2153
Project Torque
  • UnConnecteD
    #1952
    + 45 RP / XP van!
  • Gibor
    #1951
    tölts le másikat ez szar...
  • kija
    #1950
    Sziasztok nem rég szedtem le a Setup_ProjectTorque_20090618-ot
    nam szóval... elindítottam a Setup_ProjectTorque_20090618_DNA-ot
    ami végig ment és ezt a hibát írja ki
    Installer integrity check has failed. Common causes include incomplemente download and damage media.Contact the installer's author to obtain a new copy.


    mi a gond pls segítsetek ...
  • UnConnecteD
    #1949
    http://levelr.gamigo.de/ <<<
  • ALIENwoods
    #1948
    Kéne a német változatának a webcíme, ha valaki tudja írja meg please :)
  • Gibor
    #1947
    én beszoptam mert a lvl limit felment és csak 30 ason lesz tuning az evo hoz... de addigra én nsx et vezetek :D még 1 szint és nsx.
  • UnConnecteD
    #1946
    egy alap kocsi arabol nem nem nagyon lehet tuningolni. meg 3bol sem igazan. sim drift-ben eleg jo pontokat adnak most is. meg a drift mod se fizet rosszul, ha ugyes vagy. most en is gyujtok, meg 1.7 millio RP hianyzik az egyik kocsi tuningjahoz
  • ALIENwoods
    #1945
    Pedig kár, mert hiába van vagy 6 autóm, ha nem tudom élvezni a játkot mert mindegyik alap szintű és mindig elvernek. Pedig fognám eladnám egy verdát ami nem kell majd feltuningolnék egy másikat és jól érezném magam :)
  • UnConnecteD
    #1944
    es ez eleg sokaig igy is marad
  • Gibor
    #1943
    Nagybetűkkel kivan írva fent hogy még nem lehet eladni...
  • zico87
    #1942
    hy pár napja kezdtem a gamet nagyon faxa csak lenne 1 kérdésem autót elehet adni amit megvetem ??
  • Gibor
    #1941
    Akkor én valahogy nagyon jól csinálom...
  • kemszi2
    #1940
    nekem még mindig nincs 1db ap-m sem:D
  • Gibor
    #1939
    Jaja... főleg hogy kaptam 1k AP t megint valami nyári cucc miatt és már van 2780... még 2szint és megveszem az nsx et szerintem.
  • kemszi2
    #1938
    én is toltam egy kicsit.50%-al szép az élet:D
  • Gibor
    #1937
    Kiis lett használva... egész délelőtt... majd még este fele fojtatás
  • UnConnecteD
    #1936
    +50% XP / RP bonusz van !
  • kemszi2
    #1935
    áááhh én ezen a héten nem nagyon tudok fejutni....talán holnap...
  • ALIENwoods
    #1934
    Sebaj,

    Én ma is nyomtam, Igen szemét tud lenni a Thunder Alley.
  • Gibor
    #1933
    sajnos én nemtom mivel holnap 3kor kezdek :S szóval én MOST mek aludni :D de 4re hazaérek aztán nyomhatjuk hacsak nemkell megint mocit szerelnem...
  • ALIENwoods
    #1932
    jap, ma elvileg én is tolom kicsit.

    30.000 RP-t költöttem Lion Sedanra, de noobok közt élvezet 200 km/hval száguldani :D
  • Gibor
    #1931
    Sajan mennem kellet aludni :D majd ma
  • ALIENwoods
    #1930
    Ptzünk épp MOST. én valszeg egész este maradok online :)
  • adikakk
    #1929
    hy all
    leszedtem a Project torque 2009.2.17 clientet és mindig frissíteni akar
    az mért van?
    ráadásul a hivatalos oldalról szedtem le
  • Gregorius
    #1928
    Én is előveszem néha, mondjuk úgy négy havonta. Mindig bízok benne, hogy most jobb lesz, de nem. Mindig összezárnak kettesben valami agyontuningolt csodával, ami úgy fordul, ahogy a srác a gombokat nyomja ellentétben az én alap verdámmal, ami csak gumit égetni tud. Így aztán nem valami fun a játék. Úgy kb negyed óráig tudom élvezni. Aztán újabb négy hónapra intek búcsút neki.
  • kemszi2
    #1927
    én tolom.viszonylag rendszeresen
  • Gibor
    #1926
    Igen játszanék de valahogy hihetetlen hogy napok óta töltöm...
  • adikakk
    #1925
    Project torque Client 2009.2.17 ezt szedd le
  • UnConnecteD
    #1924
    jatszik meg valaki? ahhoz kepest, hogy egyre jobban sullyed a jatek, eleg sok uj magyarral talalkozok
  • UnConnecteD
    #1923
    nem, csak el kell erni az aktualis szintet, eleg regen volt mar frissites
  • sovatalevi
    #1922
    Mar megvan ,nem a hivatalos oldalrol toltottem,es az volt a gond.minden initasnal ennyit frissit?
  • Falcon87
    #1921
    Lehet, hogy meg sincs neked a játék. Vagy véletlenül a paintet indítottad el.
  • Alexease
    #1920
  • sovatalevi
    #1919
    segitseg.a jatek nem akar elindulni miert lehet?

  • lexmark111
    #1918
    Elinditom, és az upgrade 49 százalékon ledob valaki? Segitség !!!!!!!!!
  • UnConnecteD
    #1917
    bemesz a garazs-ba, ott jobbra a Gift, ramesz a kurzorral valamelyikre, es bal oldalt megnyomod a USE gombot
  • Attiska
    #1916
    Megoldódott a login probléma. Szóval, a jelszóban szereplő számokat nem a numerikus billentyűzeten kell bevinni.

    Ma kaptam egy invictus terepjárót ingyen, meg két giftet. A giftekkel mit kell csinálni, hogyan lehet felhasználni őket?
  • UnConnecteD
    #1915
    kozerdeku info, masik forumon Bazzzs irta :

    " PD-ről jutott még most eszembe, hogy mivel így elég sok piros kulcsot lehet kapni, ajánlatos a karrier első oldaláról a 7-es küldetést megcsinálni aranyra (1500RP, 1000XP, sárga kulcs). A sárga kulcsokat meg a driving challenge első oldalán található gate hunt on mud 4-en a legjobb ellőni. Szerintem a challeng-ek közül ez totál könnyű lett, fél percig se tart, és 3500 RP, 600XP. "

    mukodik!
  • Attiska
    #1914
    Egyre izgalmasabb, csináltam próbaképpen egy új accountot, és azzal sem tudok bejelentkezni a játékba... Asszem lesz majd egy reinstall.
  • Attiska
    #1913
    A weboldalra be tudok jelentkezni azzal a jelszóval amit sejtek, hogy jó. Megváltoztatom a jelszót ott, de a játékba továbrra sem tudok belépni az új jelszóval sem. :(