66
szifonozás, nitrózás, patronozás vagy nevezd aminek akarod :D
  • Pheel
    #66
    A téma másokat is önpusztításra sarkalhat. Nincs szükség több degeneráltra, ne reklámozd!
  • Me0w
    #65
    Magyaran a most felnovo generacio egy hulladek lesz ;) Nah, akkor nem is szamitok a nyugdijamra ;)
  • tomsolo
    #64
    "Dinitrogén-oxid, szifonozás

    A dinitrogén-oxid megfelelő adagolásban, oxigénnel keverve eufórikus állapotot okoz, altatógázként is használják. Köznapi nevén kéjgáz és nevetőgáz névvel is illetik épp e hatása miatt. Egyes felhasználók az eufórikus állapot előidézésére az élemiszeripari célú háztartási habpatronból nyert gázt fogyasztják. Ennek gyakori eszköze a folyadéktól mentes, üres habszifon. Magát a folyamatot szifonozásnak nevezzük, amikor a kéjgázt közvetlenül a szifonból, vagy légballon közvetítésével lélegzik be.

    Légballon helyett különféle reklámtáskák és szemeteszsákok használata veszélyes lehet, minden esetben ajánlatos egy felügyelő társ, aki szükség esetén eltávolítja a zsákot a szifonozó fejéről. Fontos, hogy a dinitrogén-oxidot levegővel kell keverni, biztosítva a szervezet megfelelő oxigén ellátását. Ezt elérhetjük, ha a kéjgáz beszívása közben megállunk, és levegőt veszünk rá.

    A dinitrogén-oxid fokozott használata a B12 vitamin kiürülését okozza, ezért ennek pótlása fontos. A frissen tágult gáz alacsony hőmérséklete megfázást okozhat, célszerű légballonba üríteni a szifon tartalmát, majd onnan belélegezni. Biztosítani kell a szifonozásra használt helyiség jó szellőzését, az oxigént bejutását. Hibás, nem tiszta, nem üres habszifont szívni veszélyes és kerülendő. Szódásszifonba szánt szén-dioxiddal töltött patron nem okoz eufórikus állapotot, csak oxigénhiányt, ezért azt ne használjuk szifonozásra. Fontos a mértékletesség a kéjgáz fogyasztásakor!"
  • tomsolo
    #63
    "A nitralgin oxigén és dinitrogén-oxid 1:1 térfogatarányú keveréke, a gyógyászatban leginkább a mentősök, a szülészek és a sürgősségi betegellátók alkalmazzák fájdalomcsillapításra és oxigénbiztosításra. A dinitrogén-oxidot (a stimuláns hatása miatt kéjgázként is ismert vegyületet) már százötven éve használják az orvosok, főként jó és gyors hatású fájdalomcsillapító és enyhe altató hatása miatt.

    Huzamosabb ideig tartó, rendszeres használat mellett mellékhatásai felerősödhetnek, az agy oxigénellátásának csökkentése miatt elbutulást, valamint súlyos csontvelő-elváltozást okozhat, emellett tüdővizenyő is kialakulhat a mélyre belélegzett (levegőnél nehezebb) gáz hatására. A dinitrogén-oxid a háztartásokban is megtalálható: a habpatron töltőanyagaként házibulik kedvelt olcsó, ipari drogja, rövid ideig tartó eufórikus hatása miatt a "szifonozás" (vagy "lufizás") meglehetősen elterjedt a drogfogyasztó fiatalok körében."
  • jhetedikj
    #62
    Már sokmindent megéltem,de azért még én is elképedek néha mire képesek egyes emberek.
    Hát most már kezdem érteni azokat,akik a füvet legalizálni akarják,legalább azzal ellen a sok barok.Az még talán fele ilyen káros sincs,mint ezek a szarok lehetnek.
    A topik meg zárható!
  • Brolly
    #61
    akkor a rush, harde ware, ram, bolt és a többi barátai is ennek minősül?
  • wyx
    #60
    ti gecire buták vagytok ÁM...... :C
  • j0nNyKa
    #59
    egyébként honnan is tudod ezeket ?
    neeem... biztos nem próbáltad még...
  • gyuri12
    #58
    de büdös
  • tomsolo
    #57
    egyébként a meleg fost is érdemes kipróbálni mert:

    1. jó meleg
    2. nincs szaríze
    3. újszerű.
  • gyuri12
    #56
    halál
  • j0nNyKa
    #55
    akkor gondolj bele, mien lehet együtt a 2
    autóba is 1 löket, meg beléd is :D
  • j0nNyKa
    #54
    fú, ez nagyon az én topicom :D
  • Myron
    #53
    az már uncsi kicsit :D
  • macleod2005
    #52
    Jó ez a cucc meg minden, de akinek egyszer is van lehetősége legalább egyszer olyan autóba ülni ami gyárilag 300 le és nitroval meghajtod,azt az érzést nem lehet leírni, és egy ilyen élmény után már sajnálni fogod magadba a cuccot
  • Drephis
    #51
    azta rohatt o.O
  • nyamiag #50
    szarul vagyok a szánalmas fikázó emberektől.

    Biztos alkoholt se isztok ugye? Szánalmas.

    Egyébként meg kb 1-2 havonta elszívunk néhány patront a haverokkal a úgy esik.
  • Mirk
    #49
    inkább igyatok metil alkoholt, a hatás garantált
  • Mirk
    #48
    lol
    teknokolt nem szívtok? vagy sebbenzin?
  • ewuk
    #47
    jó, hát hozzá képest azok vagyunk, nem?
  • Ronny
    #46
    húú a nagy öregek:D
  • ewuk
    #45
    akkor pár év múlva megtudod milyen az.
  • gyuri12
    #44
    ték
    nem fogok
  • Myron
    #43
    akkor legközelebb vigyetek szifont a moziba meg 20-30 doboz patront, jót fogtok szórakozni a filmen
  • gyuri12
    #42
    13 évesen? egy jólsikerült péntek este a haverjaimmal,egy mozit jelent vazz
  • ewuk
    #41
    pedig nem durvább, mint egy jólsikerült péntek este a haverokkal.
  • gyuri12
    #40
    nem akartam kipróbálni(nem alacsonyodok le odáig-.-)csak,hogy legális-e,amit csináltok
  • zoolee
    #39
    Nevetésre, vagy arra, hogy szétjhajtsad a verdádat, mivel ezt adja a Vanom,Nos és még sok hasopnló gyártó NITRÓ néven.
  • Myron
    #38
    a habpatron meg a hajnalkamag? persze :D
    mindent megtalálsz a boltban :D
    csak hajnival vigyázz, utána kell olvasni h hogy kell elkészíteni, különben gyomorgörcs garantált, rossz esetbe mész gyomormosásra :D
  • gyuri12
    #37
    akkor ti kábítószereztek.legális?
  • ewuk
    #36
    a hajnitól meg olyan vízióid lesznek, hogy egyszeribe mindent egyszerűnek látsz és érthetőnek, semmi bonyodalom vagy gond a világban. minden szuper.
  • Myron
    #35
    úgy érzed h olyan leszel mint a terminátor 2-ben az a szétfolyós higany és engem speciel elnyelt a heverő, alig tudtam összefolyni a végén.
  • kisfigi
    #34
    Mit csinál veled ez a PB gáz?:) v a maggal..
  • ewuk
    #33
    itt csak cora meg auchan van, bassza meg. ja azt vágom hajnika kikészít, ha nem jól eszed meg.
  • Myron
    #32
    a tescoban van, ha bemész a kertész osztályra a hajnalkamagért onnan egyenesen végigmész koppanásig és aztán 2 sorral arrébb van a kerti cuccoknál.
    ja és ne kefírrel edd a hajnalkamagot miután meghámoztad hanem yogobellával mert azzal sokkal jobb az íze és a gyomrod se marja ki annyira.
  • ewuk
    #31
    basszus, pedig így csináltam csak a számba fújtam nem az orromba, és mindig olyan barack íze volt a számnak. mind1 még tökéletesítem akkor. melyik boltba láttál ilyen pb palackot? egy kis hajnalkamagra rá pippantanék egy ilyen pb-t.
  • Myron
    #30
    fogj egy törölközőt és nedvesítsd be tedd a palack és az orrod közé és úgy próbáld. az illatosítást nem engedi át (nem lesz hányingered a tömény citromillattól :D )viszont a PB átjön :D
    De láttam 500-ért mini PB balackot :D sztem megéri.
  • ewuk
    #29
    azt nem tudja valaki, hogy kell szakszerűen kiszívni a propán-butánt a wc illatosítós palackból? mert nekem még nem megy teljesen jól.
  • Myron
    #28
    tényleg az. az autót felpörgetik, de az embert pont ellenkezőleg :D
  • Dodo55
    #27
    Lol, már minden szart szív mindenki?

    Amúgy ha ez tényleg dinitrogénoxid, akkor ezt használják az autókban is(Nitro).