171
Meghalt Colin McRae
  • gordon 24
    #131
    Ebbe igazad van. Hát én nem is onnan ismerem. De sajnos elég sokan vannak igy ezzel.
  • trogerzsiger
    #130
    Vagyis háát hülye fogalmazás ez az átlag ember... inkáb az aki főként a kereskedelmi adókat nézi.. de ezt csak én gondolom az hogy emlék játék..
    És ahogy az embereket ismerem, elsősorban nem az emlékére csinálják..
    De lehet én gondolom rosszul, de eddigi tapasztalataim (ami ugyan nincs sok így mutatják.
  • Dexantreal
    #129
    Szép gesztus.
    Átlag ember?
    Én az vagyok, csak a játékok alapján meg néha tévében, újságban hallottam/olvastam róla.
    Mégis tudom picit ki ő.
    Sajnálom is.
  • trogerzsiger
    #128
    Szerintem terveznek egy "emlék" részt.. és a nevéért pedig a család kapná a pénzt...
  • trogerzsiger
    #127
    Tényleg jobb lett volna... de most egy átlagember sztem nem nagyon tudja ki az a colin McRae és most inkábbátkapcsol oda ahol dudákat lát vagy ilyesmi....
  • Dexantreal
    #126
    Tényleg meghalt?
    Annyira borzasztó az ilyen tragédiák és elszomorító.
    R.I.P.
    S legalább már azt is tudom mit jelent a rip. (#115)
  • pajti
    #125
    Szerintem meg nem. Az Ő nevét már nem használhatják jogilag...
  • gyuri12
    #124
    bár, én egy utolsó befejező résznek örülnék. a dirt is rossz vót:/
  • Szabi1991
    #123
    McRae 1995-ben, egy világbajnoki cím megszerzésével koronázta meg pályafutását. A skót pilóta háromszor volt második a világbajnokságon, és 1987 és 2004 között 25 világbajnoki futamot nyert. A rali volt az élete, a rajongóit elbűvölte látványos vezetési stílusával.


    Akárcsak más ralisok, McRae is újabb kihívást keresett. Ezt a Dakarban találta meg, amelyet 2005-ig vezetett is. Jövőre a svéd Tina Thörner-rel indult volna a német X-Raid-Team színeiben egy BMW X3-mal.


    Az utóbbi években egy saját kocsi kifejlesztésén dolgozott, amelyet Colin McRae R4 névre keresztelt, és 2006-ban mutatott be a Goodwood Fesztiválon. Emellett visszatérését tervezte.


    „Ő egy remek ember volt, nagyon fog hiányozni” – mondta McRae egykori navigátora, Nicky Grist. Hozzátette: Johnny és a két barát halála még súlyosabbá teszi ezt az egyábként is szörnyű tragédiát.
  • Met
    #122
    Ha valakinek egy játék kell ahhoz, hogy ne felejtse el ki is volt McRae az már régen rossz...
  • gordon 24
    #121
    Szerintem igen!
    Pontosan azért lenne jó mert az emberek nem felejtenék el két hónap múlva ki is volt ő. Igy sokkal tovább a köztudatban maradna.
    Nagyon sokan a játék miatt ismerték, ezért jó lenne ha tovább nőne az ismertsége hamár "élőben" nem tudja növeli ezt, sajnos!
    Szóval szerontem az emlék miatt is jó lenne ha maradna a neve a játékoknak.
  • barnie1990
    #120
    Vajon a játékot a nevével fojtatják tovább?..bár gondolom igen,mert biztos sok pénzt hozott a konyhára.
    Különösebben nem ismertem,csak a játék miatt,de azért én is sajnálom.
    Megesik.
  • gyuri12
    #119
    azért az mekkora gáz volt,hogy az rtl-en,semmi összefoglaló sem volt,kb mint egy reklám,akkora kis szösszenet volt a haláláról:(
    szomorú

    (de persze Annácska új melleiről órákig elbeszélgettek volna)
  • lang14
    #118
    én még a CNNen olvastam de nem voltam benne biztos hogy jól értettem, tényleg meghalt? hihetetlen... Szomorú... Remélem megtalálja a kanyarjait a mennyek lejtőin is... Részvét
  • feamatar
    #117
    RIP :(
  • zoolee
    #116
    Najóvan, mész te al a jó francba!!!
  • gneoka
    #115
    Én is megadom a kellő tiszteletet, ha másnem itt.
    Rest In Peace colin...
  • Evogordon
    #114
    Elvisz király vót meghalt, jimmi király vót meghalta, kolin király vót meghalt, én még élek.
  • rakodo
    #113
    Ennyi erövel anyádat is megbaszhatnád
  • SFKS
    #112
    R.I.P.
  • DjDano
    #111
    Szerintem túl sok filmet néztél....
  • Gyocsika
    #110
    R.I.P
    Nyugodjanak békében!
  • Nohab
    #109
    R.I.P

    Sajnos a balesetek okát nagyon nehezen (vagy egyáltalán) nem lehet előre látni.
  • zoolee
    #108
    Én már nekem ez is eszembe jutott..
    Ez lehetetlen..He eddíg működött colin gépe, akor miért most halt meg???Legalább lett volna előrelátható nyoma hogy valéami baja van a gépnek.:S
  • david508
    #107
    nyugodjon gékében
  • Pepsi Twist
    #106
    lehet hogy merénylet volt?
  • DoctorJohnson
    #105
    ilyen nincs
  • avcom
    #104
    Dave Richards, Colin egykori főnöke (Subaru WRT) is lezuhant ma saját helikopterével, ők sértetlenül megúszták
  • Benc16
    #103
    "Egy a gond az ember megszületik, fáradozik, és bármelyik pillanatbanösszedőlhet minden. Dolgozott a hírességért és sok másért de ez mostmár csak egy hétig tart, aztán Ő a multé lesz." by: Me
  • Pepsi Twist
    #102
    Ná bázz meghótt szegény Colin? én 1 csak 1 versenyét láttam az is a madaras volt... (azért a mai napig is respect neki)
  • tobias88
    #101
    R.I.P.

    és én mindenkit sajnálok, aki meghal, furcsa, de még téged is...
  • Benc16
    #100
  • DoctorJohnson
    #99
    DE MIÉRT????
    Hogy lehet így hozzáállni egy sportemberhez, aki ráadásul marha tehetséges volt, sok fiatal példaképe volt, egy anya gyermeke, egy feleség férje, és az életbenmaradt család legnagyobb bánatára egy szintén eltávozott fiú apja??????????!!!!!!!!!!

    Millióan repülgetnek naponta a saját repülőjükkel/helikopterükkel, egyáltalán nem biztos (sőőőőőőőt) hogy Ő bármit is tehetett a szerencsétlenségről!!!

    Gondolkozzál már kicsikét te szerencsétlen, a tisztelet az tisztelet, és ha még utálsz is vkit, akkor is kurvára nem szokás kimenni valaki temetésére köpködni (mert te itt kb. azt csináltad)...
  • Benc16
    #98
    R.I.P.
  • DoctorJohnson
    #97
    én nem nézem a rally-t, de Loeb, Grönholm, Solberg és persze Burns nevét még én is ismerem (nemhogy McRae-ét)... nem kell ehhez játék, csak nyitott fül
  • prezi
    #96
    R.I.P. Colin McRae !

    Voltak korábban durvább bukásai, de mivel a rally volt az élete, nem tudta megtörni egy baleset. Sajnalatos hogy ilyen maganbalesetben kellet elhunynia, fianak is, baratainak is!!! remek versenyző volt !
  • [Walaki]D`Lair
    #95
    Ajh...bazz :/ rip kolin bástya'
  • Nyarlathotep
    #94
    Nekem is lehet véleményem, és nekem ez. Ennyi.
  • stp4trick
    #93
    csak 3?
  • zoolee
    #92
    Te nem szégyeled magad te istenb@szta ge.i??!!!!!!
    Viselkedjél már!
    Itt mindenki szvrja le, hgogy téged nem érdekel, de akkor ne is gyere fikázni ta gyökér állat.
    Ide azért jött mindenki, hogy emlékezzen colinre, nem, hogy labarmozza...


    83#: de sajnos igaz....ő volt a gépen, az 5 éves fiz, 1 nő meg annak a gyereke...