832
  • Shiwo
    #672
    miért csak középen, meg a helipókternél éles a kép és a többinél homályos ?
  • zsolesz92
    #671
    vélemény?
  • VRSDM
    #670
    pan' labyrinth?
  • braaa
    #669
    helyezést nem? 10edik hely az mi? nekem bőven jó az. meg meglestem a többi képed a worthon azok is jók, szurkodd ide, hátha valaki kedvet kap tőle "alkotni", zsolesz te meg dobj föl lécci valami bannert ha valaki beesik ide látszódjon hogy mi akar ez a topik lenni.
    (ja, meg egy kis életet ide!!!!)
  • zsolesz92
    #668
    pedig nice lett
  • R0n1n
    #667
    kihalt ez a forum, ugyhogy jovok meg egy keppel, Anatomy Scramble 3 -ra keszult, sajnos megint nem ert el helyezest.
  • zsolesz92
    #666
    ügyes
  • braaa
    #665
    kösz, a szeme az nemtudom hogy csináltam de elég jó lett, az orra, szája nem 100%os, mindegy... ...holnapután ugorjatok fel a worth-re szavazni!
  • droidika
    #664
    / jól néz ki, ügyes! /
  • Aquir
    #663
    szép lett
  • braaa
    #662
    bepróbálkoztam erre a MangaRen 2re
    (most csináltam ilyet elöször meg sok aprólékos szart kel csinálni, szóval nem olyan egyszerű)

    source

    vélemény?
  • braaa
    #661
    ja, de mi volt a téma?
  • VRSDM
    #660
    ezizié fasza ! !
  • droidika
    #659
  • Aquir
    #658
    nem rossz:)
  • R0n1n
    #657
    hi, nem ert el dobogos helyezest, de szerintem jo lett, ugyhogy megosztom veletek :)
  • berlinboy6329
    #656
    Na mostmár csak van ott vmi ami szúrja a szememet.Egy téglalap 1 oldala.Látni az arcán 2 csíkot.Azt tüntesd el.Egy lágy Clone stamp v 1 Healing brush hátha megteszi.
  • braaa
    #655
    alapkép miatt volt a sárgaság, leszedtem róla ahogy ttudtam + fekete csik is eltüntetve
    javitott baseballos
    (bazz, de ha belövöm a nyakához a fej adjustmentjét akkor a kezéhez nem illik, ha meg a kezéhez igazítom akkor meg a nyakához nem illik a fej...:) )
    pittes meg alapból nemteccik
  • Shiwo
    #654
    jah, én is ezt akartam mondani..sárgásabb a feje
  • berlinboy6329
    #653
    Bár most h megnézem,az egész jobb pofája sárgásabb.Mintha nem az egész fejet végtad volna ki v pedig belenyúltál vmivel.
  • berlinboy6329
    #652
    Hm.A baseball láthatóan jobb lett,de vmi még mindig hiányzik.Amit én észrevettem,h a feje bal alsó része(neki a jobb állkapcsontja)sárgás+a jobb széle(neki bal),mintha kicsit vdatag fekete csík menne vég az álláig.Kb ennyi.A brades jobb lett,mert illik a fejee a kézhez.Már csak dzsolival kellene vmit csiálni.
  • braaa
    #651
    update
    pitt/jolie-s (a sapka elég furán áll braden, ezt nem biztos hogy beküldöm, mer elég gagyi)
    baseballos dempsey-s (+adjustment, meg kisebb fejméret, ezt küldöm) mien?
  • braaa
    #650
    ok, baseballoson mág adjustment-elek, braden meg...keresgélek...
  • berlinboy6329
    #649
    A baseballos nem lenne rossz,csak kicsit világos a feje.

    A másikon meg sötét. :)Mondjuk Joli nem rossz,de br(e)adről másik source nem ártana,mert picit furák a fényhatások rajta.
  • Shiwo
    #648
    vmikor nekem is kéne megint alkotnom valamit worthra, de a mostani contestek nem ihlettek meg
  • braaa
    #647
    brad meg angelina biciklitúrán...:)
    (pitt az elég gagyi lett, szar volt a source)
  • braaa
    #646
    robos, a stella artois-oshoz grat! az igen jó lett
  • braaa
    #645
    Celebrity Sports 2re
    Patrick Dempsey source

    hibák? hol?
  • Shiwo
    #644
    felesbe... ha magadat fizeted, akkor első helyért kapnál 100 creditet, szponzorral kapsz te is 50et, meg ő is 50et... 3. helyért sztem te 13mat, ő 12 creditet
  • berlinboy6329
    #643
    Hogy nyer az 1. 3?

    1, 100c(sponsor:50c)
    2,50c(sponsor 25c)
    3.25c(sponsor 12c)?
  • braaa
    #642
    grat!
    valami olyasmi van hogy felezitek a nyert kreditet vagy mi...
  • robos
    #641
    Hopp, micsoda meglepetés!
    A Bald Celebrities 2-n sikerült elhoznom a bronzérmet....
    Vki sponzorálta a képem. Erről tud vki infot, h ez mit is jelent pontosan?
  • Aquir
    #640
    egyik füle félig hiányzik, azért nem hallja meg :) a hokis meg ojan mint egy bábu:) a hátizsák meg olyan mint egy hát Izsák
  • AntiHero
    #639
    aha jó szar...
  • berlinboy6329
    #638
    Jó?Szar?Jó szar?A csávó megfelelő védőöltözwtben próbálja visszaszerezni az oroszlán által elcsórt hátizsákot.

  • berlinboy6329
    #637
    Vonalas fejekkel ilyen:

  • braaa
    #636
    nézd meg a régebbi where are they now kontesztet klikk, aztán érteni fogod...kábé annyi hogy olyan sztárok akik kikerültek a rivaldafényből, most mivel foglakozhatnak...

    shiwo: üveg felül fejénél fehérség az erdedetin is rajta van, nem én hibáztam, "keress róla jelenetet": ja kéne, csak nics időm, nem fejezi be/folytatja/véglegesíti/csinálja meg jóra valaki? örülnék neki, aztán kiirom a kép alá a kreditlistára...
  • berlinboy6329
    #635
    Jah,mert csak egy fej az egész.De mondjuk nézd meg a Balu kapitány féle képet a stained glass 5-ön(advanced).Ott viszont nem vonalas a fejük.Talán külön választani a dolgokat és mindnek más elrendezésű vonalkázást csinálni.
  • Shiwo
    #634
    sztem hülyén mutat, hogy az arcuknál megszakad az üvegezés...nézd meg az einstein-képet a worthon...annak is az egész feje vonalas
  • Shiwo
    #633
    keress róla olyan képet, melyen háttal van..mondjuk vmi jelenetet 1 filből...oszt onnan átmásolod a fejét..amúgy felismerhető..jah, az üveg felöl a fejénél maradt egy kis fehérség..