482

  • dragsNroll
    #281
    nem tudja esetleg valaki, a sorozat hanyadik évad hányadik részében van a mötley crüe zenekar is benne?:)
  • kommersz
    #280
    otodik evad megy
  • ForzaInter
    #279
    A 3. volt a leggyengébb, de az is bőven jó volt, csak a többihez képest volt gyengébb.. Ez a 4. szerintem is kurva jó..
  • bency
    #278
    Szerintem kurva jó ez is :) Simán hozza a szintet...sőőt...
  • hapi
    #277
    sztem simán leggyengébb évad.
  • bency
    #276
    Jah,szerintem is,és mégis mindig rábasz....az idióta Tyler a hülye...megérdemelte,mondjuk kicsit sokat kapott már megint :)) Várom a következő részt...:D
  • ForzaInter
    #275
    Szegény Hank.:(

    Jó sokat fejlődött amúgy.
  • kommersz
    #274
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Charliet elegge sajnaltam,hisz most tenyleg nincs semmije "csaja" is gecizik,Hank is haragszik ra.Szerintem az lesz hogy Marcy rajon , hogy Stu megcsalta.Aztan osszefognak jonni meg Marcy es Charlie.Becca ismet utalja az apjat amiert tok jogosan tamad neki Tylernek.A Hank es Karen sztorija meg mar ismeros hisz mindig is "egyutt" lesznek ez most sem lesz maskent.
  • [HUN]FaTaL
    #273
    Fasza rész volt szerintem is. :) Az évadzáró még durvább lesz sztem :D
  • tutituti
    #272
    Na ez aztán kurvajó rész volt!
    Bonyodalom hegyek.Tipikus californication rész volt.jónak indul aztán totális szar.Imádtam!
  • NSC
    #271
    ha észrevetted, volt pár év ugrás az időben. ez bevett szokás a sorozatoknál.
    valaki írta, h Hank egyre kevesebb nőt visz ágyba, ez nekem is feltűnt. ezt személyiségfejlődésnek érzem, de közben charlie átvette Hank szerepét ezen a téren :D egy tál zabpelyhet is megkufircolna a kis kopasz :D
    Becca szerintem is a béka segge alatt van, nagyon ellenszenves a szerepe, vagy csak maga a színész aki alakítja. abszolút nem illik a képbe, ráadásul úgy néz ki még most is mint az első évad első részében...
  • lemongrass
    #270
    Ez az, amire gondolsz?
    na, ez az, amire egy percet nem érdemes pazarolni szerintem!
  • bcrics
    #269
    Áá, ez a bige Dyna lenne?
    Nemár, kurvára ismerős volt az arca, Gondoltam is rá hogy ő, de elhessegettem a gondolatot, ez a dagadt Zsíros luvnya nem lehet Dyna, erre tessék ő az, pff..

    Ha már itt tartunk volt róla szó hogy Joey-nak is lesz egy Újabb sorozata amiben saját magát játszaná, avval mi a helyzet? már rég adásban kellett volna legyen.
  • lemongrass
    #268
    a legnagyobb gáz az egészben az, h az utsó évadnál még én leragadtam vmi négercsávónál... nem tudom, h hogy jött képbe a tanár, akivel Karen anno kavart... /OK a 3-dik évados story az +van/... de, hogy az
    5-dik évadra hogy bukkant fel... mikor vette el... blabla.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    az előző rész végén nagyon nem úgy tűnt, h K. boldog. Pont ezért töltötte Hanknél az éjszakát... amúgy tuti, h összefognak még jönni. legalábbis remélem...


    más... Hank egyre kevesebbet kefél
  • lemongrass
    #267
    Stifler's mum syndrome :D
  • LoSA
    #266
    Illetve meghízott. :) Az nagyon jó kis nő volt! De már csak múlt időben.
  • tutituti
    #265
    azaz a joey tesója.nem rossz bőr volt akkor.most kicsit megöregedett.
  • LoSA
    #264
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Van benne valamit amit mondasz... Ám szerintem ha valaki tényleg szereti a másikat, akkor jót akar neki. És mivel volt felesége jól érzi magát Batesy-vel, így jót akart neki, önzetlen volt. Nekem kifejezetten szimpatikus volt, amit csinált, csak nem úgy jött össze, ahogy akarta. Nekem a Joey-s táncoscsaj volt idegesítő, ilyen nincs, hogy bemegy a házba, a kölköt a földre bassza, majd mindezekután Hank még elkezd vele piálni. Ez volt a nagy hülyeség szerintem.
  • lemongrass
    #263
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nem értem, h a faszpinás csavónak miért kegyelmezett... ráadásul ő jött ki szarul egy olyan ügyből, amihez semmi köze... most kb mindenki Őt utálja... Batesy meg megy iszik, aztán másnap kipihenten ébred és senki nem haraxik rá.... holott most épp ő a rosszfiú... és nem csak a piálás, hanem a pinálás miatt is...
  • LoSA
    #262
    Hank-t? :) Most miért?
  • lemongrass
    #261
    nekem a Joey-s Jóbarátok spin-off-ból rémlik, mint Joey tesója... /akinek a Cool Túrás füvezős kölyök volt a gyereke.../

    ja... jó nagy állat lett...

    mellesleg Hank-et picsán rúgnám most!
  • bency
    #260
    Egy csöppet csak ,és erősen bögyösebb lett :))
  • ForzaInter
    #259
    bazmeg:D akkor most már tudom honnét volt ismerős a csaj, jól megöregedett azóta..
  • kommersz
    #258
    Szerintem fasza resz volt.Erdekes volt latni egy regi sopranos karaktert jo par ev mulva. A Batsyt alakito szinesz szerintem hatalmas.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kifejezetten tetszett ,hogy megemlitettek az egyik kedvenc karakterem.
  • ForzaInter
    #257
    nekem az előző rész nem jött be annyira, ez szerintem megint nagyon jó volt, ahogy az egész évad eddig.
  • LoSA
    #256
    Nekem ez a rész nem tetszett... Talán egy-két rész volt, amit jót mosolyogtam, de valahogy most ez nem jött be annyira.
  • tomzoo
    #255
    Whitesnake - here i go again :D
  • killecske
    #254
    Nem tudja valaki h a mostani rész végén szóló zenének mi volt a címe?
  • LoSA
    #253
    Hogy ez a csaj mennyire jó... (rapper csaja!)
  • ForzaInter
    #252
    ebben az évadban amúgy még elég kevés csajt dugott meg Hank:D

    a csoki csajt meg a new yorki csajt.. más nem volt, jól emlékszem? előző évadoknál ilyenkor már simán 10 felett szokott járni:D

    szóval nem lehet azt mondani, hogy csak a szexről szól.

  • killecske
    #251
    Miát én nagyon bírtam mindig megkavarta a dolgokat rendesen!
    Egyetértek abba h Becca nem ép egy matyó hímzés!
    De Karen és Hank egy beszívott éjszaka után csak egy ilyet tudtak összehozni! :)
  • lemongrass
    #250
    Mia-t elég volt a 4-dik évadig kibírni... a szörfös lemezrabló meg szerintem több motivációt nem ad hanknek, minthogy jól betépve Led Zeppelin 12"-esre megkúrja :D /amúgy én bírtam a csajt/

    akit rühellek kezdettől fogva az Becca... rettentő rusnya... és számomra érthetetlen, h hogy lehetett őt választani erre a szerepre... (karakter okay, de nem lehet, h 2 ilyen embernek ekkora frankenstein gyereke szülessen! :D)

    én örülök annak, h nem lett egy divat sorozat... lehet a soxex miatt gondolják sokan azt, h vmi szar film lehet, aminek nincs más története, csak Hank meg a farka... hááát nagyon nem így van! :D
  • bency
    #249
    Miat én nem birtam annyira...nem hiányolom kicsit sem,persze hogy nem arról szól hogy minden nőt meghág,csak megkell látni benne,aki csak annyit lát benne,az inkább ne nézze:P
  • killecske
    #248
    Mióta elkezdtem nézni a sorozatot nálam mindig a legjobbnak számított!
    De az 5 évad alatt nekem Karen mindig szúrta a szemem valahogy nem illik bele a sorozatba.(mint színész) Valahogy mindig kitűnt a többi karakter közül gondolom ez a "varázsa" talán emiatt szereti Hank! (karaktert szeretem csak a színészt nem)
    De kezdek néhány régen feltűnt karaktert hiányolni mint pl: surfer girl vagy Mia talán az ő karaktere hiányzik a legjobban!
    Tényleg magával ragadó sorozat nem is értem miért nincs itthon nagyobb rajongó tábora?! Sokan csak azt látják belőle h Hank húzogatja a csajokat pedig annál többről szól!
  • Jim Morrison
    #247
  • bency
    #246
    Hát ezzel a résszel elérte hogy a TOP1 legyen nekem a sorozat....megelőzve a Big Bang Theoryt,aminek szintén nemvolt még rossz része....de ez....magával ragad ez a sorozat.
  • lemongrass
    #245
    ööö.... inkább ez lett volna a keresett dal :)

  • tutituti
    #244
    hivatalos facebook oldalon kértem segítséget és egy magyar srác el is küldte:

    ha a vége zenére gondolsz.

  • lemongrass
    #243
    reggel belekezdtem, de elkellett indulnom melóba, úgyhogy most pótoltam...

    a vége meg...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mi lehet a szörnyű hiba? hogy a faszpinás csávóval kötötte össze az életét? vagy h nem Hank-kel van...? (bár ez 1 és uaz.. szinte)csók nem volt... csak szeretet dózisra vágyott a csaj... innentől kezdve meg csűrhetik-csavarhatják még egy ideig a dolgokat... tökre örülnék amúgy, ha visszaállna a családi felállás... bár akkor Hank sexmániákus énje egy időre ellenne felejtve... azt meg ugye nem akarjuk


    más. a zene jó volt... valakinek ötlet, h hol lehet elérni?
  • tutituti
    #242
    Hatalmas rész volt szerintem.A vége meg...tátott száj.