67
  • tompka
    #67
    Hát jó film csak...:
    egykét dolgot mondok: Amikor Bruce kitöri a bmw ablakát nem szólal meg a riasztó,a hacker zseni hozzávágja a kukát a verdához,így felfúlyódik a légzsák. előtte nem tudta kinyitni az ajtót, de az után már nyitva volt.
    Ja és milyen op.rendszert használnak a filmben? :D
    Mindenhol ugyan az van. egyforma kinézet,mozgó ablakok..
    Amikor bejutnak a NAGYON NAGY szerverhez, az ürge kinyitja a ládikáját, és mintha merevlemezek lenne benne,de szét van szedve. úgy szabad(lehet) használni?
  • Flower
    #66
    Szuper film, csak kár, hogy kopasz Bruce. Kis hajjal szimpibb.
  • ETom
    #65
    Nem tudja valaki, hogy a hackersrác mit hallgat az elején amikor chatel (7-8 perc körül)?
  • RpPRO
    #64
    Ha neadjisten lesz Die Hard 5, akkor azt hogyan fogjak forditani?

    Ubergiga draga az eleted?
  • killam
    #63
    Die Hard.lap.hu Így jobban sikerült, mint az előbb. :)
  • killam
    #62
    http://www.diehard.lap.hu
  • k9duli
    #61
    A főgonosz egy vicc volt.Hát igen nehéz lett volna előkaparni egy Jeremy Ironst...
    Ez a film rendesen alulmúlta az elődöket.Én is csak szorongtam a székbe:s
    Látszip persze hogy jó filmet akartak csinálni...De hát szar lett.(leszámítva pár jelenetet)
  • winnie
    #60
    ott is durva dolgok voltak, csak az embernek nem tűnik fel, amikor 10-12 éves. ha fordítva lettek volna a filmek, akkor azon menne a sírás:)
  • mikike
    #59
    persze, azok a valóságról szóltak...
  • zberta
    #58
    ez egy ritka szarul sikerült film! nemtom kinek jön be ez a sok kamu egy DIE HARD filmben! emberek! nézzetek vissza ! 1-2-3 azért nem volt ekkora mese!
    ez meg ? miez? viccfilm!
  • billxxx
    #57
    Héj azt senki sem mondta hogy Majka Papa Játszca a jófiúk vezetőjét:D
    de tényleg olyan.Amugy elég jó film lett.De a transformers a zsir most.

    bill
  • god25
    #56
    Hiányzott a Aspirin. :) jah... és kár, h nem kukából szedték elő Johnt. :P
    Egyébként -sz'tem- méltó folytatás.
  • adika1980
    #55
    tanulj meg irni!!
  • adika1980
    #54
    jo szar egy oldal!nem is lehet filmet letölteni!!
  • CsőKujts
    #53
    Mennyi majomok van itt meg ebbe zországba jézusom...
  • CsőKujts
    #52
    Hát ez totál szar lett, meg az is aki azt mondja erre hogy felér a többi die harddal. Emberek ez még paródiának is rossz. PLd kinek a kije ez a noném majomképű gyerek 0 szinészi tehetséggel samuel helyett elég nagy visszalépés. a babaarcú főellenségről nem is beszélve. -10 pont
  • steve4
    #51
    Neken nagyon nem tetszet, de ugy látom egyedül vagyok ezzel. Már a történettel is gondom volt. Ez a High-tech cyber szarság , hogy számitógéppel "intéznek " mindent , nagyon lekorlátozta a sztoryt, és nem volt benne semmi izgalom. Pörgött a film, de unalmas az egész, csak fészkelödtem végig. Kiszámitható volt.
    Nagyon hiányoztak a jó szövegek. Az elsö három rész azért feltette valahová a mércét, és valjuk be , hogy ez meg se közelitette azokat. Ha ez egy másik film, és nem a Die Hard 4. része, akkor azt mondom hogy jó, na de negyediknek egy kalap szar volt.
    A végén, mikor a F-35-össel hadonászik, aztán meg pikk-pakk ott van ahová a lányát vitték, az volt a legszarabb.
  • Tyco
    #50
    Szerintem nagyon jó volt. Az F35-ös rész talán már egy kicsit sok volt de nem a gép tudása miatt hanem, hogy McClane egy éppen lezuhanni készülő gép tetején egyensulyozott amit már nem irányított senki.
    Egyébként nem tudja valaki, hogy a 3. rész megjelenik valaha náluk DVD-n?
  • BaLeeX
    #49
    Nekem is bejött a film, meg tetszett a sok idióta beszólás. :)
  • Hoz_Hun
    #48
    A film amúgy nagyon nagyon jó volt.
  • Hoz_Hun
    #47
    Winnie azért hallani is kéne ám, hogy mindezt hogy mondta. Lehet az első felét komolyan mondta (azaz lesz folytatás) és utánna hozzászúrt Maggie Q-s poént (ami logikus is, hisz az ilyen bemutatókon mindig egymást fényezik a színészek, hogy ilyen jó csaj vagy mekkora jó színész a másik és milyen király volt vele együtt dolgozni, mert ez pozitívan hat a kampányra). De szövegkörnyezettől függően lehet hogy az egész poén volt (és nem lesz folytatás vagy nem tud róla). De ezt így hülyeség kijelenteni, hogy az origó most mekkora baromságot mondott.
  • thunderzolee
    #46
    huhh, jó akciófilm!! Kár, h ilyen drága a mozijegy, többször is megnéztem volna, titta jó hangja van a lövöldözős-robbanásos részeknek!! Kár, h soká lesz még dvd belőle, jó lenne már itthon is élvezni az akciók hangjait. Szomszádaim legnagyobb örömére.. hi-hi..
  • winnie
    #45
    ?? volt, aki ki volt akadva? nyilván olyannal csinálták, ami képes rá.
  • BobaFett
    #44
    Csak tudnám miért volt mindenki kiakadva az F35-ös gépre. Én ugyan nem vagyok szakértő, de sok discoveryt nézek, és azt tudom hogy ez a gép majdnem minden manöverre képes, amit itt láttunk. Még arra is figyeltek hogy a tolóerővektoros hajtómű mindig jó irányba álljon !

    Amúgy a film nagyon bejött, de tényleg kicsit véresebb lehetett volna, nameg az ucso nagy leszámolás komolyabb.
  • cateran
    #43
    Van:) Konkrétan amerikai angolnak hívják, sokban különbözik pl. a brit angoltól! Bár filmcímeknél majdnem 100% tökmindegy hogy milyen angolnak hívod:)(csak egy gyors példa, a higany angliában mercury, az USA-ban pedig quicksilver:) ezt épp ma hallottam...)
  • BenceYCE
    #42
    A Sin City-ben volt elég trancsírozás :)
    Bár az se tetszett.
  • duke
    #41
    Tenyleg jo,nem gondoltam volna,hogy manapsag meg tudnak,mernek igazi akcio filmet csinalni.
  • Kozma89
    #40
    5. rész címe: Ennél már csak olcsóbb lesz az életed!
  • Davidus
    #39
    4.0 ....
  • Nyarlathotep
    #38
    a film egyetlen jó része amikor a Star Wars-ról poénkodnak...
  • BiG G
    #37
    amerikaiul?? van olyan nyelv hogy amerikai?
  • NKing
    #36
    Szerintem fantasztikus volt a nagy visszatérés, én egy ilyen filmet vártam erre a címre. A vér a besorolás miatt hiányzott, de aki szemfüles, az láthatott egy szép trancsírdarálást, mikor az ugrálós fazon beleesik a ventillátorba...komoly másfél másodpercig mutatták XD
    Amit hiányoltam a gonosz olifánttól, az az hogy megmutassa, tulajdonképpen minek is kell neki visszaküldeni az USA-t a "kőkorba". Csak mert azt nem fejti ki...Vagy nem is kell, csak a kormányzati pénzekre utazott, de akkor meg hitelét veszti az egész handabandája XD
  • noss
    #35
    tetszett!
  • Wittgen
    #34
    Jah, szerdán láttam. Nem szoktam úgy véleményt alkotni, hogy nem nézem meg.
  • dawinD
    #33
    ezaz flame kell ide mimás :D
  • winnie
    #31
    "hogy Halj dúrván. Csak normálisabb címeket is kitalálni."

    1. normális a cím, csak ők nem tudhatták, hogy játszani fognak később vele. 2. továbbra is feldobhatsz jobb javaslatokat.

    "De lesz!!!"

    olvastam egyszer az origón (úú), hogy télapó is van. ha bukni fog a film, akkor nem lesz. egyébként is sok mindent leírnak, szóval várj a hivatalos bejelentésre.

    de segítségül leírom, hogy mit írnak:
    "A Fox már a következő részről tárgyal." - tárgyal?
    "Megmondtam nekik, hogy csak akkor megyek bele, ha Len csinálja azt is." - kizárt, hogy wiseman rendezne még egyet.
    "És ha Maggie Q is benne lesz megint" - és itt a poén, ami se neked, se az origónak nem esett le. mondhatott volna piros hót is, de így jobb a poén. az első 2 mondatot is annak fényében olvasd, hogy maggie q nem lehet benne.
    "Ó, igen... és persze Justin. Nélküle nem megy". - és, ha nem elég, akkor a végére megint mondott egy alapvetést, ami úgysem lehet.
  • STREEX
    #30
    Végülis az még lehet hogy: Legeslegdrágább az életed! XD
  • Synchronous
    #29
    Képzeld, tudom mi volt a mozis cím, ráaádásul nem is nézem az RTL-t. Ezt a címet is az újságban láttam.
    Itt nem arról van szó hogy mérvadó-e a cím vagy nem. Én csak arra
    mutattam rá, hogy ezt is magyarok adták.

    Másik: én nem azt mondom, hogy az kellett volna hogy legyen az első rész címe, hogy Halj dúrván. Csak normálisabb címeket is kitalálni. Az első résznél, még nem volt gond a "Drágán add az életed".
    A második résznél a "Még drágább az életed" is elment még. De mikor a 3. résznél ellövik azt a címet hogy az Élet mindig drága, így ezt már nem használhatják fel többet, vagy a 4. résznél meg a "Legdrágább... " így ezt sem használhatják fel újra, kérdem én hogy a következő rész magyar címe mi lesz? Sima Die Hard 5? Az amcsi címmel nem lesz gond, az tuti, de a magyaroknak már egy új filmcím-széria után kell nézniük mert ezt a Drága, Még drágább, Legdrágább címeket már nem nagyon vihetik tovább.

    "nyilván nem lesz több rész..."

    De lesz!!!






  • Taptarap
    #28
    nagyon jól megcsinálták évek óta tényleg ez az első olyan film amire az akciófilm jelzőt tényleg rá lehet "akasztani".Grat
  • Zoleeca
    #27
    Hmm...

    "Bajom csak annyi van a filmmel, hogy túl lightos lett a szöveg, meg a vér sem bugyog annyira, meg a főgonosz csáve elég erőtlen egy figura volt."

    Láttad a filmet vagy csak fenntről idézel? :D