489
2007. május 19 : ?
  • Kandurex
    #449
    Jó lenne, csak félek, hogy ebből sajna tényleg SC lesz. Egyébént, ha ez utóbbi, ezt a topikot zárom, ha viszont más, akkor meg az új játékra átnevezem.
  • Imter
    #448
    SC2 topik már van, lesz majd mit bezárni...
  • ProGabe #447
    mivel nincs kereső,és mind2 talán a világ legjobban várt játéka,ezért úgy kérdezd:melyikből fog holnap 10 új topik nyílni :)
  • Imter
    #446
    Holnap D3 vagy SC2 topik lesz az első helyen? :)
  • Sheltem
    #445
  • grizzly21
    #444
    állitolag sc2.org on az egyik nyomatni fogja, de teamliquid.net vagy .org is lehet h jo lesz nem tudom, mondjuk én megleszek elégedve ha egy nevet látok holnap a blizzard.com on
  • light00
    #443
    Majd ha vki rájön hogy neten hol lehet nézni plz mindenképpen irja meg! Köszönöm! (Utána letölteni)
  • grizzly21
    #442
    jaja, az viszont tényleg hasonlit
  • light00
    #441
    Ham ár hasonltgatunk, akkor érdemes megfigyelni a Csillagközi Inváziot. "Központi tudat", "kis g**i marine-mészárlos karmos pok-izék", folytassam?
    (nem is tudná)
  • ProGabe #440
    elvileg simán kéne futnia,millió órákat játszottam vele xp-n,legelőször is legújabb patch legyen fenn
  • Dodo55
    #439
    2 s a Protoss.
  • unknown nick
    #438
    Remélem nem veszik amcsi stlye-ra egy Warcraft Vs Starcraft-al Végülis SC és WC eseményen lesz az Opening Ceremony.
  • lucifer007
    #437
    Predator meg = Protos :D
  • scorpeeon
    #436
    Itteni idő szerint reggel pontban 9kor derül ki minden :)
  • Frosty01
    #435
    egyébként xp-n hogy lehet beüzemelni SC-t? :C nekem egyáltalán indul el, broodwarral sem.
  • Dodo55
    #434
    Alien kicsit előbb volt, mint SC szerintem :D

    De amúgy tényleg van hasonlóság az Alienek, és Zergek között.
  • lucifer007
    #433
    amugy a remxien ugy gondolkoznénk h a játkban vanak fx-ek és egyéb hangok beszolsok azt valami dalamos dologra ütni:) csak a a baj h mikor bejelntik az uj gamet (ami SC lesz:P) utána a topicot is elhagyják:(( Nem de?:) Ez volt a UPC-s nél is:D

    Amugy nme rég megnéztem megint az Alaien vs predatort és elég sok Sc elemet találtam bene (épület,faj féle stilusok vagysi azok föb jelemzöi stb):DSzerintetek nem?:D
  • lucifer007
    #432
    honan szedted le?:D mert nekm megvan az eredeti de a sima sc cd-t elhazsnáltam rendesen nem tok felrakni:D de persze cdkeye meg miden megvan még:P:D
  • shala
    #431
  • ProGabe #430
    mi az hogy nem is próbáltad a kieget?hát az a lényeg ember :)
  • Rage47
    #429
    7 éves? :D akkor fake az adatlapod-.-
  • Frosty01
    #428
    váááááá :D
    buta :D
  • berlinboy6329
    #427
    Kövezzetek meg,de LETÖLTÖM az SC-t most azonnal és végviszem megint a régi idők kedvéért+meg akarom tudni mi a sztroija,mert kb 7 éves lehettem mikor utoljára toltam+kipróálom a kiegét is,amivel még nem játszottam.
  • shala
    #426
    hát végülis pippanthatunk, ha más nincs
  • FLeK0
    #425
    reggel 7-9 között + csúszás
  • light00
    #424
    azért le ne fagyasszuk a szervert
  • berlinboy6329
    #423
    Magyar idő szeint mikor lesz a bejelentés?

    A net TV meg nem lenne rossz 5let.Nyomon követni a nagy SMényt.
  • ProGabe #422
    részemről a lényeg,bármint is jelentsenek be,hogy erős single része legyen,nem vagyok egy nagy multi playa,és mivel egy MMO-t adtak ki legutóbb,erre 99% az esély,persze nagyon jó lesz a multi része is,dehát pont egy sc2-nek ne lenne :PP
  • BEAST #421
    nalam is ez a helyzet
  • Sheltem
    #420
    A témaindító vagy egy moderátor ha lesz infó arról, hogy hol lehet majd élőben nézni a showt és mikor legyen szíves a bannerba felül kirakni thx.
  • unknown nick
    #419
    A holnapi (vagy nemtudom mikori) bejelentéstől függ, hogy WAR addict leszek 08-ban vagy újfent Blizzard véraddict :)
  • light00
    #418
    én csak pippantok egyet az ügy tiszteletére :D
    Valaki?
  • BEAST #417
    ha nem, akkoris be fogsz :DDD
  • shala
    #416
    ha bejelentik sc2-t, akkor nagyon bebaszok -.-
  • shala
    #415
    na de szombat hajnalban mikor, mert én ép melozok, tudnom kell mikor menjek a géphez -.-
  • Nuki
    #414
    géká? :o
  • BEAST #413
    ha GK-n mulik te sem fogsz
  • light00
    #412
    Háááááááááát....(rám ne nézz)
  • Nuki
    #411
    én.
  • BEAST #410
    Ugyan ki tud ilyenkor aludni? :P