7577
  • Cat 02 #2896
    Te tényleg ilyen buta vagy vagy tetteted ?
  • mustang93
    #2895
    Szerintem jó játék,de kinek milyen,hálaistenek nekem max grafikán elfut és nagyon is jó hangulatu játék.
  • Nyigu
    #2894
    na majd multiba ezek lesznek az igazi gyökér csíterek

  • Nyigu
    #2893
    van bazzeg.ird a konzolba hogy unlock all mission az agyasverébnek.
  • Aradebil2
    #2892
    detto vmi ilyesmire lenne szükségem,de egy mentés is elég lenne amiben a 4. mapig unlockolva van a solo:)
  • Cat 02 #2891
    Van valami "cheat" vagy kod vagy valami ami unlockolja össz missiont ?
  • Soldiers
    #2890
    milenne ha közelebb mennél hozzá?
  • csuszi
    #2889
    ha tiszteletben tartanád más véleményét...
    és nekem is 10-es. igaz leszarom a single-t. és multiban adja. de éns e ugatnálak le, ha neked meg 0/10. kinek a pap...
    más: fps-t nálatok se lehet kiíratni multiban? (a reloadedban) bétában tom hogy nem lehet.
    és a hang még mindig szürke nálam (lehet nem végleges amit a warezos srácok nyúltak?). másnál lehet állítgatni a hangot?
  • grebber
    #2888
    Év játéka?? Max nálad!
  • kovecses
    #2887
    Nézzétek meg már aképet! A 6os gombbal már rég elővettem a telefont de hiába kattintgatok a bal egérgombbal nem jön az air strike!
  • kovecses
    #2886
    Valaki mondjon már erre valamit!
  • Adam II
    #2885
    Kb mintha CoD4 alatt magyar nóták szóltak volna.
  • keepernext
    #2884
    első ötperc::::
    VÁÁÁÁÁÁ
    ez kellett már!
    egy jó kis fps:)

    év játéka lesz???????????????
  • marco2
    #2883
    Hát eza játék egy rakás xar elkapkodták (ez csak az én véleményem)
  • poppe
    #2882
    a zenével annyi a gond h nem lesz tőle 2. VH fíling...
  • SpeedXHUN
    #2881
    X gombbal se megy?
  • HUN BECSEHELY
    #2880
    Hali.Tört szervert tud valaki?
  • The Protector
    #2879
    pr óra alatt a 3/4-ede megvan már.Ultra rövid.
  • kovecses
    #2878
    airstrike-ot nem tudom elsütni (hiába irányítom az északi épületek felé)
  • kovecses
    #2877
    Van egy pálya a végefelé Airstrike-ot kéne hivnom a japánok ellen, elvileg 6os gomb majd bal egérgomb de semmi nem történik, hogyan kell airstrike-ot hivni?
  • Djemba
    #2876
    aki végigvitte az megmondaná, hogy kb. hány órás a játék.
  • Cat 02 #2875
    Ezen én is felkaptam a vizet :s De mikor mentem lágszoróval (nem motoron volt) és nem tudtam honnan lőnek, aztán látom h a fán vertek tábort (~kempelnek) akkor majd kiugrottam a bőrömből örömömben.
  • Maxtreme
    #2874
    Start>Control Panel>Sound
    Jobb klikk az alapertelmezett hanglejatszo eszkozon, Properties>Advanced
    A default erteket kell atallitani erre: 24 bit 48000Hz (Studio Quality)

    Elvileg így már müxeni fog.
  • Boron Power
    #2873
    Szokás szerint veteránon álltam neki. Ezen a szinten mivel lőnek mint a barom, jó lett volna fedezékeket használni, de mert mindi ott van tőled két méterre egy kurva láthatatlan korlát, még egy gyökér mögé sem lehet bemenni. Ha rámkúrnak egy gránátot, nem biztos, hogy el tudok menni előle, mert nem bírok átlépni egy 2cm-es peremet.
    A ruszki pályán az öreg fasz állandóan beáll elém, megégek, meglőnek, kurva idegesítőre sikerült ez a scriptelt játékmenet.

    (könnyű, vagy normál módon persze mindegy, állhatsz akármeddig, akkor sem ölnek meg, de itt fontos lenne a mozgás lehetősége)
  • tommyg
    #2872
    na mind1 ha valaki tudna segíteni az írja le legyenszives
  • tasakos
    #2871
    Nálam is detto..... :( nincs már ötletem...
  • tommyg
    #2870
    nálam ennyi és kifújt, ötletem nincs mit lehetne csinálni
  • tommyg
    #2869
    nekem se, akármit próbálok nem megy
  • tasakos
    #2868
    Nem műxik ez a módszer sem....
  • zotya10002
    #2867
    Akinek a fekete képernyős hiba jelentkezik, az ezt csinálja, utánna 100%, hogy menni fog "nálam is ez volt"

    Az asztalra kirakott ikonra rámész (mind a single és multi), nyomsz egy jobb egérgombot, tulajdonságok, kompatibilitás fül, futtatás a következő kompatibilitási mód melleti négyzetre pipa, majd az legördülő ablakban windows98/me. Okézd le és inditsd a gémet, de fura mi, máris müxik.
  • Gabe18
    #2866
    Hát még jo hogy ez a zene van a játék alatt és nem Edith Piaf énekel végig,hogy korhű legyen...
  • The Protector
    #2865
    amikor a hajókat kellet lőni a repcsiből.na ott az a diszkó szerű szar zene vmi atomnagy hiba volt.nem jó ez a játék a cod-névhez.
  • Narusco
    #2864
    kommentelnélek:
    ami jó:
    -grafika ( hát szerintem pont hogy szar. )
    -nagyon gyenge ai (legkönnyebben vitted mi?)
    ami rossz:
    -pár fegyver hangja (szerinted megpróbálták ugy bekúrni a wc ajtót hogy ilyen hangot adjon ki? nem. felvették élőben a fegyverek hangját, ilyen és kész.)
    -zene (te utálod a metált, az a bajod ugye? az örök metál-teknó kérdés...)
  • Hellsing47
    #2863
    hát én nemtudom, szerintem most ehhez kifejezetten passzol a rock zene :)
    pedig eleinte nekem még a menüben is furcsa volt hogy nem egy szép, "tipikus" második világháborús zene szólt, de ez legyen a legkisebb baja

    kicsit valóban alulmulta önmagát a játék,(AI télleg hülye, és a játékmenetet valóban nem "codos") de azért annyira nem lett rossz :)
  • kiria
    #2862
    Elakadtam :/
    Vki tudna segíteni abban hogy a Blowtorch & Corkscrew misszióban a 200m guns-okat hogy kell eliminálni? 3 van belőlük. Végighenteltem mind a 3-nál az ellenséget, de csak utólag eszméltem hogy nem robbantottam. Mindenki ki van nyirva a pályán és utólag nem tudom robbantani a csomagokat. Enterrel kéne sztem, mert az a logikus de nem engedi. Van 3db ilyen táskabomba félém is amit ha ledobok akkor külön van hozzá robbantó és tudok robbantani, de az se robbantja fel őket. És mikor ledobom őket és robbantom utána újra visszaáll 3-ra a táskabombák száma, mintha el se dobtam volna őket :P
    Ha valakinek volt itt gondja, de megoldotta vagy tud segíteni akkor írjon. Köszi!
  • Prince23
    #2861
    Én is kijátszottam. Nem rossz gém. Felejtős játék single terén. nyomába se ér a Cod 2-höz, nemhogy a cod 4-hez! Cod 1-2-nek volt egy világháborús atmoszféra, amit kellően átéreztem, de itt semmi ebbe a játékba, nem beszélve, h a hangulatot rock zenével basszák el a 40-es években. na mondom jól van ezzel teljesen hazavágtátok a játékot. Egyetlen egy momentuma van a játéknak ill. kettő, ami emlitésre méltó, ez pedig a szovjetek nyítókampánya valamint a Reichstag részletes ostroma! Az eszméletlen volt. A japán elleni küldetések még mindig nem jönnek be nekem, ezzel már rég elásták magukat még a Pacific Assault idején. Egyszerűen nem jön át a világégés atmoszférája, mikor a japó küldik következnek. Remélem több ilyen játék nem lesz, ami a japán küldetést tartalamaz. A játék valós sztori leginkább a háború utolsó éveire, 1945-ös évre van kihegyezve. A hangok, effektek jók, de nem kiválóak. Az AI kibaszottul hülye, s mindez értve a társakra, nem egyszer haltam meg társ elleni fragben, vagy szövetséges lángszórós tank miatt. erről ennyit, egy jó erős átlag gém lett belőle. Cod-hoz nem méltó, de ha független játék lenne, akkor azt mondanám, h korrekt játék lett. Csak hát ugyebár a cod az cod. És infinity ward térjetek vissza. treyarch

    Ami jó:
    - grafika
    - szovjet nyító kampány
    - megható és várható befejzés Berlinben :D

    Ami rossz:
    - japán elleni küldetések
    - pár fegyver hangja idióta hangzású (pl. thomson, ppsh)
    - unalmas küldetések
    - nagyon gyenge AI
    - CoD "kiterjesztés" hiánya, nem méltó annyira a cod-hoz
    - nem korhoz illő zene bevetés közben (értsd, küldetés közben rocker/metál zenekar is füszerezi füleid dobhártyájit:D)

    nálam tuti nem lesz Év játéka, független attól, h jó lesz e a multija. top 10 - 20 közé fér be. bár lehet jóindulattal bepréselem 8-10 közé:)

    Értékelve: 78%

  • The Protector
    #2860
    hát jó gam eddig.de nem hozza cod feelinget.cod részról bukta. ahangok borzalmasak.de jó játék.
  • Shep
    #2859
    Hol tárolja a játék a konfig fileokat?
  • BiG G
    #2858
    folytasd, megéri :)
  • Master Rick
    #2857
    oks köszi:) sztem még ma kimegyek kocsival, mert úgyis 0-24es:D