259
Nokia 6300
  • moonster
    #259
    Neked is szívesen :)
  • Jaffa 2843
    #258
    Jaj, ezt én is köszönöm. Be is rendeltem az akksit ebay-ről, kemény 670 FT-ért :D
  • moonster
    #257
    szivesen :)
  • #256
    köszönöm.
  • moonster
    #255
    http://moneyexpertsteam.blogspot.hu/2011/10/how-to-fit-nokia-bl-5c-battery-in-nokia.html
  • #254
    Bocs rosszul írtam BL-5C
  • #253
    sziasztok! azt szeretném kérdezni, hogy 6300-s telefonba a BL-3C típusú aksit belelehet-e rakni ill lesz -e valami baja?
  • fook
    #252
    Sziasztok ! Van egy 6300-ám , pannonos volt. Netet valahol be lehet állítani , hogy működjön T-mobillal is ? Rá lehet valahogy varázsolni az alap független szoftvert ?
  • moonster
    #251
    Talán igen.
  • csabika5
    #250
    akor megint újra kell szoftverezni?:S
  • moonster
    #249
    szoftverre gyanakszom..valahol a boot résznél sérülhetett meg, de hogy hol?
    Nekem nem volt még hasonló.
    Egy hibával futottam össze, néha fényképezésnél lefagy az egész telefon, teljesen fehér képernyő, majd kb fél perc múlva megjelenik a főmenü.
  • csabika5
    #248
    Üdv nekem lene egy problémám a Nokia 6300 asal. Nem kaptam más helyet ahova írjak úgyhogy gondoltam hogy ide íróm s majd aki tud segít.

    Na szóval nekem az lene a problémám hogy a 6300 as Nokiával most volt újra szoftozva és magától kapcsol ki :S s mikor be akarom kapcsolni akor meg oldalba égnek az a kék fények, s be dugom a töltöttbe s várok egy pár percet s megy tovább egy darabig. Mi lehet a baj, a szoftverrel van a gond? Vagy más egyéb?

    Előre is kösz, és bocs ha rossz helyre írtam.
  • moonster
    #247
    A screensaver nálam működik.
    Kipróbáltam 3 különböző típust is. Állítgattam az időt is, az működött.

    Angol nyelven használom a telefont a kezdetek óta. Nem valószínű, hogy ez befolyásolhat valamit, de ki tudja.
  • mozart #246
    Azt hittem, hogy szoftverhiba, hogy egy ilyen jellegű probléma egy Nokiánál nem fordulhat elő. Tévedtem! Köszönöm moonster az információt!
  • mozart #245
    A "Kijelzővédő nem működik." ez is a Nokia hibája?
  • moonster
    #244
    Én úgy gondolom , hogy igen. Nem is lehet típushibának írni, mert gondolom direkt így csinálták.
  • mozart #243
    Igen? Akkor nem szoftver hanem típushiba?
  • moonster
    #242
    Sajna ez egy nagy hibája...
  • mozart #241
    Sziasztok!

    A telefon apámé és ő panaszkodott, hogy:

    Menüből való visszalépés után 1 perc mire teljesen el sötétül a kijelző.
    Kijelzővédő nem működik.
    Nem lehet valahogyan beállítani a kijelző kikapcsolását mikor elsötétül?

    Válaszotokat előre is Köszönöm!
  • moonster
    #240
    Én úgy gondolom, hogy egy szétszedés nem árthat neki, ha nem garis.
    Elég nehéz hozzáférni a billentyűhöz, mert le kell szerelni az előlapot. Pár csavar fogja. Ha az egész elromlott, akkor valszeg valami kontakthiba lehet, amihez elég egy kis porszem a nem megfelelő helyen.
    Nyilván hozzáértő szerelje, ha lehet.
  • Jaffa 2843
    #239
    szerintem nem érdemes odahaza hozzányulni, ha nem ért hozzá az ember. esetleg egy haver aki ért hozzá és tud vele valamit kezdeni, de ha biztosra akarsz menni akkor mindenképp a szervíz a legkézenfekvőbb döntés. ha esetleg garis még akkor a házi bütykölés szóba sem jöhet.
  • Patesz
    #238
    Van egy problémám a telóval. Semmi külső hatás nem érte a telefont de a billentyűzete egyik percről a másikra elromlott. Bekapcsol és minden funkciója jó csak egyszerűen a billentyűket nem érzékeli. Alaplap probléma lehet? Nem úszom meg szerviz nélkül? Esetleg valaki találkozott hasonlóval? Egyéb ötletek?
    Előre is köszönöm
  • Jaffa 2843
    #237
    nah pontosan erre voltam kiváncsi. habár még nem vészes, de majd szükség lesz rá :)
    köszönöm
  • SötétBarom
    #236
    Jah, pofon egyszerű. Egy icipici imbusz kell hozzá. A port a kijelző alól pl gyerekjáték kitisztítani.
  • gabo91
    #235
    helo

    6303 telefonom van. Hogy tudok rátenni szöveges fájlokat? milyen formátumba tegyem vagy hogy lehet megoldani?
    másik kérdés pedig az, hogy van a kártyámon nokia maps (gyári) de nem tudom másolni mert kb fele irásvédett másolni sem engedi, ha veszek egy 4gigás kártyát rátudom varázsolni valahogyan a nokia mapsot?
  • moonster
    #234
    ez engem is érdekelne...
  • Jaffa 2843
    #233
    könnyedén lehet szétszedni-összerakni?
  • SötétBarom
    #232
    Szétkaptam
  • SötétBarom
    #231
    Le lehet szedni burkolatot? Ki szeretném tisztítani a port a képernyőről, mert szabadban már nem látok semmit rajt.
  • moonster
    #230
    pfff :))

    Nem tudom. Sorry! Küldöldi site-okon less körbe
  • sertuzio
    #229
    hali lenne egy nagy bajom:
    volt nekem még régen egy 6300 m és a memokártyát lejelszavaztam és azota kb 2 év telt el és már rohattul elfelejtettem a jelszot
    nem tudnátok segiteni h h lehet vhogy feltörni v valami
    köszi
  • moonster
    #228
    Szori, de nem használom ezt a funkcióját. :(
    Szinte csak telefon, meg SMS, néha sudoku.
  • TPlanet
    #227
    Moonster,
    Lejjebb látom, hogy angol nyelven használod: ott a médialejátszó csak "Library"-t ír.
    T
  • moonster
    #226
    Mi az a médiatár? :)
  • TPlanet
    #225
    Sziasztok!
    6303-as telefonom van, így ez a topic tűnt a legközelebbinek.
    Nem tudjátok, hogy a zenetárból hogyan lehet kitörölni az üres albumokat?
    Több olyan album, ill. előadó van a listában, ami már nincs a memóriakártyán, de a listáról nem tudom törölni, és frissítésnél sem tűnik el.
    Köszi a válaszokat!
    T
  • DONGUBA
    #224
    Sziasztok 6300-an lehet masik mediaplayeret hasznalni es ha igen milyet es hogy?KOSZI
  • jeneci
    #223
    hát nemjártam sikerrel:S nekem is ez a softwer van rajta a 7.21 es, és nincs rajta magyar nyelv:S vmi más ötlet?:S
  • moonster
    #222
    Én alapból az angol nyelvet használom.
    7.21-es fw van rajta.

    Ezzel próbáld, ha termékkódot kér, akkor
    Nokia 6300
    0537626 EURO-D LATIN BLKSILVER (magyar)
    http://www.nokia.hu/tamogatas/szoftver/szoftverfrissito?6300=
  • jeneci
    #221
    sziasztok!

    olyan gondom lenne hogy frissitettem a softwert a nokia 6300 tipusu mobiltelefonomon pc suite segitségével, sikerült is, működik minden jó, hanem olyan problémám akadt hogy elveszett róla a magyar nyelv:S azaz angol meg ilyen román nyelv van rajta... nemtudna valaki segiteni hogy kéne rátenni megint a magyar nyelvet?:S
  • Divizio88
    #220
    neki sikerult....:)