7577
  • Cat 02 #2936
    Bárki bármit mond sztem hangulatos a single.

    Igaz h tök ugyanaz mint a cod4, csak vh-s köntösben és sokkal jobb átvezetőkkel (sztem ezek az animáció-valós videó párosok nagyon ütősek lettek). Ha a multija olyan mint a cod4 akkor cod2 marad...
  • poppe
    #2935
    zárjuk rövidre :D
    de
    nem
    de
    nem
    (de)
    :D
  • WartHogSon
    #2934
    Próbáltam a CO-OP-t de sehogy sem akar összejönni. Egyik gép sem látja a másikat. Mindkét gépen NOD 32 Smart Security van fent, illletve mindkét gép routeren keresztül kapja az internetet.
    Ilyen esetben hogy lehetne megoldani, hogy működjön?
    Ui.: Úgy már próbáltuk, hogy a NOD tűzfalát addig letiltottuk.
  • Balumann
    #2933
    Közel sincs olyan sajnos...
  • Prince23
    #2932
    Treyarch (Spider-man, Quantum of Solace, Secret Service)
  • poppe
    #2931
    sztem nem látszik, tök ugyanolyan mint a mw...
  • ForzaInter
    #2930
    pff nem ők csinálták?:(
  • ForzaInter
    #2929
    gépigénye milyen?.s
  • Prince23
    #2928
    Látszik hogy nem Infinity Ward csinálta, de egy misét megér.
  • zotya10002
    #2927
    Asszem maradok a cod 4-nél!!Ez nem tetszik!!:-(
  • Prince23
    #2926
    16 küldi... amik 15-25 percesek küldetésenként...
  • #2925
    Nazi Zombies-ban van valahol lőszer?
  • Cat 02 #2924
    Airburn ? :D Ha Airborn ra gondolsz az moha...
  • Tomi104
    #2923
    Szerintem ott a német parancsnokot kell leszedni aki menekül.
  • Gascan #2922
    Aki már végigvitte megtudná mondani, hogy mennyi küldetés van a játékban?

    Meg kb. mennyi a játékidő?
  • steweee
    #2921
    ez az epizód az airburn előtt vagy után jelent meg ? lehet hülye a kérdés a fanoknak, de én még a call off duty kettőt most játszhom végig
  • priluki
    #2920
    Kiprobáltam,mitis mondhatnék,graf sztm egész jo,jobb mint a béta,hangulata megvan orosz küldi tetszett ,hangok se rosszak igazábol,ami undorito,hogy rettenetesen korlátozva vagyunk a mozgásba, cod1 be nagyobb volt a mozgástér,ez röhelyyes nemértem hogy csinálhatták ilyenre..
  • levi19711023
    #2919
    Hello! Miért nem tudok netre csatlakozni és miért vannak ilyen fura nevek az online profile kiválasztásánál? Ha már kérdezték akkor boccs. Valaki segítsen pls!
  • MORO67
    #2918
    köszönöm neked is majd csak kiszurom egyszer de mindkettötöknek köszönöm sokat segitettetek.
  • MORO67
    #2917
    ja igy már más akkor ne a házban keressem öket??
  • zzeN
    #2916
    van egy szemközti nagy épület szembe az ablakkal, ott a teteje fele van egymás mellett 4-5 ablak, ott futkározik a sniper...
  • poppe
    #2915
    erre a részre gondoltam, ez a pálya vége sztem :D
    a szemközti házsor tövében bújkálnak, a tankok meg katyusák mögött... az orosz mindig mondja épp mi mögé bújtak :)
  • MORO67
    #2914
    Most néztem azon már tul vagyok lesz egy másik ijen rész ott nincs asztal egy szobába vagyok az Orosszal és mondja hogy löjem le a mesterlövészt de azt nem találom itt egy nagy tér van elöttem tele némettel a tájoló egy tankot is kijelöl gondolom majd ki kell lőni de most eggyelöre a mesterlövészt keresem és ha nemtudom leszedni egyidőután meghalok na itt kéne a segitség.
  • kirol
    #2913
    Na amikor tölti a pályát és beszél a csávó, azt hittem ez a Max Payne.

    Amúgy király, olyan mint bármelyik eddigi rész.
  • Gaben001
    #2912
    Error during inicialization,unhandled exception caught hiba megoldva.
    Csak a windows újrarakása segített.ugyanazokkal a driverekkel és directx-el amivel előtte nem ment most megy
  • red bull
    #2911
    545 új üzenet? Megjelent a játék vagy mi? :S
  • csuszi
    #2910
    :D es is kod:) az örök szerelem:)
  • Prince23
    #2909
    A sors azt akarja, h vedd meg eredetibe :D
    Ez pedig a teljes verzió.
  • teputele
    #2908
    Na én feladom ! Minden naprakész frissítve , elérem , hogy induljon a game , első küldetés megy a második betöltésénél elszáll hiányzó vagy korrupt file-ra hivatkozva ! Egy játékkal sincs gondom , nem tudni miért van az hogy egyik gépen megy másokon nem. Ha az eredeti játék került fel a netre akkor most elérték ezzel hogy ne vegyem meg ,ez röhej , hogy állígatnom kel minden szart a windowsba , hogy elinduljon aztán meg összeomlik menet közben. vagy a törésekkel van gond és vagy megy vagy nem vagy szerul van összerakva a game , vagy ez nem a végleges példány.
  • Prince23
    #2907
    Nem utálom a metált, semmi bajom nincs vele. csak szvsz a második világháborúba nem illik bele!
  • keepernext
    #2906
    igen max nálam papa....
    egy vélemény volt pacsirta!
  • Hassel606
    #2905
    szesz csuszi! :) Hűtlenkedünk-hűtlenkedünk?
  • poppe
    #2904
    szívesen :) nekem is eltartott pár percig mire megtaláltam a kis mocskot :D
    lesz még itt hujjajajj a pálya végén is ;)
  • MORO67
    #2903
    Köszönöm rendes vagy!!!!
  • poppe
    #2902
    ahogy oda állsz az asztalhoz, ahol a pisztoly van, a jobb oldali szemközti házban lesz a másodikon. a jobb szélső ablakban, aztán rád lő egyet, és átmegy egy ablakkal balra, ha nem szeded le, megint rád lő és átmegy egy ablakkal balra stb... csak néha dugja ki a fejét
  • MORO67
    #2901
    Sziasztok segitenétek egy kicsit van egy olyan pálya ahol az orosszal fenn vagyok egy házba elöttem egy tér tele nácival ott lekéne szedjek egy mesterlövészt de az istenért nem találom hogy hol van pedig végignézem az összes ablakot.Ha nem szedem le egy idő után meghalok segitsetek légyszi segitsetek hadd nyomjam tovább
  • Cat 02 #2900
    Nah sry, lehet off de hasznos

    C:\Documents and Settings\username\Local Settings\Application Data\Activision\CoDWaW\players\profiles

    itt bemész az első létrehozott profilodba (amelyikkel már voltak mentéseid amelyeket elvesztetted), ott a save mappa, kijelölöd összes fájlt és másol.

    3at visszalépsz, itt is egy save mappa, abba bemásolod

    vissza profiles könyvtárba, active.txt fájlt megnyitod, és átírod arra, ahonnan a save-eket kimentetted (tehát az első létrehozott profil)


    ha nem gáz thnx BiG G-nek, mert küldött mentést és ezáltal jöttem rá :)
  • MORO67
    #2899
    Sziasztok segitenétek egy kicsit van egy olyan pálya ahol az orosszal fenn vagyok egy házba elöttem egy tér tele nácival ott lekéne szedjek egy mesterlövészt de az istenért nem találom hogy hol van pedig végignézem az összes ablakot.Ha nem szedem le egy idő után meghalok segitsetek légyszi.
  • Nyigu
    #2898
    édesany@d a faszfej . ne válts profilt kisköcsög és nem tűnik el a mentésed.

  • Aradebil2
    #2897
    Nyigu te nagyon korlátolt,véletlenül sem azért kell solo mentés,mert ha profilt váltasz eltűnik az előző,így nemtudod folytatni a solo campaign,hanem azért hogy ezzel is melegítsünk a wh-ra nem?faszfej