7577
  • Hassel606
    #3456
    Ej, ne húzd már itt a népet!
  • giorgio81
    #3455
    Te most miről beszélsz kispajtás?
  • teputele
    #3454
    Igen de hol a fegyver ? Mlyen orrom előtt ? Senki nem ad ! Meg mindig elpirosul a tv és kezdi elöröl . Nem jo a gépem ? Mit tegyek rá ?
  • csuszi
    #3453
    értesz hozzá...
  • grebber
    #3452
    Szívesen tolnám 4-esbe de csak haverral 2-en vagyunk.De ha esetleg beférek valahova megnézhetném milyen 4-en!
  • Morfi
    #3451
    Én egy ilyen szerverről tudok az a szerverbérléses tesztszerver, de ott valami szerver konfigurációs probléma lehet talán vagy csak simán cd kulcs ellenőrzés van.
  • Morfi
    #3450
    Na ige, a patch javít mondjuk xfire vagy hwsl vagy min, de én ASE párti vagyok :) Az meg már köztudott, hogy nem tudja az ember telepíteni, de akinek még megvan az tud vele dolgozni. Amúgy müködni müködik vele, csak az összes verziót látja és néha kellemetlenségbe ütközök ha más verziószámú szerverre mennék.
  • A tumi
    #3449
    Végignyomtam.
    Elég felemás érzésekkel álltam fel a gép elől.Rövid volt,hozta is a formáját mg nem is.Minél nagyobb mostanában egy játék(fájl méretre) annál rövidebb.
    Pl az nem tetszett benne(már az előző részeknél sem tetszett),hogy ha te nem indulsz előre akkor a társaid ezt nem teszik meg.Ergo neked kell előre menni,hogy egyáltalán menjen a játék.Ez az életben nem így van.
    Na mindegy...el lehet vele játszogatni és ez a lényeg.
  • Boron Power
    #3448
    Egyértelműen kevesebb a csaló. Nagyon úgy néz ki te még életedben nem játszottál eredeti játékkal, főleg amire kifizettél 10-12 ezer forintot. Ez esetben csalnál vele? Mert elég, ha egyszer megfog a szerver, és már fel is került a kulcsod a banlistára(Game-violation.org ha streamelt, vagy esetleg a pb banol közvetlenül). Na innentől komoly játékra használhatatlan, nem tudsz többet felmenni eredeti szeróra, elcsesztél 10 ezer forintot.
    Kevés ember van aki ennyire hülye, még ha egyébként lenne is benne késztetés a csalásra.

    Eközben te a tört szervereken tömegével fogsz összefutni csalókkal, és végig sírni fogsz, hogy milyen gyökerek, de tenni nem tudsz ellene semmit, még banolni sem tudod, mert nem lesz kulcs amit kitilthatsz(max ip ban, de az is csak akkor, ha nem változó)!!!

    (pl eredetin, ha a pb nem is fogja meg, de mondjuk többen meggyőződünk arról, hogy csal, vagy mapokat anyázik végig, akkor egyszerűen kibanolom a kulcs alapján akár végleg, akár bizonyos időre. Te ezt törtön nem tudod megtenni!)
  • HUN BECSEHELY
    #3447
    Nekem nemtudtok segitteni?
  • zotya10002
    #3446
    :-)
  • Sgtfathi
    #3445
    Huh ez kemény arc!
  • zotya10002
    #3444
    a játék angol!!Fegyó meg ott van a szemed elöt!!:-))
  • Sugam
    #3443
    és nem újreg:D
  • Prince23
    #3442
  • tmisi
    #3441
    "Hol lehet vásárolni fegyvert , van bolt valahol ?"
    Nem FarCry2 ez bazze.... :/
  • BiG G
    #3440
  • teputele
    #3439
    Sziasztok
    Föltettem a jatékot és angolul beszélnek benne!! Mi lehet a hiba ?
    Az elején meg kapok egy kispisztolyt és azzal kell mennem gépuskák ellen. Hol lehet vásárolni fegyvert , van bolt valahol ?
  • HUN BECSEHELY
    #3438
    Hali!

    Nem akarok okoskodó lenni,de szeretnék kérdezni egy-két dolgot.Ha kapok rá vállaszt megköszönöm,ha nem,ugyis jó.
    Szóval.Letöltöttem a Gamet,felraktam,feltettem az 1.1-es javittást,és ha felakarok menni szerverre,azt irja ki hogy No or bad Challenge for address
    Most nem akarom elrontani az egésszet,inkább gondoltam irok ide,talán segitt valaki.

    DIV-BECSE
  • BiG G
    #3437
    egyedül az is szép, de ezt négyen kell játszani :)
  • Balumann
    #3436
    Hát én azért technikai dolgokban otthon vagyok, de ilyen protokollal kapcsolatban én se tudnék választ adni (de valahogy sztem átugrottam akkor a kérdésed mert nem emlékszek ilyenre :| ). A patch viszont elvileg javít a szerver keresőn is.
  • Morfi
    #3435
    Az igaz hogy sok fölösleges kérdés van, és akkor mindenki elnézést is kér, ha már "esetleg" valaki feltette a kérdést. Visszaolavsni lusta, banner alatt biztos nem látja a linkeket, így hát marad a kérdezgetés.

    Én is még tegnap érdeklődtem egy protokol eljárás miatt, hogy jobban müködjön a szerverkereső. Vártam is a választ egy darabig, vagy egy hozzászólást, hogy sajnos nem értünk mi ehhez. De semmi. Ezek szerint ide csak olyan "kockák" járnak akik überpro fps fanok, 100/0-as stattal és ha már egy kis technika probléma merül fel a szerverkeresővel akkor meg hallgat az illető. Avagy csak nekem nem akar válaszolni senki.
  • grebber
    #3434
    9. Roundig jutok ott már sokan jönnek nagyon :(

  • zotya10002
    #3433
    Sziasztok!!A multiban van a DOME map, nekem ez az egy map ami nem megy a gépen!Tölt a gép sokáig asztán ezt írja ki:DIRECT 3D DEVICE:PRESENT FALIED:DRIVER INTERNAL ERROR!Mi lehet a hiba?HELP VALAKI!!
  • Balumann
    #3432
    Én nemigazán értem ezeket a mostani kérdéseket...
    simonl: ott a FAQ, be van linkelve hogy honnan lehet cracket leszedni, serial-okhoz meg ezer oldal van és googlevel is lehet találni, raádásul ott az nfo. Fölösleges eleve itt kérdezni.
    Gamecopyworld-ot kell figyelni, ha lesz crack akkor ott fennt lesz.

    miking73: Nem valószínű hogy működk, mivel az indítófájl is cserélve van (vagy ha működik probléma lehet vele). Hamarosan jönnie kell a cracknak.

    Nem vagyok warez ellenes, de annyi teljesen felesleges kérdést tesztek fel, ami vagy bennevan a FAQ-ban, vagy egyszerűen csak rá kellene keresni neten...

    A fórum inkább szóljon a játékról, multi szervezésekről, stb..
    A játékban szerintem a legjobb a COOP (tovább vittem tegnap egyik más játékból ismerősömmel).
    De gondolom a multi sem olyan rossz, szervezettek csapatokat, stb...
  • Alienhun
    #3431
    hát a solo modos zombi 1 kalap car 1x megüt a zombi és meghalok -.-
    pedig 9. körig birtam és elég jól ment simán birtamvolna a 15. körigis vagy tovább.... inkább maradok a coop zombinál :)
  • Disaster24
    #3430
    A Documents and Settings \ felhasználóneved \ Local Settings \ Application Data -ban nincs Activision mappa? Hát az fura :)
  • miking73
    #3429
    sziasztok!meg tudja mondani valaki hogy az 1.1 es patch-el működik e a lanfix?
  • Buscemi
    #3428
    Sajnos nem tudom megcsinálni az unlockert mert egyszerűen nincsen hova tenni a mappát:(( Maga a játék sem csinál ilyen mappát sehova:(( Valami más ötlet? Ja azt észrevettem már, hogy csak a kilépéskor használandó save működik! A quicksave nem... Rossz verzióm van fenn?
    Üdv
  • John McLane
    #3427
    Már megvan.
  • Alienhun
    #3426
    Hát én azt mondom ha megveszed eredetiben attól még ugyanolyan sok csiter lessz ez nem attól függ hogy megveszede vagy sem mivel csalni mindenhol lehet csak 1 olyan ember kell aki elszánt és megirja hozzá a dolgokat szal ne azt magyarázd hogy eredetin nem lessz annyi csaló -.-
  • Disaster24
    #3425
    Ha lenne a topicnak egy olyan moderátora mint amilyen pl a Red Alert 3 topicnak van nem menne itt se a warezolás :)
  • Buscemi
    #3424
    Köszönöm!!!
  • Hassel606
    #3423
    Szia! Valahol igazad van... Én is játszottam vele, és arra jó volt, hogy megállapítsam, ez nem ér tizenezer forintot!
  • Cefre
    #3422
    ha átinstallálom a gamet a rangot át tudom vinni valahogy?
  • John McLane
    #3421
    Sziasztok!
    Van egy kis problémám ezzel a csodával, bár lehet én vagyok a hülye, de remélem megmondjátok:-). Szóval a boltban a RELODED verziót vettem meg, feltelepítettem elindul remekül. Solo módra klikkelek New Game kiválasztom a nehézségi szintet és nem történik semmi. Visszakerülök a New Game, Mission Selection részhez. Ennyi amit tud a progi:-). Előre is köszi a válaszokat. Üdv
  • mama 2
    #3420
    Ja és: multizni már lehet valahogy?
  • mama 2
    #3419
    Na végigjátszottam. Megnyilt a zombi mód, de az valami nagyon durva:D! a 4. körig bírtam...
  • giorgio81
    #3418
    Ezek a death cardok jók valamire? Én össz-vissz kettőt találtam a 13-ból, igaz nem is nagyon keresgéltem
  • Boron Power
    #3417
    Szerintem igen nagy a különbség a között, hogy most kíváncsiságból játszol, mert nem bírod ki, majd pedig megveszed(pl. én is előrendeltem), és a között, hogy eleve cseszel megvenni.
    Aki megveszi, ráadásul az eredeti áron, nem fél év múlva, az semmi kárt nem okozott a fejlesztőnek, teljesen jogosan fogja leugatni azt aki nem fogja megvenni, és itt sír majd, hogy nem tud játszani, vagy hogy sok a csiter. Ha normálisan szeretne gamelni vegye meg, vagy viselje a következményeket és legyen csendben.