22708
nincs egy normális lány, aki nem csak külsőleg hanem belsőleg is kibírható
  • IXEMGabeo
    #21387
    Nem elég a szexuális izgalom meg a perverzió? A köznyelvek szerint az is "rossz"...

    Semmiféle féltékenykedésnek nem kell itt lenni, ha odakacsintanék más nőhöz bőven elég lenne, de ez még abszolút nem volt terítéken és ez nem számít rosszaságnak.

    Stílus határozza meg ki számít éppen rosszfiúnak és ki az, aki jónak. Attól függ, hogy beszélünk velük. Azt tudom, hogy én túlzottan tisztelettudó vagyok velük és ezt képtelen vagyok kiölni magamból.
  • IXEMGabeo
    #21386
    volt rá példa, hogy az 1. találka után már ő hivogatott volna el ide oda. Aztán én hívtam el végül és benne is volt. De már akkor is kikötötte h nem akar kapcsolatot csakúgy találkozgatna lazán. Már akkor is mondtam magamba, hogy biztosan meghazudtolja önmagát. Így is volt, csak annyi volt a hibám, hogy türelmetlen volt, mert bár (én kérek elnézést) amiért megpróbáltam a 2. randin lopni egy csókot.

    Nem akartam hosszabb távon "barátja" lenni. Én ezt a szerepet többé nem vállalom semmilyen formában...

    Nem is lényeges, mert új kiszemeltem van. Ő vele kicsit türelmesebb leszek. Mindenesetre nem jó ez az időzés. Amikor kint voltam Hollandiában elárulta nekem a volt lakótársam, hogy nem is érti, hogy nem szedtem még fel nőt, amikor ő csak annyit csinál, hogy áthívja a csajt magához filmezni azt lesz, ami lesz. És általában volt is. Na én meg ezt nem értem. 1 randi volt a lakásán és máris történtek dolgok. Én meg pofázni próbálok egy csomót, összemelegszem, puhatolózom, nem rögtön letámadom az 1. alkalomkor, kivárok és semmi...Utána meg többet már nincs esélyem.
  • clio1616v
    #21385
    persze hogy nincs fiú lány barátság

    egy fiú lány kapcsolatnak az a lényege, hogy jól érezzétek magatokat egymással és ne muszájból legyetek együtt, szexeljetek jókat, közös összebújós programok, ha éppen az kell akkor jó veszekedés és békülésnek megint csak szex és így tovább...
  • clio1616v
    #21384
    a nő hívjon el téged, akár indirekt módon is... mindig meg kell várni, hogy ő akarjon téged jobban, különben buktad
  • clio1616v
    #21383
    a legtöbb nő vonzódik a rosszhoz, a jó unalmas - kell az izgalom, a bizonytalanság; féltékenység, az hogy teljesen soha nem kaphat meg
  • IXEMGabeo
    #21382
    "majd ha te egy olyan lányt magadhoz közel engedsz, aki nem tetszik, akkor fikázhatod őket, senkire sem erőszakolhatod rá magadat; ki vagy te?!"

    Ja magyarán tök felesleges bárkit is kiszemelnünk nem szabad elhívni randizni se semmi hagyjuk az egészet mi?:D hülye vagy te barátom...

    Ennek pont az lenne a lényege az lenne az elve, hogy találkozgatunk és a megfelelő pillanatban, ha nem is tudom előtte megfogalmazni mit szeretnék, mert nem szeretek vallomásokat tenni akkor odahúzom magamhoz.

    Most komolyan hónapokig lettem volna a "barátja"? Eltöltötte volna velem az idejét a semmiért? Csak, mert ő ilyet mond, hogy az összes eddigi csávójával előtte hosszú ideig jó barátok voltak és úgy kerültek össze? Nehogy már az ő szavára adjak ilyen téren. És kísérő sem vagyok marhára nem érdekel engem h legyen egy újabb lányhaverom, aki egy idő múltán, ha nem is akarna tőlem valamit leszarná a fejemet nagyívben...Hisz te is tudod "maistro", hogy semmiféle fiú-lány barátság nem létezik. Nincs értelme
  • IXEMGabeo
    #21381
    ja, mert te azt hiszed egy csúnya srác vagyok:D Nagyon tévedsz. Tudom magamról, hogy külsőleg nem vagyok ronda, nem tehetek arról, hogy max, ha kondizom akkor megyek fel 73 kilóra ennél többet nem tudok tenni a külsőmért nem szabatom át magam. Most le vagyok fogyva, de nem ez a legfontosabb. Azon van a hangsúly, hogy abszolút nem volt semmiféle ráerőltetés a másikra pusztán megpróbáltam azt, ami nyilvánvaló volt és amiről tudtam, hogy a nő is akarja. Akarta ő, csak nem most, hanem később én pedig nem vártam meg azt, hogy a "barátja" legyek azaz, ahogy te fogalmaztál régebben a lelki szemetesládája. Én tökmind1 mit csinálok magadfajta faszok csak cikizni fognak miatta holott nem én vagyok, aki elrontja a dolgokat én mindent ésszerűen próbálok csinálni csak nem egyszerű a mai éretlen nőkkel...Teljesen mind1 mennyit beszélek, teljesen mind1 az is mit csinálok unalmas az, hogy taplóság nélkül nem tudok semmit elérni náluk. Az nálam ideig óráig megy...
  • clio1616v
    #21380
    nem semmi csak te

    neked se kellene egy elhízott, csúnya arcú lány - miért pont te kellenél azoknak a lányoknak, akik tetszenek neked

    majd ha te egy olyan lányt magadhoz közel engedsz, aki nem tetszik, akkor fikázhatod őket, senkire sem erőszakolhatod rá magadat; ki vagy te?!
  • IXEMGabeo
    #21379
    Most aarra gondolok, hogy a múltkor csaj is, akivel 2x összefutottam 1 hétig megállás nélkül chateltünk ő is irogatott, célozgatott persze, hogy amikor odakerül a sor eltolta magát tőlem...de nem is részletezem, mert megint jönnek itt sokan, hogy az én hibám:D

    Azóta meg már egy másik csajjal skypeolok, de már kezd elegem lenni, hogy ezeknek semmi se jó.
  • IXEMGabeo
    #21378
    Nem szeretik a mai lányok ezeket a "jó" srácokat:)

    Én is egy halál egyszerű ember vagyok (nem az agyi kapacitásomra gondolok) azt nem tudok senkire ráakadni. Valamilyen indokkal mindig lepattintanak.

    Csak pénz kéne és máris érdekes módon tapadnának rám. Túlzottan anyagiasak....
  • gergely1991
    #21377
    Mikor majd megüti a bokáját a "nem gyengéd" sráccal utána végiggondolja magát.
  • Mondeo19
    #21376
    Épp h a gyengéd fiúk nem jönnek be neki...
  • pett3rson
    #21375
    Mármint, hogy azok jönnek be neki és azért, mert nyálasak? ...hát, furcsa egy ízlése van, de állítólag mindenkinek megvan a maga párja, csak van, hogy kurva sokára találja meg..esetleg a következő életben - ha hisz ilyenben persze.
  • Mondeo19
    #21374
    Beszélgettem valakivel, kérdeztem tőle valamit, és így reagálta le. "Nekem a gyengéd fiúk, azok olyan nyálasak..." Na ez se volt még szerelmes :D
  • gergely1991
    #21373
    Hát igen vannak érdekes dolgok mikor az egyik otthagyja a másikat.
    Párkapcsolat egyik célja a őszinteség,és nem faképnél hagyni "mással".
    Hazudni pedig nem szép dolog(apróságok talán még).

    A gazdasági életben épp eszű ember nem vesz fel kölcsönt ha van elegendő félre tett pénze ugyanis a bankoknál a visszatérítés kamatokkal folyik.Így a végén kisebb mínuszban eshetsz.Ahogy többiek is írták megint kiszínezted a történetet, logikailag alaptalan, menőségre hajazó elemekre.
  • pxxl
    #21372
    ez faszság. több sebből vérzik. eleve mi az hogy megtiltja az apósod, vagy a feleséged, vagy a bíróságon kívül bárki, hogy lássad a gyereked? legközelebb a részletekre is figyelj, már majdnem sajnáltalak :D
  • Pluskast
    #21371
  • Ironman2
    #21370
    Nos! Egy jó házasság,és kapcsolat alapja az őszinteség! Ha valaki eltitkolja a múltját a házas életben akkor számoljon a következményekkel,ez igaz,viszont az hogy még ekkora félrerakott pénz mellett hitelt vegyek fel az illető,az eléggé abszurd,ilyet csak egy idióta vállalna fel,szóval mese az egész! köszi a storyt,jól szórakoztam rajta!
  • High end PC #21369
    megható történet
  • IXEMGabeo
    #21368
    jaj Kocsis ne hülyéskedj már:) szép történet, de ez nem Hollywood:)
  • miki30246
    #21367
    Szerencsére velem az ellenkezője esett meg.
    Ez a történet kb 3 éve történt meg, azért írom le, hogy okuljatok belőlle.
    Sosem akartam házasságot, a szabad életet szerettem, 20 évesen kezdtem el dolgozni 30 évesen még a szüleimnél laktam, nem költöttem semmire, így elég komoly anyagi tartalékaim voltak, sajnos ekkora halt meg édesanyám is, rájöttem hogy változásokra lesz szükség, nem élhetek örökké egyedül, új célokat tűztem ki magam elé: családot szeretnék, és egy társat magam mellé.
    Eljártam sok helyre szórakozni, megismertem egy fiatal 22 éves lányt, akivel hamar jóba lettünk, később bemutatott a szüleinek, szimpatikus voltam nekik, hozzájuk költöztem, 2 év múlva összeházasodtunk.
    Ezután az apja összehívott engem, a feleségem, és az anyósom egy családi megbeszélésre, konkrétan felvázolta nekem a lehetőségeimet.
    Megkérdezte mennyi megtakarításom van. Erre a kérdésre nem számítottam, de nem akartam megmondani, hogy közel 15 millió forintom van a bankban, ezért azt mondtam, nem sok, konkrétan semennyi.
    Erre azt mondta, már pedig el kell hamarosan költöznünk onnan, örökké nem lakhatunk velük.-ebben igaza is volt.
    Mivel bankban dolgozik vezető beosztásban, elmondta, hogy tud nekem kedvező hitellehetőséget ajánlani, illetve elhelyez engem a cégnél, így az akkori fizetésem közel dupláját kerestem.
    Mivel volt 15 millió megtakarításom, és egy betonstabil munkahelyem az apósomnak köszönhetően bátran vettem fel a 10 milliós hitelt.
    Meg is találtuk a megfelelő házat, 16 millió forintért, az apósomék felajánlották, hogy a maradék pénzt kifizetik, illetve állják a teljes felújítási költséget is, így 22 millióba volt a ház, mire beköltöztünk.
    Beköltöztünk, élveztük az új lakást, és környezetet, igazából nagyon boldog voltam, de még is nyomta a lelkem, hogy tulajdonképpen átvertem a családom, jobb szót nem tudok rá mondani.
    Rá fél évre, hogy beköltöztünk az új házba a feleségem kisbabát várt, gondoltam kell egy autó majd, így az ekkora már 20 milliós megtakarításomból bátran választhattam bármilyen autót.
    Tulajdonképpen ezt nagyon rosszul tettem, mivel nem egyeztettem előre se a feleségemmel, se az apósommal erről a döntésről.
    14 millióért vettem egy autót, azt gondoltam örülni fog a feleségem neki, hogy végre lesz mivel közlekedni, hogy jön a baba, nem kell majd buszoznunk.
    Csak épp arra nem gondoltam, (gondoltam lelkem mélyén de valamiért meg kellett vennem, mindig is arról álmodtam, hogy saját autóm legyen) hogy számon fognak kérni miből is vettem egy 10 milliós autót. (azt mondtam ennyibe került.)
    Mondtam, hogy kicsit gyűjtögettem az elmúlt években, hebegtem habogtam, de nem hülyék, tudták, hogy 10 milliót nem lehet csak úgy összeszedni pár év alatt.
    Ültünk az előtérben, lesütött szemmel bámultam a szőnyeget, nem tudtam a szemükbe nézni, leginkább az ijesztett meg, hogy ők sem szóltak egy szót sem.
    Számon kértek, hogy kis is vagyok én valójában, és mi szükség volt arra, hogy átverjem őket.
    Erre én azt feleltem, hogy minden igaz rólam, csak volt egy kevéske megtakarításom a múltból, amit nem mondtam el.
    Ami ezután történt konkrétan nem részletezném, annyi a lényeg, hogy még abban az évben elváltunk, és el kellett költöznöm, a gyerekemet nem engedték, hogy látogassam ezután.
    Nem bírtam tovább abban a városban lakni, muszáj voltam elköltözni az ország másik felére, és új életet kezdeni, lezárni a múltamat.
    A feleségemmel, az apósomékkal nem tartom a kapcsolatot, számot cseréltek, leginkább az dühít, hogy a saját fiamat nem láthatom, és ezt csak saját magamnak köszönhetem, és a gyerekes hazugságomnak.
    Rólam annyit, hogy azóta új életet kezdtem, nem kívánok most semmilyen kapcsolatot még jópár évig, amíg ki nem heverem ezt a kapcsolatot.
    Bérelek egy lakást, még fizetem a hitelt, amit felvettem, és van egy új autóm, amit egyedül használok, sajnos már a gyerekülést ki kellett vennem, mert mindig könnyes volt a szemem amikor hátrafordultam, ezért a pincében pihen, remélem nem túl sokáig.
    Anyagilag kezdek egyre jobban helyre állni, de muszáj új célokat kitűznöm magam elé az életben, mert ebbe bele lehet őrülni hosszú távon, szóval akarok majd családot, de még kétszer is átgondolom hogy állok hozzá ehhez az egészhez.
  • Mondeo19
    #21366
  • chhaya #21365
  • The Protector
    #21364
    Hamlett kiszórja a szemetet!
  • Mondeo19
    #21363
    És micsoda?
  • Steve Q
    #21362
    Ez mind aranyos, de ha nem haragszol, egy kívülálló számára azért eléggé bűzlik itt valami Dániában. No offense.
  • IXEMGabeo
    #21361
    :)

    Fuccs az egésznek...
  • Mondeo19
    #21360
    Merre vagytok lányok? :) Hol bujkáltok? :)
  • clio1616v
    #21359
    szegény gergely 1 percnek is örülne
  • Mondeo19
    #21358
    Visszatérve erre az eltartós pénzes témára....

    - Vannak akik csak a pénzre mennek, a többi kritérium lényegtelen.
    - Vannak akik bevallják hogy számít a pénz, mert élni abból kell
    - Vannak akik azt mondják a pénz nem számít, de belül tudják hogy cirógatásból nem lesz befizetve a villanyszámla és gáz nélkül nem fő meg a bableves.
    - Vannak akik azt mondják a pénz nem számít, és el is hiszik...aztán megkapják a személyi igazolványt, mert abba a korba léptek.
  • Mondeo19
    #21357
    IXEMG: Küldtem képeket. Hát nézd a csávónak ő a 3. nője mégis úgy fogalmazott hogy elege van a pesti libából. jó hogy egy önbizalom hiányos vidéki kishercegnőt eltud csábítani ha elhúzza előtte a mézes madzagot...
    Még úgy tett nekem h Peti levitt saját költségén Esztergomba. Mondom úgy teszel mint ha én nem hurcoltalak volna mindenhová...
    Miért vettem volna a szívemre? Földhöz verhetném én magam attól még a pesti csávó szemét nézi mindennap, és vele van, nem pedig velem :D

    Már neten nézegeti nünüke hogy milyen esküvői ruhai illik hozzád...
    Nem tudom a milyen válóper illik hozzád azt jobban megnézném....
    Úgy tett a gyerek hogy ő családot akar stb stb és csak akkor hagyja majd el a lányt ha meghal...... Hujujuj de előre szaladt :D Már októberbe ment apucihoz megkérni a lány kezét meg h ő nyáron elakarja venni :D A lánnyal meghát madarat lehet fogatni :D :D Szerintem is bőven elég az együttélés....

  • IXEMGabeo
    #21356
    Ez meg egy másik, hogy a szülő milyen jogon szól bele a gyereke magánéletébe...Én mindig is egy tabu dolognak tartottam és könyörgöm nem a középkorban élünk és nem a koronabirtokok vesztek kárba ezzel, hogy inkább egy parkolóőr felé tolták őt:S:S:S

    Szánalmasak ezek is...
  • IXEMGabeo
    #21355
    Szerintem meg alapjáraton baromság a házasság...felesleges jogi maszlag és utána meg a gatyád rámegy, ha eljön a válás...márpedig manapság nem sok házasság marad talpon 40-50 évekig...Élettársi viszony nem elég emberek?
  • IXEMGabeo
    #21354
    Szervusz Mondeo, Nagyon tanulságos ez a történet és igazság szerint sose bánd, hogy így kiszúrt veled nem ő lesz az utolsó...

    Nagyon igazat adok neked, hogy rossz döntés volt a részéről, hogy máris elkötelezte magát. A lány azzal, ahogy bánt veled saját éretlenségéről tett tanubizonyságot. Sajnos mindenütt ez van. Pesten állítom rosszabb a helyzet, mint vidéken. Fokozatosan romlik az életszínvonal és a legtöbb nő már idáig süllyed, hogy azt nézi, lesi, hogyan és mit lehet a másikból kicsalni. Azért régebben ez nem volt annyira jellemző, dehát kapitalizmus van és mindent a pénz mozgat. Nem egyszerű a mai világban sem a munka, sem a párkeresés...Tetszik, hogy nem vette annyira a szívedre, hanem tényként, igazi regényként írtad meg mi történt veled.

    Neked küldheted a képet nyugodtan
  • Mondeo19
    #21353
    És itt van 1-2 vélemény rólam...


    XY megosztotta a fényképedet.
    Egy olyan ember, akinek a szíve nagyobb mint bárkié!!! És aki nem testileg, hanem lelkileg k*baszott erős!! Le a kalappal előtte hisz az élet őt már érzelmileg és minden téren eltiporta,kitartása mégis sokszor embereket megszégyenítő, és a jéghegyet is képes megolvasztani :)
    2013-03-21 23:50:34
    Benned több merészség és bátorság van ahhoz,hogy becsajozz,mint némelyik mai 26-30 éves paliban...

    2013-03-24 00:26:44
    Amúgy jó a felfogásod. Tetszik
    Mindenkinek így kéne hozzáállnia a dolgokhoz, és akkor mindenki boldog lenne

    Ugyanolyan teljes életet tudok élni mint mások. Vagy mitől féltek talán? Hogy nem tudom majd eltartani??

    És még elég könnyen fejet hajtott anyucinak...
    Az ilyen szülőktől rosszul vagyok. Saját gyerekét szabályozza be úgy, hogy szerintem baromság is az, ami miatt beszabályozza.


    Ez a típusú szakítás meg főleg gerinces. Nem tudom, hogy mi van a mai lányokkal/csajokkal, de egyik hülyébb, mint a másik.
    Tipikus női felfogás, tisztelet a kivételnek.

    A csávóról meg csak annyit hogy Másnaposan, összeverve jobban néz ki szinte bárki, mint ő :D :D

  • Mondeo19
    #21352
    Retsu: Erre szokták mondani kell a jó? Nem. Kell a rossz? Kell hát.

    De amúgy nem szabad a foglalkozását kicsúfolni,lehet csak ez jött neki össze jelenleg.De ha értene valamihez,akkor nem ezt csinálná. Legalább dolgozik.

    Lehet hogy egy Ford Mondeo, és az hogy szívem lelkem kitettem az nem ért fel egy parkoló őr 4- es Golfjával :)
  • Retsu
    #21351
    Azt kellett volna abszolút az ilyennek tényleg hogy előtte edd meg. Nem hitte h ennyire befolyásoló a külső...ez a gond a felfogásukkal.Aztán meg összejön 1 külsőleg "kifogástalan" arccal, aki majd adott esetben,vagy rendszeresen összeveri. Az előzőhöz is gratula, a parkolóőr biztos jobb egzisztenciával rendelkezik mint pl. te Nem baj, megérdemli.
  • Mondeo19
    #21350
    Nőnapkor találkoztam nyíregyen egy debreceni lánnyal 2-3 órátt voltam vele tudta hogy mozgássérült vagyok, ennek ellenére élőben kikötöttünk ott hogyhát őt ez most zavarná és hogy reméli hogy találok valakit aki jobb ember nála és nem érdeklik ennyire a külsőségek mint őt. És hogy nem hitte hogy neki ennyire befolyásoló a külső..... Én meg még dili fejjel milka bont bont veszek neki Hátha tudom kibontom, és előtte eszem meg :D
  • Mondeo19
    #21349
    Én aztmondom az ember örüljön annak a pár hónapos kapcsolatnak is, mert valakinek még annyi sem jut..
    Hát igen az egy másik világ volt most nem hogy olyan hosszú házasságok nem lesznek, még házasságok sem. Bőven elég csak az együttélés. Szerintem. Egyébként is már nem divat megbeszélni a problémákat és nem divat már a kitartás! Ha mérges vagyok rád, egyszerűen tovább állok, te pedig csinálj amit akarsz...
    "Mérges voltam rád,hát gondoltam adok neki egy esélyt".

    Az megint más hogy általában minden nő arról álmodozik hogy ő fehér ruhában pompázó tündöklő hercegnő lesz(mint pl exem).És meg vagyok róla győződve h ő is csak azért akarja hogy lássák őt a faluba majd az utcabeliek és az jóédesanyja bírjon villogni h az én lányom már menyasszony (de élni még nem élt igazán.)

  • gergely1991
    #21348
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    "a pasi 23 pesten parkolóőr"