259
Nokia 6300
  • Divizio88
    #219
    ok koszi...
  • moonster
    #218
    Szakemberre bíznám.
    Pár ezrest megér, és kicsi a valószínűsége, h elrontja.
    Gondolom programmal működik, meg spec kábellel. A sima adatkábel általábannem jó, hanem un. service kábel kéne, ha jól emlékszem.
  • Divizio88
    #217
    Sziasztok!!
    Fuggetleniteshez programot nem tudtok mondani..?
    Vagy nem is progival mukodik nem ertek hozza:-s
    Kene egy kis segitseg..kosiz elore is...;)
  • moonster
    #216
    options / send / via bluetooth

    nem minden alkalmazast tud atkuldeni, gondolom alkalmazasoktol fugg.
  • shineddark
    #215
    szevasztok
    hogy kell átküldeni nokia 6300 on bluetoothon keresztül játékot vagy alkalmazást?
    előre is thx
    csoki
  • moonster
    #214
    Ha jol emlexem (most nem szedtem szet) a BL-4C van benne. A kicsit erősebb 5-ös is belemegy, azt írták, csak meg kell faragni!
    Én erre nem vállalkoztam. Amit viszont észrevettem, h a nagy, flashes, mozgo témák nagyon lezabálják akksit.
    Ha sima témát használsz, (én pl. Noir-t használom) tovább bírja.
  • DeviloftheHell
    #213
    milyen aksik mennek ebbe bele? egy kicsit gyenge az aksi
  • retek001
    #212
    nagyon fontos lenne ha tudnátok vmi függetlenitő kódot egy valami hasonlót egy nokia6300hoz!!

    imei:359317023436541


    köszike!!!!
  • retek001
    #211
    hali!!mindenkinek!
  • Divizio88
    #210
    itt vannak jatekok....www.mobile9.com
    semiert nem kell fizetni szerintem le
    pipalja a zedget-et:-j
  • JackMeadow
    #209
    sebaj azért köszi :)
  • moonster
    #208
    bocs, ez nem az. Ez csak a kepernyot tolja teljesen feherre.
  • moonster
    #207
    Értem már mire gondolsz!
    a vakura gondolsz.

    gugliztam picit: (flashlight as torch)
    http://www.megamobilecontent.com/software/Nokia-6303%20classic/Torch-i21192/

    talan segit
  • JackMeadow
    #206
    van rajta led csak fingom nincs hogy kapcsoljam be :) csak sonym volt idaig aztan fingom nin cs a nokiahoz
  • moonster
    #205
    LEDek?
    6300-on nincs led, csak egy LCD panel.
  • JackMeadow
    #204
    6303-am van ez volt a legközelebbi fórum, nem tudjatok h lehet a a ledeket folyamatosan bekapcsolva tartani mint egy elemlámpa gyanánt?
  • lacica
    #203


    Helo
    Nekem egy Nokia 6300 telefonom van, és nem tudok vele videókat lejátszani.....
    3GP fájba rakom a telóra, ahogy kell... amit telefonnal videózok, vagy amit más videóz le 3GP-be, azok indulnak rajta, de ha már avit, vagy más formátumo videót konvertálok át, és úgy rakom fel, akkor meghalt az egész...
    azt irja ki, hogy "A fájl nem inditható el"... :S néha már földhöz tudnám vágni...
    a videók amiket probáltam elindítani, más telefonján simán ment....
    hely is van rajta...(2 GB)...

    Előre is köszi a segítséget
  • dsteel
    #202
    Nem baj, próbálkozom (pl. ujrahúzom a rendszert), 1ébként az van rajta...
  • moonster
    #201
    hat, nem tudok segiteni
    lesd meg , h legujabb firmware van-e rajta
    *#0000#

    nekem 7.21

    menni kene neki
  • dsteel
    #200
    Szia, nem, semmi, ez egy 1 hetes t-mobilos telefon, 5 témát töltöttem rá összesen, nem fut rajta semmi más...
  • moonster
    #199
    szeva!

    Nalam egy 1MB-os is ment (Mercury_clock.nth) zedge-rol szedtem
    A gyari 512-es kartya van benne, szal nem kulobozik a tiedtol.
    Nem tudom, h miert irja ki neked.

    Nem fut valami mas cucc is rajta?
  • dsteel
    #198
    Sziasztok, segitség kellene: vettem egy 6300-asat, szerettem volna rá új témákat rakni, de úgy tûnik a 100 kB feletti témákat lehet rajta beállítani, eldobja ezeket azzal a szöveggel, h nincs elég memória. Pl a 74 kb-os noir.nth gyári témát simán viszi. Az 512 MB-os kártyán még 400 valhány szabad hely van, bár itt gondolom a harmatgyenge telefonmemória számít. Mi tévő legyek? fogadjam el, h nem megy és kész (egyébként a témákat 6300-ashoz szedtem le, tehát valakinél biztos futott...)
  • zozzo698
    #197
    Sziasztok!

    Próbált már valaki 1680-as nokiát összekötni pc-vel?(sikeresen)
  • Gary
    #196
    Üdv!
    Valakinek lenne ötlete, hogy mit lehet csinálni egy olyan készülékkel, ami bekapcsol, üdvözlő szöveg lefut, Nokia animáció lefut, idő/dátum beállítás után viszont a képernyőn egy eltépett papírlap jelenik meg és a készülék lefagy. Nem lehet kikapcsolni, egyik gombra sem reagál.
    A Nokia PCSuite programmal a belső memóriája (memkártya is) olvasható/írható. A telefonkönyvvel van gondja, mert nincs beállítva az idő, de ha beállítom megfagy, utána már a program nem látja a telefont. Gondoltam, firmware frissítéssel helyrehozható, de hiába került rá a 7.21-es, semmi változás. Előre is kösz!
  • loghboy
    #195
    de van msn...biztos programba is van, de ez megy a neten keresztül közvetlenül: http://m.ebuddy.com
  • eddy980
    #194
    ha érdekel valakit hivhat 06303048770
  • szucsy89
    #193
    msn nincs a telefonra?
  • eddy980
    #192
    van egy vodás 6300-ám képernyö nélkül. valakit érdekelne esetleg?
  • eddy980
    #191
    szioka sikerült megoldanod az imail problémád a telódon?
    egyszerüen csak annyit kelll tenned hogy hosszan nyomod a # gombot és átváltassz betükarakterre
    sok sikert
  • moonster
    #190
    Nem tudsz rá telepíteni, mert a GPS az hardver és nincs vele felruházva a 6300.
    Mivel nincs benne GPS, ezért helymeghatározó vagy útvonaltervező szoftvert sem tudsz rá telepíteni, vagyis tudhatsz, de nincs értelme, mert sima térképként működne.
  • revi73
    #189
    sziasztok, kellene 1 kis Help. Nokia 6300-ra tudok-e telepiteni GPS-t, ha igen akkor honnan tudnám letölteni, és ha nem akkor miért.
  • amdopteron
    #188
    Hallo vki segítsen nagyon fontos le akarom frissíteni a szoftvert a 6300 ver.6.6 és van friss azt írja a nokia honlapján 7.1es és azt írja ki a szoftver frissítő szar hogy nincs elérhető friss verzióju szoftver vki nem tudna segíteni nagyon fontos lnen...
  • SMGBAS
    #187
    Halee. Help kéne. Nem simeri fel a fülhallgatót. Tegnap működött ma meg semmi. Beteszem, világít egyet de a zenét ugyanúgy a hangszórón adja le pedig tegnap óta semmit nem csináltam vele...
  • szucsy89
    #186
    honnan tudok a telefonhoz olyan programot letölteni ami kezeli a txt-ket? méretét beállítani a szövegnek stb. valamint pdfre is jó lenne ilyen:D
  • hunbalu
    #185
    Elviszed egy mobilos boltba, és 2500-3500 Ft között megcsinálják másnapra.
  • amdopteron
    #184
    Halli vki segítsen már nekem van egy 6300 és csak a kék fény világít semmi mást nem csinál hogy lehet szoftvert frissíteni így rajta vagy vmi??vagy mi ilyenkor egyáltalán a teendő sürgős:)köszi hallo
  • akyyy
    #183
    oLVASGATOM netet, azt látom hogy simán, mint egy nokiát, ezt nem lehet függetleníteni, de azt nem találom hogy akkor hogy lehet?
    elvileg pannonos, elviszem vhová, megcsinálják? kb. mennyiért?

    vagy kézileg sehogy sem lehet? kábellal, vagy valamivel. elég sok cuccom van:D
  • moonster
    #182
    Hibás volt, kicserélték!

    Gondolom megosztom, h nem tipushiba.
  • Patesz
    #181
    lenne egy eladó 6300-ám. 20.000 Ft. vodafonos de mostmár lehet venni TurboSIM-et és akkor kezeli akármelyik kártyát. ha érdekel esetleg valakit írjon e-mail és küldök képet is róla.
    e-mail címem: [email protected]
  • moonster
    #180
    Sztok!

    Most vettem én is egy 6300-at. A legfőbb problémám sajnos nekem az, h kikapcsolás után, az akksihoz nem nyúlok, de mégis bekapcsoláskor a dátumot , időt újra kell állítani.
    Miért?

    A billentyűzár ideje után valóban még jó pár mp-ig világít. Ezen csökkenteni, megszüntetni nem lehet?