533
Az MS. Megkezdte Írtani A Flashelt Gépeket!
  • Rena11
    #373
    nem tudom mindig is így írtam meg sokan mások is így írják
    de hát ez van hülyék vagyunk mi magyarok de szerintem főleg azért vagyunk hülyék mert folyamat 1mást fikázzuk tisztelet a kivételnek
  • Ewergo
    #372
    Gondolom sokan a "my"-hoz asszociálják.: ha my, akkor hy...
  • Rena11
    #371
    köcce szépen naon kedves vagy
  • Rena11
    #370
    :D
  • Zsoltika 007
    #369
  • Papesz
    #368
    Ez úgy van, hogy meg kell nézni, ki írja ipszilonnal a 'Hi'-t. Aki igen, az magyar, már fel is veheted barátnak. Másik ilyen buta nép nincs.
  • Rena11
    #367
    ohh köszönöm felveszlek
    :)
  • tejföl
    #366
    Ha felveszel a barátlistádra, találkozhatsz sok jó arccal este egy COD3 party keretében.
  • Rena11
    #365
    hy mindenkinek
    arra lennék kiváncsi hogyan találhatok magyarokat a live-on
    mondjuk cod3 vagy gears of war játékokban
  • GazCamp3r
    #364
    nemtom... mert nekem ban volt :( aztán most haverral lehet, h cserélek, neki is flash van, de akkor visszarakatom az eredetit+ chip, aztán remélem jó lesz...
  • Olcsi2
    #363
    egy probat meger (nem a chip, az eredeti firmware)... sokat nem veszthetsz vele.
  • jaws30
    #362
  • jaws30
    #361
    szerintem akkkor menni fog!de csak akkor , ha nem magyar ként regelsz(xbox live)!
  • tejföl
    #360
    Én tudok olyan gépről ami csak a nagy bann után ment fel a live-ra, még a flash is rajta van, azóta is működik. Igaz, hogy azóta kizárólag eredeti játék volt benne.
  • GazCamp3r
    #359
    Egy olyan kérdésem lenne, hogy egy flashelt gép, ami még soha nem látott live-ot, arra hogyha visszarakom az eredeti firmware-t, és chipeltetem, akkor menni fog a live? vagy mostmár a chipelt gépek sem usszák meg?
  • Olcsi2
    #358
    igen, ugy semmi gond... tiszta geppel nem erhet baj.
  • FoToS
    #357
    Szeva srácok van egy eladó Falsh Hitachi Xbox360 nincs live tiltva!!
  • jaws30
    #356
    de most , ha nincs chipelve se flashelve akkor lehet live játszani?de úgy ,hogy nem magyarként (pl:.amcsi ként) regisztrálok xbox live?
  • Olcsi2
    #355
    franc tugggya, hogy detektaljak-e a chipet... Nem lennek meglepve, ha igen. Olvass utana a nemzetkozi forumokon, mit irnak azok, akiknek chipjuk van. Szerintem kicsi az eselye, hogy nem bannolnak. Valoszinu a chipet a legegyszerubb detektalni, foleg, mert miota megjelent nem nagyon fejlesztettek rajta a fless miatt.
  • jaws30
    #354
    nincs csak chipelve van!És úgy regisztrálok hogy nem a magyar címet adunk meg!xbox live ,akkor nem lesz banned?
  • Gabe18
    #353
    Hát most beleugrani végképp nincs értelme az biztos.Kis kivárással esetleg,hogy ha már látszik hogy egyáltalán valóban használ-e,és a MS mit lép ezután,ha ez működik.
  • Zsoltika 007
    #352
    Nincs flashelve...
  • Olcsi2
    #351
    csak a disclaimert nem linkelte be a kollega, hogy "use with xbox live at your own risk". Eljenek a haromhavonta uj gepet vasarlok, akik annyira birkak, hogy elhiszik, hogy mig biztos vedelem nincs, addig felderithetetlen hack az letezik. megalol.
  • Gabe18
    #350
    Ez jó hír ha igaz,csak hát akiket már kinyirt a rendszer (mint engem is ),azok már csak egy új gép vételével juthatnak vissza,és azon használhatják ezt ha működik.
  • Szeszmester
    #349
    Hogy mennyiért?!?! :)
    Nekem ventit is cseréltek benne, össz 8ért.
  • EasyLife
    #348
    tök jó h most üttettem ki egy két hete 5.3 assal 10 ért :S:S:S
  • zippofcy
    #347
    iXtreme firmware 1.0 for TS-H943 Xbox 360
    Media Stealth, Disc-Jitter, Disc-Lockon, FirmGuard, Xbox 360 backup firmware modification!
    (v1.0) Defeats all current and some future Xbox Live detection attempts
    (v1.0) Boots ONLY Stealth Xtreme Xbox 360 backups
    (v1.0) Boots ONLY Stealth Xtreme Xbox 1 backups
    (v1.0) Boots all Xbox 360 originals
    (v1.0) Boots all Xbox 1 originals on Xbox 360
    Defeats all current and some future Xbox Live detection attempts.

    RIP mikrofos BANs

    (gyk: egyelőre csak Samsung driveos géphez, de jön a Hitachi ill. a BenQ is napokon belül)
  • jaws30
    #346
    de akkor ,ha nincs flashelve!
  • Sir Quno Jedi
    #345
    Hülye addiktok! :D
  • Olcsi2
    #344
    Tegnap ujabb 3 srac tunt fel ujra a friend listamon... :) Van itt penz, ha arrol van szo, gepre es jatekra is.
  • Zsoltika 007
    #343
    Miért? Szerinted mi hogy játszunk?
  • zippofcy
    #342
    Nem lesz.
  • jaws30
    #341
    de attól még lehet még magyarországon játszanni liveről , ha nem magyarként regisztrálok?
  • tejföl
    #340
    Nyugi! Én olyanról nem hallottam, hogy valakit aki eredeti játékokkal és jogtiszta géppel játszott mindig is , kibannoltak volna csak azért, mert nálunk hivatalosan nincs LIVE. Sőt! Olyanok is vígan játszanak, akik vettek egy új gépet, átrakták a wincsesztert és hajrá. Azt azért értem, hogy csalódott vagy, de erről a legkevésbé az MS tehet. Csak te.
  • FoToS
    #339
    Ha ezéert csinálták akkor viszont ,ha lesz kishazánkaba is akkor viszont a bannolt gépeket engedje ujra fel különben összefognk es bepereljük az MS a kurva annyával szórakozzon.
  • Zozo76
    #338
    Tenyleg nem irtam hogy vettem GOLDot hozza. Sot, ott a szovegben hogy 1 honap GOLD. Figyelmesebben olasni es kevesebbet fikazni a masik hozzaszolasat. Ne lovagolj te azon hogy mennyi szabadidom van, vagy mennyi nincsen. Csak azert irtam hogy nem jatszom ejjel nappal mint egy hulye, ezert nem eroltettem a LIVEra a fellepest. Namarmost ELVILEG azert is bannolhat az MS mert innen nincsen LIVE eleres. Hiaba nincsen fleshelve a gep meg eredeti a szoftver.
  • GazCamp3r
    #337
    Mennyibe kerül egy chipelés?
  • Olcsi2
    #336
    persze
  • Szeszmester
    #335
    Vhol azt olvastam, h ez tévhit, bannoltak modchippes gépet is.
    Asszem ez onnan indult, hogy aki modchippes, annak nem kellett lehúznia a DVD-olvasót és úgy indítania.
  • RBJ
    #334
    nekem is éves goldom 1300 marketpoint volt mégis lebasztak. lesz egyáltalán valami megoldás arra hogy a banolt gépel visszatudjunk menni? gondolok arra hogy nem mindenki teheti meg hogy uj gépet vesz. ha tudom hogy a chip jo akkor azt rakatam volna bele. pedig nem nagyon eroltették.