6068
  • kingtomi
    #6068
    azóta már megoldottam:)
  • kingtomi
    #6067
    Üdv!

    Tudnátok abban segíteni, hogy miután elindítom a játékot a grafikai beállításoknál nem tudom magasra és nagyon magasra tenni a textúrákat, mert egyszerűen nem engedi, halvány szavakkal van feltüntetve. A max amit megenged az a medium. Nem értem mi a gond. Jah ráadásul eredeti a játék, kb 3 éve vettem meg. A követelmény is megvan minden hozzá. (core i7, 4 giga ram stb...)
    Ha tudtok valamit köszi előre is!
  • hejyjyjy
    #6066
    Sziasztok!

    Az elmentett csatavideókat hogy tudom visszanézni?
  • GaBika6
    #6065
    Melyik a legjobb hangmod?
  • GaBika6
    #6064
    Talán videokártya drivert cseréld... Látatlanban ennyi.
  • pekersz
    #6063
    Sziasztok. Következő lenne a problémám. Feltelepítettem a játékot látszólag minden rendben ment menü bejön, beállításokba be tudok menni stb.. mikor elindítok egy csatát vagy kampányt a töltő képernyő félig betölt aztán megfagy a kép. Hang van a kurzor mozog, még vezényelni is tudom a csapatokat(véletlenszerű kattintásokkal) DE a kép nem jön be. csak a töltő képernyőt látom. Nem tudja valaki mi lehet az oka?
  • Kotomicuki
    #6062
    A 6-os DM még ment rendesen, de látom, van már 8.1 is azóta.
    A GC-ből volt vagy 4-féle a 6-os Dm-ban, sz'al lehet azt is babrálni, egy kicsit.
  • Angelus1991ster
    #6061
    Miért csinálta direkt móddolhatatlanná a játékot a CA anno?igaz textórákat , egység modelleket lehet móddolni, de a grand campaignt nem. Azóta sem, sajnos. Pedig ráférne , főleg a határok miatt.
  • Party Hard
    #6060
    De ahogy látom már témában van szóval nem szarozunk :P
    Valakinek sikerült felraknia kétes eredetű programra a Darth mod ot?
  • Party Hard
    #6059
    Üdvözlet...
    Warez témában lehetne egy kérdésem?
  • kingtomi
    #6058
    sajna akkor sem engedi
  • Savaran
    #6057
    Shader model 3-at kell beállítani és akkor enged mindent ultrára úgy emlékszem
  • kingtomi
    #6056
    huhh látom majd fél éve senki nem írt a topicba,megtöröm a csendet. most vettem meg eredetibe a játékot,mindössze 2 ropiért :D fel is nyomtam de a grafikai beállításokat csak közepesre engedi:( a high meg a very high be van satírozva...tud valaki segíteni???
    (geforce 840M 2g VGA)
  • klman
    #6055
    Szerintem inkább töltsd le az Empire Total Factionst. Abban az összes nép játszható köztük a magyarok is.
  • odemwingie
    #6054
    Valaki tudna nekem segíteni Empire Total War Magyar módjával kapcsolatosan?!
    Letöltöttem a módot meg hozzá a darth modot(ahogy azt kell).
    A TWOnline a telepítésről:
    Telepítés:

    - A már fentebb említett Dartmod 6.2 kell hozzá.
    - A letöltött "Magyar mód" file-i közül másoljuk a startpos.esf és
    scripting.lua a játék telepített könyvtárában található datacampaignsDMUC_Cmain mappába.
    - A Hun_units.pack, hungarybuilding.pack és unit_pack_compatibility_project_v5_83.pack file-kat másoljuk a játék telepített könyvtárában található data könyvtárba.
    - Keressük meg a dokumentumaink között user.empire_script.txt szöveges file-t ( ez a dokumentumok között valahol a ...Application DataThe Creative AssemblyEmpirescripts lesz ). Ha megvan nyissuk meg szerkesztésre a file-t és írjuk hozzá a következőket.

    mod hun_units.pack;
    mod hungarybuilding.pack;


    A magyar modban azonban csak ezen négy fájl van csupán:
    Hun_mod pack
    scripting.lua
    startpos.esf
    unit_pack_compatibility_project..

    Jó lenne ha vki tudna segíteni..esetleg e-mailben([email protected])
  • Savaran
    #6053
    keress rá google-ba "hungarian gc mod" magyarok játszhatóak, és nem nyúl bele a játékba, olyan mintha gyárilag lennének benne, nem olyan sz_r mont a darth mod
  • hupe04
    #6052
    akkor mivel játszhatók pl. a magyarok ???
  • Savaran
    #6051
    hogy felraktad a darth modot :D
  • hupe04
    #6050
    Felraktam a darth mod-ot ,de ugyan azok a népek játszhatóak csak :( Mit szartam el ?
  • Montanosz
    #6049
    bocs ha volt már))

    készülő magyarítás weboldala
  • hupe04
    #6048
    Már megoldottam . Valami ajánlás ,hogy melyik mod-dal érdemes tolni???, Darth mod jó??? Melyikben lehet magyarokkal tolni?
  • GaBika6
    #6047
    Te most warez-ről beszélsz és még nem vetted meg? Vagy ahogy itt kérdik eredeti csak a steamet nem érted?
  • wednes
    #6046
    telepítetted a Steam-et és van is accountod, regisztráltál?
  • hupe04
    #6045
    de neked nem baszakodott a steam-mel??? Gondolkodom ,hogy megveszem 3ezerért. Amúgy kiegészítők,modok mik vannak hozzá amit ajánlotok ??? Darth mod a legjobb???
  • Savaran
    #6044
    Persze :D a piratebay-től vettem meg.
  • hupe04
    #6043
    Sziasztok. Most van hozzá jó gépem ,hogy játszak ,de valamiért ez a steam-es geciség nem engedi felrakni :( Nektek sikerült???
  • drakulalugosi
    #6042
    A Gyémánt Kiadás van fent. Azóta nem fordult elő.
  • Savaran
    #6041
    Én WWI Total War-nak jóbban örülnék, mint valmi amerikás nyomorult északdél de kit érdekel háborús játéknak.
  • drakulalugosi
    #6040
    Cortez :Total War már volt. Medieval II. Total War Kingdoms kiegészítőben az Americas rész.
  • sakkay
    #6039
    Ha modot használsz(ami az 1 éven belüli körök számát változtatta) az okozza a dupla üzeneteket.
  • Csokis
    #6038
    Jön a F2P Total War: Arena, RTS+MOBA keverék! Bétára már lehet jelentkezni az oldalon!
  • Savaran
    #6037
    Én meg a ingyen, minden fizetős dlc-vel együtt.
  • SötétBarom
    #6036
    3,5 euroért behúztam a gémet steamről :))))
  • drakulalugosi
    #6035
    Na még egy bug... 1718 telén a poroszok hadat üzentek a hollandoknak. Ez az üzenet kétszer! jött meg mikor a poroszok léptek. Klikk a poroszokra - ők vannak közelebb, ráadásul nagyon erősek. Még egyszer ugyanaz a kérdés: kivel vagyok? Poroszokra klikk,zsebóra forog...forog...forog... még ma is forogna, ha nem töltöm vissza az előző kört. Megint ugyanaz...
    A megoldás: előző kör visszatölt, szövetség hollandokkal fölmond, kör vége.
    Nem túl bugos ez a játék, ahhoz képest hogy majdnem 4 éves?
    (Természetesen az eredeti,gyémánt kiadás van meg.)
  • Kotomicuki
    #6034
    Az ellenség fővárosai mindig fel fognak lázadni, a nem központi tartományokban ez megúszható. Hogy ez csak 1x forduljon elő a főbb területenként, ahhoz a következő épületeket mindenképp le kell rombolni:
    - egyetem (5-10 kör múlva újrahúzható)
    - a sajáttól eltérő vallású templom
    - lázongást szító ipari létesítmények (pl. bányák)

    Amit építeni kell:
    - bordélyház (akár többet is - később lebonthatók)
    - a saját államvallás temploma (akár többet is - később lebonthatók)
    - a városban kulturális/kutató épület, ha még nincs/lehet
    - Kaszárnya, hogy megfelelő rendfenntartó bónusszal rendelkező egységeket lehessen képezni, ha ennek szintje még ezt ne éri el (ezen egységekhez némi kutatás árán lehet elérni)

    Amit hozni kell:
    - egy erős hódító sereget, amit helyre kell pofozni a városban a 3 kör múlva esedékes lázadás leverésére
    - papot, kémet - utóbbit a városba, az előbbinél elégséges, ha a tartományhatárán belül van
    - rendfenntartó bónusszal rendelkező sereget (az egységinfó 2. lapján vannak az egység nem számokban kifejezhető tulajdonságai) a városba, amíg a hódító sereg a lázadókat üldözi ; ez akár helyben is képezhető

    ...és, ahogy előttem írták:
    - kabinet átrendezése, ha van jobb jelölt a posztra
    - adóztatás megszüntetése az adott tartományban (5-10 kör elég szokott lenni)
    - a tartomány körül, de főként a benne álló ellenséges seregek mielőbbi szétverése
  • hollófernyiges
    #6033
    Vidámságot növelő épületet emelni, azt csökkentőt (egyetem, túlzott ipar) rombolni, sereget állomásoztatni, ha más a vallása a tartománynak, akkor hittérítőt hozni, egyházi iskolát építeni, kormányból a népszerútlen minisztereket népszerűre cserélni. Ja és kihagyni az adóztatást amíg le nem nyugodnak a megszállás után.
  • PanzerRommel
    #6032
    sziasztok
    még új vagyok a terepen.
    lehet h hülye kérdés:
    hogy kell kezelni a városok lázadását, h ne szakadjon el tőlem, h ne lázadjanak fel, hm?
    előre is köszi
  • drakulalugosi
    #6031
    Szia!
    Köszönöm az infót, azóta szerencsére nem fordult elő. Ez a falmászás dolog meg eszembe sem jutott, pedig láttam az ellenségtől többször is.
    Mellesleg Savoyai Jenő herceget tegnap eltrafálta egy ágyúgolyó. Így sosem lesz lovasszobor a budai várban...
  • klman
    #6030


    Szia!

    Amit írsz az nálam is előfordul amennyire tudom ez nem gépfüggő valamilyen hiba maradt a játékba és ha ostrom van akkor belassul. Általában ha nem lövöm szét a falat hanem felmászok rá a katonákkal akkor egy kicsit jobb. Akkor a legrosszabb ha kilövöm a falat majd a résnél próbálok bejutni a sereggel.
  • szabii98
    #6029
    az American Civil War módot használta már valaki? vélemények róla?:D