52
Azaz az RPG és TBS játékokban elérhető legnagyobb szint elérésének versenye
  • Nuki
    #52
    nekem szeráfinom volt :P tök szép díszek voltak a hátán... (Y)
  • Rockynhooo
    #51
    volt sacredbe eccer egy 18as vámpírom :D:D
    kb ennyiit tok hozzászólni
  • CattiBrie
    #50
    Tibia MMORPG, lvl 89 :)
    De vannak nálam jobbak is. :)
  • csgj
    #49
    azt hiszem, hogy az a vita ugyanolyan, mint a többi SG-és vita :) Magyarán itt is mindenki tud vmivel visszavágni... És ennek így sosem lesz vége, úgyhogy most kéne abbahagyni
  • dzsuvajoe
    #48
    Jó hát akkor, hajrá, kiváncsi leszek ez hany hsz-t fog megérni. (Engem az nem frusztrál h ha egy topikom nem éri el a 100hsz,:S nandusz asziszed h te szartad a spanyol viaszt? Majd priviben folytatjuk h agondolod. Vicceset lehetne veled veszekedni... ) Folyamatosan szorakoztok ja, rajtam... ha en nem lennék a topik pangana... :P na téleg kivi vok má h mi lesz ebből
  • Tiger1111
    #47
    Igen igazad van a topik nagy része szidásból áll ,hála neked.Mert midenki más elmonta a véleményét a témáról (érvekel)és ez a fontos,de neked muszály kötekedned.Nekem pl tetszik a téma rengeteget játszom rpg-vel, és kiváncsi vagyok hogy a kedvenc játékaimba ki milyen karit építet.Arról nem is beszélve sok játékban a kezdőknek nagy segítséget nyújt, ha látja egy jól bevált karinak a skill elosztását,vagy ép azt hogy milyen fegyvere (felszerelésre) gyúrt.Már pedig ha ez a topik,népszerű lesz akkor itt megteheti. Én ájánlani fogom minden olyan fórumon ahol ilyen stílusú játékal foglalkoznak.Mert szivesen vitatkoznék normális érvekel (hangnemben)arról hogy adott játékon belül egyik kari miért jobb a másiknál.
  • Nandusz
    #46
    De amúgy érhető a frusztrációja, hisz 4 általa megnyitott topikban öszvissz alig van 100 hsz. :))) Gondolom ez amiatt lehet, mert a srác mindig beletrafál a népszerű dologokba. Bravúros egy képesség, szeretnék tőle tanulni.
  • Nandusz
    #45
    Például folyamatosan rajtad szórakozunk meg ki is röhögünk, szánalommal vegyes érzelmektől átitatva.
  • dzsuvajoe
    #44
    Megbocsátok...., te a topik meik részében szórakoztál? Az eleje a téma szidásábol állt, meg amásodik fele is, mind ez 30 egynéhány hozzászóláson belül...
  • Tiger1111
    #43
    Bocsás meg de szerintem te egy nagyon buta ember vagy.Azért mert neked nem tetszik a topik témája,miért kell a hülyeségeidel lerombolni más emberek társalgását (szórakozását).Csatlakozom az előtem szólóhoz "húzzál innen" és keres a több 100 témából olyat,amihez érdemben is hozzá tudsz szólni.
  • dzsuvajoe
    #42
    nem jaccom ilyeneket, meg ha jáccanék se raknám b eide
  • dzsuvajoe
    #41
    alap hogy PS... :S
  • csgj
    #40
    ps bizony, még le is vágtál egy csíkot az aljából, hogy ne látszódjon ugyanaz :D :P loááál
  • wantonly
    #39
    Ha nem tetszik huzzál innen.
  • dzsuvajoe
    #38
    ...a holtakat nem illik bolygatni...

  • Seth
    #37
    ps ^^
  • dzsuvajoe
    #36
  • dzsuvajoe
    #35
    Le lettél győzva papa... sztem menjé visza jáccá még egy picit...
  • Nandusz
    #34
    Egyébként meg öreg...léterehoztam egy topikot, akinek van ingerenciája, az betolja a screenshotját..aki meg leszarja ezt a kérdést, az nem ír ide. Ha neked épp kritizálni van kedved, mert frusztrált vagy, akkor húzzál inkább pszichológushoz.
    Itt nem nagyon kultiváljuk ezt a fajta vergődést.
  • Nandusz
    #33
    Játszani mindig lehet öcsi. Ez nem korhoz kötött.
  • dzsuvajoe
    #32
    "örök vesztes frusztrál tag", "elmeroggyant" én vagyok a frusztrált és örök vesztes amikor azzal akarsz legyőzni ezt meg azt h sokat kockulsz a gépelőtt. Sztem pont rád igaz ez, h ilyenek jutnak az eszedbe es ezzel akarsz kitunni. 36 évesen jáccol? A Homokozót mikor nőtted ki?
  • Nandusz
    #31
    Nocsak nocsak....megszólalt az örök vesztes frusztrált tag is.
    Te agyatlan...nem lehetek büszke "erre", mert ha jól emlékszem itt az összes játék területén menne a csata. Ezek közül, jó ha az 5%-ával játszottam.
    A véleményed természetesen téged minősít. Számomra például azt az üzenetet hordozza, hogy elmeroggyant lehetsz ...hehehehe
  • dzsuvajoe
    #30
    Egészséges versenszellem? MEnyé focizni az uccára, ne a kis
    karakterecskéidet hasonlitgasd ossze máséval. ez degeneráltság. erre v buszke:P
  • Nuki
    #29
    ott én a hős fejlődésére gondoltam :)
  • wantonly
    #28
    Persze. Ki ne szeretne a legjobb lenni? :)

    A Diablo-ban nagyon szerettem a dual-t, vagyis az egymás közötti harcot, hogy melyik kari az erősebb. Ott az volt a motiváció, hogy milyen módon tudnám megjobban fejleszteni, egy-egy karit nagyon sokszor újra is kezdtem emiatt. Felvittem olyan 90/92-es szintre, azt még el lehet érni viszonylag hamar, ott már úgyis kiderült, hogy jó-e a kari vagy sem. Szóval inkább valami olyasmi lehetne az alcím, hogy a legjobb fejlesztés elérése vagy ilyesmi, mint a legnagyobb szint. :)
  • Nandusz
    #27
    De ettől függetlenül lehet egyfajta egészséges verseny nem?
  • wantonly
    #26
    Én nem bírnám úgy végigjátszani a Ghotic-ot vagy bármilyen más játékot, hogy csak a tápolásra megyek. Abban nincs motiváció, hamar megunnám. :P

    Egyébként egyáltalán nem biztos, hogy az a legjobb kari aminek a legtöbb exp-je van, az is sokat számít, hogy fejleszted. A Diablo-ban például ez számít leginkább, az meg, hogy mennyi az exp csak azt mutatja meg, ki mennyit játszik..
  • Nandusz
    #25
    Ellenben ott is domináns a karakter fejlődés....lehet javíttatni fogom az alcímet és kibővíteni ezzel is.
  • csgj
    #24
    meg hát az MMORPG... :) A legjobb rpg-ék mindenesetre sztem a Bladur's Gate 2, a Neverwinter Nights (1-2) és az Elder Scrolls sorozatok. A Heroes az körökre osztott szerep-stratégia, megint kicsit más, mint a rendes RPG.
  • moralosan
    #23
    Én is játszom RPG-vel [guild wars], csak ott nincs klasszikus karakterfejlődés, stb., mert ott több múlik a csapatmunkán és a képességek összeállításán, mint az alkimista meg a blunt dmg szint :).
  • Nuki
    #22
    :D A négy is jó példa, mert ott meg annyi másodlagos képesség lehetett hogy nagyon nehéz kimaxolni egy hőst egy küldetés alatt...
  • Nandusz
    #21
    Látod a Heroes pl. jó példa....emlékszem egyszer egy scenario gameban elmentem olyan szintig, hogy minden képességem 99 volt. A szintemre nem emlékszem, de az is rohadt magas lehetett (Heroes3)
  • Nuki
    #20
    A túróba! :D Régen játszottam egypár ilyen játékkal (nemcsak rpg-kben vannak ilyenek ;) például: Heroes, Etherlords, Disciples stb..) voltak aránylag jól kidolgozott karaktereim, csak nem voltak ilyen témáju megmozdulások, mint a tied, és nem tartottam fontosnak megtartani őket, mondván hogy "később úgyis újrajátszom, és akkor jobban átgondolt lesz".. hát nem, mert mára már alig játszom valamivel, ami ilyen fejlődős.

    A témát jó ötletnek tartom, sajnálom hogy értelmes emberek nem (vagy legalábbis alig) néznek ide be, akik nem tudnak semmi érdemlegessel hozzászólni a témádhoz :) én passzív megfigyelőként itt leszek, aztán ha tényleg lesz egy karakterem újra, amire büszke lehetek, vagy egy játék egyáltalán nem fordult meg még itt, akkor azt felteszem :)
  • Nandusz
    #19
    36 vagyok kisfiam...de lehet nem néznél annyinak. Ellenben gondolom te már ideje korán leöregbíted magad szerekkel nemde?
  • Picizöldfül
    #18
    35-40 évesen iet??
  • gercse
    #17
    valakinek ez hobby :D
    de remélem itt nem lesz az, és jól ellesztek, mindent bele
  • Nandusz
    #16
    Ahha értem..és szerinted ezen topikban milyen nyereségek érhetik a "csaló nyertest"?...mert pénzdíjat nem akarok kiírni az adott kategória győztesének:)...bár nem is buknék nagyot, hisz olyan nincs hogy végső győztes, mert napról napra változhat az állás.
  • gercse
    #15
    jó nekem 8, én életemben nem játszottam ilyen játékkal(nem is tervezem), csak sajnos nem lehet kikerülni sehogysem a csalás témát, én becsületes vagyok, és tutira nem csalnék, ha játszanék, de sajnos manapság nem ez a tendencia...
  • Nandusz
    #14
    Akkor küldjön be olyat, amit szte már nem lehet tovább fejleszteni....vagy ne csaljon.
  • _Atti_
    #13
    autóra vércsoport fórumra gépspecifikáció