7577
  • kigyi
    #3256
    igen és ezért élvezetesebb
  • fer007
    #3255
    A coop mod az ugyan az mint a single csak ott 3 másik emberrel nyomjuk?
  • klaca78
    #3254
    nekem sem megy az online profil! Talán mert holnap megjelenik, oszt ennyi vót:) ??!!!
  • peterrhymes
    #3253
    aki akar jönni zombizni az hamachi name: legyenzombi || pass: lol
    gyorsan >< 1 ember kell :P
  • evetke007
    #3252
    Nekem úgy lefagy 5s tőtike után , hogy kb. egy perc múlva resetel a gép
  • Purga
    #3251
    Mi a feléig jutottunk csak 1 orája kb.
  • Dizson
    #3250
    Na most játszok a gameval. Eddigi tapasztalataim hogy jók az átvezetők, nincs benne sok logika csak gyilkolászás de ez nekem pont jó így. :D
    Ami szar hogy rövid. Még mielőtt játszottam volna vele azt hittem hogy ez a 4-5 óra elég lesz. Most meg jó lenne ha több ideig eltartana. Na megyek is Cod 5 özni csá.
  • ChuckyHUN
    #3249
    Valaki légyszi csináljon vagy gibor roomjaan egy lant, vagy a másik roombol aki inaktiv lépjen ki
  • Dugo999
    #3248
    grt :D nekünk is 22 szint volt arekord :D
  • Pokerface86
    #3247
    csak hamachival lehet multizni?
  • NeBby
    #3246
    oooo , mifene....
    Na , menjünk , döntsük meg
  • Hellsing47
    #3245
    #3219 :(((

    de amugy kurva jó volt :DDD
  • NeBby
    #3244
    EZTLESSÉTEK!!!!

  • ChuckyHUN
    #3243
    Valaki indít egy lanost gibor hamachiján?
  • Balumann
    #3242
    Jó lett, de írtam közben, hogy hozzáírtam 1-2 fontos dolgot, ha tudod írd hozzá :)
  • Bubu82
    #3241
    Sziasztok!
    Olyan problémám van hogy nincsen telepitő kódom a játékhoz és igy nem tudom feltenni! Ha van valakinek valami öttlete vagy kódja akkor azt szivesen fogadom!
    Előre is köszi
  • SuLtAN17
    #3240
    Melyik serveren vagy fenn? Mert az egyikre nem csatlakozik mert tele van a másik meg megáll a betöltés felénél valamiért :S
    Amúgy meg azoknak akik azt írják hogy meg kéne venni nem 11kért kellene árulni hanem 6290-ért mint a Far Cry 2-t és már venném is gondolkodás nélkül :)
  • Slewy
    #3239
    most a faszom console-t nem tudom behozni, ezért nem took csatlakozni:S
  • Slewy
    #3238
    úgy értem megy online mód nélkül is
    csak az a baj, hogy a consolet már nem hozza le másodszorra :S
  • MPetike
    #3237
    Gibor nem lehet csatlakozni a szerokra!
    Lanon meg néha nelépvalaki fél ora után, nincs forgalmasabb hamachi szoba?
  • Gascan #3236
    Sziasztok... olyan kérdésem lenne, hogy meglehet csinálni hardon azt a sniperes részt amikor egy másik snipert kell lelőni egy több emeletes épületben?

    1x eltalálom, de másodszor már nem lehet mert a semmiből is lelő
  • szapor
    #3235
    hát már itt hamachin 3an vagyunk olyanok akiknek ugyan az a gondjuk hogy nem látják a szerót :(:(:(:((:(:(:(:
  • Slewy
    #3234
    megy ez tört szerveren online profilban is
    hurrá :D
  • Cefre
    #3233
    Működnek e ezek a serverek ?Vagy nálam van a baj
  • aricsi
    #3232
    Hali. Vannak érdekes dolgok,tolnánk a nazi zombie mode-ot hamachin klántársakkal,mert naggyon vad, de a legtöbben nem látják a játékot a find game-ben, a multinál is csak /connect paranccsal tudnak csatlakozni, de ugye ez coopnál nem műxik. Viszont van aki meg látja a multinál meg a coopnál is a szervert.Persze lanfix,privservfix van. Nincs nagyon ötletem,talán ugyanaz a hamachi verzió kellene.....
  • Dave0092
    #3231
    megkéne venni..
  • Cefre
    #3230
    Köszi szépen
  • Gibor
    #3229
    10.22.0.190:28960
    88.132.7.183:28960
    99.239.19.179:28960
    79.120.220.91:28960

    na most hirtelenjében ennyi...
  • Cefre
    #3228
    Sziasztok tört szervert IP t tudna valaki küldeni
  • Slewy
    #3227
    szopjon le a treyarch az online profiljával együtt!
    most miért kell szopatni a népet... nem baj, remélem azért lesz valami megoldás rá
  • arsnl
    #3226
    Igen, sajnos csak 1 van( még...)
  • grebber
    #3225
    Baszki haverral megjöttünk meloból sikerült coopot összehozni azt ketten végig is töltuk egyből a szingle kampányt ketten.
    Majd zombizunk is.

    Kérdésem hogy ez a zombis pálya ez mindig csak ugyanaz lesz ? Mármint a helyszín?
  • Render
    #3224
    Persze tudom, csináltak szervert de nem láttam sajnos.
  • szapor
    #3223
    HELP PLS!Nem találok coop szerókat pedig már mindent megcsináltam nod off tűzfal off hamachi verzió is egyezik szal nem tom mi lehet a gond :(
  • Viktorr
    #3222
    Co-OP Servert tudtok mondani?
  • BiG G
    #3221
    na ez már valami :)
  • nesster
    #3220
    hali
    sikeresen felraktam a játékot, már második/harmadik pályán tartok, de a hang eszméletlenül recseg (amikor a katonák adják a parancsokat, az tiszta de minden robbanás és effekt berecseg) és hát egy háborús játék, hang nélkül semmit nem ér. Volt már valakinek hasonló problémája, vagy van esetleg ötlete?
  • Dugo999
    #3219
    na emberek :D

  • Puhos
    #3218
    Leszedtem, felraktam, játszok vele. Minden baj nélkül indult nem volt hibaüzenet. DirectX 2008. augusztusi, NetFramework 3.0, monitor 72Hz-en, a víz szép. Hang jó, alaplapi 7.1-es.
  • 16gaborm
    #3217
    Nem fagy ám az ki csak kitartóan kell várni mint a játék belépésekor akinek nem jeleníti meg a videót!!!

    Csak várj és megy is most próbáltam!