2153
Project Torque
  • UnConnecteD
    #1792
    az a lag miatt van. tegnap allitolag nagyon gyengelkedett a szerver, foleg este fele, mindenkit ledobott, megszakadt, minden baja volt. nekem delutan nem volt gondja. milyen tippre gondolsz, mit szeretnel tudni ?
  • aAri
    #1791
    Azért vannak itt elég érdekes játékosok is!!!
    Falnak megy, felborul, stb.
    Megelőzöm, és egyszercsak megjelenik 75 méterrel előttem!!!!
    Hogy van ez????
  • aAri
    #1790
    Üdv!
    Kössz a felvételt a Guild-ba!
    A játékbeli nevem: bosnyakp

    Alig egy hete kezdtem el a játékot, de nagyon tetszik!
    Nem tudom, hogy miért csak eddigre ért el hozzám ez a game!??

    Így az elején nem jönne rosszul egy-két tipp, vagy segítség!

  • Lui76
    #1789
    Ebben az új rendszerben az nem tetszik hogy ha bent vagyok a szobában , a versenyek közt szavazás aztán jön is a verseny nincs idő megkérdezni használnak e bp-t vagy sem meg ilyenek.
    CTF-eztem ma egy kicsit aztán bejött Venom Subaruval lángolt meg minden -szivatott minket rendesen...
  • Lunatic83
    #1788
    sziasztok, ma kezdtem el a játékot és nagyon tetszik!
    össze is találkoztam már két magyarral és nagyon jó kis versenyeket mentünk, remélem mihamarabb a többiekkel/veletek is összefutok...

    Lunatic_HUN névvel játszok...
  • UnConnecteD
    #1787
    szia, koszi nem, lesz egy sajatom. amugy a nev -= Wandal =-
  • Gibor
    #1786
    Ha esetleg becsatlakozol a SG.hu guildba, vagy esetleg bent vagy mi a neved? meg elválalnád a Mester segéd rangot? hogy esetlge nem vagyok online stb akkor teis tudjál rendezgetni :D
  • Atreius
    #1785
    Hali. Csak azt szeretném kérdezni hogy Aeria Pontokat lehet e magyarországról rendelni telefonos hivással?
  • UnConnecteD
    #1784
    szerintem ugy erti, hogy hiaba teszi ra, nem tud jobb idoket futni. foleg class1 autokkal fordul ez elo.
  • Gibor
    #1783
    Rá kell tenni a garage-ban.
  • crouch83
    #1782
    Sziasztok. olyan problémám van hogy megveszem a tuningot és nem lesz jobb. Ez hogy van?
  • Gibor
    #1781
    Lesz hely nyugi...
  • WhtFalcon
    #1780
    WhiteFalcon néven futok. Hiba volt, hogy nem pontosítottam itt.
    Ha van rá mód, fenntartanál egy helyet, mert min. 3 napig nem tudok jelentkezni.
  • Gibor
    #1779
    Mi a neved? mert lentebb beírtam hogy kik jelentkezzenek... mert csatlakozni akart 5ember, bevettem őket és beírtam ide a nevüket hogy jelentkezzenek... nem jelentkezett senki kidobtam őket.
  • WhtFalcon
    #1778
    Értem, kösz. De valamiért kirakott a Guildből. Nem magamtól szálltam ki. És 68 óráig nem is tudok csatlakozni hozzá...
  • Gibor
    #1777
    Vagy én tudok 15%ig maximum levonást betenni. Szóval ti versenyeztek és minden nyereményből 15%ot levon vagyis inkább úgy mondom amennyit én beállítok.
  • Gibor
    #1776
    Bekell tenni... :D szóval nemtom hol lehet de van olyan gomb hogy deposit és mellette beírod az összeget és beteszi.
  • WhtFalcon
    #1775
    Milyen módon tudjuk majd a Guild RP-jét növelni?
    Gyűjtögettem én szorgosan, de az nem növekedett
  • HUN BECSEHELY
    #1774
    Üdv.neked Cezár.Jelentkeztem Becse007-néven
  • Gibor
    #1773
    Aki Jelentkezni akar, nagyon egyszerű, Guild gomb a főmenüben jobb oldalt alul és keresd meg a SuperGamez Forum guildot ott tudtok jelentkezni, most van 2szabad hely, összekel gyűjteni 288000RP t a guildnak aztán tudunk bővíteni :S De kiteszem azokat akik nem SG sek.
  • WhtFalcon
    #1772
    Üdv! Szeretnék jelentkezni a guildbe!
  • Lui76
    #1771
    Én majd Lui76hun néven megkereslek amint időm engedi.
  • Gibor
    #1770
    Whitefalcon, Luluangel, GFPKiller Next Drifter, _Sergio_

    Megerősítést kérnék tőlük hogy SG.hu sok e :D
  • Gibor
    #1769
    Csak 500AP asszem... 5dolcsi :D szóval inkább ne... ha meg nagyon uj nevet akarsz és nemrég kezdted akkor új account :D
  • SZilaJMaGGoT
    #1768
    De... pénzért...
  • HUN BECSEHELY
    #1767
    nem
  • Ricopapa0629
    #1766
    Hali egy olyan kérdésem lenne, h ha a nik nevemet a játékba elszúrtam akkor azt meg tudom utólag változtatni mert nem jöttem rá ,h hogyan lehet?
  • HUN BECSEHELY
    #1765
    Én veled tartok
  • Gibor
    #1764
    Kicsit elrontottam a guild nevet mert jobb lenne csak simán SuperGamez néven, aztán emg a guild logóra is találtam sokkal jobbat, csak aza baj hogy név váltás persze 500ap logo meg 750 :D :@ qrva anyját nem tudtam :D mind1 a nevünk mellet annyi van hogy [SG.hu] :D de remélem jöttök.
  • Gibor
    #1763
    Megcsináltam a Guildot!!! SuperGamez Forum a neve, 500AP-mbe került szóval remélem nem lóg ki senki :D :@@@@@@ Majd kis idővel mindent összeállítok rendesen. Csak ha lehet keressetek meg játékban ..::Gibor::.. a nevem.
  • HUN BECSEHELY
    #1762
    Bejelentkezési oldal,Intro...
  • Lui76
    #1761
    Ő izé mi is változott?
    Nekem nem tűnt fel .
  • Gibor
    #1760
    Már lehet klánokat csinálni, megcsinálom az SG.hu klánt. ingame nickem ..::Gibor::.. majd keressetek meg.
  • HUN BECSEHELY
    #1759
    Bocsesz.Megjavúlt.Nagyon jó lett.Ujj a külsö.tetszik
  • HUN BECSEHELY
    #1758
    Nekem letöltötte,de amikor beirom a jelszavam,akkor kifagy
  • Lui76
    #1757
    Ő izé na mondom megnézem ,erre még 412Mb-ot tölt ?
  • HUN BECSEHELY
    #1756
    Valami Gebasz van.Vagy csak engem nem enged be?
    Valakinek van még ilyen?
  • Lui76
    #1755
    Nekem fut már fele lejött
  • iguanodon
    #1754
    Sziasztok.
    Vlamiért nem frissít kiírja 12% ná, hogy error próbáljam később
  • Lui76
    #1753
    Egy két hete nem nyomtam rá most vagy 500Mb-ot frisít !
    Vmi nagy újjítás jön???