832
  • JackMeadow
    #712
    ou shit téleg lemaratt az árnyék, kivi vok te hovátennéd a szemét!
  • zsolesz92
    #711
    annyira nem jön be.
    a szem rossz helyen van érzésem szerint, a láb ahogy a cpiőfüzőn van, árnyékot kéne vessen rá, meg a földre is
  • zsolesz92
    #710
    erre probáltam én is, de nem jött össze semmi... a példa képet meg nem akartam lenyulni
  • JackMeadow
    #709
    worthe megy o is
  • JackMeadow
    #708
    Javitottam:

    http://images.netbag.hu/20071111/11253475718.jpeg
  • JackMeadow
    #707
    KÖszöngetem a véleményeket, majd javitom őket, idaig 6/46 vagyok vele :) ami sztem elég jo :)
  • zsolesz92
    #706
    xD, lol lett
  • VRSDM
    #705
    a rum2D-s nincs rajta a kéznek magas feather-es árnyéka, a szivar színe nem passzol a kép többi tónusához se a környezet fókuszához, ágyugolyók, kalózkellékek szintén élesebbek a kelletténél.

    ezenkívül jó a koncepció. javítsd és jobb lesz sokkal.
  • braaa
    #704
    hát e baromi jó, igen profi lett! megyek nyomok rá egy 10est
  • droidika
    #703
    ...meg is kaptad érte a magadét...a hátsó lábával való szivarozás jön be rajta a legjobban

    ...szerk.:(egyetértek vrsdm hozzászólásával)
  • JackMeadow
    #702
    Worthre leszedtem
  • berlinboy6329
    #701
    De bizony.Feliratokat nem szeretik.
  • laslandes
    #700
    jmw felirat miatt nem fogják visszadobni?
  • JackMeadow
    #699
    Én ezzel nyomulok
  • JackMeadow
    #698
    Wlég sok hiba, és pontatlanság van rajta.
  • berlinboy6329
    #697
    Itt 1 a Critter pirates-re,de isten ments h beküldjem,mert nem érzem advancednek a képet :S

  • zsolesz92
    #696
    hát kösz :P
    Remélem nem a méretére gondoltál xD
  • Czdano
    #695
    Rég irtam ide is de ez rohadt nagy!!!!!
  • zsolesz92
    #694
    xD valami ágyu akart lenni xD
  • braaa
    #693
    ez olyan mintha egy falon lévő bogaras képen rajta lenne egy kabát-patent :)
    de annak baromi élethű amúgy :))
  • zsolesz92
    #692
    a feje vmi star warsos lényre hasonlít :D
  • zsolesz92
    #691
    Van egy fantasy-s contest megint a worthön most bogarakkal kell vmit asszem, legalábbis én azzal csináltam és annyia szutyok és poén lett h inkább csak ide teszem xD

  • braaa
    #690
    hétvégén vagy jövő 7en megjavítgatom az enyémet, de csinálhat más is aztán a jók mehetnek rotációban...ugyis te vagy itt a BOSS
  • zsolesz92
    #689
    Na ez csak ideiglenes, mert elég gáz :D
  • zsolesz92
    #688
    Nem bannernak szántam ;)
  • braaa
    #687
    aszittem te törölted a régit a mer nemtetszettt....

    akkor majd a régimnek valamikor kicsit még nekiugrok, aztán majd linkelem az update-verziót... (addig mehet a tied, de mintha kicsit nagy lenne... )
  • zsolesz92
    #686
    azért tértem el a harry pottertől meg a többitől mert irja hogy új helyszínek új szereplők.
    na jó nem ezt irja, de irja h pl ne legyen benne Mordon meg a Roxfort, hanem saját helyek. És sztem nem ggáz ha uj emberből csinálom. sajnos talárt nem találtam rá
  • zsolesz92
    #685
    Hát izé, nincs ötletem hogy milyen legyen, de ha csináltok, vagy adtok linket a régihez....
    Azért veszett el, mert abban az időben szart be a proxnet.

    ezt csináltam régebben poénbol
  • braaa
    #684
    ZSOLEEEEEEEESZ!!

    VALAMI BANNERT LÉCCI!!!!!!!!

    KÖSZIKE.
  • braaa
    #683
    megnéztem a régebbi Wizard-os contest-okat, ott a ilyen harry potteres/gandalfos/kaszásos vonal van, szóval nem érteni hogy mért pont golfos, hétköznapi ruhás ember...
    de a kivitelezés jó
  • zsolesz92
    #682
    vélemény???
    ide lesz.

    Source 1
    Source 2
    Source 3




  • braaa
    #681
    erre a "It's Funny Until Someone Gets Hurt 2"re keresgéltem suorce-ot, meg kezdtem el boltolni, de témán kivülre esett a végeredmény kép, ugyhogy betettem a photoshop phéntekes topikba >> check it
  • zsolesz92
    #680
    motion
  • braaa
    #679
    ez az emberen sima blur vagy motion blur? még az vhogy fura
  • Shiwo
    #678
    alakul
  • zsolesz92
    #677
    javítani próbálva :P
  • Shiwo
    #676
    mondjuk én az emberre rányomtam volna 1 kis motion blur-t.. nem tom te tettél-e, annyira nem láccik...igaz, akkor az is "homályosabb" lenne
  • braaa
    #675
    de jó
  • braaa
    #674
    IDE?
    a blur nekem is fura, túl hirtelen az átmenet a blur és a nemblur közt (má nekem is kéne vmit csinálnom, most a Miscast 2ön is töröm a fejem, de ez is jó téma)
  • zsolesz92
    #673
    probáltam emberre fókuszálni, helkiopteren is van sok blur, de hát nem egyszerü kivágni, és ha sokat blurozol még csunyább lesz