225
nagy a szad ha tobben vagytok?
  • pinnacle
    #185
    jajmááá:Ccc

    probléma, hogy kihasználva a túlzott agressziódat röhögök? :)

    nemááá:C
  • Noodlee
    #184
    Még primitívebb vagy, mint gondoltam.
  • SötétBarom
    #183
    kis troll
  • prezi
    #182
    tudod az emberek nem kitalált dolgokkal szoktak fórumozni...

    van Kitalált Topic, ott a helyed :)
  • F1re
    #181
    XDXD

    ahova "kitalált"(XDXDXD ez nagy) keménységemmel mehetek flamet inditani.
  • pinnacle
    #180
    Imádom az Sg-t. Komolyan mondom, olyan szinten tudtok ugrani az ilyen nethuszáros dumákra, hogy az vmi félelmetes...

    Annyi humoros percet szereztetek a kommentjeitekkel :)

    Köszi még1x. Remélem lesz még pár ilyen topik, ahova kitalált keménységemmel mehetek flamet inditani.


  • JackDaniels #179
    Jóhülyegyerek lehecc teis.:DDDD
    Az, hogy kinek mije van, qrvára semmi közöd. Ami nem a tiéd azt békén kellene hagyni. Gondolom apád-anyád is így próbált nevelni, csak kissé elbaxták. Részvétem.
  • JackDaniels #178
    A topik címe röviden, lefordítva: cigány vagy? Színeséknél népi szokás ez, ha viszont egyedül szaglik a dzsipszi, akkor hangját sem hallani.
  • SNAKE01
    #177
    hát lehet :DDD
  • haxoror
    #176
    "egyből kuss van majd a telóért nyúl,hívom a bandát..."

    Na ez volt az a pillanat amikor le kellett volna baszni neki párat

    (Az erőszak nem megoldás! blablabla az értelmes az érvekből ért a hülye viszont csak a fájdalomból, van amikor fölösleges finomkodni...)
  • F1re
    #175
    gondolom ti is igy kuldtetek akkor :D:D:D
  • SötétBarom
    #174
    Legszarabb. :|
  • F1re
    #173
    ez a csavo a kemeny csavo :)
  • F1re
    #172
    amit irtal 1altalan nem mindenkire igaz aki bunko alapbol az az is marad aki nem az nem lessz a gyurastol max az onerzete lessz nagyobb
  • Jimmyke
    #171
    Na az ilyen csapatban szájaskodóknál már csak a "csajom-van-mellettem-ezért-mindenkibe-aki-szembejön-belekötök" arcokat vetem meg jobban.

    Azokról is vannak sztorijaitok gondolom :)
  • Hajnalcat
    #170
    Akkor erős gyerek voltál, vagy még most is.
  • Hajnalcat
    #169
    Jó tudni. Ezt te nem is mondtad eddig nekem, hogy kidobózgattál régen.
  • SHADOWEYES7
    #168
    20
  • The FlashBack
    #167
    HOgy a témához is szóljak:

    Megyek az utcán, jönnek szembe négy öt srác. Egyből belémkötnek természetesen, és mivel én olyan vagyok, hogy nem hagyom hogy akárhonnan jött kis szutykok beszólogassanak nekem, énis visszaszólok, mégha meg is vernek utána. Persze egyből nem gondolták, hogy majd is merek szólalni. De jön a duma, hogy "na majd holnap gyere ide meg ide, hozom a haverjaim akkor ugass". hM. Az emberek ilyenkor felejtik el, hogy egy kollégistával nem a legokosabb dolog újjat húzni. Kettőnk közül még mindig én tudnám összeszedni a több embert.

    Még egyszer sem volt rá példa, mindig elintéztem magam a gondjaimat, védtem már meg másokat ez is igaz. Általában soha többet nem szólnak be újra.
  • The FlashBack
    #166
    OMG. Bazzeg, valahogy nem tudom elképzelni, hogy több vagy-e a 12-nél.
  • kraawz
    #165
    Ennek akkor kb 20-25 éve már :D
  • SHADOWEYES7
    #164
    nagy külömbség van a vidéki vagányok között akik tényleg fizikai munkával izmosodtak,akár 14 évesen is lehet jó kötésű,mivel már gyermek koruk óta rákényszerültek a szülei álltal a fizikai munkára,és valóban van keménység bennük((tapasztalat)) ,és van külömbség a városi panel(patkányok) akik a játszótéren a kissb gyerekek terrorizálásával lettek kemények,meg a városi szleng szövegükkel ,erre példa volt ,hogy 16 évesen a keresztanyámnéknál "nyaraltam" BP-n a Örs vezér tér közelében,és a metróban olyan 12-14 körüli gyerekek levették a vidéki kis szerénységemet és elkezdtek volna lejmolni ,akkor még a Metró 1 forintos érmét kellett bedobni,na erre mondtam van de nem adok,és jött a szöveg hogy leveri a vesémet a gördeszkájával stb...
    a gyerek jött közel hozzám a gördeszkát emelgetve,és orditott ,hogy adjam a lóvét ,kicsavartam a deszkát a kezéből és bedobdtam a sinek közé,mondtam a következő ő lessz ha nem húz el gyorsan !! nagy durrogva elmentek,elmeséltem keresztanyámnak mi volt ,attól fogva nem engedett magam el!!:))
  • prezi
    #163
    itt is izomszagot érzek de legalább nem 14 évesektől telefonért ütlegelesz, piros pont :D
  • Fresh Duke
    #162
    -Hékás! A haverom azt mondta hogy szidtad az anyámat!!!
    -Igen! Nem tetszik a pofád, átszabhatom!

    És akkor szarráverném. :)
  • Fresh Duke
    #161
    -Hékás! A haverom azt mondta hogy szidtad az anyámat!!!
    -Én nem...
    -Szóval azt mondod hazudik a haverom???

    Én erre ezt felelném:
    -Nem, csak büdös a szád!

    Azt szarráverném a kis gecit.
    De ez én vagyok. :D
  • ZsirosKenyer
    #160
    gj
  • Bandew
    #159
    Nekem a kedvencem:
    -Hékás! A haverom azt mondta hogy szidtad az anyámat!!!
    -Én nem...
    -Szóval azt mondod hazudik a haverom???

    Amúgy ezek nagyon szánalmas, gyáva emberek. Az erőszak hatalmát használják, de úgy hogy nincs bennük erő. Az ilyeneket nagyon könnyű elsöpörni, mivelhogy könnyen pofára esnek és az már nem olyan szórakoztató a számukra. Ők az igazságtalanság első képviselői! Becsület vagy tisztelet náluk nem létezik. Persze lehet akármilyen erős egy ember ha 8-an rászállnak. Ilyenkor egyszerűen nem kell velük foglalkozni, de olyan szinten, hogy meg se kell szólalni, mert bármit mondhatsz úgyis belekötnek ("Mit szósz vissza???"). És ha megverik azt az embert, igazából magukat járatják le, de ezt észre sem veszik, mert nekik épp tök jó, hisz ez a hatalom illúziója. Amúgy tipikusan az ilyen emberek kattannak be pl. háborúban, és követnek el hihetetlen szörnyűségeket. Hogy teátrálisan fejezzem ki magam: Ők hajtják a gonoszság mókuskerekeit. Ergo a "saját" kis világukban is a ranglétra alján vannak. És mivel közösségi "szellemben" alakulnak ki, ezért a legcsekéjebb saját erővel sem rendelkeznek. Az ilyen ember már fél egyedül, nem éppen szerencsés dolog ez, miután annyi embert terrorizáltak (ajánlott: Clockwork Orange). A másik dolog, ami még őket segíti az az, hogy mindig ÉRTELMETLEN balhékat kreálnak. Egy normális ember, nem szereti az ilyet, mert egyszerűen nincs célja. Az ember tud harcolni valamiért, de a semmiért nincs meg az a "lelkesedés". Nem azt mondom, hogy hagyják magukat eltaposni, hanem egyszerűen nincs tétje a dolognak, hisz az ember kevésbé hajlamos kockára tenni a saját testi épségét, ha csak ő a fenyegetett. Tehát ha sétálgatok egyedül is megjelenik a sereg, akik követelik pl. a mobilomat, akkor A. elfutok a fenébe (ez nem gyávaság, egyszerűen senki sem akar ilyen hülyeséget végigcsinálni, mert minek. Persze a CSAPAT csalódott lesz és legyávázzák áldozatukat, hisz jobb rákenni ezt a szót másra) B. odaadom a mobilt (ezt senki sem akarja, szal inkább futás, de valamikor ez van) de senki sem fogja a C.-t választani, azahogy összeveretem magam, aztán úgyis elveszik a telefonomat. Más tészta ha pl a barátnődet fenyegetni veszély. Itt már van tétje a dolognak és mindenki meglepődik amikor a társaság néhány tagja állkapocstörést szenved. Sajna így is könnyen lehet legyőzött az ember, ráadásul a banda erőszakosabb lesz az elszenvedett "sértések" miatt.
    Szóval azt ajánlanám az ilyen embereknek, hogy gondolják végig szép lassan a dolgokat, hamar rájönnek, hogy velük van a baj. Hasznosítsák a feles energiájukat sportban, vagy valami alkotásban, mert ezzel fejlesztik is a magukat és építenek, ezzel tényleg letesznek valamit az asztalra. A gyúrást meg nem kell túlzásba vinni, hisz ha valaki pl. 3 éven keresztül gyúr, akkor úgy érzi használnia is kell, mert rengeteg munka van benne és nem akarja "elpocsékolni". Ez persze nem mindenkire igaz, de igen sok emberre igen, ők hétköznapi nyelven az "izomagyúak".

    Na kb. ennyi, abbahagyom az okokodást, de hát tényleg ez a véleményem.
  • dogfish
    #158
    en soldier vagyok per pill, de mint irtam volt: ovatos vagyok :)
    mondjuk gumibot nincs soha, de sokra nem is mennenk vele, no meg sokan is vagyunk, ha problema lenne :)
  • SHADOWEYES7
    #157
    nameg,1990-91-ben voltam katona ,akkor még más sportosabb volt az ember mint most 37-évesen:))
  • dogfish
    #156
    jah, ertve...
    a parancs, az parancs :)
  • SHADOWEYES7
    #155
    ott nem választhattál,hogy bevállalod-e vagy nem,mivel szolgálatot adtunk(VÁP-katonai rendészet)!!
  • Garf
    #154
    parkour fasza ^^
  • SNAKE01
    #153
    nekem is volt egy ilyenem,haverzatokkal parkour-t nyomtuk,(freerun,egy sport,ha nem tudod miaz keress rá a guglin)tehát olyankor az ember megszomjaz,az üdcsit leraktuk padra addig,mi kicsit arréb tevékenykedtünk,jön 2 kisgyerek,kultúráltan szóltunk nekik haggyák már békén és erre eldobták,jó hát erre mit mondjak?jóhogy lebaszom mit képzel,majd mondom gyere engem dobálj.ilyen kemény e vagy?egyből kuss van majd a telóért nyúl,hívom a bandát,mondom jó pázmek hívjad.elmentek,majd rűá 10 percre jöttek vagy 15-en,jó mondom bazmeg,ezekkel beszélni se lehet.húzzunk el,cigányok is voltak köztük,tehát szépszóval szartse értünk volna,mást nem tehettünk elmenekültünk.parkour ilyenkor hasznos,nekem közelembe sem tudtak érni átmásztam egy magas falon,át a kerítéseken és csak néztek,és elmentek.sajnos a 2 havert elkapták,nem vették komolyan.álbavágással megúszták meg kis arcoskodással.hát szégyen vagy nem,elmenekültem,cserben nem hagytam a pajtársim,csak ők voltak hülyék.én különben is kerülöm a balhékat.ok nélkül nem bántok senkit,de ha ilyen van is inkább elmegyek,leszarom :-c
  • SötétBarom
    #152
    Hehh.. Autóval járok mindenhova, elkerülve ezzel a törzsekkel való konfrontálódást :) Legjobb megoldás..
    Mindezt pedig kiegészítem azzal, hogy nem járok balhés helyekre.
  • cicai
    #151
    nekem nem, csak a hugomnak:D
  • dogfish
    #150
    miert jovo idoben? -.-
  • Dynamic
    #149
    Ugyan nagyon jó bulinak tűnhet keménykedni és gyengébbeket terrorizálni, mert növeli a nyomorult kis egódat, és ellensúlyozhatod kisebbségi komplexusaidat, de ez a megelégedettségi állapot hamis.Valójában egy megvetni való féreg leszel, akit mindenki leköp és emberileg egy nagy nulla leszel mindenki más szemében.
  • dogfish
    #148
    hat, en azert nem vallaltam volna be 15-20 vs 4 :|
    az egy dolog, hogy magas vagyok, meg izom is kerult ram innen-onnan, de az egyertelmu tuleronek nem ugranek neki. talan cvsak akkor, ha veszhelyzet van. (paromat baszogatjak, rohejesen nezne ki ha gyava modon elforulnek, etc, etc, etc)
    tomegoszlatasnal, egyebeknel sem huzom ki magam az elso sorban. :)
    masodik hullamban erkezem, az mar kevesbe gaz...
  • shaba23 #147
    "kongflittusom" na ezen én is felröhögtem
  • Tinman #146
    Remélem a közelben laksz, kéne edzenem, zsákra meg sajnálom a pénzt...