360

Darkest Of Days - FPS
  • Shep
    #240
    Úgy értettem, hogy low-ra vedd, de ha ott van akkor nincs ötletem.
  • Nowi
    #239
    es azt hogy csinaljam?? mert legrosszabb esetben low-ra engedi levenni. (ahogy most is van..) olyat hogy kikapcsolas nem latok
  • Shep
    #238
    Kapcsold ki a physx-et.
  • Nowi
    #237
    Hello!

    Az mitől lehet hogy a vezuvos pályáig nekem semmi problémám nem volt sehol,(se szaggatás se semmi..) de itt meg amikor odamennék az elején a dexterhez egyszerűen kifagy a játék.. marha jó mert nemértem mi a rák baja lett itt hirtelen..

    valakinek ötlet??
  • Fritz Von...
    #236
    Jaja, az sem könnyű, én is sokszor töltöttem. Rohadt gyorsan kell lövöldözni, és nem elég csak a parancsnokot kiiktatni, hanem ott van mögötte/mellette másik 3-4 őr, és ahol állsz, a sorban is mászkál kettő, azokat is gyorsan kell megölni. Nekem végülis úgy sikerült, hogy leguggoltam, mert azt lehet. :)
  • csuripi
    #235
    Már megoldódott, köszi. Most a koncentrációs táborba szopok, amikor meg kaptam a pisztolyt. 10 visszatöltés után meguntam, majd holnap.
  • Snexi
    #234
    köszi :)
  • Shep
    #233
    Hát szerintem sem nagyon, de ezt már én is írtam lentebb. Egyébként mennyi ideig fejlesztették?
  • grebber
    #232
    Ezzel csak az a nagy baj hogy ebből rettentő jó is kisülhetne de mivel nem hozza a várva várt sikereket/bevételt nem lesz folytatás :(
  • Shep
    #231
    SPOILER

    Na jó akkor nagy vonalakban. Van a Kronotek aminek az alapítója a Kohler, vagy mi volt a neve az öregnek. A cég hitvallása az öregével egyezett ami nem volt más, mint azo, hogy a történelmet nem szabad megváltoztatni és ezt akár erőszakkal is fent kell tartani, ehhez olyan embereket "toboroztak", mint mi is akik senkinek nem hiányoztak már, mert "meghaltak, eltűntek" ezért nem volt befolyásuk a történelem további alakulásában. Volt viszont egy másik banda is akik úgy gondolták ,hogy bizonyos eseményeket bizony meg kell változtatni a későbbi jobb érdekében. A küldetések során a tér/időegyensúly visszaállításán dolgozunk. A végén a másik tag elmondja, hogy nemsokára elszabadul egy vírus ami az emberek 98%-át elintézi és ezt ők bizony nem hagyhatják, ezért vissza kell utazni az időben és meg kell ezt akadályozni és ők bizony meg is fogják, nekünk meg felajánlják, hogy beszállhatunk a buliba. Durván ennyi a lényeg, persze hibák lehetnek a fent leírtakban :)




    andorka kedves barátom neked is hasonlókat kívánunk, a 10 éves hülye gyerekek meg ne akarjanak felnőtt játékokkal játszani. A helyesírást meg még gyakorold kicsit.
  • AKI94
    #230
    csak azt nem értem miért panaszkodik ennyit xD ha nem tetszik akk nemkell irni ;)
  • AKI94
    #229
    Vírus? :D azthittem az a lényeg hogy embereket mentsunk meg a multbol :D
  • androka666
    #228
    a ronda jatekotokat meg dugjatok fel ezel be is fejeztem
    nacsa
  • androka666
    #227
    dogoljetek meg
  • grebber
    #226
    Hát ezt én angol tudás nélkül is értettem hogy arról beszél:D
  • Snexi
    #225
    na végigvittem
    mivel az angoltudásom elég hiányos valaki leírhatná hogy pontosan miről is volt szó a végén
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    annyit megértettem hogy egy vírusról volt szó,de kb ennyit
  • Shep
    #224
    Te vagy már kemény, cementet reggelizel minden nap vagy mi a titkod?
  • Fritz Von...
    #223
    Csuripi: én is itt szívtam meg, mert nagyon okos akartam lenni, és "flank"-en, jobb oldalon mentem át a kerítésen, ahol nem lehetett volna egyébként. Pont így jártam én is. :) Az utat kell követni, és balra kerülni, akkor gyorsan megvan.
    Androkának meg majd kívánom, hogy az ő munkájáért se adjon senki pénzt...
  • Lacee86
    #222
    Á, nem vitázom vele inkább. Agyilag kb. lehet vagy 5 éves szinten szegény, nem alacsonyodom le hozzá. Csak vhogy mindig felbosszantanak az ilyenek.
  • Seth
    #221
    Azta de kemény valaki. Lökd a rizsát hadd tanuljak Mester
  • AKI94
    #220
    Hagyd ilyenekkel neméri meg vitatkozni xD
    Tudod nekik csak a modern kor+crysis graf az alap egy játéknál:) nekik nem az számít hogy egy motor akár 100 embert megjelenít hanem az hogy Cry Engine legyen rajta
  • androka666
    #219
    megvetted most szegyenkezhetsz te lacee
    igy utolag te is szegyeled
    es nekem ne merj beszolni tobbet mert megkeserulod te faszopo
  • Lacee86
    #218
    Aki ilyeneket írkál, az meg még nagyobb...
  • DeviloftheHell
    #217
    new game opcionál kiakad vmi ötlet? :)
  • androka666
    #216
    letoltottem ezt a jatekot a majomrol es egy nagy fos
    ilyen szar jatek csak ez lehet
    ezert aki penzt ad ki egy buta fasz
  • sharpwrz
    #215
    Feltelepítettem, de akkor is ezt írja ki...
  • sharpwrz
    #214
    Az eljárás belépési pontja nem található a dllben...

    ???
  • Shep
    #213
    Az openal-t feltetted külön a dvd-ről?
  • sharpwrz
    #212
    Onnan telepítettem...
  • Shep
    #211
    Telepítsd fel a dvd-ről.
  • sharpwrz
    #210
    Sziasztok!
    Nekem olyant ír ki, h OpenAL32.dll nem található...
    Ez mitől van?
  • Shep
    #209
    Nem sok érteni való van sajnos :(


    Madi nálad lehet valami, mert nekem tökéletesen futott max physx mellett, egyedül a Pompei-es pályán kellett levennem, mert ott nagyon belassult a sok szálló levéltől és hamutól.
  • Madi92
    #208
    Hi all!

    Felpakoltam a gamet, el is indult faszán, és itt jön a DE! Olyan hihetetlen módon szarúl ment hogy az félelmetes..

    Igaz hogy közel max grafikán futtattam, de azért az csúcs, hogy ilyen gépen 19 fpst produkál a játék! Ami már csak azért is érdekes, mert a legelső pályán, ami a demóban jól ment, itt szarrá akadja magát..

    Valakinek valami 5let hogy mért csinálja ezt? Vagy így megy mindenkinél?
  • grebber
    #207
    Én is a végére értem várom a magyarítást tudjam most mi is volt!
  • Shep
    #206
    Hát a végére értem én is. Összességében erős közepes a játék, bár a végét inkább nem jellemezném (folytatás szerintem nem lesz), el lehet vele lenni, de semmi kiemelkedő nincsen benne, hacsak az nem hogy lehet elöltöltős puskával lőni. Volt pár jópofa jövőbeli fegyver, pár jó helyszín, de valahogy a színvilág is túlságosan barnásra sikerült. A pályák néhol teljesen jól néznek ki, máshol meg elnagyolt az egész. A hangok szerintem elég gyengék és élettelenek.

    6/10
  • Shep
    #205
    Az kétségtelen ,hogy vannak benne jó momentumok, de a csaták is nevetségesek sok helyen, pedig hát pont az lenne a fő vonzereje elvileg.
  • Shep
    #204
    Ja ott menj hátra aztán balra van egy út, de előbb töltsd vissza a 2-vel korábbi mentést.
  • Lacee86
    #203
    Lehet h majd én is megunom, könnyen lehet h nem lesz überszuper kedvenc játékom. De annyira sztem korántsem rossz a játék, mint amennyire itt sokan ócsárolják.
    Az a baj, h túl sok a túlzottan kritikus emberke, akik mikroszkóppal nézik a játékokat h hol találhatnak hibát, miközben a játék pozitívumai mellett elsiklanak; és a lényeg, a játék élvezete elvész. Ez nem csak erre a játékra vonatkozik, hanem úgy általában.
  • KOVU
    #202
    hali
    elakadtam 1 olyan résznél hogy mindenkit megölök de fegyver hangok még mindig vannak >.> a csapat társaim álnak 1 helyben.
    akár merre megyek ha vissza felé ha kicsit elörre 1 kis idő után azonnal meghalok O.o
    a küldetésem az az hogy lead the left flank asszem O.o remélem igy be ugrik miröl is hadoválok itt ^^'
    elörre is köszi
  • Shep
    #201
    Hát a Wolf 2 szerintem több 10 %-al jobb játék, mint ez. A játékban gyakorlatilag 3 elem ismétlődik (tudom más játékban is, de itt nagyon durva a dolog) 1. juss el az adott pontra közben özönlik az ellen, tehát a leginkább célra vezető, ha gyorsan odafutsz akkor úgyis eltakarodik az ellen 2. tartsd vissza a támadó ellent 3. Te támadj és verd le a védekező ellent. Hát kb ennyi a játék, nem lett volna ez rossz ha kicsit változatosabbá teszik a feladatokat és pár bugot kigyomlálnak, de így kár is egy lapon említeni a Wolf 2-vel. Az rendben van ,hogy szerinted ez jobb, nincs is ezzel baj, de azért reálisan nézve a dolgokat ez azért nem egy csúcs kategóriás alkotás. Pl. számomra a Damnation nagyon jó játék volt, végig élveztem, de tárgyilagosan megvizsgálva tényleg nem nagy valami.