225
nagy a szad ha tobben vagytok?
  • SHADOWEYES7
    #145
    én magam intézem ,ha problémám van valakivel!!
    ha többen vannak talán keresek kompromisszumot,de nem szokott érdekelni,ha elborulok 20 -an is jöhetnek rám!!
    katonaságnál VÁP-os szolgálatot is adtam Tatán voltam katona ,nem 1 esetben kellett széthajingálni a cigókat,a kocsmában ,bele kötöttek katonákba(mivel még akkor a kimenő ruha egyenruha volt igy kihivtak minket) és 4-en mentünk oda ahol 15-20 etnikumi verte magát késekkel meg vasrudakkal,nekünk csak gumi bot volt,bár a szék jobb eszköz volt a harcra!
    aztán megismertek mikor nem a VÁP -os cuccban voltam és volt nem 1 szóváltás nameg ökölcsapás is!!
    kaptam én is,de adtam is!!:)bőven
  • haxoror
    #144
    "nekem most olyan kongflittusom van, hogy 4-5 18 eves emo snob fasz."

    Bocs de ezen felröhögtem, verd meg őket és kész.
    Ha meg erre nem vagy alkalmas akkor irány a konditerem mert az már tényleg gáz ha nem bírsz el 4-5 emossal sem...
  • Sanyix
    #143
    Mi az a 3 mondat ami elhangzik egy verekedés előtt?
    ???
    "Mivan. Mivan! Mivan!"
  • prezi
    #142
    nekem a favorit:

    amikor már kezdődik a balhé, zajlik a párbeszéd és elhangzik egy ilyen:

    - NEKEM TE NE EMELD FEL A HANGOD !!! / Velem nem beszélhetsz így !!!

    ezeken mindig besírok, mert már annyira egyértelmű... ilyenkor kell már pirítani egyet -.- vagy futni ha sokan vannak :D
  • Vlala #141
    Igen, Szicíliában, közép-Amerikában ezt stílusosabban rendezik, de Ausztriában is máshogy állnak a dologhoz.
  • sz4bolcs
    #140
    Végülis érthető. Csak olyanokkal kell diplomatikusnak lenni, akik intellektuálisan a porba aláznak, ha arra kerül a sor.
  • Ronny
    #139
    amúgy kemény topik. Ez már IM-netes színvonal...
  • Ronny
    #138
    mert máshol nem így csinálják...tényleg visszamaradott hippi vagy:D
  • Max7
    #137
    hülyékkel minek diplomatikus lenni? a szépszót úgysem értik de gyere ki a hóra és lerendezzük :D vagy hozzak pár havert :D
  • sz4bolcs
    #136
    Sajnos nem sikerült megtartanod a diplomatikusságod. ..de legalább a csajjal nem bunyóztál össze. :-) Ez is valami.
  • Vlala #135
    Szerintem minenkinek nagyobb a szája, ha többen vannak. Az ember egyedül kétszer is meggondolja, hogy belekössön-e valakibe, de ha nézeteltérés támadna, akkor nem lesz olyan hülye, hogy egyedül belemenjen egy konfliktusba, végül is nem tudhatja, ki avatkozik még közbe. Ősi magyar szokás, ha bajom van valakivel, akkor keresek pár cimborát, akivel megoldjuk (ne tévesszen meg az E/1, nem magamról beszélek - visszamaradt hippi vagyok, kerülöm az erőszakot), mert sajnos annyira belevaló nemzet vagyunk, hogy tíz embernél kezdődik a bátorságunk.

    Egyáltalán minden verekedni? Sokkal stílusosabb megoldás a problémák kezelésére a "figyelj, nekem ez nem tetszik, beszéljük már át egy-két sör mellett, tuti, hogy találunk valami megoldást..."?
  • Pepsi Twist
    #134
    hát én nem tom nekem a munkámból adodóan vannak dolgaim emberrel nem csak cigánnyal... lerugja a tükröt... leborítja az éterrem 50eFT/db székeit... ezt nem lehet úgy megoldani hogy hé figyi kifizeted? (főleg akkor mikor be van baszva)
  • zoolee
    #133
    Lool, én ezt először valai kifestett hóembernek néztemm.XD...
    Megnézném mekkora lenne az ürge szája, a leakasztná valaki a nyakából az ürdeges aranyláncát!
  • zoolee
    #132
    Ez a kidumálás nállam is megy..
    Nemrég mentünk hazafele 1 haverral, persze kitéröt tettönk tamariska domb irányába petárdázni télem, és ahogy jövünk le jött velünk szembe 1 gyerek...annak beugatott, hogy "Mintha azt a csóró ge.i -t láttam volna már"..
    Erre ment tovább a gyerek..
    Csak később vettük észre, hogy mögöttünk 100 méterrel lemaradva jöttek a haverjai a csókának..1 szer csak mikor látom, hogy odaért a kicsi a másik 2 höz elkezdtek dumálni, erre a 2 haverja elkezdett felénk futni.:S
    Mi megyünk lefele..
    MegszólÍtanak minket..
    És elkezdik, hogy "Mit mondtatok a haveromnak köcsögök?!!!"
    Én már nem toom mit mondtam, de sikerült kidumálni magunkat a szarból.
  • Max7
    #131
    te akkora egy segg vagy azért irtam oda hogy semmi bunyoról nem volt szó emrt a topik erről szól hogy szolok ennek annak oszt jó megverünk! az incidens meg nem erről szólt hanem diplomatikusan elintéztük amúgy meg bejön a csaj szal még ott is hagytam volna borravalónak ha problémázik bármit is de sajnos szó nélkül visszadta :P
  • Zizou5
    #130
    ezt hogy erted?
  • shaba23 #129
    percenként 1 szakszi darabonként kettőfélért! gondolom PMben meg lehet vele beszélni:)
  • shaba23 #128
    dikkmá!!! Pinnacle dezsvérem tévágyéáz?
  • chalezlopez
    #127
    Jajj istenem, mit nem adnék, ha néha ilyen pinnacle típusú kis seggdugaszokat - merthogy vannak, az fix (jó, neki talán csak az arca nagy)- megmorzsolgathatnék kicsit...
    Méghogy a WestEnd előtt 10 perc melóért 25k...muhahaha...
  • sz4bolcs
    #126
    Azt csodálom, hogy nem foglalják aranyba a moderátorok ezeket a topicokat. :-)
  • sz4bolcs
    #125
    Tényleg?

    ..nem bunyóztál a csajjal?

    Milyen nagyvonalú vagy. :DD
  • dogfish
    #124
    aszittem fake...
  • sz4bolcs
    #123
    :D:D:D:D: ciki
  • Viktorr
    #122
    Gyöngyösön lakik a marhája...
  • Max7
    #121
    #1: engem pl zavar hogyha mögöttem álnak a haverok egy balhénál mert olyan érzésem van hogy egy kis nyomorék vagyok akit be kell védeni!

    tegnap volt egy érdekes incidens.... bentünk biliárdozni 3-man fiuk.... és a csaj elfelejtette lezárni a gépet mi mentünk 6 kor 8-ig voltunk fizettem kaptam blokkot... kimentünk..... észrevettem hogy ittunk 2 kólát meg 1 sört és fizettem 3800ft-ot.... há mondom valami nem kóser szoltam a srácoknak hogy mindjárt jövök de jöttek mondom nem kelletek.... a csaj úgy megvolt lepődve mintha rá akarnám borítani a pultot pedig csak egy félreértés volt... (igaz itt nem volt bunyó de ez is idegesítő...)
  • sz4bolcs
    #120
    Akkor ti már többen vagytok.. Te meg a tesód. Így nekem is nagy lenne..
  • Max7
    #119
    úgy bírom az ilyeneket hogy kést rántanak mikor lövöldözés lesz :D:D:D:D:D:D
  • Super Saiyan
    #118
    nem vagyok cigó
  • Noodlee
    #117
    A nagyarcú barmok meg verjék egymást halálra, ha már úgyis tömegben vannak, hulljon a férgese :P
  • dogfish
    #116
  • dogfish
    #115
    kicsit del-nyugat, aztan mar jo lesz
  • Noodlee
    #114
    Kommentjeidből lejön, hogy te golyót érdemelnél!
    Primitív péló vagy!
    Iskolai végzetségedet nem kérdezem, sem a korodat, mert tuti hazudnál.
  • Noodlee
    #113
    /FAV!
  • Davidus
    #112
    bagdadban laksz?-.-
  • schrank
    #111
    de jó csöcsi vannak
  • 5w0rdf15h
    #110
    látszik szart se értesz az emberekhez sebaj :D
  • dogfish
    #109
    loáál!!!!!!!4444
  • Drephis
    #108
    :D!
  • ricsimaster
    #107
    El en hidjétek hogy ez kis gyökér pinnacle oylan nagy társasági arc tuti hogy egy max 13 éves kis gyökér aki most azt írta lehogy hogy képzeli el magát de közbe nem ő veri a kicsiket haenm őt verik a nagyok rohadt könnyű úgy jártatni a képed ha interneten írsz mondom a legtöbb aki ilyen bandákba jár vagy cső szegény a családja vagy értelmi fogyatékos vagy debil vagy egyszerüen gyökér, és ha ilyen bandákkal találkoztok beszélni nem lehet velük mert úgy se értik meg mert mint mondtam nicns rendben náluk minden és ki aza bátor ember aki elvesz egy 13-14 éves gyerektől egy telefont ha egyedül vagy csa ktudod te gyökér ez törvény ellenes és ha a gyereknek 100k-s telója nyilvánvalóan az apja befolyásos és úgy lesieteltet vagy elküld a javító hogy csak pislogsz!!!
    u.i mélységesen sajnálom a rengeteg helyesírási hibát te dühből írtam :S
  • F1re
    #106
    ezt ep ma neztem subba'n XD