356
2 túrórudi, 1 axe spré
  • JoeGunn
    #236
    Nekem ilyen nem volt papírban. Be kell menni a tanács házára, anyámmal, más nincs.
  • Mirk
    #235
    lol
    a lopás az lopás, fel nem foghatom hogy írhatsz ilyet, hogy nagyvállalattól vagy gazdag embertől lopni nem bűn. mert akkor nem tulajdonítod el valaki más vagyonát? de. a lopás pedig azt jelenti hogy elvenni valamit ami nem az enyém nem pedig azt hogy igazságot osztok a szegényeknek a lopott értékek által meg hasonló robin hoodos szöveg amitől te nagyon faszának érzed magad.
    és milyen jó világ is lenne ha mindennap kezeket vagdosnának le mi? főleg így a 21. században:) tényleg okos vagy
    "Egy nagyválalat vezetőjét v 1 politikust aki lop és a kisemberek megélhetésével játszik pedig halálraítélném kapásból"
    iken. és ha józsi követ el szabálytalanságot foci közben akkor őt egyből kivégezzük mert neki kettővel több focimeze van mint nekem. hogy képzeli hogy szabálytalankodik? nekem csak egy szakadt alsógatyám van tehát szabadon felrughatok 3 embert a meccs alatt. egyértelmű és igazságos nem? a kismeberes dumát meg hagyjuk légyszi ne akarj még politizálni is mivel egyrészt nem szabad másrészt meg kicsi vagy hozzá ha karlevágásokról meg halálos ítéletekről beszélsz.
    nem akarok flémelni de tényleg nagyon fejbevágott a hozzászólásod, te is olyan ember vagy aki gyűlölködni fél lábon is tud.
    hogy képzeli xy hogy gazdag mikor én nem??
    hihetetlen hogy járnak ilyen gondolkodású emberek az sg-re
  • The Garrett
    #234
    levélben valami olyasmi lesz hogy eltekintenek a birosagi ugytol mivel nem nagyerteku volt a lopas, de fel kell keresnetek valami gyamhivatal szeru csaladsegito szolgalatot (benne lesz a levelbe hogy pontosan hol és mit) + leirjak hogy ezzel fiatalkoru bunelkovetove lettel, es asszem ezt 8? evig nem mosod le magadrol. tehat ha rendortiszti / katonatiszti pályára készülnél, netán titkosszolgálathoz, akkor buktad :D

    A csaladsegitoben megbizonyosodnak rola hogy normalis csaladban elsz es csak kamaszkori hulyesegrol van szo, de felevig jarhatsz 2 hetente beszamolni rola, hogy milyen az eleted. :P

    legalábbis 7 eve igy ment még


    más kérdés hogy utanna mégis csak "ügy" lett a dologbol, hála a biztonsagi őrök egyedi kihallgatomodszereinek :P
  • haxoror
    #233
    Nem tudom mit szedsz de vegyél vissza az adagból...
  • BEAST #232
    meglehetosen erett hozzaallas ...
  • Tetsuo
    #231
    Szerintem egy nagyválalattól, v pl 1 dúsgazdag igazgatótól/bankártól/politikustól lopni nem bűn! Sőt szvsz, újraosztod a már lopott értéket!
    Ellenben, egy szegényembertől, az Átlag Józsitól igen. Azt keményebben bűntetném mint ahogy most bűntetik. Én kb karvágással.
    Egy nagyválalat vezetőjét v 1 politikust aki lop és a kisemberek megélhetésével játszik pedig halálraítélném kapásból, persze korrekt vizsgálat alapján..
    Dehát, nem ilyenek a törvények.. ezért olyan a világ, amilyen.. :)
  • JancsiPapa
    #230
    Én is majdnem elvittem egy pez cukrot ma :D
    Kivettem, már tettem volna el, mondom, olol, ezt még ki kéne fizetni :))))
  • Gnome
    #229
    sztemmeg nemkéne kihasználnod:P...kiskoromban anyum mellett bevásároltunk és gondoltam poén ha elteszek egy csokit a zsebembe..anyum nemvette észre de egy öregnéni igen és felajánlotta h megveszi nekem ha annyira akarom csak necsináljak lyet mer nemszabad...azota egyszersemgondoltam lopásra boltban
  • Rise Against
    #228
    nálunk a coopból rohadt könnyen lehetne lopni... megtömhetném a zsebeimet, a táskámat. Semmi kamera, egyetlen előadó a húsos pultnál, egy pénztáros, meg egyvalaki aki leltározik, de olyna jól ki van alakítva a bolt, hogy a személkyzetből senki nem lát rá, melyik polcról mikor mit vesz le valaki, semmi kamera, ráadásul kicsi forgalom... egyéb vásárlóktól sem kell tartani, hogy netán meglátnak.
    Ennek ellenére soha nem vitt rá a lélek hogy valaha valamit is lopjak, bár érzem, ki kéne használnom :/ Én inkább az észrevétlen behatolásos mókák pártján állok xD
  • Vlala #227
    A téma a második helyen van a Partyarcok után a népszerűségi listában. :)
  • Mirk
    #226
    az nagyon tetszett a könyvben mikor mesélte, hogy egy ideje figyeltek egy csávót, aki nagy tételben lopta a cigit, egyszer követték és kiderült hogy a hajléktalanszállóra viszi és ott szétosztogatja a haverjainak
    a modern robin hood^^
  • Reyes
    #225
    Ha valamit csinálsz, csináld jól, vagy sehogy...

    Ezt beszoptad, remélhetőleg tanulsz belőle...

    Egyébként nem hiszem, hogy gáz lesz belőle, mi egy sráccal 15 éves koromban utcai lámpákat lőttünk ki légpuskával (én kb.1-2-t lőttem, aki nem hiszi, az nem hiszi) az a balfasz meg belelőtt egy kutyába, valaki beszólt a zsaruknak, minket meg elkaptak, de mivel épp 10k forint alatt volt, ezért nem cinkeltek a zsaruk, asszem kaptam 2 év priuszt, vagy már nem is tudom...

    Tanultam-e belőle? Úgy gondolom, nem volt okom tanulni belőle, mivel egyáltalán nem hozott lázba, hogy most lámpákra lődözhetek, csak fiatal befolyásolható pöcs voltam... Úgy fogom fel, hogy mákom volt, azóta nem csináltam ilyen marhaságot...

  • Tinman #224
    +fav

    Amúgy az a véleményem, hogy lexarom a multikat. ŐK tették tacsra a legtöbb emberközeli kiskereskedőt, ők viszik a pénzedet szerte a kontinensen (ki az országból), sőt még azon is túl.
    Még hogy munkahelyet teremtenek... szánalom! Ja, dolgozik egy multinál 40-50 ember, de 2 év elteltével a város kiskereskedőinek 80%-át tönkreteszik a gyakran beszerzési ár ALATTI árakkal!

    Igen, tirpák felfogás, de remélem a romák a szemüket is kilopják! Aki kleptomán, az kérem a nyomuljon a multikba és vigyen, amit csak bír. Thx

    Józsi bácsit és Kati nénit akarok, mint régen, akik már előre elkészítették a friss péksüteményt, akik tudták mikor van a szülinapom és akik multik óta munkanélküliek...pfff.

    Személy szerint én 12 évesen csentem el egy táborban, egy csomó csokit, de úgy, hogy minden táborlakónak adtam belőle... aztán úgy elszégyeltem magam, hogy a saját részemet eldobtam a kukába.
  • _Atti_
    #223
    "hogy cigányokkal ne menj !vásárolni!. Ez nem az én rasszizmusom,hanem az eladóké; egyből kiszúrják őket."

    vásárláskor miért ne szurhatnák ki őket... :D kibujik a szög a zsákbol:P
  • Guilty01
    #222
    Ja,sorry ha ezzel bárkinek az érzelmi világába beletapostam,de tényleg ez a helyzet...
  • Guilty01
    #221
    sztem már mindenki lopott,ha mást nem akkor a nagyi sütijéből egy kicsit. A te eseted viszont elég extrém, biztos nagy gané biztonságiakat fogtatok ki,de alaptörvény hogy cigányokkal ne menj vásárolni. Ez nem az én rasszizmusom,hanem az eladóké; egyből kiszúrják őket.
  • Rexor
    #220
    Turó Rudi gyárban annyit eszel amennyi belédfér, és nem kényszerülsz lopásra, de ez a te képességeidet már meghaladja...
  • csgery
    #219
    Hmmm:) munkahelyi mulasztás volt az eladó részéről:D
  • Rage47
    #218
    te már csak tudod:p
  • dotkom
    #217
    Én egyszer tök véletlen elloptam két csomag pez-t. Már mindent bevitt a gépbe az eladó, én meg zsebre vágtam, és akkor kiderült hogy elromlott a kártyalehúzó, készpénz meg nem volt nálunk, így otthagytuk a kosarat, de a zsebemben ott maradt a két csomag pez..
  • Rexor
    #216
    nemrosszaz:)
  • Unreal1942
    #215
    A rudi gyárba kell ledolgoznod. Úgy 3 hónapot :)
  • ColdFire
    #214
    sztem egy szidással megúszod-.-
  • JoeGunn
    #213
    Szabgálysértésért mennyit kell fizetni?
  • JoeGunn
    #212
    Nekem bőven jó a 40 Ft-os noname ásványvíz :)
  • Me0w
    #211
  • JoeGunn
    #210
    Kiabáltak, más nem volt. Faterom már el is felejtette. ÚGyis ez volt az első és utolsó lopásom. nagyon nem jött be.
  • Me0w
    #209
    Nemtom Pesten ennyi a masfel literes AV, gyartotol altalaban fuggetlenul...
  • csgery
    #208
    A mutter mit szólt?:D meg a fatter?:D
  • JoeGunn
    #207
    110 Ft ásványvíz? Kicsit drága bolt.
  • csgery
    #206
    És az operatőrök úgyis kiszurnak, ha PIROS A FÜLED! (aki izgul, piros a füle, vagy izgatott)... tudják ők, mi a dolguk:)
  • JoeGunn
    #205
    Megjött a papír. MÁjus 24.én be kell menni a p. hivatalba, valami tárgyalás, stb. Annyi van a papírra írva hogy szabálysértés.
  • akyyy
    #204
    az a baj h szegénykönyv csak a pesti áruhátra hajaz, a többibe totál más a helyzet:D
  • Garfield
    #203
    Magyarország olyan hely, ahol a legkisebb engedménnyel is visszaélnek. Ma az a kérdés, hogy miért nem megengedett kisebb mennyiségben, majd úgy is kifizeted a pénztárnál. Holnap már az lesz, hogy miért ne ehetném meg, csúnya multit úgysem ez a két pogácsa fogja a csődbe vinni, és így tovább.

    Sosem tudtam megérteni azokat az embereket, akikben annyi önuralom sincs, hogy kibírják azt a félóra-órát, míg befejezik a nagybevásárlását, és még bent, az eladótérben megcsócsálják azt, ami nem is az övék még.
  • ruffirant
    #202
    jó ha kifizeted.mondjuk megeszel egy pogácsát mert még friss és meleg,de sokan csak kimennek és nem fizetik ki.ezt nagyon nem bírom
  • Rexor
    #201
    Pedig szerintem kis mennyiségben megengedett dolog, úgyértve, hogy késöbb majd kifizeted.
  • ruffirant
    #200
    TÉK!! én anagyáruházakban nem szoktam enni inni.
  • Rexor
    #199
    Jah, igen nyáron én is beleittam egy palack vízbe, de szépen vittem a pénztárhoz.
  • Me0w
    #198
    Mert ha szolnak, akkor holnaptol egy honapig minden nap jonnek...
  • Me0w
    #197
    Pontosan. En is ittam mar bele asvanyvizbe mert majd' megdoglottem szomjan, a penztarnal meg lehuztak, kifizettem a kemeny 110 forintot erte, es kesz.