7577
  • Disaster24
    #3496
    buscemi, mama2: akkor sztem csak nem látjátok a local settings mappát, merth rejtett mappa.
    - Intéző megnyit
    - C meghajtóra tallóz vhova
    - Eszközök/mappa beállításai/nézet
    - alul: rejtett fájlok és mappák -> megjelenítése
    - majd "Minden mappára érvényes" gomb megnyomása
  • Cat 02 #3495
    FAQ ?
  • TaRka0107
    #3494
    Üdv all! A mentéseket hol találhatom meg? Lehet h már kérdezték...vissza is olvastam.. de nem találtam:D Azért kellenek mert mindig más profilt ad meg és ujra kell kezdenem mindig:D THX a válaszért előre is
  • giorgio81
    #3493
    Grat.
  • Waczkor
    #3492
    Én holnap 11-re megyek érte bótba:)
  • Snexi
    #3491
    nem tudom miért nem látja pár ember hogy direkt csinál ez a gyerek amit csinál
    azt hiszi vicces hogy hülyeségeket kérdez
  • Sugam
    #3490
    ez már sok lesz. 3éves reg. gondoltam nem gépezik sokat, van ilyen, esetleg nagyon fiatal.. de hogy most itt önti a fasságot, igy biztos "ál"reg. unatkozás a tetőfokra hág , ahogy szokás mondani :/
  • Torda5
    #3489
    Nekem megvan a COD 5 jeehh nagyon fasza jatek rogton odadnam az ev jateka cimet!!
  • zotya10002
    #3488
    Sziasztok!!A multiban van a DOME map, nekem ez az egy map ami nem megy a gépen!Tölt a gép sokáig asztán ezt írja ki:DIRECT 3D DEVICE:PRESENT FALIED:DRIVER INTERNAL ERROR!Mi lehet a hiba?HELP VALAKI!!Léégyszi!
  • giorgio81
    #3487
    Ne alacsonyítsuk már le ezt a fórumot...
  • HD JOHNNIE
    #3486
    édes jó istenem...
  • chris82
    #3485
    bocs, összekevertem a dolgokat, nem Jumurdszák hanem Zsákos Bilbó Gyürüje van meg. ( de az is eladó! )
  • giorgio81
    #3484
    Te sem vagy egy nagy ász, már bocs, ha nem látod, hogy ő is csak itt szpoatja a népet.
  • Purga
    #3483
    Nem volt vicces jo???
  • mama 2
    #3482
    Ne önts bele semmit. Az orvos nem javítja meg. A többiek csak szívatnak. Japán(nem Kínai) nyelvre, meg azért váltott át, mert Japcsik is vannak a játékban, mivel ők is háborúztak a töbiekkel...
  • mama 2
    #3481
    Most hogy így mondod nekem sincs. Az unclokert akartam használni, de nincs Local Settings mappa. Nekem is csak a program filesba van a COD5 mappaxD!
  • teputele
    #3480
    Az orvos megjavítja ? Kösz a tippet beleöntöm mindjárt , mondjuk az irták valahol , hogy az pohár tartó de akkor értem már , mert viz kell bele. Meg az is előjött hogy nem csak angolul beszélnek már hanem mintha kínaira váltana vagy mire. Micsináljak ? Mi az a Glock , az uj alkatrész ?
  • Morfi
    #3479
    A viccet sem érted? Akkor mindegy :D
  • chris82
    #3478
    teputele, A jumurdzsák gyűrűje tényleg rajzos, és jó is.
    ha kell, én eladom az enyém( már végig vittem)
  • Buscemi
    #3477
    A documents and settings mappában a nevem "rendszergazda". A rendszergazda mappában ezek vannak: asztal,startmenü,cookies,userdata,dokumentumok,windows,kedvencek... Ezekben sincs activision mappa és a keresővel megnéztem a gépemen sehol nincsen!Kivéve persze a program filesban a játék mappáját amiden a cod5 demó mega cod4 is van...
  • Purga
    #3476
    Ezt, most miért tölem kérdezed???
  • mama 2
    #3475
    Nem szedtek rá! Nincs olyan FPS játék(Főleg nem COD) ami igazi filmes. Sőt olyan játék sincs(esetleg a Jumurdzsák Gyűrűje tartozik ide).
    Semmi baj a gépeddel, esetleg veled. Tudod nem 6 éveseknek való a játék...
  • Morfi
    #3474
    Egy 10kg-os kalapácsa a gépbe meg egy 9mm-es glock 21-es a felhasználónak. Ha ez sem segít akkor téged átvertek. És ha átvertek akkor fordulj az orvosodhoz vagy a temetkezési vállakozódhoz...
  • giorgio81
    #3473
    Igen lett puskám, meg kaptam egy plazma ágyut is! A vizet meg öntsed a DVD lejátszó tálcájába, onnan majd felissza és jó lesz!
  • chris82
    #3472
    teputele, az a baj, hogy nem vagy elég idős, hiszen ez csak 21 éven felülieknek van s a program érzékeli hogy hány éves vagy.
  • teputele
    #3471
    De rajzfilmes mert a bácsinak a ruhaja nem igazis mint az elején hanem rajzfilmes. Rászedtek vajon ? Én azt hittem igazi játék ez nem rajzfilmes.Lehet venni a géppbe valamit amitől filmes lesz ?
  • teputele
    #3470
    Vagy lehet rászedett a gyerek a boltba , attól vettem , azt mondta olyan uj hogycsak nála lehet kapni és 20.000-ér ingyen van , de csak nekem adja annyiér. És örültem is , de mindig meghalok.
  • csuszi
    #3469
    te is értesz hozzá. hála kl már leírta a lényeget, így nekem nem kell vele vesződnöm. de legalább ne terjesztenétek a baromságaitokat.
  • mama 2
    #3468
    Bazdet. Nem filmes a játék, az csak a bevezető. Aztán ami átvált, amikor lőnek, az a játék. És nem rajziflmes grafikája van már bocs. Nem Mysims ez...
    Nem kell semmit kicserélni a gépedbe...
  • Morfi
    #3467
    Írtam, cseréld le a felahsználót.
  • teputele
    #3466
    Ha rajzfilmre vált a akkor hibás ? Ó de akkor mit vegyek a géppbe hogy filmes legyen ? Van uj alkatrész hozzá ? Mi a neve ?
  • mama 2
    #3465
    :ASDS:_D?A:DAS:AD:SA:SDA_:DaD_DA:
    Bocs, de erre nem tudok mit modani...
  • teputele
    #3464
    Vizet ? De hová öntsem ? Attól jó lesz ? És lett puskád ?
    Meg most hozta a postás a neddforspeed-et az ujat de mindig jönnek a rendőrök pedig betartom a közlekedési szabályokat , szóval biztos a gépemmel lesz baj.
  • Snexi
    #3463
    nagyon vicces vagy


    valszeg fake acc
  • giorgio81
    #3462
    Tegyél bele vízhűtést, az segít! Nekem ez volt a problémám.
  • Morfi
    #3461
    Ez véletlen nem 18+ korhatáros játék? Fegyver kell? Lőj magadnak, vdd fel és használd. Azért mert a dokumentum film után átvált számítógépes animációra ami szerinted rajzfilm akkor ott biztos valami hiba van. Nem logikai játék, hanem First Person Shooter. Nem a számítógépben kell lecserélni, ha nem a felhasználót.

    Purga: Már van csalás a játékhoz? :)
  • teputele
    #3460
    De mér nem lehet segíteni nekem ? Mindig el kell bujnom mer lelőnek , puskát meg nem lehet kapni sehol , micsináljak ? Cseréljem ki valamelyik alkatrészt a gépbe és akkor jó lesz ? De melyiket , mi okozza a hibát ? Vagy vigyem szervízbe , ott megcsinálják ? Meg az elején ilyen film van a játéknak , aztán bevált ilyen rajzfilmesre , de miért ? Nem jó a videokártya a géppbe ? Vagy ez ilyen logikai játék és az elején ugy lehet továbbmenni ha megfejtem ? Valaki tudja a megoldást ?
  • Purga
    #3459
    Az elöbb bementem kicsit SD-zni egyedül, valami "hackerBalage" bejön, lelövöm párszor, aztán elkezd toporzékolni nekem, hogy mekkora csicska vagyok, biztos van vagy 250 fps-em, utána jött a WH-zás és családtagjaim meg én, szoval szépen sorrendben. :)
    (és mindezen csak azért röhögtem, mert a játék 15-30 fps között mozog nekem xD)
  • mNzJean
    #3458
    ebéd után egy kis zombulás?
  • zotya10002
    #3457
    Figyi ki fogsz minket csinálni!!