321
-nal vagy anélkül?
  • rotator
    #201
    Mé', te még sosem fogtál gumilabdát a kezedben? :)
  • Dynamic
    #200
    tapasztalat:P
  • LPKENJI
    #199
    tapasztalat?:P
  • Dynamic
    #198
    Pedig simán van különbség.Tapintásban mindenképp.A szilikonmell keményebb és rugalmasabb, az igazi meg jóval puhább.
  • balintART
    #197


    Most bolond a helyzet! Digiszilikon!
  • I.C.ram
    #196
    Ne legyél hülye, légyszíves. Kösz

    Ne mondd már nekem, hogy gondot okoz NEKED a "pasizás". Épp azoknak nem fogsz majd tetszeni, akiket te szeretnél.
  • megalodon
    #195
    #125-hozzászolás!!
    Ki ez a lány! Ird meg nekem a nevét mert szeretném felvenni vele a kapcsolatot+iwiw-en megismerni! LÉGYSZIVES!!
    Köszi
  • titok3
    #194
    itt találtok szilikonost is, nem szilikonost is:

    Magyarország legnagyobb képfeltöltő oldala [PIXMIX]

    Nézzetek körül, szerintem nagyon tutti képek vannak rajt...


    üdv!
  • Sir Quno Jedi
    #193
    Látodlátod! Most már tudhatod mit éreztem odaát a partyarcokban... :D
  • RIZLA
    #192
    nem hinném, hogy eljön az az idő.....legalábbis a a "dolgok" mostani állása szerint ...... omg! szerelmes lettem beléd ....... :D
  • Attila8805
    #191
    OK megnyugottam!
    És a topik kérdésére válaszolva szvsz mindegy csak szép legyen.
  • rotator
    #190
    Nono, nem machináltam, ez a 2 mondatot vonatkozott csak a műcici formára. A többi korosztállyal kapcsolatban csak a méretet említetted. Lépjünk ezen túl, mert látom, nem esett le, hogy csak poén volt (vagy nem vagy vevő rá).
  • light00
    #189
    loálikszdé :D
    Kata, lepuktál!
  • Kata
    #188
    Kiragadott részletekkel machináltál, semmi értelme.
  • rotator
    #187
    Sorry, túl magas labda volt.

    "a mai fiatal fiúk, akik a net műcici-dömpingjén nőttek fel, már természetes formának éppen a műciciket tartják"

    "Én is eljutottam odáig, hogy (...) gondolkoztam implantátumon. Nem is annyira a méret, mint inkább a műcici-alak miatt."
  • Csacsi
    #186
    Lehet, hogy szerencsénk is volt....nem tudom..de mondom az elején kb(első 3 hónap)...tényleg nagyon rossz volt..és féltem, hogy úgy marad...de aztán vissazenyerte a rugannyosságát, és nem kelti műmell érzését a dolog.Sőt...olyan mint az igazi.


    Attila : Dehogy hargszom...inkább dícséretnek veszem...hadd dagadjon az én mellem is :D
  • Kata
    #185
    Valamit félreértettél. Vagy csak szekálni akarsz.
    A velem egykorú és a tőlem idősebb férfiakról is szólt a hsz.
  • rotator
    #184
    És te a fiatal fiúkra hajtasz vagy miért fontos, hogy nekik tetsszen? :P
  • light00
    #183
    Lehet igazad van, nekem egyszer volt szerencsém taperolni, mondjuk poénbol indult az egész, de aztán ez lett a vége :D
    majd egyszer elmesélem
    én kifejezetten éreztem a szilikont benne, leeht, talán mert még viszonylag uj volt, vagy rossz munka.
    Ha nektek sikerült profin megcsináltatni, és tényleg igazad van, fejet hajtok, de annyit ismerj el: a ritka szerencsések közé tartoztok ezzel.

    és sry, nem oltani akarlak Kata, de aki akarja, az ugyis fölfedezi minden bensöséges tudás nélkül a müanyagot :)
  • Attila8805
    #182
    Remélem nem veszed sértésnek de szép didkók
  • Csacsi
    #181
    Hmm....érdekes amit mondasz. Egyáltalán nem veszem sértésnek, mert én úgy szeretem ahogy van.Bár az is igaz, hogy szerintem csak a karja "vastag"...bár ez ezeken a képeken sem nagyon fog látszani, hogy más testrésze milyen :D Találtam még 3 képet, talán itt jobbanlátszik.
  • Sir Quno Jedi
    #180
    Egyébként is. Karján is látszik. Nem negatív értelemben, hanem pozitívban. Nem szeretem a gebékete.
  • Csacsi
    #179
    Bár műtét után nagyon csúnya volt...arról inkább nem rakok képet, mert mindenki elszőrnyűlködne :D
  • Csacsi
    #178
    A jó húsban van, azt mire érted? :D Mellre, vagy úgy egyébként? :D
  • Totis
    #177
    Szépen meg lett csinálva. Grat!
  • Attila8805
    #176
    Tok jobbat kata képet magadról ahogy barátnőd mellét fogod
    Ne vedd sértésnek.
  • Kata
    #175
    Köszönöm. Sajnos tényleg nem sokminden látszik a képeken.

    Airport Inc.? :)
  • Sir Quno Jedi
    #174
    Nem rosszak a képek, bár sokat nem lehet látni, de legalább jó húsban van! Gratula!
  • Csacsi
    #173
    találtam még egyet fél óra múlva lekerülnek.
  • Csacsi
    #172
    Hát amit találtam, felraktam a galériámba...nem épp bikinis...de azért látszik valamennyire.
  • Kata
    #171
    köszi
  • Csacsi
    #170
    Mindjárt nézek valamit.....de nem ígérek sokat, mert nem otthon vagyok.
  • Kata
    #169
    Képpel tudnál illusztrálni? Nem kell topless, egy bikinis kép is szuper lenne.
  • Totis
    #168
    [/OFF] Kata küldj képet [/ON]

    Oksi félre a tréfát. Az a gond tényleg, hogy a köztudatban a szilikon = lufi nagyságú mellek. Egyik távoli ismerős megcsináltatta a melleit de nem lufi méretre hanem csak minimális növelés volt. Ő inkább formára ment rá. Eléggé szépen sikerült neki. Igaz nem is volt olcsó.
  • Csacsi
    #167
    Elhiheted, hogy aki szilikonmellet fog, az nem fogja azt mind tudni, amit te tudsz, de azért mert a barátnődé olyan, attól még másé lehet másmilyen. Én csak azt mondom, hogy ami a kedvesemnek van, az tökéletes "munka" lett. És mindketten elégedettek vagyunk az eredménnyel, mert egyikünk sem érzi, mű dolognak, mert nagyon is eredetinek hat minden tekintetben.
  • Kata
    #166
    Még nem. De lehet, hogy eccer az lesz. :)
  • Kata
    #165
    Én meg orvosmérnökit végeztem, és sok féléven át tanultunk az implantátumokról (természetesen mindenféléről: a titáncsavaroktól a szilikongéles szájfeltöltésig). Van szilikonos barátnőm, és természetes kíváncsiságból adódóan megtaperolhattam. Tapintásra és dinamikára is nagy különbség van, akármennyire is erőlteted, hogy nem. Persze szex közben tökmindegy.

    Másrészről nagyon sok szilikonmell elég rondára sikerül. Kb. minden 20 szilikonciciből 1 ha tetszik és természetes hatású. Ezért nem csináltattam meg még, mert tartok ettől. Mondjuk jórészt az az oka, hogy túl nagy méretváltozást akarnak a nők, azaz nagyon kicsiből nagyon nagyot.
  • Csacsi
    #164
    Hidd el, napi kapcsolatban vagyok a szilikonmellel, és hidd el teljesen természetesnek tűnik. van egy pici esése...rendesen mozog..és nem tapintható ki a szilikon, hacsak valaki nem azt keresei külön. De szex közben nem hinném, hogy pont azt keresné az ember.
  • Vegas
    #163
    Katájésem az!
  • Super Saiyan
    #162
    lol.