52
Azaz az RPG és TBS játékokban elérhető legnagyobb szint elérésének versenye
  • gercse
    #12
    én nem vagyok rpg-s,de így aztán a lementett cuccot tovább csinálhatod, és akkor már tiéd lesz a csúcs, nem?:D(csak logikusan gondolkodtam, semmi több, nem tudom milyenek ezek a gammák)
  • Nandusz
    #11
    Egébként annyit a bizonyítási eljáráshoz hozzá tennék, hogyha valkinek nem hisszük el a screenshotját, akkor töltse fel a save-ját. És letöltjük, leellenőrizzük...kurva egyszerű nem?
    Csodálatos az élet, hogy megáldott minket fifikával
  • Nandusz
    #10
    Nem nem azért...hanem hogyha kérdésük van, vagy segítségre van szükségük, akkor megkönnytsék a segíteni akarók helyzetét:)
  • moralosan
    #9
    Igen, ezért teszik ki az aláírásukba a gépük adatait.
  • Nandusz
    #8
    Nézd báttya..ezt nem a csalásokra asszociálva hoztam létre, hanem egy egészséges versenyszellemre alapozva. Miért ne lehetne összehasonlítani az adott játékokban az elért szintünket?
    Persze biztos lesznek akik csalnak, de majd megkérdezzük tőlük, hogy hogyan csinálták..és hogy melyik ház sarkánál fordultak be jobbra, ami után jött velük szembe egy ork...stb. stb.......erre gondoltam, hogy nem vagyunk hülyék nem?
    Az pedig, ha pár csaló beleszól, az nem kéne hogy akadály legyen SOK más embernek, aki szíve mélyén szeret rivalizálni (mint ahogy én is)
  • dzsuvajoe
    #7
    Tekintve h PS el átirom neked 2 perc alat, igy sesincsen néki sok értelme vala.
  • Nandusz
    #6
    Persze ez lehet lelkiismereti ügy is..egy igazi játékos (versenyző) nem küld be olyan screenshotot, ami nem az ő érdeme. Nem?
    Ha meg igen, akkor beküldte..puff neki....úgy is rá fogunk jönni, mert azért mi sem vagyunk hülye gyerekek.....
  • Cat #5
    tekintve hogy minden játékhoz van cheat, ennek így nulla értelme van.
  • Nandusz
    #4
    Egyébként pont az a lényeg, hogy az adott játékon belül zajlanak a "csaták"..természetesen gothicot a neverrel nem kellene összehasonlítani
  • Nandusz
    #3
    Jó akkor küldj olyan scrrenshotokat,m ami a te hősöd királyságát tünteti fel a másokéval szemben, pl. a neverwinter nights2-ben...
    (nem játszottam vele eddig, de tuti, hogy létezik ott is különbség)
  • csgj
    #2
    ez így kicsit... nem jó :D Mert szinte az összes rpg-ben más a szint határ. Látom itt a Gothic 3-ban neked 85-ös szinted van... De pl a Neverwinter Nights 2-ben max 20-as szintet lehet elérni... szóval itt arányokat kéne számolni stb :P
  • Nandusz
    #1
    Ide az eddig megjelent összes RPG/akció/kaland etc. játék hőseinek, karaktereinek a bizonyítható legnagyobb Experient pontszámait kérjük megadni (vagy link, vagy sg.hu-s kép beszúrással).
    Cél, hogy az adott játékban kinek sikerült elérnie a "legizmosabb" hőst/karaktert.
    Rögtön mindjárt kezdeném is az egyik kedvenc játékommal, a Gothic 3-al a versenyt. (sztem ezt senki sem fogja felül űberelni..:))))
    Persze jöhet ide Diablo, Diablo2, Vampire of the masquarade, gothic 1-3, dungeon siege 1-2, morrowind, de hagy ne soroljam fel az összes RPG-t. A lényeg, hogy melyik hős a császár az adott gaméban:)