533
Az MS. Megkezdte Írtani A Flashelt Gépeket!
  • zippofcy
    #293
    Ha a boxodon le van tiltva a Live akkor minek az accountod? Vista alatt akarsz játszani vele? :) Attól még ha az MS törölné is a gépeden rajta marad, pláne mivel ha úgyis le vagy tiltva Live-ról minek is dugnád a boxod a Netre?? :) Szal felőlem azt törölhet a mikrofos amit csak akar, de pláne a seggem nyalhatja tisztára, eddig tartott míg rájöttek mi alapján bannol. Pár nap és kinn lesz az új firmware, vehet mindenki új gépet, a régit eladja féláron és 4 eredeti játék árából újra nyomulhat a Live-on a másolt játékokkal.
    A mikrofos meg ugyanezt nem fogja tudni megint eljátszani, de aki biztosra akar menni vegyen modchippet 10 rugóért is van már, most mondta haverom. Én bizti beruházok 1re ... egyet nem fogok tenni: eredeti játékot venni. Ez tuti, mikrofos meg beny@lhat csontig, billgeci meg leszoph@t bő nyállal ... végre vmi olyasmit is csinálna amit élveznék ... :D ahogy kinéz szerencsétlen más úgyse engedi közelebb magához 3 lépésnél az tuti :)
  • Olcsi2
    #292
    C4E is csak talalgat, az az NTSC jatek PAL regioban peldaul akkora marhasag, amekkorat csak el lehet kepzelni. Nyomom most eppen a Shrek-et, senki nem tilthat le emiatt, pedig NTSC-s.
  • FoToS
    #291
    Maradnak az esti kis hentelések :( Hiányoznak a haverok a liveről :(
  • tejföl
    #290
    Én nem erőltetném. PS2 XBOX esetében sem működött a live moddolt géppel. Ezt akkor mindenki tudomásul vette, vagy legalább is nem volt alternatíva. A 360 esetében mindenki örült, hogy megy a warez online is. Ennek most vége szakadt. Én még egyszer nem próbálkoznék moddolt géppel fellépni a live-ra, mert lehet, hogy az accountot is törölni fogjág legközelebb.
  • FoToS
    #289
    1x kell megvenni :)
  • zippofcy
    #288
    C4E-vel készített interjút egy spanyol site (ott ugyanúgy legális saját részre másolatot készíteni a játékokról mint hazánkban). Ebben elmondta hogy mi alapján bannoltak: az x360 loggolta ha bekapcsolás után nem találta meg a DVD drive-ot. Márpedig flasheléskor ugye a PCs SATA kábelét kellett rádugni. Ezt a logot küldte vissza az MSnek a dashboard update-kor, ezeket manuálisan nézték át és tiltották le a hozzájuk tartozó gépek IDjét. A már letiltott gépek többet nem mennek Live-ra, ehhez nem lesz fix.

    Elmondta azt is hogy már készíti az új firmware-t, ami az eddigiektől csak két pontban fog különbözni (mivel ugye a stealth hatásosnak bizonyult, nem a firmwaret detektálja az MS, arra nem képes, hanem csak azt ha vmikor is bekapcsolták a gépet drive nélkül) Ezek:
    1. stealth patch nélküli játékokat nem fog vinni
    2. az olvasási sebességet 12x-esnek fogja jelezni a box számára.
    Ha ezt egy MÉG SZÉTSZEDETLEN x360-ba flashelik be, a drive-ot kiszedve, a boxot NEM bekapcsolva
    lehúzott drive-al akkor azzal a géppel lehet majd Live-ozni. Feltéve hogy:
    1. az illető nem játszik region-free NTSCs játékkal PAL régióhoz tartozó IPről vagy fordítva

    ui: aki modchippel nyomja az biztonságban van ... de hát a magyar spórolós nemzet és a chip 70 euró.
  • Zsoltika 007
    #287
    Az egész akkora baromság hogy inkább nem írok semmit. Aki ezt elhiszi az meg is érdemli.
    A másik meg hogy liveról már le vagyunk rekesztve. Egy csomó trailert nem enged már letölteni mert nem engedélyezett a régiómban. Ennyi történt! Senkit sem fognak bannolni mert nem usában van... Nem kéne a hülyeséget terjeszteni. Az történt hogy ha pl (adott esetben) usa accod van, az exkluzív usa-ra kiadott tartalmakat csak a megfelelő ip tartományból érheted el. Engem ez egyáltalán nem zavar.
  • Olcsi2
    #286
    Hulyeseg az egesz, persze. Minden tiszta magyar profil el, az osszes legit gamer a friend listamon vigan jatszik ma is a fake regisztraciojaval. Tobb helyen is nyilatkoztak MS szovivok es alkalmazottak, hogy a fake accountoknak csak a marketplace hozzafereset korlatozzak, az accountot nem blokkoljak. A gepet meg foleg nem.
  • Gabe18
    #285
    "Ma beszéltem a MS-tól egy emberrel aki elmondta , hogy mindenkit a magyarországi live hiánya miatt rúgtak ki és tiltották le a gépeket."

    Hát ezt elég valószinűtlennek érzem,vagy rosszul fogalmazta aki írta.Hiszen a nem flashelt gépek tulajai ugyanugy vigan LIVE-on vannak.Pedig az ő cimük is hamis.
  • Olcsi2
    #284
    Csurheted-csavarhatod ahogy akarod, semmi sem beszel tisztabban, mint egy 4000 peldanyszamban eladott magyar verziot is tartalmazo Forza 2. Biztos lehetsz benne, 2008 elejere lenne Live-unk.

    A nemet felhaborodasrol annyit, ha a Gears of Wart egy uzlet nyilvanosan kirakja a polcaira, akkor konnyen elofordulhat, hogy megb@sszak, mint atom es egy idore be is zarhatjak. Szal a germanok felhaborodasa kabe annyira jogos, mint a magyar warezbelake.

    Lehet, hogy szerinted az ilyen ures duma lenditi elore a dolgokat, en elmondom neked, hogy egy MS-nal egy dolog van, ami elolenditi a dolgokat, ha megveszed a Forza 2-t es nem lenyulod. Ez attol fuggetlenul is igaz, hogy barmit ugat valaki egy support alkalmazottnak, az azt fogja mondani ra, hogy igazad van, mert ez az elso, amit meg kell tanulnia: a vevonek mindig igaza van, akkor is, ha csak bele kell neznie az adatbazisaba es latja, hogy csorikam gepet a megvetel masnapjan flesseltek es azota csak lopja a szellemi termeket.
  • Kaplan
    #283
    Volt szerencsém vele GOW-ozni, fiatalka még :)
  • koviprog
    #282
    na valami ilyesmi hozzászólások azok, amik előrelendítik a dolgokat
  • koviprog
    #281
    Idézet: http://gearsofwar.blog.hu

    Supermoto35 2007.05.22. 20:11:37
    Ma beszéltem a MS-tól egy emberrel aki elmondta , hogy mindenkit a magyarországi live hiánya miatt rúgtak ki és tiltották le a gépeket. Ezek a gépek állítása szerint örökre kiestek a rendszerből. Arra kér , hogy most ne menjünk live-ra, mert nagyon szigorú az ellenőrzés. Mec addres + IP cím hovatartozás ( Szó sem esett módosított gépekről.) Németországban is nagy a felháborodás , mert a játékosok felét kirúgták a hamis regisztráció miatt. (Gears of Wart nem tudnának játszani) Már volt egy értekezletük e miatt de erről nem akart többet mondani. A panaszokat továbbítják felfele. 0680018590 a szám ingyenes itt lehet panaszkodni. Egyébként nagyon kedvessek . 2008 ban talán lessz Live , ha a magyarországi szélessávú net elég stabil lessz és nem ingadozik, mert állítólag ez a gond. ( Magyar Cseh Lengyel ) A MM-ben úgy árulják a prémiumot, hogy nyugodtan mehetsz a livra (ma kipróbáltam).Az ingyenes 1 hónap gold a head set a játékokban az xbox live multiplayer menüpont, ezt mind megvásárolod. Semmi nem hívja fel a figyelmet arra, hogy a gép és a game tudásának csak a felét tudod kihasználni, de ha mégis megpróbálod akkor az MS lekorlátozza a gépedet.Ez a vásárlók megtévesztése, lehet szólok Kati Attinak ez az ő területe. Vetesse le a polcokról, ez elég ciki volna. És mi van, ha Angliában vettem a gépet és ott is regisztráltam, mert van ott albérletem, de most MO-n dolgozom és hoztam magammal, akkor nem dughatom netre, helyhez van kötve az xbox, korlátozza az MS a szabad mozgásomat ? A laptopról sem ugrik le az XP ha Nicaraguában csatlakozok. A PS3 mért enged a livra ráadásul ingyen. Ezekre azt mondták teljesen igazam van, nagyon jó, hogy ezeket elmondtam továbbítják ezt is felfele. Állítólag mindent megtesznek de nem rajtuk múlik. Panaszkodjatok minnél többen !!!!!!
  • testerlnx
    #280
    Amúgy jó a Karib tenger kalózai?
  • tejföl
    #279
    Igazad van, valóban egyedi eset. Ezzel kapcsolatban én is írtam, hogy nem kéne pánikot kelteni. Én sokat multiztam velük és sejtem, hogy nem lesz probléma nekik legálisan visszatérniük közénk, mindössze nem hiszem, hogy valótlanságot állítana JOE. Valóban nem érdemes ezt tovább tárgyalni.
  • Olcsi2
    #278
    es aki szinten a megjelenes napjan tolja a GRAW2-t es a Virtua Tennist... Lehet ezt tovabb targyalni, csak nem nagyon erdemes. Szerintem egyedi eset (tobb ilyenrol nem nagyon hallani) es tobb mint ketseges, hogy teljesen artatlan volna (de nem lehetetlen, ez teny). Az xbox-com-os forumok is az elejen tele voltak az artatlansagukat bizonyito juzerekkel, akik csak akkor fogtak be, amikor rakerdeztek naluk, hogy megis hogyan jatszotta mar ki a Karib tenger kalozait. Mara mar egesz elult a panaszaradat, szoval arra lehet kovetkeztetni, hogy a ban-ek majdnem igen jo aranyban kaptak el azt, akit kellett.
  • tejföl
    #277
    A fia gépéről volt szó aki RIO A DARÁLO néven fut.
  • Olcsi2
    #276
    Tegnap beirtam a live keresobe, komolyan nem talaltam... Aztan lehet, hogy a game kereso mezobe irtam. Mea culpa.

    Viszont a blogbejegyzes kicsit igy is santit, tekintve, hogy HUN WANNA JOE is megjelenes elott tolta a Karib tenger kalozait. Szal, lehet, hogy azt mondtak neki a supportnal, amit mondtak, de hogy nem jogtalanul vagtak ki a francba, az is biztos... ;)
  • tejföl
    #275
    HUN WANNA JOE
  • tejföl
    #274
    Van HUN WANNA JOE. Attól hogy te nem tudsz róla még lehet.
  • Olcsi2
    #273
    Igen, az lesz, gond nelkul megy, mar tobben is megleptek, ezert nem kell kelteni a panikot. Aztan, ha megleped, akkor mar csak kicsit kellene onmersekletet gyakorloni es legalabb a megjelenest megvarni a lopott cuccal (vagy addig nem menni fel live-ra, megha offline tolod is.. :). Mert nem csodalkoznek, ha accountot (nem gepet!) meg mondjuk ez alapjan vagnanak ki a francba (foleg magyar IPvel), teljesen jogosan.
  • Attila 007
    #272
    Ez igy igaz, de origi gépbe ha recoveryzem a gamertagot akkor az úgy már azlesz vagy sem?
  • Olcsi2
    #271
    Hulyeseg, kamu... Nincs is HUN WANNA JOE azonosito a live-on. Legit gepen futo accountot nem fognak letiltani. Gepet, amin fake cimes account van rajta meg foleg nem (ahogy az ott lenn all). Nem kell mindent elhinni es kelteni a panikot.

    Attila, neked sem... ;) A SkinDeadHun account minden csak nem legalis.
  • Max 36
    #270
    Ma sem:P
  • Max 36
    #269
    Még nem próbáltam:D
  • Attila 007
    #268
    egy a lényeg, vicces hogy most egy vásárló nemmer venni xbox360 at, mert nemtudja kihasználni, tök legálisan, mert MAGYAR!szánalmas..........
  • grayfox
    #267
    Live-ról kitiltott konzolt valaki árul?
  • Papesz
    #266
    [URL=http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1179472427&order=reverse&index=3]#63-as hozzászólás[/URL]
  • Zsoltika 007
    #265
    Majd ha letiltottak írok ezügyben is. De eddig 1 azaz 1 emberről volt szó.
    Továbbá ez itt nem teljesen tiszta "2 héttel ezelött kapott vadónatujan vissza Prágából."
  • JCSR ODIN
    #264
    Sima XBOX 360 topic-ból egy hsz., hátha vki ott nem olvas a dologgal kapcsolatban.

    "A mai nap folyamán HUN WANNA JOE felvette a kapcsolatot az MS ügyfélszolgálatával.Hogy megkérdezze miért lett letiltva fia gépe amit 2 héttel ezelött kapott vadónatujan vissza Prágából.
    A válaszuk az volt,mert jogosulatlanul használta a live szolgáltatást,mivel nincs is nálunk még kiépitve.
    És kérdezte,hogy mit lehet ilyenkor tenni? Azt ajánlották ,hogy olvasgassa a netet és informálodjon mikor lesz nálunk is legálisan kiépitve a live szolgáltatás. Ékes példa erre,hogy zsir új gépet is kilőttek. Amúgy Londoni cimre volt regelve a gamertag. Ki-ki döntse el maga mennyire hiszi el az MS válaszát.A lényeg a gép ki van bannolva!
    "

    Ezután kiváncsi lennék a húúúdenagyon legalitás mellett állók véleményére, mivel MS szerint "loptok" ti is. Nem akartok önként börtönbe vonulni?
  • Gabe18
    #263
    Az hogy egyenlőre nem bannoltak,nem jelent semmit.Nem tudjuk milyen sorrendben vagy ütemben haladnak.Bizzunk benne hogy szerencséd lesz és valamiért te kimaradsz,de erre semmi biztositék...
  • Szeszmester
    #262
    Nem az... Jézusom!
  • larini
    #261
    Tényleg, így belegondolva, már megengedhető... Jézusom!
  • larini
    #260
    Ez mekkora sz@r demagóg duma!
  • TrIp
    #259
    és ma? banned??:D
  • Max 36
    #258
    Nem akarom elkiabálni,de tegnap este én is lazán nyomultam a FIFA'07-tel:)
  • Ewergo
    #257
    Akkor a HALO3 Beta sem ide tartozik!
  • koviprog
    #256
    Üdv emberek! nagyon jó a téma, de még mindig nem ide vág!, végre írjon akinek bármilyen pozitív megoldása van már a problémára, esetleg van egy letöltött HALO3 Beta-ja ki szeretném próbálni.

    Köszönöm
  • TrIp
    #255
    most mivanittmá megint?? offtopik oldalakon keresztül....

    inkább nézzétek meg ezt: http://forums.xbox-scene.com/index.php?showtopic=603956

    aztán hogy én hogy jártam (ugyanis én nem kaptam BAN-t!!!)
    A boxom flashelt a legeleje óta... nem voltam lájvon flash nélkül csakis flashel. éss! NEM BANNOLTAK, tegnap simán felmentem és leszedtem a springupdate-t... és mégvalami. az fw-t sem birizgáltam soha, tehát az van az olvasóba, amit először rátettek
  • jaszy
    #254
    :))))