533
Az MS. Megkezdte Írtani A Flashelt Gépeket!
  • Zenty
    #413
    legyen inkább 20 ,akkor én is veszek egyet :D
  • Zenty
    #412
    ez mekora egy baromság :D , de azon röhögtem mikor a csajt el kezdet sírni amior mondta ikább ps3 vesz :DD
  • RBJ
    #411
    csokolom mindenkinek. he beszerez az ember a bannolt prémium mellé egy origin core t és felrakja a bannolt gép hdd ét a core gépre nem lehet belole gond ?
  • Gabe18
    #410
    Hát még ha nem lenne bannolt,akkor esetleg árában lenne,de már ugy se biztos.
    Igy nagyon ki kell fogni azt a buta embert aki ezt igy elviszi...
  • DJS8
    #409
    Hellósztok!
    Azt szeretném megkérdezni hogy menyibe kerül az a chip amit a live nem vesz észre?
  • Zsoltika 007
    #408
    Wáháááá 70k láál!
  • Decooy
    #407
    üdv! egy barátom kért meg,hogy dobjam fel ide is: xbox 360 premium,bannolt,hűtésmoddal eladó,10db játékkal: scda,vegas,graw2,pokember3,karib stb...70000 ft.....srác telefonja:06305388769(anti)....kérlek privát üzit nekem ne küldjetek ezzel kapcsolatban...őt hivjátok, ha kérdés van.köszönöm...
  • norbi99
    #406
    Ez a Hitler video beszarás.k... jó.
  • Richard90
    #405
    OFF: Ezt látni kell :D:D
  • Bendy
    #404
    Megoldódott a vétel, 60ba vettem zsír core-t. 50 az tényleg gáz lett volna
  • tejföl
    #403
    Másrészt akinak van bannolt gépe (nekem is), az nem fog megválni tőle sz@rért. Jó az a letöltött játékok kipróbálására. Nem nagyon ajánlotta fel senki eddig a bannolt gépét 30 ezerért. Ha alkatrészként akarnaám értékesíteni, már csak a tápegységért is kapnék nyolc ezer jó magyar forintot. A vezetékes yoj is 5 ezer körül van.
  • Zsoltika 007
    #402
    Nem mondtam sehol hogy annyi legyen. De nehogy már 50!
  • tejföl
    #401
    Azért ne essünk túlzásokba! 30-ért van mondjuk PS2.
  • Zsoltika 007
    #400
    És ki az a hülye aki annyit ad érte mikor egy tizest rádobva már újat kap? (garival és ban nélkül)
  • FoToS
    #399
    30? :) 50 minimum :)
  • Bendy
    #398
    Bannolt CORE felszereltségű gépet veszek 30e-ért. PM aki megválik tőle
  • zippofcy
    #397
    Egyelőre az iXtreme firmware biztonságosnak látszik. Úgy néz ki a mikrofos a stealth patch nélküli játékokat illetve az olvasási sebességet detektálja. Szal az 5.3Cvel (ha az az ami fix 12xesen olvas) is biztonságban vagy ha csak stealthes gameval játszol. De a ban mindig pár nappal a lebukás után jön csak, szóval lehet már bebuktad csak még nem tudsz róla. Az USAban az x360as gamék 8 ezer HUFnyi $-ba kerülnek, míg az átlagfizetés 6x-8x annyi mint Magyarországon. Ennyit az eredeti játékvásárlásról. :)
  • Rena11
    #396
    ok köszönöm Tejföl csak mostanában nem tudtam menni mert sok a munkám de akkor fgolak hívni
  • tejföl
    #395
    Ez itt már abszolút off, de most sem voltál online. Fél nyolctól tíz óra tíz percig. Te valószínűleg más időpontban akarsz játszani, mint mi. Próbálj meg nyolc körül csatlakozni.
  • Kraptor
    #394
    Hát sajna pedig gyorsabbat hasnzálnak, jóval gyorsabbat:(
  • tejföl
    #393
    Tegnap is voltunk 8-tól 11-ig-(este). Ha látod, hogy online vagyok hívj privátcsetre és behívlak.
  • Rena11
    #392
    felvettelek barátnak de soha nem látlak online felvehetnél messengeren aztám szólhatnál ha játszotok mert úgy játszanék már magyarokkal
    egyépként PlasticRena a nevem tudom hülye név de Rena akart lenni csak hozzádobta a live a Plastic-ot na mind1
    [email protected] a messenger azonosíttóm
  • tejföl
    #391
    Hál istennek szinte mindig összejövünk nyolcan.
  • Rena11
    #390
    hmm érdekes pedig 5 megabites netem van ennél nem hinném hogy sokkal gyorsabbat használnak a németek vagy az osztrákok
    mindenesetre kár érte
    ti hogyan játszotok? kész serverekre mentek vagy csináltok játékot?
  • tejföl
    #389
    Mi amikor játszunk, max tíz fő, de inkább nyolc. Azzal atomstabil. Állítólag azért ilyen,mert a hazai net ennyit tud....
  • kisaba
    #388
    Ha még nem lettem bannolva, de már voltam flashel géppel LIVE-on, akkor még megmenthető a gépem? Pl. egy újraflesselés még megvédhet a ban-tól?
    Csak mert pár napja leszedtem az updatet és nem bannolt, még demókat is szedegettem. Mondjuk sose volt írott játék a gépbe, mikor fenn voltam a LIVE-on.
  • Rena11
    #387
    sziasztok
    nem épp ide illik de itt vannak live-osok szal remélem tud valaki valami okosat a problémámra
    Cod3-al játszok live-on eredeti nincs flesh és megesik hogy ledobálnak a serverek nah ez miért lehet mi nem stimmelhet nálam?
    előre is köszi annak aki válaszol
  • Zozo76
    #386
    Mondjuk az eleg ironikus lenne ha mondjuk fellepek a LIVEra, szuz geppel, meg eredeti jatekkal aztan a Microsoft meg bannolja orokre a gepemet, csak azert mert magyar vagyok, es nincsen jogom ott lenni.
  • Zozo76
    #385
    En ugy szurtem le azert itt a topikban meg a XBOX360-asban hogy az eredeti geppel es eredeti szoftverrel nyomulokat nem bannoljak. Bar azert ez sem 100%. En is ezert hezitalok, pedig en is az utobbi kategoriaba tartozom. Viszont erdemes megnezni hogy PL tegnap este az XLink Kai-n tobb volt a XBOX360 user mint az XBOX Classic. 700 es 500. Nem semmi... Nyilvan nem csak magyarok voltak ott... :)
  • Gabe18
    #384
    Az már nem megoldás...
  • Szeszmester
    #383
    Van rá megoldás. Játssz eredetivel!
  • Patrik888
    #382
    Remélem lesz valami megoldás erre a ban dolgora...
  • Ewergo
    #381
    Látod, a ps3 topicban már ezt nem tudtad volna meg.
  • Rena11
    #380
    hi
    király ez a fórum megtanultam azt is hogy nem y-al kell írni hogy hi :P
  • Papesz
    #379
    Ott a pont.
  • Olcsi2
    #378
    Nem nagyon talalni se megerositest, se nem tagadast arrol, hogy a chipet detektaljak-e vagy nem.

    Tovabbra is tartom, ha Live-ozni akarsz, akkor nem erdemes se flesselni, se chipelni. Elobb-utobb (inkabb elobb) ugyis kivagnak. Ha mar beprobalod, akkor mindenkeppen harom honapos elofizetest vegyel, szerencsevel annyit kihuzhatsz.
  • Olcsi2
    #377
    lenyeg, hogy tanulj belole. Igazan hulye akkor leszel, ha meg egyszer leirod y-al. Akkor mar vicc nelkul.
  • aribazsy
    #376
    Most akkor mi a szitu? csipelt gepek mennek, flash-eltek nem?
    Csippeltnek mi a hatranya? mar a flesse szemben?
  • Rena11
    #375
    áhh nem szivom
    úgy tünt
    én kérek elnézést:)
  • tejföl
    #374
    Szerintem viccnek szánták. Ne szívd mellre!