478
10804749371251051292.jpg
Games Workshop táblás játékának pc-és változata.
  • Avpfan
    #398
    Csak megveszem.

    Nagyon összetett a játék, azért még ennyire nem vágom az angolt. 2000 ft még belefér..

    De nagyon tetszik a game!

    Megcsináltam életem első touchdownját! Igaz 3-1 kikaptam a lizardmenektől de akkor is nagyon király volt!
  • Avpfan
    #397
    hm.

    Akkor nem veszem meg a simát.

    Addig gyakorlok a virágboltival, aztán majd az újra beruházok.
  • Strongarm
    #396
    FIGYELEM!!!

    Lehet újra jelentkezni a Defender Down! Ligájába friss tv1000-es csapatokkal. A liga szisztémát majd igyekszem úgy kialakítani, hogy a kezdők ne kerüljenek nagy hátrányba.

    Az új csapatokról az edző legyen szíves írja meg a csapatnevet, a fajt, és néhány szót a csapat történetéről és tagjairól, a Liga Csapatok rovat számára.

    A jelentkezést itt lehet megtenni:
    http://defdown.honlapepito.hu/?modul=forum&a=27692
  • tomi0304
    #395
    [email protected] msn címem és ez az e-mail címem ha vki eltudna küldeni egy craket vagy segiteni tudna kérem segitsen. nézted alul azt a kommented amiben leírják a telepitést azt követtem
  • tomi0304
    #394
    hello. felraktam a játékot. online aktivációt kinyomom. felrakom a pachet. bemásolom a crak mappámba lévő data mappát. bemásolom a crak és hibát jelez és kilép
  • Garou
    #393
    Szuper!
  • wedge31
    #392
    Bejelenteték a kieget vagy másodikrészt /ez még nem tiszta mivel semmi infó nincs róla hogy önálloan vagy az alapal együtt fog futni/
    Blood Bowl: Legendary Edition cimen.

    12 új faj ,új pályák ,egy sztori mod amiben egy kezdö edzöt kisérhetünk végig rögös és remélhetöleg véres utján.

    A játék az LRB 5 utodját CRP-Competiton Rule Pack szabályokat fogja használni ,minimális a kettö közti eltérés.

    Az új fajok :

    Vampire
    Undead
    Khemri
    Ogre
    Amazon
    Necromantic
    Halfling
    Norse
    Nurgle
    High Elves
    Pro Elves
    Dark Elf - ezt már megkaptuk DLC-ben de valamiért újnak
    számitják.

    Tervezett kiadás 2010 ősz.


  • Strongarm
    #391
    Opla, 2 hiba egy sorban, nem rossz! :)

    FIGYELEM!!!

    Lehet újra jelentkezni a Defender Down! Ligájába friss tv1000-es csapatokkal. A liga szisztémát majd igyekszem úgy kialakítani, hogy a kezdők ne kerüljenek nagy hátrányba.

    Az új csapatokról az edző legyen szíves írja meg a csapatnevet, a fajt, és néhány szót a csapat történetéről és tagjairól, a Liga Csapatok rovat számára.

    A jelentkezést itt lehet megtenni:
    http://defdown.honlapepito.hu/?modul=forum&a=27692
  • Strongarm
    #390
    FIGYELEM!!!

    Lehet újra jelentkezni a Defender Down! Ligájába friss tv1000-es csapatokkal. A liga szisztémát majd igyekszem úgy kialakítani, hogy a kezdők ne kerüljenek nagy hátrányba.

    Az új csapatokról az edző legyen szíves írja meg a csapatnavet, a fajt, és néhány szót a csapat történetéről és tagjairól, a Liga Csatatok rovat számára.

    A jelentkezést itt lehet megtenni:
    http://defdown.honlapepito.hu/?modul=forum&a=27692
  • NONPLUSZULTRA
    #389
    Köszönöm, a játék újratelepítése megoldotta a probémát (remélem).
  • GodBadka
    #388
    Volt már, hogy kilépett nekem is, de elég ritkán. Fél év alatt 2-3-szor talán. Meg kell próbálni szétnézni a hivatalos fúrum technikai részében, van-e másnak is hasonló problémája, vagy akár írni egy postot oda, vagy levelet a fejlesztőknek, gépkonfiggal stb., hátha tudnak segíteni. Ha a windows nem frissen van telepítve az is okozhat problémákat.
  • NONPLUSZULTRA
    #387
    KEZDŐ LÁMA KÉRDÉS:
    Hali. Ma telepítettem az játékot eredeti lemezről, és már 2x előfordult, hogy sima egyjátékos meccs közben összeomlik a játék (CTD). Érdekelne, veletek is előfordult-e már, és kb. mi lehet az oka.
  • dalmar
    #386
    Köszi
  • hzsolt
    #385
    A pénz két formában jelenik meg.
    Egyrészt van a kincstár, amiből a csapatok gazdálkodnak, másrészt van a kassza, amit az adott mérkőzésen költhetsz el.

    Az ellenfélnek azért van pénze, mert a két csapat különbségének 1000 szeresét megkapja támogatásban. Ha Neked 1600 a csapatértéked, az ellenfélé 1200, akkor 400000 aranyat kap erre a meccsre a kasszájába. DE ezt a pénzt nem lehet állandó játékos vásárlására fordítani, csak szabadúszók, sztárjátékosok, +újradobás, stb. vásárlására.

    Neked viszont onnan van pénzed, hogy nyersz a meccsen. De ez a pénz a kincstáradba kerül. Ha akarsz ebből vehetsz állandó játékosokat, vagy akár tehetsz át a mérkőzés kasszájába, de szerintem nem érdemes. Esetleg a + vándor gyógyító éri meg, ha nagyon ütős csapat ellen játszol.
  • dalmar
    #384
    Helló tudtok nemek segíteni?Elf csapatom van ,a csapaterő 1600 körüli eddig minden meccsemet megnyertem /kezdő fokozat,classic mód/.Honnan lehet pénzt szerezni a nyerésen kivűl?Az ellenfél igaz ,hogy gyengébb,de mindig van 400 000 elkölthető pénze,és rögtön vesz 2 sztárjátékost.meg 8 ujradobást stb. Nekem meg van kb 100 000 és kész.
  • Garou
    #383
    Meg Classicban szintlépéskor kapják a páncélokat, persze midig csak egyfélét, de arra sem kell költeni.
  • CamelX
    #382
    A blitz szabályzat szerint van öregedés a játékban, figyelni kell és aszerint egyeztetni a szerződést ;) valóban, classicban nincs ilyen
  • Tobias
    #381
    Na jó, most meg eltűnt szegény troll... egyszercsak betöltöttem az állást, és kész... hiányolom, hogy a régi csapattagokat (akik pl elhullottak) nem lehet már megtekinteni. Néha jó lenne nosztalgiázni, hány orkéletet követelt az a sok kupa, ami a polcon sorakozik...

    Azthiszem én is újrakezdem az alap szabályokkal, mert nincs értelme ennek, hogy nem lehet tudni, mikor mi történik, mert nem írja ki sehova a progi.

    Az alapszabályokkal talán nem lesz ilyen gond.
  • Tobias
    #380
    Sziasztok!

    Az tűnt fel nemrég, hogy a max SPP-t már elért Trollocskámnak csökkent 1-el az ereje, meg 1-el az armorja is. Nem sérüléstől, és nem ír semmit. Szegénynek 5ös ereje van, miközben ott virít egy +1 str skill Neki.

    Blitz-en játszom, úgyhogy az öregedésre gyanakszom, de nem vagyok biztos benne. Nem lehet esetleg megnézni ezeket az öregség miatti dobásokat valahol? Nem tárolja el úgy, mint ahogy a skilleket? Igazán felírhatná, hogy mikor mit dobott, hogy tudjam mikor mitől annyi bizonyos tulajdonság, amennyi.

    Bár lehet csak én nem találom, hogy írja.
  • GodBadka
    #379
    Nincs mit. Máskor is :D
  • Strahd_
    #378
    rajottem kozben sorry ;)
  • Strahd_
    #377
    van valakinek tipje hogy mit ronthatok el?
    egy runner emnek felvettem a kick et, de animacio meg eredmenyesseg szempontjabol is ugy tunik nem hat a skill :) mit rontok el?
  • Masakari
    #376
    arra tud valaki valamit hogy havert mér dobja ki a következő hibaüzenettel?
    A "0x00cd4f60" címen található utasítás a "0x00000024" memóriacímre hivatkozott. A memóriaterületen nem végezhető el a következő művelet: read"

    oktató rész megy neki de ha single vagy multit akar és akármit állít be ezzel a hibaüzivel kidobja,nekem ugyanaza verizó tökéletesen fut,tanácstalan vagyok
  • Taylor10
    #375
    meg nézem a RELOADED verziót elvileg az ilyenek jók.
  • Taylor10
    #374
    hát a pénzt nem szórom rá megnézek egy másik verziót aztán majd meg látom hogy mi lesz.
  • wedge31
    #373
    4500ft most a játék.
  • Garou
    #372
    Hát ez durva így. :(

    Sajnos ezzel nem tudsz mit kezdeni, illetve csak két dolgot. Szerzel egy másféle tört verziót, és azzal megint cumizol, vagy veszel egy mély levegőt, és 8-9k-ért elhozod a boltból, és akkor egyből magyar, meg a patch-ek is felmennek rá gond nélkül, satöbbi. Így csak a kedved fog elmenni, mert szopatni fog a játék az idegesítő bugjaival. Nekem pl a körökre osztott módból folyton kilépett hibaüzenettel, a blitz móddal meg nem játszom, mert ott öregszenek a karakterek. Tele lett a tököm, meg jött ki új patch, ami orvosolta a fagyásokat, de az se ment fel, fogtam magam, és megvettem. Most hibátlanul fut, itt az új kieg az új fajjal, és magyar. Ennyi.

    Hidd el, megéri, én se nagyon szoktam játékra költeni, 3 év után ez volt az első amit megvettem.
  • Taylor10
    #371
    mikor új szériát akarok kezdeni akkor mindig rá kérdez hogy felül írja e mentést de a mentéseimet nem találom a Betöltésnél.
  • Taylor10
    #370
    van annyi bajom ezzel a játékkal sose jó semmi még menteni se lehet tegnap elmentettem a mecset ma meg a betöltésnél sehol semmi amúgy nekem vlmi KaOs verziós.
  • Taylor10
    #369
    értem.
  • Garou
    #368
    Menj a csapatlapra, és ott a listában a kis ikonnal jelzi, hogy ki lépett szintet. Arra a kis ikonra kattintva jutsz el a szintlépéses képernyőre. Itt van a szintlépés gomb. Arra rányomsz, és vagy tulajdonságot választasz, vagy -ha szerencséd van- akkor egyel növelheted az erejét, vagy akármijét. Arra figyelj, hogy a képzettségválasztás felső részén, az "általános" felirat sokszor változtatható, és többféle kategória is lenyitható! Ajánlott a blokkolás-profi jártasságok, de ha ráviszed a nyilat, akkor úgyis kiírja, hogy melyik mire jó! Egy játékos 7-ik szintig mehet azt hiszem.
  • Taylor10
    #367
    az egyik játékosom elérte a 2 szintet de nem tudom hogy hol fejlesszem a képességét míg nem fejlesztem ki addig nem tok a következő mérkőzésen indulni.
  • Taylor10
    #366
    jó lett kösz a segítséget.
  • Taylor10
    #365
    oké.
  • Garou
    #364
    Nyilván, ha az lenne, akkor magyar lenne. :)

    Ezért írtam, próbáld ki a lenti verziót, pont a "biztonsági másolatok" nyelvesítésére is van kitalálva. Működnie kell, csak cseh-angol helyett, angol-magyart írj a megfelelő helyekre.
  • Taylor10
    #363
    értem kösz de nekem sajnos nem eredeti.
  • Garou
    #362
    Taylor 10:

    Szerintem benne van a te verziódban is a magyar, csak meg kell trükközni:

    Nyelvesítés

    Itt az van leírva, hogyan lehet a cseh verzióból angolt csinálni.
    Ezt csináld meg te is, csak a Czech = English helyett majd azt írd: English = Hungarian.

    És a végén nyelvnek az angolt kell választani, ha indítod/telepíted a játékot. Ha már alapból angol van berakva, akkor simán átvált magyarra. Szerintem.

    Amíg meg nem vettem eredetibe, én is így csináltam belőle magyart. De javaslom a megvételt, és akkor nincs parád, meg a support is rendben lesz.
  • Taylor10
    #361
    értem de neked nincsen meg a honosítása meg a HUN fájlok vagy valakinek.
  • GodBadka
    #360
    Értem én. Azért írtam, hogy hol találod a szabálykönyv magyar verzióit. :)
  • Taylor10
    #359
    elhiszem de az angolt nem vágom annyira azért kellene a honosítás volt már olyan játékom amely angol nyelvű volt és nagy nehezen végig vittem de a Blood Bowl-hoz azért kellene a honosítás hogy értsek valamit meg hogy mit hogy csináljak mert minden angol és semmit se értek.