533
Az MS. Megkezdte Írtani A Flashelt Gépeket!
  • Gabe18
    #333
    Ahogy nézem főleg olyat.Engem egyből kivágtak az egy éves előfizetésemel,de két ismerősöm is van akiknek sosem volt előfizetésük Gold-ra,és mindketten meguszták eddig.
  • dotkom
    #332
    nem tom mert biztos de a modchipelt gepeket nem bannolja microsoft. ja es en csak az elottem hozzaszolok okossagait irom le xD
  • FoToS
    #331
    Srácok,olyant is bannoltak akinek Gold volt a live?
  • jaws30
    #330
    ez tuti!!??
  • Szeszmester
    #329
    Ez miért is biztos?
  • dotkom
    #328
    azt nem.
  • jaws30
    #327
    Szevasztok!
    Lenne egy kérdéem,hogy a chipelt gépeket is bannedolják?
  • Szeszmester
    #326
    Kb 50 éves társkeresőben:

    "Elegem van a magányos sétákból!
    Fiatal fiú keres gyaloglást meg nem vető lányt!"
  • Gabe18
    #325
    Ez van.Ugy nézem egyértelmű logikát még senki sem talált abban hogy valakit mért vágtak már ki,valakit meg miért nem.
    Nem lehet tudni hogy aki maradt az most elkerülte valami okból a megsemmisitési hullámot,vagy csak egyszerüen még mindig nem ért el az ő "nevéhez" a rendszer.
  • Ewergo
    #324
    Olvasom de ez nem sokat javit a helyzeten...!

    Multor meg valaki azt irta a neten hogy :
    "-Szabadidö hiányában, társközvetitönél keresek társat" :)
  • tejföl
    #323
    Nem írta, hogy vett hozzá goldot. Olvasd el kicsit figyelmesebben a kommentjét!
  • beatrixn
    #322
    Sziasztok, nekem első napos xbox360 gépem volt, gold előfizetéssel, sajnos a gép 3ledes hiba miatt feldobta magát tavaly, akkor vettem egy másik gépet amit valaki megokosított, azóta játszottam másolt játékokkal rajta, van kb 15-20 eredeti játékom, többek között a Crackdown amit azért vettem meg mert magyar lokalizált változat, ezzel töltöttem le a Halo3 betat, a mai napig nem tiltottak le, igaz a balhé óta csak eredeti játékokkal játszom, tudok letölteni stb.
    A 3ledes gépet a Microsoft ingyen valahol Prágában megjavította tavaly összel. A Live-on amennyiben jól emlékszem osztrák cím van megadva.
  • Ewergo
    #321
    Csak ezek a divat fikázók ne lennének!
    Ha nincs idöd játszani akkor miért vetted? És erre fel még goldot is veszel...!
    Ha nem probálod ki, nem tudod meg...ha felmész még mindig ott van hogy vagy bannolnak, vagy nem. És akkor egyböl lenne szabadidöd? Ez kissé nevetséges. Furcsa de vannak olyan szavak, amik kapcsolatba hozhatók a Xbox-al mint pl. : single player, offline, split screen...
  • Zozo76
    #320
    Na szoval, 2 honapja van meg ez a csodalatos XBOX360-as szerkezetem, tenyleg, ido hianyaban szinte alig ment, es ott van hozza az 1 honapos GOLD is, mivel MEG MINDIG nem mentem fel vele a LIVEra. Erintetlen gep, eredeti szofver, ugyhogy minden ugy van ahogy a kedves Microsoft szeretne. Csak hat NEM VAGYOK JOGOSULT hasznalni a gepnek szant halozatot mert en egy szerencsetlen magyar csavo vagyok. Fasza. Ha felmegyek ra kulfoldi reggel bannolhat hiaba vagyok becsuletes felhasznalo. Mire lesz halozatunk amire felcsatlakozhatnek addigra meg mar nagyban leshetem ahogy villognak ezek a szarok az elejen... Boldog karacsonyt!
  • FoToS
    #319
    a géper ID jét bannolták ki igy lőttek neki.Megoldás Core gép vincsi át és megvárni a bomba biztos fw vagy eredeti játék.
  • zippofcy
    #318
    Kijött a Forza2 !!!
    Ezzel mindenki ellehet addig míg C4E ki nem adja a BANbiztos új firmwaret, meg le nem tisztázódik mi alapján is bannolnak pontosan. Talán még addig is míg beindul a magyar Live :)
    A modchipet pedig a drive seggére kell beforrasztani ... eddig elég macerás volt de nemrég adtak ki hozzá vmi speckó kábelt. Állítólag USBn lehet upgradelni is. De amíg nem biztos hogy mit néz a mikrofos addig érdemesebb várni szvsz.
  • Attila 007
    #317
    én is igy tettem
  • koviprog
    #316
    érdemes megvárni a magyar LIVE szolgáltatást addig is offline:-( én tuti veszek egy PS3-at így is úgy lenne és elvagyok az online részével annak is
  • FoToS
    #315
    Chippet mindenkinek :) Ja meg uj alaplapot :)
  • koviprog
    #314
    üdv! a dolog alaplapcserével, új core gép vásárlásával vagy modchip-el megoldható állítólag
  • grayfox
    #313
    mit nem lehet ezen érteni. minden gépnek van egy sorozatszáma. a tied volt a 112EB233-as számú. Ezzel a számú géppel nincs több live. Hiába hekkelt firmware, az is ezt a számot fogja használni...
  • GazCamp3r
    #312
    Új firmware-nél is marad?
  • Olcsi2
    #311
    Hu, engem a tema nem igazan erdekel, csak pont az update elott olvastam rola valahol egy hosszabb cikket es megragadt. De a google hamar kidobja neked az infot.
  • Olcsi2
    #310
    Ha flesselt volt, akkor azon a gepen annyi. De az accountod megmaradt, egy uj tiszta gepre csak recoverolnod kell es ugyanugy hasznalhatod tovabb az accountod, az elofizetesed is el. A geped van letiltva.
  • GazCamp3r
    #309
    Innentől kezdve akkor ami volt nevem, az nem tud Live-ra csatlakozni? mégha egy modnélküli box-on bejelentkezem akkor sem?
    ha ujra reggelek, akkor tudok live-olni? vagy végleg annyi ezen a gépen...
  • koviprog
    #308
    hogy néz ki ez a chip? mennyibe kerűl? és hogy működik hová építik be?
  • koviprog
    #307
    Igen elbúcsúzhatsz az online élettől te is sajnos.
  • GazCamp3r
    #306
    Az lenne a kérdésem, hogy miből derül ki, hogy banoltak a live-rendszerről?

    én kb másfél hete nem csatlakoztam live-ra, most le akarom szedni a DiRT demo-t, és bekapcsolom a gépet, bejelentkezik a profilom, de a live nem. Ennyi volt akkor a Live-ozásom?
  • zippofcy
    #305
    KI BE SZÉLT ITT RÓ LAD ? :)
  • tejföl
    #304
    És csak háromszor tudsz profilt váltani, nem akárhányszor. Szóval 3 havonta be kell szerezz egy konzolt, ha meg akarod sporolni a gold előfizetést.Probáltuk többen, nem engedett több profillal ingyen játszani. Ennyre azért nem hülye a microsoft.
  • Sir Quno Jedi
    #303
    ÍR JAD SZÓ TA GOL VA ! ! !
  • tejföl
    #302
    "Szóval ha nem ragaszkodsz hozzá hogy az archievement pontjaid egy accra gyűljenek (ami úgyis olcsó játék hülyegyerekeknek :) ) akkor lehet ingyen Live-od"
    Bocs de az értetlenséged kezd idegesítővé válni.
    Nem az achivment pontjaim miatt ragaszkodom a profilomhoz, hanem, mert :
    "Azért van szükségem a profilomra, mert a microsoft pontokért vásárolt tartalmak ahhoz vannak hozzárendelve. Árkád játékok, fizetős pályák például. És ahogy olcsi is írta a live előfizetésem is. Még ha a wincseszter tönkre is megy ne adj isten, egy másikra simán letölthetek mindent ingyen. Már ha a profilom nincs tiltva. Bízom benne, hogy kielégítő választ sikerült adnom."
    Mostmár érted, vagy írjam szótagolva??????
  • zippofcy
    #301
    1. a mikrofost ismerve tutira naplózza azt is ha egy Live accountot hackelt géppel használtak, sőt lehet ezen keresztül éri el a gép IDjét, szal én már átmoveoltam a Live profilomat egy memóriakártyára (nem hinném hogy érne vmit amúgy, de hátha)
    2. nem szándékozom ezek után a mikrofost gazdagítani azzal hogy bármit is veszek Live-on, a fél éves előfizumból 4 hónap már letelt úgyis, az eddig megvett 2 játékot (Assault Heroes + Worms) meg már meguntam.
    3. még nem néztem ugyan meg de valszeg az én gépem is le fogják tiltani, mindenesetre megvárom az új firmwarét, beflashelem (a logfile már úgyis megvan szal mind1) aztán ha letiltják meg tudom oldani úgy a gépcserét hogy pár ezret még nyerek is a dolgon. Ráadásul csak a mikrofost b@szom át vele, mást nem ér kár. Az meg megérdemli. Végül is ő csinálta magának :)
    4. PCn is lehet új Live accountot reggelni, és képzeld felajánlja az 1 hónap ingyen Goldot is. Szóval ha nem ragaszkodsz hozzá hogy az archievement pontjaid egy accra gyűljenek (ami úgyis olcsó játék hülyegyerekeknek :) ) akkor lehet ingyen Live-od. Egyes hírek szerint gépenként csak 3x de szvsz ez hülyeség, ha egyszer PCn reggelek úgyis, de ezt majd még meglátom.
    5. Ha az Xlink vagy XBC jól fog működni magyarok között akkor nem is cserélem a gépet ingyenbe se, ez legalább a mediarange lemezeket is viszi hiba nélkül (10 boxból jó ha 3 ilyen). Majd játszogatok azon. Az ingyencserés dolog nincs időhöz kötve szerencsére, szal ha később a PSPhez hasonlóan nem működnének az új gamék a frissítetlen dashboardon (bár akinek nincs Net az mit csinálna akkor ? ) még mindíg ráérek kicserélni.
  • Olcsi2
    #300
    chip elobb volt, mint fless asszem, de talan par hettel, igy aztan igazan nem is tudott elterjedni.
  • Gabe18
    #299
    Mondjuk a Chip érdekes lehetőség,eddig azt se tudtam hogy van rá.
    Bár mindegy,én a LIVE-ért biztos nem veszek másik gépet,max ha ez megdöglődne teljessen valamiért.
  • tejföl
    #298
    Igazad van, de én csak a filmeknél vettem észre eddig a régiókorlátozást. A fizetős pályák jönnek amcsi profilról is.
  • Zsoltika 007
    #297
    Vigyázz mert ha kifingik a vinyód és olyan tartalmad van ami csak az adott régióra van korlátozva (pl usa) azt már nem töltheted le újra. Hiába vetted meg. Erre érdemes oda figyelni! Mivel már korlátozva vagyunk a liveon.
  • tejföl
    #296
    Ha havonta vesz egy gépet, akkor ahhoz jár egy hónap gold. Lehet neki van igaza.:)
  • tejföl
    #295
    Azért van szükségem a profilomra, mert a microsoft pontokért vásárolt tartalmak ahhoz vannak hozzárendelve. Árkád játékok, fizetős pályák például. És ahogy olcsi is írta a live előfizetésem is. Még ha a wincseszter tönkre is megy ne adj isten, egy másikra simán letölthetek mindent ingyen. Már ha a profilom nincs tiltva. Bízom benne, hogy kielégítő választ sikerült adnom.
  • Olcsi2
    #294
    Beloled jo nagyot lehet majd a hardveren kaszalni. Kivancsi vagyok hanyadik gepnel jon majd meg az eszed. Majd irjal be ide mindig, mikor veszel egy ujat, hogy mi is okuljunk. Bar, ha te elvezned, ha bill raborulna a szerszamra, akkor ott mas baj is van ugyis.
    Csak emlekeztetlek, C4E a bannok elott is kijott varazsfirmware-jevel, aztan igy jartal.

    Csak info, ha az MS accountot torol (vagyis inkabb blokkol), akkor bukod a Live elofizud. Hiaba van a gepeden meg mindig rajta, meg ha uj gepet veszel is, akkor sem tudsz azzal mar Live-on jatszani. Persze, aki havonta akar gepet venni, annak az 15 rugo mar nem oszt nem szoroz. A lenyeg, hogy a jatek ne legyen eredeti, mert azert az embernek legyenek elvei.