490
Hogyan kapcsolódnak a földönkívüliek az emberiséghez?
  • JAG1
    #291
    Hát azért egy "idegen" sört megkóstolnék. :-)
  • Sir Quno Jedi
    #290
    Valószínűleg... Azé én csak jobban tartanék egy tucat bikacsökkel felszerelt kancigánytól, mint bármék hipertechnológiás űrmanótól. Hamár. Mer azokkal valszeg. előbb találkozol össze, mint az UFO-kkal. :DDD
  • csgj
    #289
    de az átlagembert is szétlőhetik a lézerpisztolyaikkal
  • Sir Quno Jedi
    #288
    Tök8, hogy vannak-e itt a Földön földönkívüliek, vagy sem, mivel az átlagembernek vajmi kevés köze van hozzájuk és ha mégis lenne, akkor sem tudna lószart sem tenni sem ellenük, sem az esetleg őket támogató/üldöző kormányszervek/katonaság ellen. Kb. annyira lényeges kérdés, minthogy van-e Isten. Merthogy vele sem fogsz holnap az utcán parolázni, avagy ha mégis, úgysem fogod tudni! :D
  • csgj
    #287
    mé, a magyaroktól lehet is, nem? :D
    (de egyébként nem az, hanem vhogy csak ijesztő ott a fickó a kopott bőrű kis emberkével :P franc tudja miért...)
  • kuci06
    #286
    Te is félsz az orvosoktól?
  • csgj
    #285
    A hapsi a roswelli földönkívülit vizsgálja... (ja, persze) :D De vhogy kicsit ijesztő ez a kép... nemtom miért :P

  • Mirk
    #284
    mit nem értesz? nem érted a hasonlatot?
  • JAG1
    #283
    Értem én, mit akarsz mondani, de a neten sok mindent találni.
    Az ellenkezőéről is biztos oldalak ezrei vannak.
    Miért épp ennek higgyek?

    [nemértimiértsértődikmeg]
  • JAG1
    #282
    Ha nem érted, akkor nincs mit magyarázni...
  • Herold
    #281
    Több benne az igazság, mint hinnéd. De nekem tökmindegy, diskurálhattok itt a végtelenségig az ufókról, de attól nem lesztek okosabbak. Én befejeztem, nem akarok meggyőzni senkit semmiről.
  • Sanyix
    #280
    Jó hát 1 atomot teleportáltak, azt is trükközéssel, erre nem lehet építeni semmit.
  • IMYke2.0.0.0
    #279
    És kábé ennyi is lehet a "földönkívüliek" szemszögéből a Föld :)
  • _Vegeta_
    #278
    Nem ertem hogy jonnek ide. :D
    #275: Huu az zsenialis epizod volt, szetrohogtem az agyam rajta. ;)
  • Elusive
    #277
    jah, így akartak hasonlítani a földönkívüliekre
  • csgj
    #276
    azta rohadt... megnyújtották?? :O
  • IMYke2.0.0.0
    #275
    Ajánlom figyelmedbe: Star Teek: Deep Space Nine - Quark-ék "visszatévednek" az ötvenes évekbeli Földre... :)))
  • kuci06
    #274
    A WTC-s videó? :D
  • DeO
    #273
    oo lol.
    pont most néztem youtube-on egy videót, amin egy amerikai városban helikopterről filmezik le a hihetetlen "csodát".
    Kérdés:Csoda ez ?:)
  • JAG1
    #272
    Igen, mondthattam volna azt is és?
  • Vlala #271
    "Nem vagyok paranoiás, de kia akarja tudni? És miért?"

    a földönkívülieket az ember szülte. Azaz az ember képzelete.
  • _Vegeta_
    #270
    Minek jossz a hangyakkal? Ennyi erovel gombat is mondhattal volna. :P
  • JAG1
    #269
    Fantáziadús...
  • _Vegeta_
    #268
    A kavicsok nem szaporodnak. ;)
  • Elusive
    #267
    a koponyák igaziak
  • Herold
    #266
    Olvassatok.
  • JAG1
    #265
    Én is ilyeneken szoktam gondolkodni. :-)
    Talán a Men In Balck-be volt az a jelenet, hogy a macska nyakában lévő gömb ékszerben egy egész galaxis volt.

    Az a baj, - illetve nem baj, csak a gondolat menet miatt - hogy emberi aggyal gondolkodunk. (mimással :-)) Fizika. Egyáltalán nem biztos, hogy máshol, más életformánál is ez a mérvadó.

    Nézzük a hangyákat. Fingjuk nincs, hogy 50 méterre a bolytól mi van és hogy egyáltalán van e valami. Sőt, ugye ezen el sem gondolkodik, mivel nincs mivel. :-) Szal érted, a mi agyunk is korlátozott, fingunk nincs, mik lehetnek körülöttünk.
  • Aspyrin
    #264
    Ez már filozófia, itt nem érdemes ebbe az irányba mozdulni ;-)
  • ZilogR
    #263
    és mi van, ha nem mi élünk, hanem azt gondoljuk, h a mi létformánk az élet? mi van, ha a környezetünkben levő élettelennek tartott dolgok élnek, csak ezt mi nem is értelmezzük a mi felfogásunkban életként?

    pl.: lehet, h a Dunaparti kavicsok fejlett társadalomba vannak szerveződve, de ezt mi nem életnek tekintjük?

    (... de ne olyan hozzászólásokkal gyertek, h "ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ, Anya, rámnézett a bilim......")
  • AranyKéz
    #262
    NEM vagyunk jelen.
  • lord nihilus
    #261
    Igen, ilyen rádióadásokra+felvételekre emlékeztem 1 könyvből. Nekem az maradt abból meg, h Gagarin előtt voltak fenn a szovjetektől más űrhajósok is, de mind zavarbaejtő kijelentések után(ami UFO-kkal kapcsolatos) megszakadt a kapcsolatuk a földdel és eltűntek örökre. Ez némiképp gyanús, de nem kizárható mert akkoriban szokás volt mindent eltitkolni ami nem sikerrel zárult(és sok minden ki se derült).
  • DoctorJohnson
    #260
    főleg
  • Pistike 007
    #259
    Főleg ha egy 'emberfaj' genetikailag hajlamos rá
  • DoctorJohnson
    #258
    azért néznek ki ugyan úgy az UFO-k, mert náluk is tombol a retro korszak!!! :)
  • DoctorJohnson
    #257
    pedig a mutáció nem kizárólag egyedi lehet.
    van egy csomó külső tulajdonságokban megfigyelhető "mutáció" a földön, amit immár betegségnek tartunk számon, szal azok a koponyák simán lehetnek egy nem elterjedt mutáció maradványainak bizonyítékai is.
  • Aspyrin
    #256
    Hát még én
  • Pistike 007
    #255
    A koponyákat én emberi mutációnak nézném... Bár ellenem szól hogy nem csak egy van belőle.
  • kuci06
    #254

    akkor meg.... hát ők is fejlesztik a gépeiket :D
    nálunk sem volt 20 éve olyan design, mint pl. egy mai autónál van.
    Fejlődnek ezek is :P
  • lord nihilus
    #253
    :DDD
  • DoctorJohnson
    #252
    akkor megnyugodtam