22708
nincs egy normális lány, aki nem csak külsőleg hanem belsőleg is kibírható
  • Narxis
    #21467
    :D
  • Steve Q
    #21466
    Már értem, miért nem találnak egymásra a "rendes lányok" és a "rendes fiúk": egyszerűen nem bírnák ki egymás örökös rinyálását.
  • chhaya #21465
    Biztos lehet, nem értek a nőkhöz. Annak is örülök, ha magamat tudom követni. :D
  • salsoul
    #21464
    Azért csak ki lehet hallani női viselkedésben egyfajta dallamot, témát amit lehet akár logikus tervszerűségnek is mondani, és rendesen lehet vele aztán kalkulációkat végezni.
  • IXEMGabeo
    #21463
    Ok.
  • chhaya #21462
    Fresh Duke lejjebb leírta az én véleményem is, ehhez már csak egy keveset tennék hozzá. Az sajnos nem feltétlen fog neked eredményt hozni, ha (idézlek) korrektül és logikusan, terv szerint próbálod alakítani a kapcsolataidat... Az emberek nem logikusan és nem terv szerint működnek, főleg a nők. A pillanatnyi érzelmek és hangulat sokkal meghatározóbb. Ha nincs meg az a plusz valami, akkor hiába csinálsz mindent úgy, ahogy a nagy könyvben meg van írva. Vannak trükkök, praktikák persze, de ezek sem garantálnak semmit. Tudom, hogy a férfiak hajlamosak fekete-fehérben látni a világot, igen vagy nem és ne legyen semmi rizsaa, de a nők nem ilyenek, nagyon nem... Millió és egy árnyalat létezik a világon, és élnek is vele. Ez neked köntörfalazásnak vagy nem egyenes beszédnek, de nem az akar lenni. És ehhez (sajnos vagy nem) hozzá kell szoknia annak, aki nőkkel akar kezdeni, mert ez van, nekünk meg ezt dobta a gép.
  • Fresh Duke
    #21461
    Rövid, tömör véleményem...

    Azért picsogni, hogy lekoptatott, a világ legnagyobb hülyesége. Nem hogy örülnél, hogy nem bunkózik vagy aláz meg. Nővérem nagy geci, egy társkereső oldalon egyszer elküldött valakit a halál f*szára, valami olyasmi kíséretével, hogy "legyen már némi önkritikád, nézz már tükörbe! most komolyan, te mit akarsz tőlem?". Ez jobban esne? Te tudod.

    Másfelől, inkább koptasson le a legelején, minthogy később verjen át. Hidd el, az sokkal rosszabb. Végighazudozik pár hónapot, aztán pofára ejt... az azért rosszabb. Majd találsz valakit, aki nem koptat le, és ha esetleg csúnyán átvág, akkor majd arra gondolsz, hogy "bár a legelején azt mondta volna, hogy "bocs, de sokat kell tanulnom"...".

    No offense, de tényleg, most ezért picsogni, meg ezen vitázni...

    Még két tanács.
    A defekteseket kerülni kell. Aki már az elején mutyikol, az vélhetőleg később is fog, és az hosszútávon még rosszabb lesz.
    Plusz, hagyni kell őket, hogy ők keressenek. Nem szabad loholni senki után se. Ha ő nem érdeklődik felőled, akkor hagyd a fenébe. Egyrészt, valamikor rá fog unni, hogy folyton nyomulsz, másfelől meg ha őt nem érdekled, akkor kár az egészbe energiát feccölni.
  • IXEMGabeo
    #21460
    te nem érted meg, hogy ezek nem rinyálások, de nem is fogok többet erről dumálni falrahányt borsó. Aki megérti és átérzi a szituációkat, amiket felvázoltam az talán szintúgy át fogja látni mik is zajlanak manapság minden negativitás nélkül...
  • clio1616v
    #21459
    úgy, hogy első körben egyszerre egyet ismersz meg, ami hónapokig tart és nem írkálsz, hanem kommunikáltok

    érdemes, minden apró részletre kitérni, hogy kiderüljön össze illik-e a viselkedésetek
  • Mondeo19
    #21458
    Hogy kell őket kiszűrni? Ha úgy van hetente 3-4 el írkálok, még sincs eddig semmi értelme.
  • Mondeo19
    #21457
    Neked adok igazat Mert már én is ismerem nagyon ezt a nincs időm sablont meg sok mást is :))) Meg abból ki indulva h mi történt velem tavaly nyáron... Aki pedig talál normális nőt annak gratula :)
  • clio1616v
    #21456
    ezt dobta a gép? ilyen nincs!



    ez szerencse kérdése
    és tudod mi a szerencse?

    a szerencse 50% véletlen és 50% rajtad múlik

    Mondok egy vonatos példát:

    Halad a vonat a síneken egyenletes lassú sebességgel. A vonat maga a szerencse. Mi kell ahhoz, hogy a szerencsét elérd?

    50% az, hogy létezik ez a vonat.
    50% pedig rajtad múlik, hogy elég körültekintő vagy-e illetve képes vagy-e elérni.

    Mi kell hozzá tehát?
    - figyelem - éberség a részedről
    - képesség, amit tanulással ill. edzéssel szereztél meg

    Szóval, ha csak a WC-n ücsörögsz és azon keseregsz, hogy de szar neked, akkor az is marad...
  • clio1616v
    #21455
    ha nem átverésnek veszed, hanem jó dolognak, akkor teljesen más a kép

    mert, jó az ha előbb kiderül, hogy nem illesz össze valakivel, mint sok időt tölts el a tapasztalásra :)
  • clio1616v
    #21454
    tele vagy negatív gondolatokkal, ezek senkit sem érdekelnek

    egy férfi ne rinyáljon, csak a jó dolgokról kell beszélni és gondolkodni

    a "sajnos, semmi, nem, se, sem" ezek mind negatív gondolatok kifejezésére alkalmas szavak

    egy jó dolgot mondj, ami a héten történt veled
  • IXEMGabeo
    #21453
    Persze, hogy vannak a férfiak közt is szemétláda, de én meg azokkal a díszbuzeránsokkal, akik ugyanezt a nőkkel megcsinálják, mint a nők velünk én nem haverkodom szóval nem érintenek...
  • IXEMGabeo
    #21452
    Nem kell igazából, de én pl azért írok ide egyrészt fel kell lendíteni a topikot, másrészt pedig figyelmeztetésnek szánom azokat, amiket én is átélek. Valami elképesztő, hogy én amennyire megválogatom kikkel barátkozzak ennek ellenére nők terén mindig kikapom az éretlen csitriket, akik képtelenek értékelni. És most szó sincs arról mennyire pesszimistának tűnhetek, nos amikor exemmel is összejöttem akkor is azt a hangulati állapotom vettem elő ahol a pozitív énem mutattam, mert maradt még azért bennem remény. (Bár most megint a béka segge alatt vagyok, de erre nem térnék ki).

    Amit írsz az utolsó sorokban arra annyit, hogy nem csak Mondeo levelére reagáltam. Hiába próbálok szűrni kissé elegem lett abból, hogyha nem vagyok éppen rámenős és gyors, mert az illető nem akar kapcsolatot holott tudom róla, hogy kiéhezett és magányos is, akkor mit játssza az eszét és miért nem mondja meg az elején, hogy nem jövök be neki helyette még célozgat, felbuzdít elég keményen majd hivatkozik arra, hogy jajj társaságban mi így szoktunk baromkodni. Meg a nagy fenét...Ha meg nem vagyok rámenős akkor meg mindegyiknek bőven elég vagyok egy időtöltés, akivel összefuthatnak el baromkodhatnak, de semmi több...Senkinek nem akarok a pszichológusa lenni. Az meg külön bosszant chhaya, hogy én, mint egy rendes srác, aki korrektül és logikusan próbálja alakítani a kapcsolatait folyton ebbe botlok bele és abszolút nem értékel egyik se. Nincs mit szűrni, ha mindent a terv szerint csinálok és hiába. És az a durva, hogy még mielőtt cliocska vagy bárki más jönne azzal, hogy biztos megalázkodom előttük, hát nem:D pont az, hogy még, ha valami nem tetszik meg is mondom nekik, de ők erre képtelenek. Csak a köntörfalazás megy és a sunyiskodás meg azok a szövegek jönnek felém, amiket hallani szeretnék.

    Ez van...Ezt dobta gép:D

    Amúgy, ha ezzel a csajjal se jön össze, akivel skype-on dumálgatok akkor egy időre hagyni fogom megint a nőket, mint a régi szép időkben:D Nincs nekem idegrendszerem az ilyen gyerekes játszadozásokhoz...
  • Fresh Duke
    #21451
    +1

    Ismerek mindkét oldalról szemétládát.
    Pl, egyik barátom, aki "két barátnőt tart" (az egyiket távkapcsolatban), mondván, ha az egyik szakítana, akkor van tartalék. Női gerinctelenséget meg saját bőrömön tapasztaltam. De ez van, az ilyeneket le kell szarni.
  • chhaya #21450
    De ezzel én mit kezdjek? Ugyanígy ismerem azokat a kifogásokat és lekoptatásokat, vagy sokszor idióta hozzáállást a fiúk részéről, hál istennek nem a saját bőrömön, de nekem meg a lányok panaszkodnak. És akkor most mi legyen, kezdjek nekiállni a ritkarendes srácos topikban sírni, hogy ilyen olyan patkányok és átverősek a férfiak? Mindkét nemből megvannak a gerinctelenek és a nem egyenes emberek, csak te a lányokról, én meg a fiúkról tudnék mesélni. Meg kell tanulni kiszűrni őket, a maradékot pedig kezelni és nem sírni miattuk. Tudom, hogy nem beképzeled magadnak az átveréseket, de szerintem olyanokat is annak veszel, ami nem az - illetve amit az illető nem annak szán, mint a Mondeo által idézett levél, ami teljesen egyenes és korrekt. És ha picit lejjebb megnézed, akkor nemcsak szerintem.
  • IXEMGabeo
    #21449
    oda se neki régen is egy gyökér volt...

    visszatérve ezek nem rinyálások sajnos, hanem tények és sokan mások alá tudják támasztani amiket mondok, nem légből kapott semmi sem.
  • gergely1991
    #21448
    Ezek után büszke lehetsz magadra, mert senki se lesz rád.:)
  • IXEMGabeo
    #21447
    rád sem kíváncsi senki...
  • clio1616v
    #21446
    senki nem kíváncsi a rinyádra

    mondj egy jó dolgot, ami történt veled a héten
  • clio1616v
    #21445
    nincs árnyoldal, te vagy maga az árny :)
  • IXEMGabeo
    #21444
    Ez így is lenne, csak nekem pl rengeteg olyan srác ismerősöm van, akik tisztességes szándékkal próbálnak a nők felé közeledni, aztán pedig érdekes módon őket ejtik pofára, de csúnyán. Olyanféle átverésekkel, játszmákkal és éretlen cselekedetekkel találkoztam a nők részéről (90-es korosztály velejárója), hogy csak fogtam a fejem. Mostanában már a saját bőrömön tapasztalom is ezt részben, hogy mit művelnek.

    Munka, suli és a nincs időm majd máskor beszélünk kifogást már rohadtul ismerem...erre jön rá a többi. Chhaya azt képzeli én ezeket légből kapottan beképzelem magamnak pedig nem így van.
  • gergely1991
    #21443
    Mondjuk hiába magyarázod ezeket, de(sajna) nem tudod visszaállítani a helyzetett.

    "De maradjunk annyiban, hogy a nők zöme nem normális, amúgy tényleg így is van."
    Mindkét félnek megvan a maga árnyoldalai.
  • IXEMGabeo
    #21442
    :))) fel lett dobva a topik kicsit színjáték ON:D
  • gergely1991
    #21441
    Nem vitatkozok vele ezt most jól elnézted.:)
    Csak van 1-2 dolog ami nem tetszik.
    Azért nem találok olyat mert pont a #21428 feltételnek nem tesznek eleget.
  • chhaya #21440


    De alapvetően igaz..
  • clio1616v
    #21439
    normális mindegyik, csak van egy periódikusság, a kb. 26 napos ciklusuk, ami eléggé befolyásolja őket

    okosan kell bánni velük és elnézni a viselkedésüket, nem szabad mindent komolyan venni ;)
  • chhaya #21438
    Néha úgy érzem, hogy ez a topik csak azért van, hogy a rendetlen lányok miatt lehessen sírni... Mert amikor próbálnék valamit női szemmel magyarázni, hogy miért úgy van az, ahogy, akkor valahogy falba ütközöm... Fel fogom adni, de most még ez is érdekesebb, mint tanulni. :D De maradjunk annyiban, hogy a nők zöme nem normális, amúgy tényleg így is van.
  • chhaya #21437
    Eddig sem néztelek, de nem is értelek... Mintha nem is akarnád megérteni, amit írok.
  • IXEMGabeo
    #21436
    Tényleg hülyének nézel még mindig?
  • clio1616v
    #21435
    a gergely meg az ixem nem csoda, hogy nem találja a ritkarendes lányokat

    itt van például chhaya, minden lelkiismeretfurdalás nélkül rá mondhatom, hogy ritka rendes lány - vitatkoznak vele és még csak fel sem merül bennük, hogy esetleg meghallgatni őt, mit is mond

    szóval, ha esetlen meg is találják azokat a ritkarendes lányokat, akiket keresnek, mit érnek vele, ha nem veszik észre - hogy megtalálták? :)
  • gergely1991
    #21434
  • Fresh Duke
    #21433
    A "kedves" lekoptatással szerintem nincs semmi baj. Persze, nem kell bonyolítani, csak közölni kell normálisan, hogy "nem vagy az esetem".

    Viszont, mikor szakításkor mennek a hazugságok, az nagyon gerinctelen dolog, szerintem. Sose érettem, hogy miért kell minden szart összehazudni...

    #21409: Nekem ez teljesen korrektnek tűnik. Tudom javasolni, hogy keress mást, és az ilyeneken ne akadj fenn. Van millió (milliárd) nő a világon, (az interneten meg még több) biztos találsz olyat, akivel kölcsönösen bejöttök egymásnak. És a tapadásra figyelj, lehet, hogy ami Neked nem tűnik annak, a másiknak igen.
  • gergely1991
    #21432
    Igen, túltárgyaltuk....
  • chhaya #21431
    Tényleg nem érted, amit írok, vagy már csak szívatsz?
  • IXEMGabeo
    #21430
    korrektség nem egyenlő az álszentséggel
  • chhaya #21429
    Azt próbáltam kifejezni, hogy ami a szemetekben köntörfalazás / őszintétlenség / mittudoménmi még, mint a Mondeo által #21409-ben idézett levél, az a csajok szemszögéből teljesen egyértelmű és korrekt elutasítás. Hohy a lenézést ebbe hova operáltad bele, azt nem tudom, de igazán nem is érdekel, asszem túltárgyaltuk a dolgot.
  • gergely1991
    #21428
    "megérteni vagy elfogadni a stílusukat már túlzás.."
    Azt hogy nem őszinték és (egyesek) lenéznek minket?:)