174
  • Dzsini
    #134
    gyakorlatilag 0 - egyrészt nálunk nagyon ritka a kamerás felvétel, másrészt nagyon valószínű, hogy ahogy az Egon és Döncit sem, a magyar torrent oldalak EZT SEM fogják terjeszteni. Tessék elmenni moziba, és megnézni.
  • zsoca20
    #133
    Mennyi rá az eséj ha ma este 20:30-kor leadják a filmet Pécsen a Cinema city-be akkor az ma este már letölthatő lesz?
  • a.carkey
    #132
    Egyszer az legutolsó Bean filmről megjelent a kritika ebben a szarban. és végig román rendezőt írtak, holott minden nyelven orosz rendezőről volt szó, ezt bemondták, feliratokon is ez volt, stb., csak anno egy kritikában így jelent meg. A sok hülye - cinem. - meg átvette, fikázta. Ennyit erről.

    A másik melléfogásuk a Róma kritikája volt. Az illető aki elment az itthoni premierre a dugásokon kívül mást nem emelt ki.

    Ennyit róluk.

    OFF:
    A Taxi 4 meg semmivel sem volt gázabb, mint bármelyik LB által producerkedett film ..., sőt, a többihez képest - bár nem volt benne sok taxi - még jobb is volt, mint a joystickos 2. rész, vagy a sítalpas 3. ...
  • a.carkey
    #131
    Ternovszky Béla interjú az indexen

    "Tényleg ön Grabowski? Még a nevük is hasonlít.


    Ez az első részben abszolút tévedés, eredetileg nem is Grabowskinak, hanem Kowalskinak akartuk elnevezni egy amerikai film, a Vanishing Point [7] után, amiben egy autószerelőnek kellett egy lopott autót elvinnie keletről nyugatra, és a rendőrség üldözte. Ez egy olyan kelet-európai név volt, ami Amerikában is ütős, ezért választotta Nepp [8]. Csak rosszul emlékezett, így lett Grabowski."
  • gz8
    #130
    off
    Nézd, ha valaminek sikerül elkészíteni a normális, kvázi az előző (vagy első) rész színvonalát hozó folytatását, áldásom rá.
    Ha nem, nem.

    A Taxi meg nem trilógia, hanem tetralógia, fyi.

    Amúgy volt offolni?

    on
  • Sephi
    #129
    Mar ott kezdődik a baj amikor majdnem egymáshoz hasonlítod a Taxi trilógiát a Vissza a jövővel :D
  • gz8
    #128
    Amúgy már a 3-at se néztem meg, ez nem a Vissza a jövőbe trilógia, ahol mind a három rész ugyanúgy ütött és szép kerek egészet alkotott.

    Nade nem offolom szét a topicot :)
  • gz8
    #127
    Mert az exbarátnőm megnézte (nekem volt annyi józan belátásom, hogy nemet mondjak a szíves invitálásra), és amikor megkérdeztem, hogy milyen volt, elhúzta a szája szélét és nem mondott semmit.

    Egyébként ami a Taxi- és egyéb sorozatokat illeti: de gustibus non est disputandum.
  • Sephi
    #126
    Szal én is.
  • gz8
    #125
    A T4xira gondoltam... :)
  • Seten
    #124

    Ez mit jelent? Hogy nem nézted meg a filmet? Akkor honnan tudod, hogy igazuk volt? :)

  • Sephi
    #123
    Taxi semmivel nem volt rosszabb mint a három.
  • Sephi
    #122
    Nos én mar elvből nem olvasok Index/Cine kritikákat. Olyan vad barmok ezek, akik azt hiszik hogy a remek negatív kritikával nagyratornek reputációban... de nem :D
  • gz8
    #121
    Részben az ő kritikájuknak köszönhetően menekültem meg a Taxi4 áldásaitól ^^
  • LasDen #120
    engem a cinematrix nem érdekel......a legtöbbjük paraszt......tehetik az összes filmet lehúzzák és kritizálják és rohadt paraszt módon néha........bár ebbe beleolvasva nem volt ilyen parasztság
  • gz8
    #119
  • gz8
    #118
    Eléggé vegyes fogadtatásban részesült a film: http://index.hu/kultur/cinematrix/kritika/mfog1219/.

    Minazonáltal úgy vagyok vele, hogy a nyócker!-es Gauder Áron 9 pontjának hiszek, nekem a Nyócker! is nagyon bejött.
  • Me Ga
    #117
    Jaja, nagyon király a tibicsokis macskafogó site...
    Az a lövöldözős játék nagyon jópofa: Tibicsokis Macskafogó oldal
  • W B
    #116
    most elment a kedvem a tibi csokitól... meg úgy álltalában a csokitől. EZ JÓ diétás módszer!
  • Dzsini
    #115
    balett (2 t betű ám)

    közben meglettek mind a 4-en:

    sok sok további (meg nyereményjáték is) a www.tibicsoki.hu -n :)
  • W B
    #114
    ja, ja.

    balat helyet balet
  • Dzsini
    #113
    balat?

    amúgy igen, 4en vannak, de a játékban 3-nak látszik a képe. fantasztikus, mi?
  • W B
    #112
    nem 4 balat patkány?
  • Dzsini
    #111
    a html oldal extrái közt van a macskafogó póker, ott látszik 3 balettpatkány... nagyon megöregedtek!
  • Dzsini
    #110
    szépen kibővült-megújult a hivatalos oldal ( www.macskafogo.net )
    ráadás: poszterek (két gengszter, Lusta Dickné, és Grabowski lánya)
  • Dexantreal
    #109
    lol
  • Shiwo
    #108
    akkor megvan a gond forrása..biztos féltékeny
  • Dexantreal
    #107
    Lol, igen hallottam ezt a párbeszédet is... lentebb írta vki itt, vagy a másik topikban, amit bezártak és azt figyeltem... a trailer alatt végig.... tényleg jó lesz a film.
    Gépem pszichologusnál?
    Nem, de már összelett rakva párszor, mert néha szarozott és történt vele ez-az.

    *Xbox 360t akar*
  • gz8
    #106
    Egyre érdekesebbnek tűnik a géped. Volt már pszichológusnál? ^^

    Amúgy ugyanaz a trailer, mint ami a youtube-on látható, csak a képminősége sokkal jobb, illetve nem ugrik a hang tízmásodpercenként.

    Hol vannak a birodalmi rohamosztagosok...? :DDDDDDDD
  • Dexantreal
    #105
    Igen... aztán lejátszottam más lejátszóval és ott volt hang, de kép meg nem.
    Úgy játszotta le, mint egy MP3 zene számot, lol.
    Tehát kiderült, hogy ugyanaz a trailer, amit először láttam.
  • gz8
    #104
    Igen, valami hasonló.
    Ez azért M., mert végre elérhető a trailer, tényleg jó minőségű, de neked mégsincs hang.
  • Dexantreal
    #103
    Lál, Murphy.
    A Diák Murphy törvényeit szeretem!
    A normálisnál meg csak azt ismerem, hogy "Ami elromolhat, az el is romlik.", vagy mi.
  • gz8
    #102
    Pedig ennek kéne működnie. Murphy újfent beledugta az orrát valamibe, amibe nem kellett volna. %-)
  • Dexantreal
    #101
    Nincs ilyen izé... szal amit említettél.
  • Dzsini
    #100
    mplayer, és semmilyen kodek meg quicktime meg realplayer nem kell... akinek kell hozzá kezelőfelület, annak smplayer, mpui vagy ilyesmi.
  • gz8
    #99
    Akkor a hiba az ön készülékében lehet.

    Mivel egy .movról van szó, akkor vagy a quickalter player, vagy a mindenről árulkodó és adatokat küldő sima realplayer nincs rendesen feltelepítve.
    Nem is tudom, hogy egyáltalán miféle hangkodek kellene egy .mov fájlhoz.

    Szoftveresen nincs lehalkítva valami?
  • Dexantreal
    #98
    Nálam nincs hang, cöhh.
  • gz8
    #97
    Ez már tényleg jobb, kép és hang a helyén, ahogy kell.
  • Dzsini
    #96
    a honlapról letölthető a nagy méretű, jó minőségű trailer.
  • Sephi
    #95
    "Ne kiabaljon igazgato ur , itt allok maga mellet.."

    :DDDDDDDDDDDD