225
nagy a szad ha tobben vagytok?
  • Nyarlathotep
    #105
  • F1re
    #104
    en bevallom kurvara felek a ciganyoktol mert mind olyan hogy megutod barmeiket holnap mar jon az egesz bagazs De :D 1x balcsin voltunk haverokkal bevoltunk kurva ien taborba volt melletunk masik tabor volt benne par vagany cigany akik lejottek kocsmahoz na mi jobban bevoltunk kurva a kelletenel volt koztunk 1 atom white power boxolo gyerek aztan az buzditott ott minket :D iet eletembe nem csinalnek :D na az a lenyeg hogy 3 cigany felalt elidnult a taboruk fele mi meg utanuk mentunka sotetbe elkezdtek gyorsabban menni :D boxolo haverom meg elocsapta a viperat masik haverom meg a kest mindnek kurva nagy hangja vvolt :D ciganyok ugy sprinteltek XDD naon vicces volt amugy nem akartunk semmit csak megieszteni oket :D de iet ritkan lattam meg hogy tolunk rohannak a ciganyok :D

    amugy en telleg felek toluk es sztem tegyetek ti is igy mert azoknal nyomorultabb gecibb ember nem letezik ! meg amikor olyan 12 eves voltam akkor akart 1x 1 manus kirabolni a lakotelepen kovetett meg fordultam elekzdet rohanni felem en meg izombol sprinteltem elore 1 csajszihoz hogy kovet ez a fasz aztan az ember 1bol meg fordult es lelepett XD
  • _Vegeta_
    #103
    Sose pofaztam es mindig tiszteltem a nagyobbat. Ha verekedni akartak akkor is csak padlorakuldtem azzal a felkialtassal hogy eleg legyen.
  • F1re
    #102
    na hat ha ennyi penzes van koztuk haverokkal elkapjatok oket meg kotozitek aztan lehe kerni a lovet ertuk :D
  • dogfish
    #101
    lol
  • bujcsik555
    #100
    a cigányok támadását mi unokatesommal ugy intéztükel hogy amikor odaért a 8 cigi elövette telefont és elkezdett beszélni bele csak ugy :na jovan apa a vadászpuskákat mindet hozzad mert leszünk vagy tizen. erre az összes cigi megfordult és elrohant.
  • Shiwo
    #99
    az ileyn "nagymenőknek" lekéne tolni a viperájukat a torkán
  • dogfish
    #98
    ha resyeg, akkor ay meg jobb is... egz jol iranzyott bal egzenes megoldja a dolgot
  • bigfoot
    #97
    hát ez is egy jó felfogás,de van amikor nem lehet elkerülni a verekedést,sajnos,amikor belekötnek az emberbe a semmiért és részeg a csávó akkor hiába mondasz akármit neki neked jön
  • Neoncsoves
    #96
    na azt elmondom, hogyha van egy gyerek és vannak haverjai akikkel jóban van, és ha nem is hivja őket általában jönnek megvédeni... ezt hivják barátnak, az megint más ha jön a szöveggel h : hivom fél MO.-t meg h megleszel veretve, el leszel kapva, kinyiratlak, agyon veretlek hö!
  • tzsoltika
    #95
    Én még soha nem jártam igy hogy valakinek nagy a szája, mert mielőtt többen jönnének, őt egyedűl agyonütöm és ha látom hogy jönnek a haverjai, akkor elhúzom a csíkot :)
  • schrank
    #94
    ehhez a témához vág egy magyar rövid film ami kötelező darab címe "egy hét" de a dc-n úgy volt fenn hogy egy hét a cigányokkal
  • Tufa
    #93
    még 13-14évesen mi is lenéztük néha milenárisba és akkor is ment már ez az apámé a mamut gyereoda szöveg.. eleve ott bukott el az ilyen szöveg mindig hogy a tulajnak nincs gyereke :)
  • Atkamon
    #92
    Azért pinnacle hozzászólásaiból ítélve ő olyan, akikről a topic szól... Mindegy azért fura, hogy én még soha nem kerültem ilyen helyzetbe... Én mindenkivel mindent megtudok érthetően beszélni úgy, hogy ne legyen belőle semmi komoly. Próbálom mindenképpen elkerülni azt, hogy verekedés legyen, nem mindenesteben azért, hogy magamat védjem, mert meg tudom védeni magam, de csak azért is mert egyszerűen nem olyan vagyok. Azmeg hogy rászállni valakire az utcán a semmiért, és kihasználni, hogy sokan vagytok ő meg egyedül, a leggyávább dolog, amit csak tehetnek. Azok meg, akikről Zizou5 mesélt, hogy "majd az apám megveret stb.", az meg csak meg akar ijeszteni... Vagy nem tom... olyannal még nem találkoztam. Szóval én mindenféleképpen kerülöm a verekedést, nem is igazán verekedtem még senkivel sem, de nem is akarok. Ha meg egy pinnacle féle bandát látok, messziről elkerülöm őket... Mást nem nagyon lehet tenni.
  • trident
    #91
    Nekem sem.
  • dogfish
    #90
    nekem volt csomo hasonlo /atmeneti/ "problemam".
    1.
    pl meg mo-n (lehettem kb 17-18 eves akkoriban) baktatok a fogas fele, mikor is latom magam elott a konfliktust: reszeg, (nem roma) 15-17 eves kis szarosok. mindegyik kezeben ott ficcen a rugos kes. azt a mai napig nem ertem, hogyan nem repultek hatra, amikor felpattintottak a keseket, de lenyeg a lenyeg: rabolni akartak. aztan adtam nekik ticket restaurant jegyeket a mekibe, meg fejenkent egy szal cigit. ket telo, (haverome is nalam volt eppen, bar nem emlekszem, hogy miert) cash, mp3 lejatszo maradt nalam. :)

    2.:
    kb ket hete volt az utolso, (europan kivul mar) amikor az aljanep elkezdett ok nelkul b***tatni csak ugy... ok: tobben voltak megtehettek. szerencsere kb 5 percre voltam otthonrol, de azert hazakisertek. kb 1 ora elteltevel megyek fel a boltba cigiert, meg mindig engem hesszeltek. gondolotam egy nagyot es odamentem, majd megkerdeztem (akkor meg) udvarisan, hogy mijafasz van emberek... :|
    na, kinyilt a pofajuk, hogy most nagyon durva veresekre kell nekem itten szamitani, amiert meg mertem oket szolitani. kes, boxer, szike, kiskanal, minden volt naluk. bevallom derekasan: megallt bennem az uto. de aztan kaptak egy hivast es elmentek, mondvan: "majd meg visszajovunk estig".
    monstam nekik, hogy addig is viszlat. este mar m16-ossal mentem el otthonrol, be is kussoltak :D
  • NeverwinterKING
    #89
    te is voltál fiatal...
  • _Vegeta_
    #88
    Jajj ez a mai fiatalsag. Az eroszak a hulyek, egyugyuek ezkoze. Mindig megmosolyogtat es egyben felhaborit, hogy az ilyenek miatt nem halad a fajunk kulturalis evolucioja.
  • NeverwinterKING
    #87
  • dogfish
    #86
    az ilyen ujgazdag faszoknal ez a meno.
    ímó, anyam kinja, kozben meg avril-t hallgat otthon a macijaval...
    dugj a szajaba 1g-t, majd elcsitul :)
  • Picar77
    #85
    nekem ^^
  • NeverwinterKING
    #84
    kinek nem nagy a szája ha többen vannak???
  • Csirke4
    #83
    De neked nincs kukid. :o
  • Kanál
    #82
    az a baj hogy nekem egyedül is nagy a szám ;(
  • olympus
    #81
    ha ennyire emlegetsz ittvagyok!

    am. nem alreg, hanem öcsém regiszrációja! egy gépen vagyunk...
    szóval be lehet fejezni a gyanusitgatásokat nagyon gyorsan!

    csak ennyit akartam
  • Csirke4
    #80
    Igazi kultúrális topic.
  • Zizou5
    #79
    : )

    olympus ne spemelj kosz.
  • McGrady
    #78
    úgylátom itt sokan vagyunk, mindenkinek nagy a szája ^^
  • pinnacle
    #77
    namááá:c
  • sweech
    #76
    mert szar a fórummotor
  • pinnacle
    #75
    jajmé:C
  • sweech
    #74
    kamu
  • pinnacle
    #73
    jajmá:C
  • sweech
    #72
    kamu
  • sweech
    #71
    kamu
  • 5w0rdf15h
    #70
    naná h az volt :D a gyerek 150 centi és 40 kiló szted akkor komoly? :D
  • zoolee
    #69
    Tipikus roma tulajdonság...
    Ha 1 edül van húzóckodik, ha meg többen vannak akkor akora a pofája mint a ház.

    PL itt van 1 példa arra, hogy ha 1 roma van:1 ik osztálytársamml jöttünk haza a camponából még régebben 138 assal..
    Leültünk az 1. sor jobb oldali részébe.Pár megállóval később amiutánn lejöttünk az m0 sról az 1 megállónál felszállr 1 kis nyurga roma..
    AddÍg telefonált a kis nokia 5200 asával..felszált, miközben el megy mellettünk ránknéz, és hirtelen elrakja a telóját és sietve hátra megy..PedÍg nem toom minek(dehogy nem toom csak semmi értelme)mert elöl a csukló előtt csak mi voltunk.
    Szal ennyit erről.

    A másikra a sok romás ra pedÍg a példa.Szintúgy multkor meek camponába 138 ason, kijön a busz a szent imre térről, megyünk 1 megállót, majd még 1 et, a 2. nál fel száll 4-5 roma..De ezek az igazi nevetős,vinnyogós,ordibálósak..
    Erre beülnek mögém..Káromkodnak, ordibálnak..1 szer csak az 1 ik elkezdi baszogatni a fejem 1 tollal..-.-..Ge.i!!
    Ha 1 edül lett volna akkor talán hátrafordulok azt leugatom, de 5v1?XD

    Szal ennyit erről...
    Amúgy sem vagyok amúgy (nagyon) nagyszájú, szal ha többen vagyunk akkor sem..
    Akkor csak jókat dumálunk.
  • pinnacle
    #68
    nem volt kanyhalu...
    tegnap Westend előtt-.-
  • pinnacle
    #67
  • prezi
    #66
    ja bocs, tényleg, csak ez a "minimalis ellenállást képező gyermekektől levágom a telot" beszólás kicsit megnyomta a pumpát, remélem kanyhalu volt és akkor még elnézést is kérek :D