132
Szelektíven gyűjtitek a hulladékot?
  • Max7
    #11
    sőt a videó elején láttam olyan autót ami elvitte a szemetet és keverte ez a begyűrős hogy hátra beönti és begyűri a szemetet.... igaz ezt csepelen láttam és a cikkben meg szídták csepelt hogy szarnak bele mindenbe.....
  • Max7
    #10
    elolvastam meg megnéztem a videót hát most okosabb lettem br azért a kétely ott van bennem hogy hogy a fenébe gyűjtik fakkokba ha mindent a kocsi hátuljába öntenek bele....... :S
  • [HUN]FaTaL
    #9
    Nálunk minden páratlan héten külön zsákban viszik el a PET palackokat így azokat külön gyűjtjük. Papírt és a többit csak akkor ha egyszerre sok gyűlik össze egyébként meg megy a kukába.
  • [HUN]FaTaL
    #8
    Egy autóba öntik külön részre :)
  • Neoncsoves
    #7
    nálunk multkor felgyujtotték a 4 kukát... el is olvadt
  • BaliBoy
    #6
    Olvasd el az első postban lévő cikket és megérted, hogy miért egy autóba öntik. Először én sem értettem.
  • Max7
    #5
    1. Soha nem tudjuk bedobni mert mindig teli van (lerakjuk mellé)
    2. mostmár csak megszokásból gyüjtjük de semmi értelme mert 1x-re az egészet beöntik 1 autóba! saját szememmel láttam (teszem fel a kérdést hogy akkor minek válogatom?

    +fav
  • zoolee
    #4
    Heh, meg ha járna erre a szelektivhulladékos kocsi ami minden csütörtökön vagy akármikor elviszia a 6 külön kuka tartalmát akkkor mindÍg szelektÍven gyüjteném, és goldolom itt a többiek is.
  • zoolee
    #3
    Hát, én néha elmeek a legközelebbi szelektÍv gyűjtőhöz, és bedobálom az üvegeket, és a műanyag palackokat.
    De ha meek akkor kb 1 nagy nylon plus os zecsimennyiséggel mind a 2 ből.
  • sweech
    #2
    ha adnak annyi kukát hogy szelektíven tudjam gyűjteni, úgy fogom
  • Doktor Lucsok
    #1
    cikk
    én szelektíven gyűjtöm, remélem ti is, szerintem van értelme ennek, Ti mit gondoltok?