202
Hospital Tycoon
  • takacsadam1
    #202
    Jobb klikk, futtatás rendszergazdaként.
  • Lacoka12
    #201
    valaki segitene fel akarom rakni a magyarosítást rá kattintok kétszer és nem történik semmi valaki segítene
  • GyeBen
    #200
    úgy látom nem sokan írnak mostanában de azért megkérdezem:
    mi van akkor ha a játék állandóan lefagy, "beakad" ha el akarok indítani egy pályát?
  • snowkid16
    #199
    Sziasztok! Elővettem a Game-t, és a story 3. 1 epizódjában játszok. Az a feladatom, hogy "Biztosítds, hogy végre tudjuk hajtani a betegséggel kapcsolatos kutatást" :S . Köszi a segítséget
  • koj
    #198
    Szaiszok! nekem is az a ggond! Amikor el akarom indítani bármelyik pályát mindig kilép mi a baj? Rossz verzió nm lehet merrt 2 féle van! Hatred,procyon os! Most mit csináljak? A Sagítséget előre köszönöm!
  • tomas10
    #197
    akkor tudsz tovább lépni hogy megnyomod a megfelelő gombot ha magyar írja.az elöbbire hogy rossz verziót szereztél vagy a crackel van gond
  • 14Dani
    #196
    Sziasztok
    annyi gondom van a játékkal hogy amikor el akarom inditani bármelyik pályát a játék automatikusan kilép... mi lehet a baj? ha valaki tudja legyen szíves válaszoljon. (nem eredeti a játék) előre is kösz
  • Yoda001
    #195
    beálitásokba vedd ki a görgetést,scrollozást
  • RemX
    #194
    Srácok segítsetek!!!

    Valami miatt nem tok játszani, mert a képernyőt magától tolja, scrollozza felfelé a program... mitől lehet ez!?!?! Forgatni tudom a kamerát de akkor is megy tovább előre.... :(

    SEGÍTSETEK!!!
  • nokly
    #193
    hello, valaki nem tudja hogy lehet az első pályáról a 2. ra lépni mert már mindent megcsináltam és nem akar továbbengedni????
  • tomas10
    #192
    igen honositással
  • Brash
    #191
    Gondolom már magyarosítással nyomod a játékot. Nekem meg már fent sincs sajnos, úgyhogy így nem tudom melyik lehet az, de hát a Medic cuccok közt biztosan ott van. Gondolom ott is már a magyar nevén.
  • tomas10
    #190
    mitrobiologiai foszforeszkáló kamra
  • Brash
    #189
    Pontosan melyik lenne az a foszforeszkáló kamra?
  • tomas10
    #188
    léci segíts
  • Brash
    #187
    Arra nincsen szükség, mindenkinek ott van az ára mikor felveszed... azt kapja. Nem kell emelgetni...
  • Da Killa
    #186
    Sziasztok!
    Tudna nekem valaki segiteni,hogy ,hogyan lehet a fizeteseket emelni?
  • david555
    #185
    Mi a gépigénye ennek a játéknak?Mert sehol nem találtam.:(
    Ezen a gépen elmenne?
    athlon xp 2500+
    radeon 9200 128mb
    256DDR1 RAM

    Előre is köszönöm.
  • Brash
    #184
    Hát pedig biztos ott van...
  • tomas10
    #183
    megszereztem a játékot és ott tartok hogy egy foszforeszkáló kamrát kell épiteni de sehool sincsen.help
  • Borg
    #182
    Hát akkor ez így egy szar. Minek építsek bazinagy kórházat, 4 lézengő betegnek? Volt hogy kongott a kórház vagy negyed órán át, aztán utána lett 10 beteg, amiből persze 2 meghalt. De azok sem azért, mert nem kaptak volna ellátást, hanem mert 2% életerőnél inkább játszani mentek, meg wc-re, meg kajálni.. de legalább boldogan halt meg. Ez minden csak nem tycoon.
  • Brash
    #181
    Ott is elfogynak... de nem is jön több. Ne is várd.
  • genRob
    #180
    Bug volt. Újra indítottam a szintet és minden ok lett.
  • genRob
    #179
    A Magyarítás szerint "Érd el az 5000$-os készpénzt." Angolul is ez egyébként :-) Vmi ötlet? Bug, kezdjem újra? Vagy esetleg vhol átlehet csoportosítani a pénzt? Mert alul immáron 50.000$ van.
  • genRob
    #178
    Sziasztok!

    A 3. fejezetben vagyok. Az az egyik feladat, hogy 5000$ cashem legyen. Már több mint 30e$ van de nem lesz késza feladat. Mit kell csinálni?
  • Borg
    #177
    Ez a játszótér, itt nincsenek feladatok.
  • Brash
    #176
    A feladatokat kell teljesíteni. Sajnos egy idő után már ez van, hogy kevés beteg jön. Csak akkor jön másik ha elment egy... Csak eleinte nagy a nyüzsgés
  • Borg
    #175
    Azzal mit lehet tenni, ha egyszerűen nem akarnak jönni az emberek a kórházba? Ilyen 3-4 ember lézeng bent, holott 10-20x ennyit el tudna látni a kórház...
  • nesto
    #174
    én már rég letöröltem...
  • PLackó
    #173
    pontosabban a gamedata mappát kell megadni elrésként ha jól emlékszem.
  • adios
    #172
    Köszi megmondom neki.
  • PLackó
    #171
    hihetetlen milyen lapos,unalmas tud lenni a sandbox...
    szerintem megyek vissza simcityzni..
  • Titan
    #170
    Telepítővel tudod letőlteni a honosítást! Exe futtat, megadod neki a helyet ahol a játék van és kész is...
  • adios
    #169
    Hello!
    Haverom kérdezte sms-en keresztül,hogy hova kell tennie a magyarosítást,mivel nem tud angolul,s internete sincs,és nekem pedig nincs meg a játék(még).A választ előre is THX!
  • Faterx
    #168
  • PLackó
    #167
    Köszi a magyarítást!
    Bár nagyon idegesítő hogy sandbox módban a 4*-os mindennel felszerelt kórázamban 1-3 ember szokott lenni..A valóságban valahogy nem ilyenek a kórházak. Remélem hamarosan jön egy patch.
  • Titan
    #166
    Köszönjük szépen!
  • Guillotine
    #165
    Örömmel tudatom mindenkivel,hogy a program magyarítását a honlapomról letölthetitek.
    Jó szórakozást kívánok hozzá.
  • Guillotine
    #164
    Hamarosan le lehet tölteni.
  • Punker
    #163
    szerintem a nővér csak kísérget szinte mindenhova kell.