22708
nincs egy normális lány, aki nem csak külsőleg hanem belsőleg is kibírható
  • clio1616v
    #21987
    a múltról emlékeid vannak a jövőről meg elképzeléseid, a jelent pedig tapasztalod
  • chhaya #21986
    Akkor miért hittem azt eddig?

    Amúgy... Van.
  • clio1616v
    #21985
    nincs menyasszonyom

    neked most van vőlegényed?
  • chhaya #21984
    Clio neked most menyasszonyod van, vagy el vagyok tájolódva?
  • Fresh Duke
    #21983
    Inkább úgy mondanám, hogy csak jelen nem létezik, de nem akarok erről vitázni, mert az egész egy picit sem számít.
  • salsoul
    #21982
    most, hogy ezt tudjuk, használjuk ki a jelent, hogy ne kelljen a jövőben a múlt miatt bánkódnunk
  • clio1616v
    #21981
    a jövő és a múlt csak illúzió :) csak a jelen létezik
  • salsoul
    #21980
    azt mondják az okosak, hogy ilyen kérdésben az ember vagy most a jelenben változtat, és a jelenben végzi a változtatást, vagy a jövő idő mindig jövő idő marad ezzel elmaradván a változás
  • clio1616v
    #21979
    most
  • salsoul
    #21978
    mikorra tervezed?
  • clio1616v
    #21977
    igen és ezen változtatni fogok
  • salsoul
    #21976
    Ehjjj... De negatív vagy te barátom
  • salsoul
    #21975
    naugye
  • clio1616v
    #21974
    amikor megkérdezem tőle, hogy 1 jó dolgot mondj ma ami történt veled, akkor olyat mond, hogy ma legalább nem esett az eső :D:D:D
  • clio1616v
    #21973
    mert már szinte csak olyanok vannak :D
  • clio1616v
    #21972
    nem állok neki vitatkozni, tiszteletben tartom a véleményedet
  • salsoul
    #21971
    a panaszkodóst ígyisúgyis bevonzza az ember
  • IXEMGabeo
    #21970
    Ja ezt biztos a Titok c. marhaságból tanultad:DDD

    Bár ez a bevonzom dolog is csak 50%-ban jön be olyan, mint a szerencse, balszerencse kérdése, meg az, hogy kinek mi a csillagjegye...
  • clio1616v
    #21969
    ez fenn áll most is, nem panaszkodás amit írtam, hanem tudatosság

    ha panaszkodsz, azzal a panaszkodósakat vonzod magadhoz, ha negatívak a gondolataid, akkor negatív dolgokat vonzod
  • IXEMGabeo
    #21968
    régebben nem ezt mondtad...régen lecikiztél mindenkit, aki panaszkodott, hogy ezért azért nem sikerül neki becsajozni, és elmondtad, hogy igazából bármit is mondunk vagy teszünk a mi hibánk, ha nem bírjuk meghódítani a nőt...még az olyan típusúakat is, akik teljesen más értékrenddel rendelkeznek...
  • clio1616v
    #21967
    inkább az a kérdés, hogy alkalmazkodva ehhez a jelenlegi körülményekhez, ami adott, hogyan lehet mégis hasonló gondolkodásúakat megtalálni, mert nem társkeresőn az biztos, oda az megy akinek fogalma nincs mit akar
  • salsoul
    #21966
    Ezek után felmerül a kérdés: mitévők legyünk?
  • clio1616v
    #21965
    a tudatunkat olyan szinten elbutították az oktatással a szocializációs dolgokkal a médiával, hogy szinte lehetetlen egy egyensúlyban lévő lányt találni, az értékrendek meg éppen amilyen családba beleszületett az illető
  • salsoul
    #21964
    Ez clio #21960-ára ment.
  • IXEMGabeo
    #21963
    Ezért is mondtam mindig, hogy, ami nem megy ahhoz nem érdemes görcsösen ragaszkodni...Bár a szív sok embernél az első ilyen helyzetben ezekután jön csak az ész
  • salsoul
    #21962
    Így van, így van. Magam is így gondolom.
    De a nagy individualizálódás és értéknélküliség világában ez azért, lássuk be elég kemény dió.

    Úgy is fogalmazhatnék, hogy miféle luxust engedsz te meg magadnak?

    Vagy?
  • salsoul
    #21961
    Összetett kérdés ez.

    Se veled se nélküled kapcsolatba nem mentem bele, inkább egyszer csak abban találtam magam.

    Reménykedem, esélyeket adtam... hátha... nekem majd sikerül...
    Nem sikerült
  • clio1616v
    #21960
    a szeretet nem elég egy kapcsolathoz, sőt továbbmegyek még a jó szex sem

    elmondom mi kell hozzá:
    - egyéni egyensúly
    - azonos értékrend
  • IXEMGabeo
    #21959
    Mi értelme volt belemenni a se veled sem nélküled viszonyba? Mit reméltél, hogy rendbe tudod hozni a teljes kapcsolatot úgy, hogy közben ő rajta nem is láttad esetlegesen a hajlandóságot?
  • salsoul
    #21958
    Game over.

    A szeretet ellenére. A végére már az állandó újrakezdésekig, fogadkozásokig, a se veled se nélküled dologig jutottunk. Egyszóval önmagunk áltatásáig. A különböző szokások, értékek, gondolatvilágok, elképzelések, érdeklődések; a különböző lelki alkat és temperamentum mind megtette a magáét. Csak egymást nyomorítottuk már.

    Ettől független sok szép dolog is volt benne, és sok-sok személyes tanulság is.
  • salsoul
    #21957
    az ember erre minden nap rájöhet :)
  • clio1616v
    #21956
    van aki nem az aranyat keresi, hanem a kő törmeléket

    nekiálltam tanulmányozni a tiszta tudatot, ayurvedát és szabad akarat kérdését

    arra jöttem rá, hogy mennyi mindent nem tudtam eddig
  • salsoul
    #21955
    Ez azt hiszem olyan, mint az aranykitermelés:

    [i]"A világon kitermelt aranynak közel háromnegyedét az ékszeripar használja fel. Egy arany karikagyűrűhöz szükséges nyersanyag kinyeréséhez mintegy húsz tonna kőzetet kell kitermelni. A Worldwatch Institute (WI - Világfigyelő Intézet) szerint az 1997-ben előállított 2 402 tonna arany 725 millió tonna törmeléket eredményezett."[/i] ( forrás] )

    Több tonnányi kvázi szemetet kell átrostálni pár gramm értékes aranyért.
  • gergely1991
    #21954
    ez van :(
  • clio1616v
    #21953
    én meg azt akartam, írni, hogy én is azt akartam írni :(
  • chhaya #21952
    Hé. :(
  • Narxis
    #21951
    Lol én is ezt akartam írni.
  • Fresh Duke
    #21950
    Itt nem, szóval keresd máshol!
  • kamionosjoe
    #21949
    Hol lehet egy rendes lányt találni? :)
  • Steve Q
    #21948
    Tipikus szeretetkurvás dumának tűnik.