356
2 túrórudi, 1 axe spré
  • Sund
    #276
    de lehet csak a Spar-ban. Auchanban volt sokáig emelt gumicukor is, de most már csak sima van. :(
  • 89
    #275
    Elkúrtad...
  • n3whous3
    #274
    Egyszerűbb megoldás, ha mondjuk 5 banán helyett csak 4-et mérsz le...
  • Golyo69
    #273
    Itt a tesco titok ha kell még vkinek!!!
  • Golyo69
    #272
    most kezdtem el 40 MB az egész...5 perc és fenn van
  • Golyo69
    #271
    ha vársz egy kicsit én feltöltöm neked

  • [HUN]FaTaL
    #270
    torrenten nézegess

    [/OFF]
  • barnie1990
    #269
    Valaki töltse fel nekem a tesco titok c. könyvet valahova pls.
    Régebben megvolt,de elkallódott,mielőtt elolvastam volna,most pedig nem tudom megszerezni.(könyvre nem adok pénzt,pláne ami nem a szépirodalomhoz tartozik,úgyhogy kerüljétek az ezzel kapcsolatos megnyilvánulásokat).
  • Sir Quno Jedi
    #268
    AZ nem áksz spray?
  • DaemoonHunter
    #267
    Én 1x loptam eddig nagyobb áruházban(tesco), akkor is sca 4-5 horgot(jó márkásat persze):D és ezt kizárt, hogy észrevették, bármilyen a kamera.
  • DaemoonHunter
    #266
    De népszerű ez a topic
  • sz4bolcs
    #265
    xDDD
  • ruffirant
    #264
    ezt csináltuk mi is de már kiraktak mérlegeket az auchanba hogy lemérjék.Már nem lehet ezt csinálni.pech
  • minigirl
    #263
    Nem egyszerűbb utólag belepakolni?
  • Sund
    #262
    Mert követtem őket. :)


    Amúgy mi zöldségből és gyümölcsből mindig "emeltet" veszünk. Mondom a csajomnak, hozzál már egy kis emelt banánt. Ekkor ő odaslattyog a mérleghez, rárakja a banánt és egy picit megemeli a zacskót. Biztos kéz kell hozzá, mert ha a grammok ugrálnak nem jön ki a cetli.
  • cicai
    #261
    nyugi, én a maketteket mindig féláron hozom el az intersparból, mert ilyen papíron van a vonalkod, és leszedem 1 olcsóbb makettről és ráteszem arra amit meg akarok venni:P
    Mellesleg kit érdeekl:)
  • The Garrett
    #260
    honnan tudod hogy nem kapták el őket? :)
  • macleod2005
    #259
    Azt hozzá kell tenni hogy, hogy amit lezabáltunk az kb megfelelt annak a pénznek amit ők nem fizettek ki túlóraként...
  • Sund
    #258
    Múltkor voltam a Tecsóban, szépen pakolgattam befelé a söröket a kosaramba. Erre jön két gyerek, odamennek a hűtőhöz, kivesznek 2 dobozost és tök lazán felbontják. Nem sunnyognak meg ilyesmi, kiitták 2 perc alatt, majd az üres dobozt bebaszták a sarokba.

    Azt hittem rosszul látok. Ezeket mé nem kapják el??
  • macleod2005
    #257
    És most ezért kellett topikot nyitnod?
    A lopás az bűn akkor is ha kamionnal viszitek ki a plazmákat, meg akkor is ha kotont lopsz mert nincs pofád megvenni.
    Akármi is lesz veled ez egy jó lecke hogy megtanuld tisztelni más vagyonát, még akkor is ha tegyük fel ő nem tisztességesen jutott hozzá, nem a te dolgod.
    Azt meg nem hiszem el hogy nem volt pénzed arra a 2 túrórudira (mert ha annyid se lennem, akkor nem valószínű hogy fórumba irogatnál). Gondolkodj el rajta hogy megérte-e vagy sem és legközelebb úgy menj tescozni.
    Ha kalandvágyból csináltad ezt a egészet, akkor meg miért éppen túrórudit...
    De ha minden vágyad az hogy megkárosítsd a tesco-t, akkor ajánlom a szakirodalmat ("teszkó títok") abba le van írva minden.
    Mi annak idején árufeltöltőként a fehércimkést módszert használtuk, de csak kajára, és az sem teljes mértékben lopás mert 100 db cimkét vettünk a biztonságiaktól 2000ft ért...
  • ruffirant
    #256
    tekerek azon belül erdőkbe DHzok meg dirt.(tekerés =bicikllizés a gyengébbek kedvéért)
  • Herr Lehrer
    #255
    az már más krédés hogy a biztonsági őrőknek általában nincs humorérzékük :D
  • Herr Lehrer
    #254
    nem XDDD
    ha 1szer lopsz nagyon kis mennyiségben az még poénnak elmegy. De ha rendszeresen lopkodsz az pofátlanság XD
  • sz4bolcs
    #253
    pontosabban:
    "2 rudi lopása nem bűn" :)
  • minigirl
    #252
    Most őszintén: nem volt két rudira pénzed???
  • rotator
    #251
    Akkor ez pont ellentéte az emberölésnek: 1 ember megölsz, gyilkos vagy, 5 embert megölsz, sorozatgyilkos vagy, 1 millió embert megölsz, nagy hadvezér vagy!
  • sz4bolcs
    #250
    2 rudi nem lopás, hanem szabálysértés, sok rudi az meg pofátlanság. xD
  • Aspyrin
    #249
    Na ez egy olyan hír, amit érdemes lenne még a Fábrynak is beolvasnia. Apukám, gratulálok
  • Herr Lehrer
    #248
    Nem az a baj hogy loptál hanem hogy olyan balfasz vagy hogy lebuktál :D
    2 túrórudi nem fogja földhözvágni a Tecsót, poénnak meg jó LETT VOLNA ha nem buktál volna le.Így egy kicsit drága poén volt :D
    Amúgy nem vágom ezt a sok álszent dumát, a lopás így bűn meg úgy bűn, de azért a kezét levágnátok, szilánkosra törnétek, feldarabolnátok stb... mert ez ugye nem bűn....
    2 túrórudi ellopása nem bűn, hanem szabálysértés. Persze ha valaki rendszeresen csinálja az pofátlanság, az olyan meg is érdemli hogy megbírságolják, de az hogy teszem azt egy nagyobb buli után haverokkal bemész hajnali 2kor a Tescóba és poénból lopsz egy túrórudit, az semmi. LEsz mit mesélned az unokáknak ozt ennyi :D
  • Crash88
    #247
    Mi ez a nagy gyűlés kéremszépen ? A sok lopós!
  • SASboy
    #246
    kamera segítségével, mint írta
  • SNAKE01
    #245
    amúgy szvsz megy a javítóba vagy a fiatalokbörtönébbe egykis seggenfákk után leszokik az ilyesmiről... -.-
  • SNAKE01
    #244
    elég lol topik!:D
    hát énis ettem már pár túrorudit sajtos kiflit,nemtom téged hogy kaptak el,ehhez is ügyesnek kell lenni már :S
  • SötétBarom
    #243
    Azt a sztorit vágja valaki, amikor részeg arcok bevásárló kocsival merik ki a halakat az akváriumból bele a nagykocsiba és közbe fexenek meg?!
  • Vlala #242
    Igen, az ilyeneknek kell szilánkosra törni a kezét.
  • gyuri12
    #241
    de a sportot nem írtad le:D tehát mit is sportolsz?:D
  • ruffirant
    #240
    sok ember azért lop hogy legyen valami extrém izgalom az életébe csináltam én is de utána megtaláltam a nekem való sportot.extrém és leköti minden szabadidőmet.
  • havercsotány
    #239
    amugy a tötikézést ne is emlitsük a zeneipar meg a filmgyártás egy kicsit bajban van az évezred lopása folyik ellenük !(én is a nagy torrent banda tagja vagyok)
  • havercsotány
    #238
    se áru
  • timantes
    #237
    aki csórni akar az mennyen a vidéki kisboltokba , se kamera, se őr , lophatsz amit csak akarsz