ennyi...
    De a hangulat,mindig elvitte a hátán.Az első pálya alapján ezt is el fogja szerintem.
    A multi meg más tészta,bár ahogy belenéztem pár multi pályába lesz 1-2 nagyobb,ugyhogy még van remény hogy abból lesz valami jó.
  • Hellsing47
    #2658
    és mibajod ezzel?
    tudtommal a való életben is ujra lehet tölteni bármikor, csak kicsit macerásabb :)
  • V43 1105
    #2657
    Háááát... szerintem a Kar98knak, MP44 közesincs az igazhoz ^^.. úgyhogy.. hangok meg xD lol .