22708
nincs egy normális lány, aki nem csak külsőleg hanem belsőleg is kibírható
  • adam46
    #21947
    Valaki csajokra recskázik, valaki pedig arra, hogy mások helyesírási hibáit keresgeti. Utóbbi vagy te.
  • Mondeo19
    #21946
    Az egyik oldalról egy elég érdekes üzenet...

    Van néhány problémám:

    Könnyen leszek szerelmes!
    Naív is vagyok gyakran
    Hülyíteni próbálnak észreveszem, de belemegyek a játékba...

    Előnyök:
    Becsület és Hűség
    Tartom magam

    Egyéb:
    Mindig komoly kapcsolatot akarok, mégsem össze semmi most volt 1 hónap de szerencsés vagyok, hogy vége lett.....

    "Saját koholmány: Még mindig jobb egy vallásos nő, mint egy üres senki"
  • Pluskast
    #21945
    Akkor ne olvasd. Inkább menj és keresgélj még néhány helyesírási hibát.

  • Fresh Duke
    #21944
    *utána
    Rákot kapok a kommented olvasásától.
    Ha vergődni szeretnél, tedd privátban.
  • Pluskast
    #21943
    Te nem tudod, vagy nem akarod értelmezni ha valaki elnézést kér???? Mi a jó büdös francért kell még azok után, hogy elismertem, hogy igaz félre írtam utánna még osztanod az észt? Szimplán bunkó vagy vagy csak trollkodsz? Ha viccet meg nem érted akkor nem tudok veled mit kezdeni. Amúgy meg ha kötekedni van kedved menj fuss pár kört a ház körül engem meg felejts el.
  • Fresh Duke
    #21942
    "Én kérek elnézést!"
    "nem lenne rá szükség"
    Szerintem Neked nem sikerült értelmezned.

    És, hogy ehhez is érdemben hozzászóljak:
    #21933: Buzi vagy? Vagy mit érdekel, hogy csinálta-e?
  • Pluskast
    #21941
    Sajnálom, hogy nem tudod értelmezni a mondatot amit leírtam....
  • clio1616v
    #21940
    nem kell sokat válogatnotok, ha csak megdőlésről van szó - a nők többsége pénzért bármire hajlandó
  • sempronius18
    #21939
    Nahát, egy tapasztalt harcos..XDXD
  • Fresh Duke
    #21938
    Ha egy picsáról van szó, akkor jóval kevesebbért is megdől. Hogy szavaiddal éljek.
  • sempronius18
    #21937
    Úgy van, egy mai picsának megmutatsz egy A4-es lapot tele hibátlanul megírt összefüggő szöveggel akkor majd az rögtön megdől neked.
  • Fresh Duke
    #21936
    Ha csak fele annyi időt töltenél a helyesírással, mint maszturbálással, akkor nem lenne rá szükség...
  • Pluskast
    #21935
    Én kérek elnézést!
  • Fresh Duke
    #21934
    *mondd
  • Pluskast
    #21933
    Most miért? Ne mond, hogy te sosem csináltad? :)
  • Narxis
    #21932
  • IXEMGabeo
    #21931
    önkielégítés
  • Pluskast
    #21930
    Én meg tavaly decemberben. Önbizalma is van kihangsúlyozom a nőiességét és nagyon jól megvagyunk :)
  • clio1616v
    #21929
    és akkor mi a megoldás?!
  • IXEMGabeo
    #21928
    én találtam tavaly márciusban, csak, ha felerősíted az önbizalmukat és kihangsúlyozod a nőiességüket akkor továbblépnek rajtad és eldobnak, mint egy használt rongyot;)
  • Narxis
    #21927
    Hát igen, manapság ritka dolog rendes lányt találni.
  • Bandee28
    #21926
    Ha idióta gátlástalan vagyok annak már oka van/ nevelési/ az így már nem jó, ha azért csinálom hogy ne lásson senki annak meg az az egyértelmű oka hogy valamilyen formában felizgulok tőle.
  • clio1616v
    #21925
    igen, de ehhez az kell, hogy vagy ne lásson senki, hogy mit csinálsz, vagy egy idióta gátlástalan barom legyél :D
  • Bandee28
    #21924
    Én inkább úgy definiáltam volna az álláspontodat hogy szabad akarat csak akkor létezik ha nem hat ránk semmi, se érzelem, se logika, se a belső szükségleteink, se az eddigi tapasztalataink és a külvilág sem.
    Tehát ha csövelni akarok, akkor csak előveszem és eleresztem ahol épp vagyok.Nem?
  • Bandee28
    #21923
    Ez meg most már egy teljesen új megközelítés. Mit szedsz, én is kérek belőle.
  • salsoul
    #21922
  • clio1616v
    #21921
    Akkor vállalom az összefoglalását az elmúlt napok témájának.

    Csak akkor csinálom, amit akarok szabadon, ha más nem tud róla csak én.
    Amikor pedig megfigyelnek, akkor úgy csinálom, amit akarok, ahogy mások látják és ők is tudják mit csinálok - ilyenkor nem szabadon cselekszek.

    Tehát ha más nem tud a tettemről, csak én, akkor vagyok szabadon cselekvő.
  • Bandee28
    #21920
    Nem is csodálkozom , akik a félelmeik okán cselekednek azok A-ból B-be való eljutást csak egyféleképpen élhetik meg. Akik meg felszabadultak, vagy pillanatnyilag jól érzik magukat cselekedhetnek máshogy mint ahogy megszokhattuk tőlük vagy magunktól. Free Will is Real.
  • salsoul
    #21919
    Ez csak EGY nézőpont, felfogás.
    Sok más is van még ;)
  • clio1616v
    #21918
  • salsoul
    #21917
    Pár hónapja volt szerencsém valakivel szintén a tudatos akarat illúziója c. eszméről vitáznom. Úgy néz ki ez egy olyan ördögi rendszer, amiben minden érv a rendszer igazát igazolja, így nem lehet cáfolni.

    Így erről a témáról nem is lehet vitázni, nem is lehet más belátásra bírni azt akit bekebelezett ez az eszme.

    Csak az idő és belefáradás gyengítheti meg e eszmerendszert az egyén fejében.
  • clio1616v
    #21916
    ok
  • clio1616v
    #21915
    de
  • Bandee28
    #21914
    A kiváncsiság az nem lehet motiváció?
  • Fresh Duke
    #21913
    De nekem nincsenek. :(
  • Bandee28
    #21912
    Nem mindenkit a félelme motivál hogy azt tegye amit.
  • clio1616v
    #21911
    ezt honnét veszed?
    sok embert motiválnak a félelmei
  • Bandee28
    #21910
    De te minden tettet a félelemmel hozol összefüggésbe.
  • clio1616v
    #21909
    az "inkább" mondatrészt kihagytad
  • Bandee28
    #21908
    "ha valaki a félelmeivel ellentétes dolgot csinál, arra mondhatjuk, hogy szabad akarattal tette"
    Ezt is te írtad, nem én.