105
Az M1 új magyar krimisorozata
  • akyyy
    #65
    én is remélem. 2. évad utolsó részei elég jóra sikeredtek, kivéve azt a legutolsó kocsmás jelenetet:D

    remélem a Papa jó kis maffiavezér lesz:D
  • piamania
    #64
    Végre egy jó hír.Nekem tetszik ez a sorozat.Remélem ez az évad is ugyanolyan jó lesz,mint a korábbiak.
  • akyyy
    #63
    január 9, folytatás 3. évad:D
  • Shep
    #62
    Bordás nőjével mi lett? Mikor utoljára láttam éppen a mentőt próbálták hívni.
  • akyyy
    #61
    nah a mostani rész volt a legdúrvább és legjobb
  • weine
    #60
    alig egy órát? 40 perc a tiszta idő, mert eleve 50 perces a film, amiból 10 perc a "previously in.."
  • Orkodo
    #59
    Nem hiszem! De ha így is van, akkor ez így van rendben. Heti egy alkalommal alig 1 órát adnak belőle, szerintem ez így teljesen okés.
    A sorozat amúgy meg nagyon jó! Le a kalappal, látszik hogy a szakértők, és a rendőrség ott van a kamerák mögött. A 17. részben teljesen összehangolt munka látszik, igaz a részletekre annyira nem tértek ki, de legalább nagyjából be tudták mutatni, hogy a Rendőröknek és a Kommandósoknak mivel kell számolniuk. Nagyon szép munka. Kíváncsian várom a folytatást, reméljük kiderül Béka felépül e, és hogy a lelőtt kommandósok között van e Mike.

    Amúgy meg mindenkinek Boldog Új Évet kívánok!
  • akyyy
    #58
    2. évadot rögtön az első után adják????

    pfff

    ha valóban igy lesz, nemsokáig fogom nézni.
    kisváros szintjére akarnak jutni?
  • Orkodo
    #57
    Na, ez tök jól hangzik! Csak azon gondolkozom, hogy mikor lesz, vagy volt az a jelenet, amikor elszakadhatatott a szallag Stohl lábában. Amúgy a sorozat végén lévő zenét nem tudja valaki véletlenül, hogy honnan lehet letölteni? Vagy ki az előadó?
  • piamania
    #56
    Jóhogy életben marad,ő a főszereplő.Amúgy meg az egyik legjobban olvasott búlvárújságban már közöltek képet,amikor már az irodában a székében ül.Úgy hogy túléli.És kipofozzák az örsöt,kifestik,meg kicserélik a számítógép parkot.
  • akyyy
    #55
    akkor miért nézed gportál rajongó
  • simi11
    #54
    Hát nem tom... nekem nem teccik. Ez teljesen hasonlít a 24-re, igaz, jó hogy magyar, csak hát....
  • akyyy
    #53
    sztem életbe
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    gondolom mikor ereszkedtek l az iskolában, akkor sérülhetett meg stohl. és erre felvették a jelenetet hogy lelövik, igy kórházba kerül, és tudtak forgatni.
  • Orkodo
    #52
    Na sikerült megnézem a 13. részt. Elég érdekesre sikeredett. Kiváncsi vagyok mi történt Bordással, életben maradt e? De itt a vasárnap nemsokára, és kiderül!
  • Orkodo
    #51
    Sziasztok! Bekapcsolódok én is témába. Nagyon örülök, hogy végre valahára Magyarországon is van egy krimisorozat. Nem is akármilyen. Szerintem nagyon jó.. Én pl. minden héten várom a következő epizódot. Nem nagyon tudok betelni vele. A mai esti epizódot sajnos nem láttam, de bennem is megfagyott a vér, amikor azthittem hogy Malek a Krisztát hívja. Csodálkozom azon is, hogy a Tábornok leleplezte az akciót.
    13. részt nem láttam így ahhoz nem tudok még hozzászólni.
    Ha lesz kedvem este megkukkantom a videóarchívumban!
  • Minstrel
    #50
    Azért,hogy a tv2-ön meg az rtl-en ne kezd el nézni a 20 órakor kezdödő filmeket.

    Az, hogy Malek esetleg Krisztát hivja csak egy jó kis cliffhanger volt annak a résznek a végére, de amúgy azt jól eltalálták tényleg.
  • braaa
    #49
    én se. nemtudom mér 50kor kezdik?!?!?!?!?!?
    méééé nem 8 ?!?!?!??????! mindig akkor kapcsolok csak oda....
  • akyyy
    #48
    tényleg kolonics, nem láttam a kövi rész elejét : (
  • Minstrel
    #47
    Szerintem Te nézd újra :)

    http://www.hirado.hu/videotar/?id=13427
  • akyyy
    #46
    nézd akkor újra a részt:D
  • Minstrel
    #45
    Kolonics hívta
  • Winz
    #44
    Tervek szerint összevonják a Tűzvonalbant a 24-el,csavar hegyek lesznek benne...az egyik főgonosz Rajhona Ádám lesz,rázza a kefírt,ketyós bosst alakít,a másik főg*ci meg Mikó István lesz.
    Már nagyon várjuk!:ugral
  • braaa
    #43
    Kriszta=magyar Nina Myers (Kriszta Myers)
  • akyyy
    #42
    sztem lesz mégitt bőven csavar, csak járhat az évad felénél és kell most ilyen fordulat a szálba..


    amugy remélem a második évad nem idén veszik fel hanem jövö nyáron :(
  • hatezgaz
    #41
    Ez most így, ez a rész nem tetszett, jobb szeretem a titkolózást,a homályt, meg a szervezkedést. Már elkezdett királyul klikesedni az örs, erre megint mindenki egy bandában lesz? (jó nem egy de max 3)
  • akyyy
    #40
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    "Malek átszáll gyorsan a saját kocsijába és elhúz a helyszínről. Majd egy számot hív a mobilján, "a magyar csajét". És a telefon az őrsön cseng ki. Kriszta mellett. Főcím."


    Dehogynem
  • Minstrel
    #39
    de Krisztát nem Malek hivta
  • akyyy
    #38
    de az előző résznél, mikor malek a krisztát hivta telón mikor fejbelőtte azt az ügyvédet, az egész jó volt... mer ugye krisztát beépítette kolonics hogy kémkedjen bordás után, és erre kiderül, hogy most kettős kém :O
  • braaa
    #37
    sztem nem az volt. sztem csak mindig baromi nagy cliffhanger-t akarnak csinálni a rész végére, csak az még nemmegy.egyelőre. a multkor is csak lestem, mikor a Malek fejbelőtte a székrekötözött imádkozós embert, hogy EZT MOST AKKOR HOGY?
  • akyyy
    #36
    nah most én is ezt kérdezem ez a végén visszaemlékezés volt vagy mi a szösz?
  • braaa
    #35
    hogy mivan?
  • akyyy
    #34
    lol azt hittem a zuzsát hivja:D
  • braaa
    #33
    ...Johnny a T-Com tudakozó reklámba... !OMG!
  • akyyy
    #32
    jaja jó volt
  • braaa
    #31
    ez a tegnapi rész nemkicsit vágott oda...
  • braaa
    #30
    ja, jó volt az rtl-hang...
    nem beépitett, az alap, de biztos valami nagy titkosügynök/kommandós/übersoldier/Rambo/vietnami veterán volt mielött a 8as körzetbe került...
  • akyyy
    #29
    sztem ő cask egy feltörekvő rendőr, nem beépitett


    amugy megkora lol volt rtl hangja az elején:D
  • braaa
    #28
    gondoltam...
    egyre jobb lesz! de ki a fene lehet ez az Alter?!!??????!?!?
  • akyyy
    #27
    nah ez egész jó rész volt. meg végre normális zene volt a végén is:D
  • akyyy
    #26
    az fantázia terület. tsak kitalált