832
  • Dzsini
    #632
    hasonlítsd össze a külső keret üvegtextúráját a belsővel, és próbálj meg olyasmit alkotni - plusz a sötét csíkokat a színhatárokhoz rakd a különböző színes üvegek legyenek külön-külön
  • berlinboy6329
    #631
    Stained glass 3:



    Épytő jellegű kritikákat várnék.Mit hogy alakítsak rajta h jobb legyen?

    Elsőre az üvegezés túl erős szerintem.Még vmi?
  • berlinboy6329
    #630
    braa,mi lenne a lényege ennek a where are they now-nak?Nem értem.Sztárokat kell elképzelni,h hol lehetnek és mit csinálhatnak most?
  • braaa
    #629
    a Where are they Now 7re



    ami gáz:
    -rohadtul nem látszik hogy ez a Martin Lawrence :(
    -a fej tükröződése az ablakon :(
  • berlinboy6329
    #628
    Jah,most hogy láttam a beadváényoklat,inkább kívántam volna hogy meg se csiáljam. :)

    Nem értek én az ilyen színezz fotót,javítsd meg a fotóthoz.Ezt is csak próbaképp csináltam milyen lesz.Ilyen lett...
  • dzsuvajoe
    #627
    TE ezen mit csináltál? Hát ez kifejezetten csúnya lett ;)
  • berlinboy6329
    #626
    Ez se lett a legjobb,de rohadt sok időmet elvette,szal talán még a fejeken javítok,és beküldöm:


  • Shiwo
    #625
    hát valami árnyék lehetne a talpuk alatt..
  • berlinboy6329
    #624
    Akkor másik.Randiiznak a kerámia sirályok.Az egyik jól keni,a másik meg hülye:

  • Shiwo
    #623
    ööö...hát jah
  • berlinboy6329
    #622
  • berlinboy6329
    #621
    Nagy szar lett:

  • robos
    #620
    Próbáld meg a Shadow/Highlight-tal vagy adjustment layer with mask ;)
  • berlinboy6329
    #619
    Hogy lehet az erős fényeken lágyítani?A brightness/contrasttal próbálkozok,de ha a Brightness-t lejjebb húzom,akkor sötétebb leszz az öreg,de láthatóak rajta az erős fények.Contrastnál ugyanez.Ha lejjebb veszem csak fakóbb lesz,de az erős fények így is kivehetőek.Levels-sel sem jobb a helíyzet.5let?
  • berlinboy6329
    #618
    Hmmm.Kicsit sárgás,de megnézzük mit érünk vele.Thx!

    Majd jelentkezem az eredményekkel.
  • braaa
    #617
    mondjuk ez ??
  • berlinboy6329
    #616
    mind1 csak a póz érdekel.
  • laslandes
    #615
    legyen rajta sapka? :D
  • berlinboy6329
    #614
    Nem tud vki keríteni nekem egy képet,amin 1 öregember újságot olvas?Nagy felbontásban,és lehetőleg szemből legyen fényképezve.Előre is THX!
  • braaa
    #613
    és azt nem tudjátok véletlenül hogy a mulkori négy kérdésemből/dolgomból (#595) valamelyiket Illustratorba vagy InDesignba se lehet megcsinálni?
  • braaa
    #612
    jó lett (volna), bocs hogy nem csinálok képet mostanság, leszek majd, NEM ADTAM FEL , csak mostanában . .. . .......................
  • berlinboy6329
    #611
    [email protected]ám nem engedte megcsinálni az animal dress up-ra a képet.Most csak max megmutatom milyen lett volna.Unalmamban megcsináltam gyorsan.(A madzagot ne kritizáljátok,ha Worthre mwnt volna megcsinálom rendesen).

  • berlinboy6329
    #610
    Kösz,most éppen az állatöltöztetősre akarok vmit,még kitalálom.
  • braaa
    #609
    jó lett, grat a 9edik heyhez
  • Shiwo
    #608
    én csak 6ot, de kábé 3man kaptak 6 pontot, többet senki, és jóó sokan csak két pontot..
  • berlinboy6329
    #607
    thx :)
  • laslandes
    #606
    dobtam rá egy 8-ast :)
  • berlinboy6329
    #605
    Na beküldtem a kimérásra a mókusomat.Perpill 5. vagyok.Remélem ennél lejjebb nem csúszok.Bár még nagyon a szavazás elején vagyunk.Minden éjszaka dől el. :)
  • VRSDM
    #604
    túléles a csőr, nameg igazán rálóghatna, néhány szőrszál is...
  • berlinboy6329
    #603
    Bingóóóóóó.Nekem is eszembejutott, csak normális source képet nem találtam.
  • Kicsikiraly
    #602
    Hódfarok? :) (az tűnik legkönnyebbnek)
  • berlinboy6329
    #601
    Szerintetek mit tegyek még bele?Szimplán sas elég gagyi.Kellene még vmi......De mi?



    Így nagyban mintha bibis lenne a csőre. :/
  • braaa
    #600
    ok, kösz a válaszokat
  • zsolesz92
    #599
    4. MONDOM, MAGIC WAND TOOL
    opp kisbötü
  • braaa
    #598
    1. :(
    2. :((
    3. ezt tudom, csak ha egy grunge-os/destroyos fontot használok, akkor már baromi nagy a kettőküzt (eredetei vs. kijelölt+maskolt) közt a minőségbeli "veszteseég" :(((
    4. ezt is tudom, de ezzel egy fekete vagy fehér dologból sohaéletbe nem varázsolok !!!PONT!!! olyat amit szeretnék (psp-be van olyan hogy "color replacer", itt nincs?) :((((?)
  • zsolesz92
    #597
    ;)
    tehát
    1, nem tudok róla
    2, nem lehet
    3, Ha szöveggel akarsz kitakarni akkor ctrl+klikk a type toolra, nyitsz a neked kellő layeren egy layer maskot és kész.(ha fordítva jelölné tehát csak a szöveg maradna meg akkor a mask gomb előtt egy select inverse kell!)
    4, image-adjustments-hue/saturation image adjustments-color balance
    VAGY mivel egyszínü, kijelölöd magic wanddal, majd foregruond színnel kitöltöd.
  • zsolesz92
    #596
    nem
    nem
    nem
    igen

    talán
  • braaa
    #595
    nekem semmi képet nem hoz be a proxmediarol már vagy 4 napja

    lenne pár kérdésem:
    1-olyat be lehet (és hol) állitani hogy mondjuk ha ctrl-c-vel másolok, akkor beillesztéskor az aktiv layerre tegye a másolandót, ne nyisson mindig új layert?
    2-két mask layert (vagy többet) nem lehet egymás "fölé" tenni?
    3-mask layeren nem lehet type-toolt használni? (kitakaráshoz kellene)
    4-ha mondjuk van egy sima type-layerem rasteriz-olva, vagy csak egy sima brush van rajta, ami egyszinű (mondjuk red45/green131/blue204), és ezeken utólag akarok sincserét, az eredeti (kék)szint ki akarom cserélni mondjuk r10/g201/b67 zöldre, olyat lehet?

    valaki tud vmi okosságot vmelyikre?
  • zsolesz92
    #594
    A bannert valószínüleg eltávolították a proxmediarol, mert nem jeleníti meg...(legalábbis nekem nem)
    Vannak uj contestek a fejlécben!
    Sajna még nincsen photoshopom, még a régi vinyóról nincsenek lementve a dolgok, de hajrá alkossatok szépeket.
  • zsolesz92
    #593
    sziasztok, bocs hogy nem voltam, behalt a vinyóm, ujat kellett szereznem, már itt vagyok