22708
nincs egy normális lány, aki nem csak külsőleg hanem belsőleg is kibírható
  • Mondeo19
    #21427
    Az a legszebb hogy nem is találkoztam vele csak akartam, ő meg ködösített össze vissza.
  • bcrics
    #21426
    Most itt mi lenne a lényeg?

    Találkoztatok, nedves lett a drága, majd megdugtad, utána járni akartál vele de ő inkább időt kért.
    Kapott időt, ami alatt rámászott egy másik gyíkra..?

    És akkor most fel van háborodva?

    Vmi ilyesmi szitu?

    Sztem kérj tőle még egy utolsó esélyt, és élesbe hátulról bő nyállal. kb.

    Utána mehet a lóhoz, fehér hercegen.
  • chhaya #21425
    Hát ebben is látszik a különbségünk. Bármilyen is a stílusuk, szerintem ők nagyon okos és hasznos dolgokat írtak. :) És milyen jól elboldogulnak...
  • IXEMGabeo
    #21424
    Azt tudom, hogy mi különbözünk.

    Viszont abszolút tény, hogy nincs még egy ilyen debil alak, mint én. Rám nagyon igaz az a mondás, hogy belőlem csak 1 van. Megváltozni pedig nem tudok teljes mértékben...Salsoul és clio féle "szakemberekre" pedig nincs szükségem...Mert nem lehet mondani, hogy nem próbálok meg mindent.
  • chhaya #21423
    Ahogy érzed. Úgy alakítod az életed és a kapcsolataid, ahogy jónak látod és jól esik.
    Nekünk nagyon ellentétes a világlátásunk, kár is egyáltalán túráztatnod magad, nem kell magyaráznod.
  • IXEMGabeo
    #21422
    Tudod chhaya én azt vettem észre, ha önmagunkat adjuk legalább is az én esetemben abszolút nem érek el sikert. Egyszerűen nincs egy nőket vonzó egyéniségem akármit próbálok, nem úgy tűnik, hogy a lazaságom és a humorom is elég bármihez is pláne nem hosszabb távon.

    Bunkó paraszt módjára szinte képtelen vagyok viselkedni. Nem engedi a neveltetésem plusz ráadásul utálok megbántani embereket hiába van elegem belőlük. Ilyen az alaptermészetem. Próbálok kicsit hülyéskedni, próbálom kicsit húzni az eszüket, de ez még mindig nem elég. Még mindig hiányzik valami plusz. És komolyan akármennyit jártatom a pofámat szinte állandóan csak a haveri viszonyig jutok el. Egyesek találkoznak 2x és máris összejönnek, mert megvannak a vágyak, vonzalmak. Nekem meg most hónapokat kell egy nővel találkozgassak, hogy kivárjam a "sorom"? Nekem baromira nincs kedvem egy puszta haveri időtöltésként végezni a másik fél részéről. Eleve ki vagyok már kicsit éhezve a testi kapcsolatra engem nem vigasztal meg egy "haveri beszélgetés"...

    El kellene a nőknek dönteniük (még abban az esetben is, ha több jelöltjük van), hogy mit is akarnak. 2-3 találka után bőven tudniuk kéne és a többi csak kifogás úgy gondolom.
  • IXEMGabeo
    #21421
    Ez azért jóval őszintébb volt. Így kéne valahogy. Ellenkező válasz esetében pont azt éri el vele az illető, hogy méginkább érdeklődsz, hogy mi van vele, mert még reményt kelt benned a köntörfalazásával. Így meg legalább megértetted, vetted az üzenetét és leszállsz róla. Ennyi a lényeg.
  • IXEMGabeo
    #21420
    Utolsó sorra annyit, hogy túl sokat voltam megértő...
  • IXEMGabeo
    #21419
    semmiféle tanácsot nem adtál csak nevetsz itt a szerencsétlenségeken...
  • Mondeo19
    #21418

    Kittina21
    Ápr. 05.
    Szia! Köszönöm szépen a kedves szavakat. Ne haragudj, de nem vagy az esetem. De nagyon jól esett tényleg amiket írtál. :) További sok sikert a hölgyekkel. :) Puszi :)

    Ez még mindig jobb nem? :)

    Válaszoltam h köszönöm neked is szia
    Legalább őszinte és nem hantázik.. :)
  • chhaya #21417
    Rendben, akkor maradok csöndben, többet egy fél sor tanácsot sem kapsz tőlem. Nem is értem, minek próbálok segíteni, amikor csak szidni esik jól a csajokat, megérteni vagy elfogadni a stílusukat már túlzás...
  • Mondeo19
    #21416
    Még az mindig jobb lett volna ha azt írja h nem jössz be. De Igazad volt Gabeo mert már a tíltólistáján vagyok :D Nyomul a fene :) 2 szer írtam rá 2 nappal ezelőtt és most estére. :)

    És inkább utasítson vissza mind mint h jöjjenek az ilyen hülye szövegekkel :)Úgyhogy már itt se lesz találka sem most sem legközelebb :)

    Na nézelődhetek tovább :)
  • IXEMGabeo
    #21415
    Szerintem inkább maradj csöndben! Szomorú, hogy mindig csak a sablon folyik a szátokból és semmi eredetiség nincsen, de én már átlátok rajtatok sajnos...
  • chhaya #21414
    Akkor tudatosítsátok magatokban ezt a lekoptatós virágnyelvet. :D
  • IXEMGabeo
    #21413
    ez nem bunkóság, legalább őszinte volt az illető:D

    Ez így viszont nagyfokú köntörfalazás és nem jobb, mint az általad említett módszer, ami szted bunkó. Sőt sokkal rosszabb, mert így az illető fiú elhiszi, hogy nem önmagával van a gond, hanem csak tényleg nincs "idő" és abban a hitben marad, hogy ó akkor majd legközelebb "találkozunk". Ilyenkor már nem szokott lenni legközelebb...
  • chhaya #21412
    Bezzeg ha nyíltan megírná, hogy "bocs, de nem jössz be és ellenszenves a nyomulásod" akkor megaz lenne a baj, mert bunkó, és különben is honnan tudhatná, amikor nem is ismeri bla bla bla... Szerintem ez tök egyértelmű megfogalmazás. De lehet csak azért, mert én is nőből vagyok. :D
  • IXEMGabeo
    #21411
    mondjuk attól függ, hogy mennyire gyakran írkálsz rá. Nem jó, ha folyton minden pillanatban ő keresed. Hagyd, hogy ő keressen (érdeklődjön) felőled. Ha pedig egyáltalán nem ír, akkor valszeg rohadtul nem jöttél be neki.
  • IXEMGabeo
    #21410
    pff ez annyira tipikus lerázós duma...hihetetlen, hogy az összes ezt nyomatja:D:D "Nem veled van a gond, meg a nem ugyanazt keressük" bazmeg:D ezek ilyen burkolt lekoptatások, hogy szevasz, de nekem nem jössz be...pfff...Ne hagyd, hogy ezek köntörfalazzanak.
  • Mondeo19
    #21409
    Kitti........

    Itt nem ezzel van a gondom. De mondtam h keves az idom.Holnap genetika zh- t irok 500 kerdesbol. Es picit soknak erzem a rajongasod. Nekem ez igy tul sok. Hosszu ido utan most kezdek el ismerkedni, szeretnek tobb emberrel beszelgetni..nem akarok rogton beleugrani vmi nagyon komolyba. Nem veled van a gond de nem biztos h te meg en ugyanazt keressuk.


    Rendben hogy tanul megértem... Mondtam is neki h kivárom a vizsgák végét, nem rohanok..De ez az átlátszó szöveg :) Csak tudnám akkor miért van társkeresőn. :)
  • Fresh Duke
    #21408
    Az Edit az egy női név, biztos ezért nem merte leírni.
  • pett3rson
    #21407
    erre nem szoktam figyelni, annyira beépült az életembe, hogy észre sem veszem ha egyik része magyar a másik meg nem és persze reg nélkül nem tudom javítani. Én mangolul beszélek ezek szerint...
  • chhaya #21406
    Gonoszkodós hangulatban vagy.
  • clio1616v
    #21405
    az edit szó már nem jutott eszedbe? :D
  • Fresh Duke
    #21404
    Nem kértem szerkesztést.
  • pett3rson
    #21403
    Sok a hazug, gerinctelen EMBER, nem könnyű kiszűrni őket...

    szerk by me...
  • Fresh Duke
    #21402
    Sok a hazug, gerinctelen nő, nem könnyű kiszűrni őket. Azt gondolnád, hogy végre valaki, aki más, mint a többi... majd megmutatja az igazi valóját...
  • Mondeo19
    #21401
    Most épp nem teper értem senki :)
    Exemmel is pontosan akkor találkoztam először nyíregyen tavaly mikor megírta az érettségit. Megírta, és már jött is odafelé hozzám :)

    Gergely: Mind a kettő megérdemelte a tíltást :) Elférnek ott a többi mellett :)
  • gergely1991
    #21400
    Fiatalság döntésképtelenség.:D
    Mondjuk azért ne küld el a "francba" őket.
  • clio1616v
    #21399
    válogass inkább azok között a csajok között, akik érted tepernek :D

    ráadásul most ballagott a kis ribi, akkor mit akarsz tőle? :D
  • Mondeo19
    #21398
    egy mai esete figyeljétek
    Mária Piroska
    én nem haragszom
    20:37
    boccs csak aludtam
    hogy vagy? minden rendben?
    20:38
    Mária Piroska
    ...
    még élek
    csak nem értem mit szeretnél.. egy hónap után írsz rám szép rekord
    20:39

    gondoltam nem zavarok,és hogy mit szeretnék, azt tudod
    nem felejtettelek el :9 várom a nyarat
    20:40
    Mária Piroska
    én nem várom
    és szerintem jobb ha elfelejtesz
    20:40

    sem lányra sem találkozásra nem vártam még ennyit amugy
    mert már barátod van? vagy már itt se bírsz elviselni?
    20:42
    Mária Piroska
    xD
    sok mindent ígérsz és sok mindent nem tartasz be
    szóval..
    20:43

    múltkor még dobsz értem mindenkit, most meg felejtselek el? Ez hogy függ össze? Figyelj má, életben teljesen más vagyok mint itt,és itt te az írok nem írok dolfgot érted tudom nagyon jól
    20:43
    Mária Piroska
    és most felőlem felidegesítheted magadat vagy nekem állhatsz...
    20:43

    1
    20:43
    Mária Piroska
    ne okoskodj
    ...
    te igéred meg minden nap írsz
    utána meg rá se lesel az emberre
    törölj és nem vagyok kíváncsi a kifogásokra
    20:44

    2 én is ezerszer mondtam már neked a kamerát
    20:44
    Mária Piroska
    nem fogok veled kamerázni
    ezt te nem fogod fel sajnálom
    rá akarod nyomni az akaratodat másra az a baj
    mindent 120x elmondasz
    nem gondolod elüldözöd az embert?
    utána ígérsz és nem írsz
    nálam ez rossz pont és hazugságnak minősül
    20:45

    jólvan duzzogj nyugodtan, abba nagy vagy :)) csak vigyázz nehogy mindenki elszaladjon melletted
    20:45
    Mária Piroska
    nincs kedvem mai ballagásomat miattad elrontani szóval váljunk el csendben
    ^^
    20:46
    Barát István
    mit erőltetek rá bárkire is? te kevered a rámemőséggel
    20:46
    Mária Piroska
    pff
    xD
    hagyjuk
    na szia
    20:47

    most is, én írtam rád, nem te rm, ugy hogy nyugodtan halgass el szóval ne nagyzolj nem is ismersz, de ilyen házálással minden normális fiút elfogsz üldözni
    te dolgod szia
    hátha nálad ezer évig kell várni mindenre, akkor várjon más Nem unod h február óta igérgetsz? Na csá mész a levesbe

    21:51

    Renáta R
    Na idefigyelj már egyszer írtam de most úgy látom megint írnom kell.... mi a jó büdös lóf*szért zaklatod az uncsimat? békén lehetne hagyni! Te tűnsz el és még te leszel köcsög? -.- az ilyen gyökerektől kapok idegsokkot mit nem lehet azon felfogni hogy nem érdekled? -.-"" szakadj már le róla ha még egyszer megtudom hogy uncsimra ráírsz és még ő lesz a bűnös mert e
    20:56
    Renáta R
    *nem keres... mert mondjuk nem érdekled
    akkor fogd fel hogy NEM KEDVEL és kész
    remélem világos voltam ha nem még bővebben ki tudom magam fejteni de abból nem lesz köszönet -.-
    visszaírni nem kell csak hagyd BÉKÉN
    az uncsimat
    -.-
    21:43

    Zaklatja fene Akkor miért nem azzal kezdte annó h nem jövök be neki? Jön itt az idővel meg a majd meglátjuk.. Eddig nem tudott nyíltan beszélni? Ti nem vagytok tisztában a szavak jelentésével... Ha mégegyszer megtudod akkor milesz? Elmesélsz egy viccet? Menjetek a jó büdös francba mind a ketten. na csá kiscsillag
  • Fresh Duke
    #21397
    Igen, sajnos olyat is ismerek.
  • Pluskast
    #21396
    Bezony-bezony! Ez a nagy technikai fejlődés és skypeolás facebookozás magában hordozza, hogy az emberek képtelenek egymással egy asztal mellett leülni és beszélgetni. Csomó emberben torz személyiség képet alakít ki.
  • Fresh Duke
    #21395
    Az a baj, hogy a mai világban az emberek megfeledkeznek a kommunikáció leghatékonyabb formájáról: A szemtől-szembeni beszédről. :)

    #21394:
  • Retsu
    #21394
    Azt hiszem a téma címéből adódóan is nem feltétlen azokra a k-kra kell gondolni akiknek a kinézet +lóvé számít. Igaz hogy több nő van mint férfi, de ha vkinek az a jó(mármint csajnak) hogy a 25. legyen vkinek, akkor meg is érdemli a rosszfiúságot. Nem kell félreérteni, én se vagyok szent de nem tartom magam "rossz"nak se.

    Arra meg hogy "ki vagy te?" jól jegyezd meg barátom: MINDENKI VALAKI!
  • DaemoonHunter
    #21393
    Nem érted. Nem ahhoz vonzódik amit te leírtál, az csak egy esetleges mellékes dolog.
  • clio1616v
    #21392
    tehát igen :)
  • gergely1991
    #21391
    Vagy bevásárlókocsit.:D
  • IXEMGabeo
    #21390
    :D:D:D
  • Mondeo19
    #21389
    Társkeresőn a napokban beköszön az egyik hozzám....

    Szia szép fiú az a ford a tied? Az enyém igen, de te abba nem ülsz bele :D

    Én pedig nagyon szeretem az olyan pasikat akiknek kocsijuk van...

    Akkor veszek neked sínautót és tologasd azt :D
  • DaemoonHunter
    #21388
    Szerintem ez nem így van. Pont a magabiztosság, határozottság kell a lányoknak, nem pedig a bizonytalan kapcsolatot, emiatt izgalmat keresik, ennek semmi értelme. Az egy másik dolog hogy sokkal izgalmasabb egy alfahímmel lenni, ami persze bizonytalanabb dolog, de semmiképp sem szabad összekötni ezt a tényt a választás miértjével.