7577
  • Cefre
    #3416
    Hello

    Reggel inditanám a multi exe t indul a játék és utánna mikor a profilt választanám lefagy .nem tudjátok mi lehet a baj tegnap ég ment rendesen ma meg semmi
  • Alienhun
    #3415
    Simon szerintem ha valaki tudna valamit a crack ügyben tuti belinkelné de mivel énsem vagyok annyira tájékozott crackben igy várom hogy valaki linket tegyen vagyvalamit ha van valami akkor meg haverok szólnak úgyis és átküldik :)
  • STFU
    #3414
    Udv!
    En most raktam fel 2x is, de az a gond, hogy ramegyek a new game -re, kivalasztom a nehezsegi szintet es akar mit valasztok semmi nem tortenik, ugyan ugy ott marad a menuben. missionselect nel is ez van.
  • simonl #3413
    Sziasztok,

    Lehet sokakat most magamra haragítok, de nem álszent kicsit, hogy lassan 2 hete "warezoltok" e topicban pár nap múlva pedig - a játék megjelenése után - ha valaki csak egy crack -t vagy serialt mer kérni, természetesen ugyanezen arcok fogják leugatni vagy az udvariasabb csak elküldi a boltba...eredetiért.

    Ugyanez vonatkozik a FAR CRY 2 topicra is.

    Legyen mindenkinek szép napja.....

  • Disaster24
    #3412
    gamecopyworld

    Itt pedig a "Call of Duty: World at War UNLOCKER" kell neked. Az összes küldetést kilockolja, a zombisat is és a death cardokat is. Az nfo-ban benne van mit csinálj vele.
  • Buscemi
    #3411
    Sziasztok!
    A single játékkal lenne gy olyan gondom, hogy ha átlépek multiba akkor elfelejti a single mentéseimet(és az összes beállításomat)... Baromi rossz mert már eléggé elől voltam ( a repülős résznél) és most kezdhetném elölről:(
    Lehet valahonnan szerezni egy full save-t ? Ha lehet akkor hova kell tenni a játékon belül? Ha esetleg valaki tudna küldeni sajátot akkor a [email protected] címre küldje!
    Vagy nem lehet valahogyan visszaállítani?
    Köszi ha tudtok segíteni!
    Üdv
  • zotya10002
    #3410
    Sziasztok!!A multiban van a DOME map, nekem ez az egy map ami nem megy a gépen!Tölt a gép sokáig asztán ezt írja ki:DIRECT 3D DEVICE:PRESENT FALIED:DRIVER INTERNAL ERROR!Mi lehet a hiba?HELP VALAKI!!Tegnap vettem egy ilyen vidkarit és rendesen fel tettem a drivert!!!!!!!!
  • Alienhun
    #3409
    ha nekünk irtad akkor a válasz: ma márnem :) 1.5 óra kb mire a 24. szintig eljutunk :D vagy nmemtom nem számolom :)csak gyorsan telik az idő :D
    de holnap összeszedem a csapatot és megdöntjük a 24et :)
    ha ma nem lép ki este az az 1 ember ..... dekár na mind1 majd holnap :)
  • Swy
    #3408
    tudna valaki segíteni? most már kilép , látom a tálcát, meg vmi cod console-t de azon kívül semmi és egy idő után bezárom a feladatkezelőben mert ,,nem is válaszol". fennt van a directx frissítés is a legújabb, vga driver u.a.
  • Hellsing47
    #3407
    ma még játszotok?
  • grebber
    #3406
    Egyedül 8. szintig túlélem.Haverral 2-esben is 8-as a max :(
  • Alienhun
    #3405
    4en indultunk 21. körben az 1ik emberünk elment -.- pedig nagyon jól birtuk :( de itt a kép
  • V43 1105
    #3404
    XD Sehogy ..... még.
  • Cefre
    #3403
    Hello x-fire be hogy lehet belekeresni a cod 5 öt? mert nem látja a gépbe
  • 16gaborm
    #3402
    Hát de Yes re van állítva a console és akor utána 0val tudom előhozni nem?
    És ha így kell akkor meg nem tudok ip-t beírni mert ha 0van az ip-ben akkor meg eltünik a concole
  • Balumann
    #3401
    Hát úgy a legjobb szerintem, ha olyannal játszol akit jobban ismersz, és akkor végigviszitek a játékot együtt. Nekem a kedvenc műfajom :-)
    Bár még csak a zombilövöldét próbáltam, meg 1-2 rövid alkalomma sima coopot (mert én is várok vkire :P), azok alapján azt szűrtem le hogy nagyon jó (bár szerintem a Rainbow six vegas2-ben és ghost recon aw 1-2-ben jobb a coop).

    A zombi lövölde jó, csak kellene több pálya, mert ezen az 1-en nem olyan jó már sokadszorra játszani. Főleg hogy elég sokáig tart mire jön a nehezebb rész.
  • TaRka0107
    #3400
    Szevasztok!! Van olyan hamachi szeró ahol nem coop van hanem rendes game?:D
  • Tommy093
    #3399
    am milyen ez a coop dolog azt vágom hogy páran vagytok és akkor gép ellen de am jó dolgo ez :D ?
  • Balumann
    #3398
    Remélem :P
  • 16gaborm
    #3397
    VGA-m!

    Elvileg ez tud Shader 4.0-t+DirectX 10-et!!

    Érdemes a DirectX-el foglalkozni?
  • Neoncsoves
    #3396
    2 órát adok neki és lesz lanfix :D
  • Tommy093
    #3395
    kösz értem.. és sok idő mire lesz ilyen lanfix szerintetek?
  • Balumann
    #3394
    A multiplayer részét nem kell crackelni, nincs benne védelem (külön indítója is van), aki csak multizik az nyugodtan patchelje (1.1 private server készítő már van). Single crack és coop lanfix még nincs...
  • Neoncsoves
    #3393
    multi megy törttel, ha servert akarsz csinálni akkor már megtalálható a private server patch AZ oldalon :)
    sp meg coop nem megy most
  • sajtburger
    #3392
    vki feltolná azt a cracket? Tényleg nem tudom mi lehet a gond.. minden stimmel..
  • Tommy093
    #3391
    vki coop? 1.1patch van fent van mér lanfix ?
  • m0tTh0w
    #3390
    Nemhiszem, hogy csak magyar szervereken lehet tolni.
    A gametracker-en vagy egy raklapnyi szero'.

    Arra voltam kivancsi, h ha felteszem a peccset, akkor az 1.0-as private patch jo e hozza, vagy szoptam es varhatom a friss torest.
  • Swy
    #3389
    sziasztok!

    nem tudom miért, de kilép a partraszállós pálya utáni pálya betöltésénél, pedig fennt ban a directx frissítés is ráadásul nem is egyszer. Most már nem írja ki h directx hiba csak fekete kép és kilép. esetleg hibaüzi. Megoldás van már erre?
  • Balumann
    #3388
    Egy féle crack van csak...
  • Morfi
    #3387
    Van 2db 1.0-ás és 2db 1.1-es maygar szerver. Választhatsz :D
  • m0tTh0w
    #3386
    Ezt az 1.1-es peccset meg nem erdemes felrakni ugye?
  • sajtburger
    #3385
    sajnos a frissítéssel sem megy. :( Totálissan nem tudom mi a gond, lehet a crack rossz.. van valakinek egy jó crackje???
  • 16gaborm
    #3384
    köszi
  • Morfi
    #3383
    Játékban is lehet. Options -> Game options -> Console Enable
  • 16gaborm
    #3382
    Conlsolt hogy tudom elővarázyolni?És a játékban kell vagy elötte még?
  • Balumann
    #3381
    Favorits-ba hozzáadod IP alpaján a tört szervereket, és onnan tudsz csatlakozni. Ott van a faq-ban.
  • Morfi
    #3380
    Van valaki aki ért annyira az ASE-hoz, hogy segítene abban, hogy azokat a szervereket mutassa amilyen verziószámot beállítok benne.
  • 16gaborm
    #3379
    A hivatalos megjelenés napjától majd lehet multi profilt csinálni,meg lehet majd látni a tört szervereket?Vayg ebben az 5ben csak LAN módszer marad?
  •  Evil
    #3378
    Kijött a játék, az meg csak beta és nem demó.. Szóval igen törölheted, azzal többet nemfogsz tudni játszani.
  • jodamester
    #3377
    directX nov.