489
2007. május 19 : ?
  • Cat 02 #489
    nah scII lesz :)
    nyitottam is topicopt erre van már XD
  • lucifer007
    #488
    kösze:D
  • light00
    #487
    webfordito
    én is ezt használom :DDDDD
    (de el ne mondd senkinek, számüznek innen azonnal)
    amugy sc2 forumba tedd fel a kérdéseket már
  • lucifer007
    #486
    Na bejelnteték ugymond de csak video beli képeket látam:S Nincs valamenyivel töb vagy akár egy kis video???
    Vagy valaki mert én nme vok perfect angol h irja le részletesen akor mire várhatunk:))Kis csemegét plzz:D
  • Sheltem
    #485
    Légyszi 1 topicba nyomuljunk...Mostmár ugye kiderült , hogy starcraft 2... Azt a topicot nyomjuk tele :)
  • scorpeeon
    #484
    b@sszákmeg minden egyes nap pontban 9kor megváltozott a kép most meg már 2 perce nyomogatom a frissítést és semmi :)
  • scorpeeon
    #483
    Még másfél perc a blizzard.com-on :)
  • unknown nick
    #482
    Hihetetlen, de nekem is :D Asszem egy új éra hajnala keződött ma reggel :D
  • light00
    #481
    Wááá! Lemaradtam valamiröl? már akkor bejelentették? neeeeeeee!!!
  • Sephi
    #480
    Szerintem is.
  • Sheltem
    #479
    Innentől starcraft 2 topic pls..Ezt meg zárja be valaki.
  • Sheltem
    #478


    Néhány fos minőségű kép az fmvből...(egyelőre ez van amint van jobb lököm)
  • Sephi
    #477
    En nem. En titkon SC MMO-ra szamitottam :D
  • Spirit
    #476
    A tudósítást olvasgatom... Van egy olyan rzésem,hogy karácsonyra a fa alá tehetjük. Olyan részleteket mutogatnak, amiket csak előrehaladott stádiumban lhet érzésem szerint :D

    Örülök neki,de titkon reméltem,hogy Diablo 3 lesz.
  • Supersix
    #475
    Ez KIRÁLY!Végre vm jó hír így reggelre!Pont ma van a szülinapom Yeee!Úgyhogy ezt mind nekem köszönhetitek :D
  • Sheltem
    #474
    Még nincs movie.

    #471
  • Sephi
    #473
    Kep , muvi valami?
  • Aspyrin
    #472
  • Sheltem
    #471
    Akkor most várjuk a videót a showról...Amint lesz link beteszem.
  • Sheltem
    #470
    Nos gyerekek a blizzard új játéka a starcraft 2..Hivatalosan bejelentve.
  • FLeK0
    #469
    3:00 - FMV sequence in a spaceship - looks Terran - zooming in on a metal door - door opening - reveals a guy with a cigar in chains - prisoner - door shuts behind him - there's so much bass the room is shaking - guy steps into some kind of metallic devicce - legs are strapped in - guy rising toward ceiling - Korean text on screen got people very excited - another part of the machine is dropping metal arms on him - machine whirring - applying armor to his torso - extremly detailed visuals here - now guy is strapping on gloves - armor is molding together - seems like a Terran marine - rockets turn on - zerg now onscreen - Marine delivers a line - StarCraft 2 officially announced.
  • FLeK0
    #468
    2:57 - Showing another movie, presumably of game footage.

    alakul :)
  • Sheltem
    #467
    2:19 - Starting. Video playing on screen showing blizzard logo.

    !!!!!
  • Sheltem
    #466
    2:18 - They appear to just be shaking hands, presentation hasn't started yet and another atrocious melody is on the speakers.

    2:15 - Blizzard employees currently mounting the stage, lights come on, crowd starts applauding / cheering.

    2:14 - Just made an annoucement saying "the program is being delayed a little." Announcer says it'll start shortly.

    2:13 - Korean press in center of floor seating is yelling and doing the wave.

    2:12 PM - Still hasn't started. Some video guy in front of me is actually dancing to the abominable jazz they're pumping in here. Now he's tapping his feet.

    2:08 PM - Another horrible song starting. Large video banks behind announcement stage are displaying Blizzard's WWI logo. People with video cameras are running around everywhere. Gah, this music is bad, awful jazz sax.
  • Sheltem
    #465
    http://pc.ign.com/articles/788/788627p1.html

    Na itt lehet folyamatosan olvasni mi történik a shown...


    Csak frissítgetni kell.
  • Sheltem
    #464
    Aki tud live streamet azonnal nyomja be légyszíves...

    Amúgy sc2.org is lehet.
  • FLeK0
    #463
    http://pc.ign.com/articles/788/788627p1.html
    ezt érdemes frissíteni amíg nem lesz élő kép valahonnan
  • Sheltem
    #462
    Itt az idő....
  • BEAST #461
  • scorpeeon
    #460
    A listán nem szerepelnek kiegészítők, innen is kizárható egy további wow kiegészítő. Mellesleg ha ennyi idegborzolás után egy sz@ros wowkiegészítőt jelentenének be akkor Korea-ban olyan események zajlanának amit a hiradóban is mutatnának :) (és ez nem vicc)
  • Domasi
    #459
    Starcraft kell hogy legyen!!
    régen feszegetett téma...abból nagyon sokat lehetne kihozni....
    csak nehogy rpg legyen belőle:D
  • scorpeeon
    #458
    Isten ments, hogy wow kiegészítőt jelentsenek be. Szerencsére az esélye egyenlő a nullával. Azt meg nem értem, hogy miért sajnos az, hogy SC2-nek van a legnagyobb esélye... Ennél jobb nem is jöhetne talán.
  • Frosty01
    #457
    dió3 vagy sc2 ez a kettő közül engedek választást :D

    jóéjt és izgulunkkkkkkkkkkk
  • Imter
    #456
    Na jó8

  • Imter
    #455
    Jó ötlet

    [réméli hogy holnap ilyenkorra ez az üzi az un. Diablo III topikban lesz]

  • lucifer007
    #454
    jo8 minkinek:D
  • lucifer007
    #453
    Téma Mára sztem lezárva:) Bármi is lesz (Sc) örülni fogunk neki csak ne "W" betüvel kezdöjön:D
  • lucifer007
    #452
    Sok .... :D Még h Wow, Legutolso kieg is pocsék volt joa game bar nme játszotam vele de leirtam az érveket már 2-3 napja!!! Koreában megis licsnelnk öket ha azt modják wow nem SC:D IQ enyiböl lehet amerikában is ha sima wow vagy DIO:D
  • Rage47
    #451
    sc2-nek van legnagyobb esélye sztem(sajnos)
    biztos nem kieg.-et akarnak bejelenteni
  • fadi
    #450
    Sztem tuti wow lesz... Blizzardékhoz beállt egy GW-s menedzser (gyk. GW=guild wars), ergo az a tax h félévente kieg. Na ha nyáron ezt ki szeretnék dobni, itt az idő bejelenteni....